Starity

Rammstein

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. január 08. 19:26 #61
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fitzi @ 2012.01.08. 19:23)
Élőben ez még szebb, mint így képeken. wink.gif  Először számomra is kicsit furcsa volt, már maga az ötlet is. De végül is nagyon egyedi és mint említettem elég jól is néz ki. Minden Rammstein fannak kötelező látványosság Berlinben. biggrin.gif


Én már egy ideje szemezgetek Berlinnel, hát mikor megtudtam, hogy ezt ott csinálták. Azóta még jobban el akarok jutni oda, bár ugyebár ez igazából "csak" pénz kérdése. unsure.gif
2012. január 08. 19:34 #62
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mizi @ 2012.01.08. 19:26)
Én már egy ideje szemezgetek Berlinnel, hát mikor megtudtam, hogy ezt ott csinálták. Azóta még jobban el akarok jutni oda, bár ugyebár ez igazából "csak" pénz kérdése.  unsure.gif


Az mindennek az elrontója. mellow.gif
Ilyen szempontból szerencsének mondhatom magam (visszatérve Berlinre), mivel, hogy itt élek. Bármikor elmehetek és megnézhetem ezt a szépséget. Hogy a koncertekről már ne is beszéljek. A decemberi is egyszerűen fantasztikus volt. meghajolo.gif beer.gif
2012. január 09. 16:43 #63
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fitzi @ 2012.01.08. 19:34)
Az mindennek az elrontója.  mellow.gif 
Ilyen szempontból szerencsének mondhatom magam (visszatérve Berlinre), mivel, hogy itt élek. Bármikor elmehetek és megnézhetem ezt a szépséget. Hogy a koncertekről már ne is beszéljek. A decemberi is egyszerűen fantasztikus volt.  meghajolo.gif  beer.gif


Jaj hát úgy tényleg könnyű. biggrin.gif
Én sajnos még a budapesti koncertre sem jutottam ki, nem hogy a berlinire. ( mondjuk utólag kiderült, hogy ingyen is be tudtam volna jutni, csak hát lassan jutnak el felénk a hírek. reklamalo.gif ). Esetleg képeket nem csináltál? happy.gif
2012. január 09. 17:30 #64
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mizi @ 2012.01.09. 16:43)
Jaj hát úgy tényleg könnyű. biggrin.gif
Én sajnos még a budapesti koncertre sem jutottam ki, nem hogy a berlinire. ( mondjuk utólag kiderült, hogy ingyen is be tudtam volna jutni, csak hát lassan jutnak el felénk a hírek.  reklamalo.gif ). Esetleg képeket nem csináltál? happy.gif


Hát az úgy nem túl szerencsés. Mondanám, hogy majd talán legközelebb, de ki tudja, hogy lesz-e olyan? mellow.gif
Igazából gépet sem vittem, mert úgy voltam vele, hogy esélytelen lenne, hogy én ott fotózzak. Meg a másik gondolatom az volt, hogy úgy is vannak, akik majd csinálnak sokkal jobb képeket, mint én. És igazam is lett, mind a két esetben. rolleyes.gif
2012. január 09. 17:43 #65
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fitzi @ 2012.01.09. 17:30)
Hát az úgy nem túl szerencsés. Mondanám, hogy majd talán legközelebb, de ki tudja, hogy lesz-e olyan?  mellow.gif 
Igazából gépet sem vittem, mert úgy voltam vele, hogy esélytelen lenne, hogy én ott fotózzak. Meg a másik gondolatom az volt, hogy úgy is vannak, akik majd csinálnak sokkal jobb képeket, mint én. És igazam is lett, mind a két esetben.  rolleyes.gif


Végül is van abban logika amit mondasz. Olyan tömegben, mint amilyen a koncerteken szokott lenni nehéz fényképezni. Ha meg sikerül, akkor nem túl jól. Ebből a szempontból jók az ülőhelyek, más értelmüket nem látom. Elvégre egy koncerten nem ülni kell. biggrin.gif
2012. január 12. 19:08 #66
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mizi @ 2012.01.09. 17:43)
Végül is van abban logika amit mondasz. Olyan tömegben, mint amilyen a koncerteken szokott lenni nehéz fényképezni. Ha meg sikerül, akkor nem túl jól. Ebből a szempontból jók az ülőhelyek, más értelmüket nem látom. Elvégre egy koncerten nem ülni kell.  biggrin.gif


Őszintén én sem látom értelmét, de hát ilyen is kell, főleg, hogy ha alapból vannak az adott helyen ülőhelyek. De az biztos, hogy ülőhelyre nem vennék jegyet. Vagy ha vennék is, akkor biztos, hogy nem sok hasznát venném a székemnek. laugh.gif

Hoztam pár képet, amit most találtam a berlini koncertről. beer.gif
1 felhasználónak tetszik: lizz
2012. január 15. 17:32 #67
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fitzi @ 2012.01.12. 19:08)
Őszintén én sem látom értelmét, de hát ilyen is kell, főleg, hogy ha alapból vannak az adott helyen ülőhelyek. De az biztos, hogy ülőhelyre nem vennék jegyet. Vagy ha vennék is, akkor biztos, hogy nem sok hasznát venném a székemnek. laugh.gif
Hoztam pár képet, amit most találtam a berlini koncertről.  beer.gif


Köszi a képeket. meghajolo.gif
Érdekes ezeket nem is láttam még, pedig minden nap új képeke után kutatok a neten. rohog.gif
Egyébként mikor ismerkedtél meg a bandával? Továbbá mi a kedvenc számod tőlük (már ha van)? biggrin.gif
2012. január 16. 16:56 #68
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mizi @ 2012.01.15. 17:32)
Köszi a képeket.  meghajolo.gif 
Érdekes ezeket nem is láttam még, pedig minden nap új képeke után kutatok a neten.  rohog.gif 
Egyébként mikor ismerkedtél meg a bandával? Továbbá mi a kedvenc számod tőlük (már ha van)? biggrin.gif


Tíz éve ismerem őket és már első hallásra beleszerettem a zenéjükbe. Azóta pedig mondhatni függő vagyok. biggrin.gif Kedvenc számom a Tier, kedvenc albumom pedig a Sehnsucht (és nem csak azért, mert ezen van a Tier. wink.gif)
2012. január 16. 17:05 #69
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fitzi @ 2012.01.16. 16:56)
Tíz éve ismerem őket és már első hallásra beleszerettem a zenéjükbe. Azóta pedig mondhatni függő vagyok. biggrin.gif Kedvenc számom a Tier, kedvenc albumom pedig a Sehnsucht (és nem csak azért, mert ezen van a Tier. wink.gif)


A Sehnsucht nekem is az egyik kedvenc albumom, nagyon jó számok vannak rajta. Az én kedvencem a Herzeleid, arról is a Weisses Fleisch, de főleg élő verzióban. Ott nagyon jó. Különösen a Live aus Berlines verzió. Imádom Schneider dobszólóját. cool.gif
2012. január 16. 17:19 #70
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mizi @ 2012.01.16. 17:05)
A Sehnsucht nekem is az egyik kedvenc albumom, nagyon jó számok vannak rajta. Az én kedvencem a Herzeleid, arról is a Weisses Fleisch, de főleg élő verzióban. Ott nagyon jó. Különösen a Live aus Berlines verzió. Imádom Schneider dobszólóját. cool.gif


Az a dobszóló tényleg nagyon jó, az nekem is egyik kedvencem az élő produkciók közül. Főleg Flake táncával. laugh.gif
De az előadások közül nekem az örök kedvencem a Mein Teil. Szerintem megunhatatlan. biggrin.gif
2012. január 16. 17:30 #71
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fitzi @ 2012.01.16. 17:19)
Az a dobszóló tényleg nagyon jó, az nekem is egyik kedvencem az élő produkciók közül. Főleg Flake táncával. laugh.gif
De az előadások közül nekem az örök kedvencem a Mein Teil. Szerintem megunhatatlan. biggrin.gif


Az sem rossz, bár az engem csak eleinte fogott meg, mostanában már annyira nem tetszik. Nem tudom miért, arra hamar ráuntam. mellow.gif Viszont van egy jó pár olyan, amit ha ezerszer nézek meg akkor sem tudok megunni. happy.gif
2012. január 20. 16:59 #72
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fitzi @ 2012.01.08. 19:23)
Élőben ez még szebb, mint így képeken. wink.gif  Először számomra is kicsit furcsa volt, már maga az ötlet is. De végül is nagyon egyedi és mint említettem elég jól is néz ki. Minden Rammstein fannak kötelező látványosság Berlinben. biggrin.gif


Te kis mázlista. biggrin.gif Évek óta tervezem, hogy kimegyek Berlinbe, de eddig mindig valami közbejött. Talán majd idén nyáron. És akkor majd ezt a mauzóleumot is megnézem. wink.gif
Egyébként a Weisses Fleisch élőben tényleg nagyon jó. Őszintén én a régebbi számaikat imádom élőben. Persze az újakkal sincsen semmi baj, de valamiért nekem a régebbiek sokkal jobban tetszenek. smileeee.gif
2012. január 20. 17:15 #73
- törölt felhasználó -    
Idézet (lizz @ 2012.01.20. 16:59)
Te kis mázlista. biggrin.gif Évek óta tervezem, hogy kimegyek Berlinbe, de eddig mindig valami közbejött. Talán majd idén nyáron. És akkor majd ezt a mauzóleumot is megnézem.  wink.gif 
Egyébként a Weisses Fleisch élőben tényleg nagyon jó. Őszintén én a régebbi számaikat imádom élőben. Persze az újakkal sincsen semmi baj, de valamiért nekem a régebbiek sokkal jobban tetszenek. smileeee.gif


Nekem mindegy, hogy régi vagy új, ha Rammsteinról van szó, akkor nem vagyok válogatós. biggrin.gif
Viszont ma néztem a '97-es Bizarre Festival koncertjüket és nagyon tetszett. Akkor még nem minden számot úgy adtak elő, mint már mondjuk a Live aus Berlinben.



Itt van a videó, hogy ha valakit esetleg érdekel. wink.gif
2 felhasználónak tetszik: lizz, Fitzi
2012. január 21. 18:16 #74
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mizi @ 2012.01.20. 17:15)
Nekem mindegy, hogy régi vagy új, ha Rammsteinról van szó, akkor nem vagyok válogatós. biggrin.gif
Viszont ma néztem a '97-es Bizarre Festival koncertjüket és nagyon tetszett. Akkor még nem minden számot úgy adtak elő, mint már mondjuk a Live aus Berlinben. 

Itt van a videó, hogy ha valakit esetleg érdekel.  wink.gif


Juj ezen a koncerten ott voltam. biggrin.gif Ha jól emlékszem, akkor ez volt életem legelső igazi koncertje. Bevallom ekkor még nem voltam annyira oda a fiúkért, de a koncert után megváltozott róluk a véleményem. wink.gif Egyébként van olyan ezek közül az előadásmódok közül, ami szerintem ekkor még jobb volt, mint mostanában. Például a Bück Dich nekem így jobban tetszik. Ez olyan vissza fogottabb meg minden. Mikor először láttam a mostani verziót... Hát egy kicsit leesett az állam. laugh.gif
2012. január 21. 19:05 #75
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fitzi @ 2012.01.21. 18:16)
Juj ezen a koncerten ott voltam. biggrin.gif Ha jól emlékszem, akkor ez volt életem legelső igazi koncertje. Bevallom ekkor még nem voltam annyira oda a fiúkért, de a koncert után megváltozott róluk a véleményem. wink.gif Egyébként van olyan ezek közül az előadásmódok közül, ami szerintem ekkor még jobb volt, mint mostanában. Például a Bück Dich nekem így jobban tetszik. Ez olyan vissza fogottabb meg minden. Mikor először láttam a mostani verziót... Hát egy kicsit leesett az állam. laugh.gif


Te kis mázlista. biggrin.gif
Nekem meg pont, hogy ez a Bizarre Festivalos Bück Dich volt furcsa, a másikat már annyira megszoktam. De ez sem volt jó, tetszett ez a kis változatosság. Engem mondjuk az nem zavar, hogy milyen az előadásmódja. Amíg a szüleim nem látják addig nem gond. Bár szerintem már semmin nem lepődnének meg. rohog.gif
2012. február 01. 18:14 #76
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mizi @ 2012.01.21. 19:05)
Te kis mázlista.  biggrin.gif 
Nekem meg pont, hogy ez a Bizarre Festivalos Bück Dich volt furcsa, a másikat már annyira megszoktam. De ez sem volt jó, tetszett ez a kis változatosság. Engem mondjuk az nem zavar, hogy milyen az előadásmódja. Amíg a szüleim nem látják addig nem gond. Bár szerintem már semmin nem lepődnének meg.  rohog.gif


Én már semmin nem tudok meglepődni ami velük kapcsolatos. Engem egyébként pont apa ismertetett meg velük. És megsúgom, hogy neki a Bück Dich a kedvence élőben. laugh.gif Bár bevallotta, hogy a Pussyt imádná a legjobban, hogy ha olyan lenne mint a klipben. rolleyes.gif
Nekem minden olyan előadásuk a kedvencem, amiben van pirotechnika. Nem tudom miért, de az utóbbi pár évben nagyon megszerettem a pirotechnikát. De félreértés ne essék, én nem szoktam gyújtogatni meg semmi ilyesmi. Megelégszem azzal, hogy ha nézhetem. rohog.gif
2012. február 01. 18:19 #77
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fitzi @ 2012.02.01. 18:14)
Én már semmin nem tudok meglepődni ami velük kapcsolatos. Engem egyébként pont apa ismertetett meg velük. És megsúgom, hogy neki a Bück Dich a kedvence élőben.  laugh.gif Bár bevallotta, hogy a Pussyt imádná a legjobban, hogy ha olyan lenne mint a klipben.  rolleyes.gif 
Nekem minden olyan előadásuk a kedvencem, amiben van pirotechnika. Nem tudom miért, de az utóbbi pár évben nagyon megszerettem a pirotechnikát. De félreértés ne essék, én nem szoktam gyújtogatni meg semmi ilyesmi. Megelégszem azzal, hogy ha nézhetem.  rohog.gif


Hát hiába, férfiből van. Azon csodálkoznék, hogy ha nem így gondolkodna. rohog.gif
A pirotechnikai szeretetedet pedig már volt szerencsém megismerni. Talán majd egyszer nagy pirotechnikus leszel. Ki tudja elvégre, hogy mit hoz a jövő? wink.gif
2012. február 01. 18:29 #78
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mizi @ 2012.02.01. 18:19)
Hát hiába, férfiből van. Azon csodálkoznék, hogy ha nem így gondolkodna.  rohog.gif 
A pirotechnikai szeretetedet pedig már volt szerencsém megismerni. Talán majd egyszer nagy pirotechnikus leszel. Ki tudja elvégre, hogy mit hoz a jövő?  wink.gif


Ezért azt nem hiszem. Anya már így is nagyon aggódik miattam, nem érti miért van ez a fene nagy pirotechnika iránti szeretetem. De hát nem is értheti. Aki nem ismeri a Rammsteint az az ilyesmit nem értheti meg. biggrin.gif
2012. február 02. 17:14 #79
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fitzi @ 2012.02.01. 18:29)
Ezért azt nem hiszem. Anya már így is nagyon aggódik miattam, nem érti miért van ez a fene nagy pirotechnika iránti szeretetem. De hát nem is értheti. Aki nem ismeri a Rammsteint az az ilyesmit nem értheti meg. biggrin.gif


Az biztos, hogy nem érthetik. Az én anyám mindig mikor meghallja azt mondja: Úristen már megint a német rock. laugh.gif Egyedül a Benzin az, ami tetszik neki, de abból sem tud egy percnél többet meghallgatni. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: lizz
2012. február 04. 16:39 #80
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fitzi @ 2012.01.21. 18:16)
Juj ezen a koncerten ott voltam. biggrin.gif Ha jól emlékszem, akkor ez volt életem legelső igazi koncertje. Bevallom ekkor még nem voltam annyira oda a fiúkért, de a koncert után megváltozott róluk a véleményem. wink.gif Egyébként van olyan ezek közül az előadásmódok közül, ami szerintem ekkor még jobb volt, mint mostanában. Például a Bück Dich nekem így jobban tetszik. Ez olyan vissza fogottabb meg minden. Mikor először láttam a mostani verziót... Hát egy kicsit leesett az állam. laugh.gif


Biztosan nagyon jó élmény lehetett. Ahogy látom nem voltál sokkal idősebb akkor, mint én, de téged még is elvittek. Felháborító. mad.gif rohog.gif Bár tény, hogy neked sokkal könnyebb volt ott lenned, mivel te nem vagy olyan messze tőle, mint én. De még ha közel lett volna, akkor sem mehettem volna, 15 évesen engedtek el először koncertre. blush.gif
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok