Starity

Rammstein

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. február 28. 17:03 #81
- törölt felhasználó -    
Idézet (lizz @ 2012.02.04. 16:39)
Biztosan nagyon jó élmény lehetett. Ahogy látom nem voltál sokkal idősebb akkor, mint én, de téged még is elvittek. Felháborító.  mad.gif  rohog.gif Bár tény, hogy neked sokkal könnyebb volt ott lenned, mivel te nem vagy olyan messze tőle, mint én. De még ha közel lett volna, akkor sem mehettem volna, 15 évesen engedtek el először koncertre.  blush.gif

Bevallom nem igazán volt kedvem elmenni a koncertre, mert akkor még nem szerettem őket, de aztán beláttam, hogy nem bántam meg. Azóta is hálás vagyok apának, hogy elvitt a koncertre. Ha ő akkor nem tette volna, akkor lehet, hogy sosem szeretem meg őket. smileeee.gif
2012. március 03. 18:51 #82
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fitzi @ 2012.02.28. 17:03)
Bevallom nem igazán volt kedvem elmenni a koncertre, mert akkor még nem szerettem őket, de aztán beláttam, hogy nem bántam meg. Azóta is hálás vagyok apának, hogy elvitt a koncertre. Ha ő akkor nem tette volna, akkor lehet, hogy sosem szeretem meg őket. smileeee.gif

Mindegy az, hogy saját akaratodból mentél-e vagy sem a lényeg, hogy ott voltál és megszeretted őket. Az már csak részletkérdés, hogy hogyan jutottál el a koncertjükre. biggrin.gif
2012. március 06. 17:12 #83
- törölt felhasználó -    
Ebben a videóban megtekinthető az épület, melyben a Rammstein a Mein Herz Brennt-hez forgatja a klipet. Ugyan a videó nem ezt a célt szolgálja, de végül is tökéletesen megfelel ennek a célnak is. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: lizz
2012. március 06. 18:00 #84
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mizi @ 2012.03.06. 17:12)
Ebben a videóban megtekinthető az épület, melyben a Rammstein a Mein Herz Brennt-hez forgatja a klipet. Ugyan a videó nem ezt a célt szolgálja, de végül is tökéletesen megfelel ennek a célnak is. smileeee.gif

A ház hangulata alapján nagyon úgy tűnik, hogy egy sötét hangulatú klip fog következni. Viszont az biztos, hogy a srácoknak mindig volt érzéke ahhoz, hogy a megfelelő helyeket kiválasszák egy adott kliphez, szóval kíváncsi leszek, hogy ezúttal mit hoznak majd össze. smileeee.gif
2012. március 06. 19:29 #85
- törölt felhasználó -    
Idézet (lizz @ 2012.03.06. 18:00)
A ház hangulata alapján nagyon úgy tűnik, hogy egy sötét hangulatú klip fog következni. Viszont az biztos, hogy a srácoknak mindig volt érzéke ahhoz, hogy a megfelelő helyeket kiválasszák egy adott kliphez, szóval kíváncsi leszek, hogy ezúttal mit hoznak majd össze. smileeee.gif

Szeretem a sötét hangulatú klipeket, a Rammsteinhez meg egyébként is illik, bár mondjuk nem éppen a Mein Herz Brennthez tudnék elképzelni egy olyan klipet, ami ebben a házban játszódik. De én is nagyon kíváncsi leszek rá, eddig nem volt olyan klip amiben nagyon csalódtam volna. smileeee.gif
2012. március 18. 18:38 #86
- törölt felhasználó -    
A Rammstein Marilyn Mansonnal közösen fog fellépni az idei Echon. Azt hiszem, hogy egy igencsak jó duett elé nézünk. cool.gif
1 felhasználónak tetszik: Fitzi
2012. március 23. 07:21 #87
- törölt felhasználó -    

Na és akkor az a bizonyos fellépés. Azon szinte minden rajongó meglepődött, hogy Till nem vett részt az Echon, bár lássuk be kicsit furcsa lett volna Tillt látni Manson számát énekelve. Mondjuk azért elmehetett volna, de mindegy... Manson élőben nyújtott teljesítménye viszont nekem annyira nem tetszik, bár lehet, hogy csak szokni kell. mellow.gif
3 felhasználónak tetszik: lizz, Crybi, Someone 15
2012. május 08. 17:44 #88
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mizi @ 2012.03.23. 07:21)

Na és akkor az a bizonyos fellépés. Azon szinte minden rajongó meglepődött, hogy Till nem vett részt az Echon, bár lássuk be kicsit furcsa lett volna Tillt látni Manson számát énekelve. Mondjuk azért elmehetett volna, de mindegy... Manson élőben nyújtott teljesítménye viszont nekem annyira nem tetszik, bár lehet, hogy csak szokni kell.  mellow.gif

Nagyon jók voltak a fiúk, ámbár furcsa volt kicsit őket Till nélkül látni. Mondjuk lehet, hogy neki jobb hangja lett volna élőben... Nem akarom én bántani Mansont, de az élőben való éneklés úgy látom nem az ő asztala. unsure.gif Vagy legalábbis a hangja nem olyan jó már (ámbár nem tudom, hogy régen jobb volt-e).
Egyébként annyira jó fejek a srácok, hogy az oldalukon megosztanak a rajongóikkal egy csomó személyes képet a turnékról. Én mindig tűkön ülve várom az újabb és újabb képeket, olyan jó elnézegetni őket. heart.gif biggrin.gif
2012. május 09. 10:17 #89
- törölt felhasználó -    
Idézet (lizz @ 2012.05.08. 17:44)
Nagyon jók voltak a fiúk, ámbár furcsa volt kicsit őket Till nélkül látni. Mondjuk lehet, hogy neki jobb hangja lett volna élőben... Nem akarom én bántani Mansont, de az élőben való éneklés úgy látom nem az ő asztala.  unsure.gif Vagy legalábbis a hangja nem olyan jó már (ámbár nem tudom, hogy régen jobb volt-e).
Egyébként annyira jó fejek a srácok, hogy az oldalukon megosztanak a rajongóikkal egy csomó személyes képet a turnékról. Én mindig tűkön ülve várom az újabb és újabb képeket, olyan jó elnézegetni őket. heart.gif biggrin.gif

Bevallom élőben én is most hallottam Mansont. Viszont több olyan ismerősöm van, akik már koncerten is voltak és még ők is azt mondták, hogy itt nem volt igazán a toppon. Meg múltkor mikor Johnny Deppel lépet fel, akkor énekelte az új számát élőben ami nekem nagyon tetszik, de élőben szinte fel sem ismertem. Szóval nagyon durva, hogy mekkora különbség lehet egy élő produkció, meg egy stúdió verzió között. blink.gif
A képeiket én is nagyon imádom a fiúknak, néha elég vicces dolgokat is csinálnak. Például most van az a kép, amikor Schneider meg Ollie egy elég érdekes busz előtt állnak. Hát azon nagyot néztem. Meg mikor Schneider fejen áll az is jó. biggrin.gif De amúgy az összes képüket meg lehetne említeni, mert mindegyik nagyon jó. (Csak Richard olyan kevésen van rajta... blush.gif )
1 felhasználónak tetszik: lizz
2012. május 09. 18:46 #90
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mizi @ 2012.05.09. 10:17)
Bevallom élőben én is most hallottam Mansont. Viszont több olyan ismerősöm van, akik már koncerten is voltak és még ők is azt mondták, hogy itt nem volt igazán a toppon. Meg múltkor mikor Johnny Deppel lépet fel, akkor énekelte az új számát élőben ami nekem nagyon tetszik, de élőben szinte fel sem ismertem. Szóval nagyon durva, hogy mekkora különbség lehet egy élő produkció, meg egy stúdió verzió között.  blink.gif 
A képeiket én is nagyon imádom a fiúknak, néha elég vicces dolgokat is csinálnak. Például most van az a kép, amikor Schneider meg Ollie egy elég érdekes busz előtt állnak. Hát azon nagyot néztem. Meg mikor Schneider fejen áll az is jó. biggrin.gif De amúgy az összes képüket meg lehetne említeni, mert mindegyik nagyon jó. (Csak Richard olyan kevésen van rajta...  blush.gif )

Akkor nem csak nekünk tűnt furcsának. biggrin.gif
Egyébként csak panaszkodnod kellett és már érkezett is egy kép rajta Reeshsel. wink.gif
2012. május 09. 18:52 #91
- törölt felhasználó -    
Idézet (lizz @ 2012.05.09. 18:46)
Akkor nem csak nekünk tűnt furcsának. biggrin.gif
Egyébként csak panaszkodnod kellett és már érkezett is egy kép rajta Reeshsel.  wink.gif

Ne is mondd, úgy örültem mikor megláttam. Jó lenne, hogy ha minden ennyire egyszerűen és gyorsan valóra válna amit szeretnék. laugh.gif Még jobb lenne mondjuk hogy ha mosolyognának, nem szeretem őket ilyen komolyan.
2012. május 09. 18:57 #92
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mizi @ 2012.05.09. 18:52)
Ne is mondd, úgy örültem mikor megláttam. Jó lenne, hogy ha minden ennyire egyszerűen és gyorsan valóra válna amit szeretnék.  laugh.gif Még jobb lenne mondjuk hogy ha mosolyognának, nem szeretem őket ilyen komolyan.

Néha nem árt a komolyság, de az biztos, hogy sokat dobna a képen, hogy ha mosolyognának.
Egyébként csak nem tűnt fel, hogy Ollie megint egy kicsit antiszoc? Ha nem zenét hallgat éppen akkor a telefonját babrálja. Javíthatatlan. rolleyes.gif
2012. május 09. 19:01 #93
- törölt felhasználó -    
Idézet (lizz @ 2012.05.09. 18:57)
Néha nem árt a komolyság, de az biztos, hogy sokat dobna a képen, hogy ha mosolyognának. 
Egyébként csak nem tűnt fel, hogy Ollie megint egy kicsit antiszoc? Ha nem zenét hallgat éppen akkor a telefonját babrálja. Javíthatatlan.  rolleyes.gif

Azt én is néztem, de már meg sem lepődök rajta. Ollie mindig is kicsit olyan antiszoc, de írták is, hogy ő a "csendestárs". biggrin.gif Néha azért elgondolkodom, hogy hogyan megy bele olyan dolgokba, mint mondjuk a Pussy videóklip. Bár lehet, hogy nála a csendesség nem egyenlő a visszafogottsággal/szégyenlősséggel.
2012. május 09. 19:09 #94
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mizi @ 2012.05.09. 19:01)
Azt én is néztem, de már meg sem lepődök rajta. Ollie mindig is kicsit olyan antiszoc, de írták is, hogy ő a "csendestárs". biggrin.gif Néha azért elgondolkodom, hogy hogyan megy bele olyan dolgokba, mint mondjuk a Pussy videóklip. Bár lehet, hogy nála a csendesség nem egyenlő a visszafogottsággal/szégyenlősséggel.

Ki tudja lehet, hogy a csendes külső valójában egy igencsak harsány belsőt takar. Talán a sok extrém és perverz ötletet Ollie jobban élezi, mint mondjuk Till. Bár ezt azért nehéz lenne elképzelni, Tillnél jobban szerintem senki nem élvezi jobban a sok pirotechnikát és a sok hajmeresztő ötletet. biggrin.gif
2012. május 09. 19:15 #95
- törölt felhasználó -    
Idézet (lizz @ 2012.05.09. 19:09)
Ki tudja lehet, hogy a csendes külső valójában egy igencsak harsány belsőt takar. Talán a sok extrém és perverz ötletet Ollie jobban élezi, mint mondjuk Till. Bár ezt azért nehéz lenne elképzelni, Tillnél jobban szerintem senki nem élvezi jobban a sok pirotechnikát és a sok hajmeresztő ötletet. biggrin.gif

Bármi elképzelhető, bár azt azért én sem hiszem, hogy Ollie perverzebb vagy akár extrémebb lenne, mint Till. biggrin.gif
2012. május 15. 19:08 #96
- törölt felhasználó -    
Mizi ismételten remek munkát végeztél, már ami a "térítést" illeti. Régebben is hallgattam már a Rammstein egy-két számát, de mióta mutattál nekem pár számot azóta egyszerűen beléjük vagyok szerelmesedve. Ugyan a nyelvet még nem sikerült megszoknom és megszeretnem sem nagyon, de azért tetszik. Ettől lesznek olyan egyediek. biggrin.gif
Egyébként a Mein Herz Brennt klipjéről még mindig nincsen hír? Mondjuk gondolom ha lenne akkor írtátok volna... Csak már annyira kíváncsi vagyok, mert így a helyszínt bemutató videó annyira elvont és sötét volt, hogy rögtön felfigyeltem rá. Isteninek ígérkezik. blush.gif
2012. május 15. 19:13 #97
- törölt felhasználó -    
Idézet (Crybi @ 2012.05.15. 19:08)
Mizi ismételten remek munkát végeztél, már ami a "térítést" illeti. Régebben is hallgattam már a Rammstein egy-két számát, de mióta mutattál nekem pár számot azóta egyszerűen beléjük vagyok szerelmesedve. Ugyan a nyelvet még nem sikerült megszoknom és megszeretnem sem nagyon, de azért tetszik. Ettől lesznek olyan egyediek. biggrin.gif
Egyébként a Mein Herz Brennt klipjéről még mindig nincsen hír? Mondjuk gondolom ha lenne akkor írtátok volna... Csak már annyira kíváncsi vagyok, mert így a helyszínt bemutató videó annyira elvont és sötét volt, hogy rögtön felfigyeltem rá. Isteninek ígérkezik.  blush.gif

Zene füleimnek. Ezek szerint akkor elég jó vagyok térítés terén, mert már nem te vagy az első, aki sikerült a jó útra térítenem. (és most nem csak a Rammsteint illetően) rohog.gif
Melyik lett a kedvenc számod, már ha már addig is sikerült eljutni? (:
Egyébként a klipről eddig nem nagyon vannak új infók. Max az, hogy ha lehet hinni a kósza híreknek (és reménykedjünk, hogy lehet), akkor még ebben a hónapban érkezik. Hogy tényleg így lesz-e azt nem tudom, de reméljük a legjobbakat. smileeee.gif
2012. május 15. 19:22 #98
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mizi @ 2012.05.15. 19:13)
Zene füleimnek. Ezek szerint akkor elég jó vagyok térítés terén, mert már nem te vagy az első, aki sikerült a jó útra térítenem. (és most nem csak a Rammsteint illetően) rohog.gif 
Melyik lett a kedvenc számod, már ha már addig is sikerült eljutni?  (:
Egyébként a klipről eddig nem nagyon vannak új infók. Max az, hogy ha lehet hinni a kósza híreknek (és reménykedjünk, hogy lehet), akkor még ebben a hónapban érkezik. Hogy tényleg így lesz-e azt nem tudom, de reméljük a legjobbakat. smileeee.gif

Ez esetben további jó térítgetést. laugh.gif
Kedvenc számom még nincsen, de a Wollt Ihr Das Bett In Flammen Sehen és a Liebe Ist Für Alle Da versenyben van ezért a címért. biggrin.gif
Az nagyon jó lenne, hogy ha még ebben a hónapban láthatnánk, nagyon kíváncsi vagyok, hogy ezúttal mit sikerült alkotniuk.
2012. május 17. 17:09 #99
- törölt felhasználó -    
Idézet (Crybi @ 2012.05.15. 19:22)
Ez esetben további jó térítgetést.  laugh.gif 
Kedvenc számom még nincsen, de a Wollt Ihr Das Bett In Flammen Sehen és a Liebe Ist Für Alle Da versenyben van ezért a címért. biggrin.gif
Az nagyon jó lenne, hogy ha még ebben a hónapban láthatnánk, nagyon kíváncsi vagyok, hogy ezúttal mit sikerült alkotniuk.

Én is már nagyon várom, az eddigi klipjeiket is nagyon imádtam. Ugyan az Ich Tu Dir Weh-hez el tudtam volna képzelni kicsit betegebb és sötétebb klipet is, de azért az sem volt olyan rossz. smileeee.gif
2012. május 17. 19:02 #100
- törölt felhasználó -    
Én valahogy nem hiszek ebben a májusos dologban. Itt a hónap vége és még semmi. Nem mondom, hogy nem örülnék neki, de nem tartom valószínűnek, hogy csak úgy egyik napról a másikra majd megjelenik a videó. Elvégre a Mein Landnak is volt egy kisebb előszele és nem csak annyi, hogy pár hónappal előtte napvilágot látott pár forgatási kép. Szóval senkit nem akarok lelombozni, de nagyon kicsi az esély, hogy tényleg lesz itt klip hamarosan. unsure.gif
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok