Starity

Rammstein

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. november 12. 19:25 #41
- törölt felhasználó -    
Idézet (lizz @ 2011.11.12. 19:20)

A Vergiss Uns Nicht pedig gyönyörű és szomorú egyben. cray.gif Zseniális.  meghajolo.gif

Valóban zseniális és gyönyörű egy szám, már első hallásra beleszerettem. heart.gif
Egyébként milyen volt a koncert lizz? Sok beszámolót, felvételt és képet láttam már és átkozok mindent ami meggátolt abban, hogy elmehessek... De tőled is szeretnék egy véleményt hallani, mint újdonsült Rammstein rajongótól. biggrin.gif
2011. november 12. 19:31 #42
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mizi @ 2011.11.12. 19:25)
Valóban zseniális és gyönyörű egy szám, már első hallásra beleszerettem. heart.gif
Egyébként milyen volt a koncert lizz? Sok beszámolót, felvételt és képet láttam már és átkozok mindent ami meggátolt abban, hogy elmehessek... De tőled is szeretnék egy véleményt hallani, mint újdonsült Rammstein rajongótól. biggrin.gif

Leírhatatlanul jó. w00t.gif Soha az életben még nem voltam ilyen fantasztikus koncerten, mint amilyen ez volt. Sajnálom, hogy nem tudtál jönni, jó lett volna a "térítőmmel" menni. unsure.gif biggrin.gif Amiket youtube-on néztem felvételeket azok fel sem érnek azzal az élménnyel, amiket a fiúk élőben nyújtanak.
2011. november 12. 19:35 #43
- törölt felhasználó -    
Idézet (lizz @ 2011.11.12. 19:31)
Leírhatatlanul jó.  w00t.gif Soha az életben még nem voltam ilyen fantasztikus koncerten, mint amilyen ez volt. Sajnálom, hogy nem tudtál jönni, jó lett volna a "térítőmmel" menni.  unsure.gif  biggrin.gif Amiket youtube-on néztem felvételeket azok fel sem érnek azzal az élménnyel, amiket a fiúk élőben nyújtanak.

Hát még én mennyire sajnálom. Időközben kiderült, hogy simán tudtunk volna jegyeket szerezni, de ezt már csak ma tudtam meg... dry.gif
Azt gondolom, hogy a koncertfelvételek fele annyira sem jók, mint ha tényleg ott lennék, de hát nincs mit tenni, be kell érnem ezzel. Végül is több, mint a semmi. rolleyes.gif pardon.gif
2011. november 19. 15:55 #44
- törölt felhasználó -    

Megnézhető már egy majdnem fél órás kis videó a Mein Land készítéséről. smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: ciccmicc44, lizz, Fitzi
2011. november 22. 14:56 #45
- törölt felhasználó -    
Idézet (ciccmicc44 @ 2011.10.29. 12:03)
Megvan a kedvenc topikom! biggrin.gif 
Egyszerűen nem tudom szavakba önteni, hogy mennyire imádom őket, a zenéjüket, egyszerűen mindenüket. Biztos vagyok benne, hogy soha nem lesz a Rammsteinhoz hasonló banda, mert ők utánozhatatlanok, zseniálisak.

Elmondtad, amit gondolok. smileeee.gif Mondjuk én már ismerem és szeretem egy pár éve őket, de csak mostanában kezdtem el annyira odalenni értük, hogy rongyosra hallgattam az összes számukat. Eszméletlenül jók ♥
2011. november 25. 17:47 #46
- törölt felhasználó -    
Nem tudom, hogy hallottátok-e, de Berlinben nyílt egy Rammstein mauzóleum. Bővebb infókat itt találtok. Pár képet hoztam is hozzá. smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: lizz, UnhappyMeals, ciccmicc44, Fitzi
2011. november 25. 19:21 #47
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mizi @ 2011.11.25. 17:47)
Nem tudom, hogy hallottátok-e, de Berlinben nyílt egy Rammstein mauzóleum. Bővebb infókat itt találtok. Pár képet hoztam is hozzá. smileeee.gif

További képek itt tekinthetőek meg. wink.gif
2 felhasználónak tetszik: lizz, Fitzi
2011. november 25. 20:09 #48
- törölt felhasználó -    
Erről a mauzóleumos dologról pont ma olvastam. Elsőre egy kicsit furának tűnt ez az egész, de végülis elég jól néz ki. biggrin.gif Ha majd egyszer Berlinben járok, akkor mindenképpen meg kell majd néznem.
Találtam róla egy kis videót is. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Fitzi
2011. november 25. 20:26 #49
- törölt felhasználó -    
Idézet (lizz @ 2011.11.25. 20:09)
Erről a mauzóleumos dologról pont ma olvastam. Elsőre egy kicsit furának tűnt ez az egész, de végülis elég jól néz ki. biggrin.gif Ha majd egyszer Berlinben járok, akkor mindenképpen meg kell majd néznem.
Találtam róla egy kis videót is.  smileeee.gif

Pont most akartam ezt berakni. biggrin.gif Na de van egy másik is.
Az biztos, hogy én is megnézem, hogy ha egyszer kijutok Berlinbe. Kérdéses persze az, hogy valamikor kijutok-e. rolleyes.gif Viszont akkor ezek után szerintem nem nagyon marad már az kérdés, hogy a Rammstein tényleg feloszlik. Legalábbis nem hiszem, hogy ennyi mindent csinálnának csak úgy. unsure.gif cray.gif
2011. november 27. 18:03 #50
- törölt felhasználó -    
A videót már nem lehet megnézni Mizi, pedig kíváncsi lettem volna rá. sad.gif
Egyébként ezzel kapcsolatban találtam még valamit, ami nem tudom, hogy mit takarhat, így a szöveg alapján nem nagyon sikerült kitalálnom. unsure.gif
2011. november 27. 18:10 #51
- törölt felhasználó -    
Idézet (lizz @ 2011.11.27. 18:03)
A videót már nem lehet megnézni Mizi, pedig kíváncsi lettem volna rá.  sad.gif 
Egyébként ezzel kapcsolatban találtam még valamit, ami nem tudom, hogy mit takarhat, így a szöveg alapján nem nagyon sikerült kitalálnom.  unsure.gif

Még tegnap felfedeztem, hogy nem működik már a videó, csak nem tudtam már szerkeszteni. unsure.gif
Ezt a szöveget én is olvastam ma, de mivel se a német, se az angol tudásom nem a legjobb (még), így én sem tudtam belőle túl sok mindent kibogarászni. Az biztos, hogy itt lesz még valami. smileeee.gif
2011. november 27. 18:39 #52
Északi Lovag
Északi Lovag
© A fjordok hercege
    Csoport: Kitiltott
Hozzászólás: 2487
Csatolások: 0
Azonosító: 156653
Idézet (Mizi @ 2011.11.27. 18:10)
Még tegnap felfedeztem, hogy nem működik már a videó, csak nem tudtam már szerkeszteni.  unsure.gif 
Ezt a szöveget én is olvastam ma, de mivel se a német, se az angol tudásom nem a legjobb (még), így én sem tudtam belőle túl sok mindent kibogarászni. Az biztos, hogy itt lesz még valami.  smileeee.gif

…a szöveg lényegében azt tartalmazza, hogy december másodikán fog kijönni az új produktum, illetve az aktuálisan megjelenő német Rolling Stone magazin is beszámol egy terjedelmesebb cikk formájában a bandáról, ami még a szövegben említett négy tagnak az interjúját is tartalmzani fogja.
2011. november 27. 18:43 #53
- törölt felhasználó -    
Idézet (Északi Lovag @ 2011.11.27. 18:39)
…a szöveg lényegében azt tartalmazza, hogy december másodikán fog kijönni az új produktum, illetve az aktuálisan megjelenő német Rolling Stone magazin is beszámol egy terjedelmesebb cikk formájában a bandáról, ami még a szövegben említett négy tagnak az interjúját is tartalmzani fogja.

Ó, köszönöm a segítséget. meghajolo.gif biggrin.gif
2011. december 03. 17:37 #54
- törölt felhasználó -    
Tegnap megrendeltem a Made in Germany 2cd-s változatát, elvileg jövőhéten már meg is érkezik. biggrin.gif Igazából a super delux-ot szerettem volna, de mikor megláttam, hogy 40 000 ft, akkor kicsit ledöbbentem, és inkább maradtam ennél. Biztos, hogy jól néz ki meg minden, de most ilyesmire nincsen ennyi pénzem. mellow.gif unsure.gif
2011. december 03. 17:48 #55
- törölt felhasználó -    
Idézet (lizz @ 2011.12.03. 17:37)
Tegnap megrendeltem a Made in Germany 2cd-s változatát, elvileg jövőhéten már meg is érkezik.  biggrin.gif  Igazából a super delux-ot szerettem volna, de mikor megláttam, hogy 40 000 ft, akkor kicsit ledöbbentem, és inkább maradtam ennél. Biztos, hogy jól néz ki meg minden, de most ilyesmire nincsen ennyi pénzem.  mellow.gif  unsure.gif

Ne is mondd. Mikor megláttam egy kissé lesokkoltam. ohmy.gif Sejtettem, hogy nem lesz olcsó mulatság, de azért ez egy kicsit meglepett. Úgyhogy én még várok egy kis ideig, amíg olcsóbb lesz. Nekem csak és kizárólag az kell, kevesebbel most nem érem be. rolleyes.gif biggrin.gif
2011. december 19. 19:03 #56
- törölt felhasználó -    
Szavazzatok a fiúkra, hogy ha eddig még nem tettétek meg. Ugyan eléggé vezetnek, de még egy pár szavazat nem árthat. biggrin.gif wink.gif
1 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals
2011. december 23. 13:32 #57
- törölt felhasználó -    
Új kép a fiúkról. wink.gif

http://27.media.tumblr.com/tumblr_lwnod4Wkl91qhvn8zo1_500.png
1 felhasználónak tetszik: Fitzi
2011. december 23. 23:14 #58
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Valaki le tudná fordítani, hogy mit jelent a német felirat?
2011. december 24. 13:29 #59
- törölt felhasználó -    
Ez a sor a Mein Herz Brenntből van és kb annyit tesz : egy fényes ragyogás az égbolton. smileeee.gif
2012. január 08. 19:23 #60
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mizi @ 2011.11.25. 17:47)

Élőben ez még szebb, mint így képeken. wink.gif Először számomra is kicsit furcsa volt, már maga az ötlet is. De végül is nagyon egyedi és mint említettem elég jól is néz ki. Minden Rammstein fannak kötelező látványosság Berlinben. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: lizz
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok