Starity

Az Apollo 23 esett ki az X-Faktorból

21 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. november 05. 23:03 #81
clydesdale
clydesdale
Mrs. Alvin™
 
Státusz"Vannak még csodák, csak mondd, hogy merre keressem!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.14.
Hozzászólás: 1487
Csatolások: 107
Azonosító: 127128
Offline offline
Nem tudom, milyen botfülű emberek vannak, de hogy a legjobb 5ben lett volna a helyük, az is biztos! Nem feltétlen a Rocktenorst szidom, mert még talán ők is jók, de könyörgöm...! Kocsis Tibi? Kováts Vera? ez röhej... mindegy, remélem azért még hallani róluk!
JÓK VAGYTOK SRÁCOK
Millió csokinyuszi ^^
2011. november 05. 23:04 #82
Cascadaa
Cascadaa
The Wanted Fan♥™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.10.
Hozzászólás: 1291
Csatolások: 21
Azonosító: 132962
Offline offline
Az Apollo23 volt az egyik kedvencem. Olyan aranyosak, tehetségesek, helyesek és olyan jól énekelnek!! Nem értem, miért pont ők esnek ki?? Mi jó a rocktenorsban?! Csak ordítanak tiszta, hamis az egész és már 3x párbajoztak. Mikiben csalódtam a legjobban, azt hittem talán neki még nem ment el a hallása.
Most már csak Enikő, Alexa és Lil C maradt, ha ők kiesnek én nem nézem tovább!
2011. november 05. 23:05 #83
Nitaaa
Nitaaa
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.18.
Hozzászólás: 123
Csatolások: 0
Azonosító: 129491
Offline offline
Ahogy mondták: szeretnivalóak voltak, ez tény, mert én is kedveltemk őket, de hangilag fényévekre voltak a rocktenorshoz képest! A rocktenorsnak 100-szor jobb hangja van, és igen, az apollo 23-ban a fiúk aranyosak, édesek, és a mai világban ez a trendi, hogy hang nélkül te vagy a ,,sztár'', és azért , mert mert a lányok HELYESNEK vélik őket, ami igaz is...De ez az X-FAKTOR gyerekek! Itt nem az a jó, aki ,,Jaj, de cuki!'' Persze azért az is fontos....De azért a Rocktenorsos fiúk jobbak! Szóval, én is sajnálom őket! De a Rocktenors a király!!!!!!!!!!! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: janet7
2011. november 05. 23:08 #84
- törölt felhasználó -    
Jobban örültem volna annak ha a Rocktenors esik ki ..
1 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan
2011. november 05. 23:14 #85
rubyt
rubyt
új tag
 
Státusz"Bármit is teszel szívedből tedd, s ott leszel, ahol lenned kell." Grósz Mira
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.24.
Hozzászólás: 67
Csatolások: 0
Azonosító: 151650
Offline offline
nagyon nem nekik kellett volna
2011. november 05. 23:15 #86
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
Én ezt komolyan nem értem. Ennyire hülyék a magyarok, hogy az ilyen Rocktenors féléket benntartják?! A fülükön ülnek a nézők, vagy mi van, jön a világ vége?! Komolyan nem értem, már az első adásban nekik kellett volna kiesniük. Irritál a vinnyogó hangjuk, a képükről meg nem is beszélve. Idegesítenek, de nagyon..

Az Apollo 23-ban sokkal több lehetőség volt, de ha ennyire hülyék a nézők, hogy nekik inkább a szar kell, akkor csak hajrá. EZ MO! dry.gif
1 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan
2011. november 05. 23:18 #87
WeOwnTheNight20
WeOwnTheNight20
visszatérő vendég
 
Státusz~Be yourself always,there's no one better.~ Selena Gomez
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 156
Csatolások: 0
Azonosító: 163107
Offline offline
szerintem sem az apollo 23-nak kellett volna kiesni :/ sad.gif
2011. november 05. 23:20 #88
- törölt felhasználó -    
sad.gif
Hát most nagyon meglepődtem. Az Apollo23 kieset?? Ne már sad.gif
2011. november 05. 23:25 #89
SugarGirl
SugarGirl
 
Státusz"Fashions fade, style is eternal." - Yves Saint Laurent
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.10.
Hozzászólás: 688
Csatolások: 0
Azonosító: 138434
Offline offline
Idézet (SassyGirl @ 2011.11.05. 22:50)
lehetetlen...imádtam őket és rtengeteget szavaztam rájuk,még síratm is :'( Reméleem befutnak smileeee.gif Sok sikert nekik! És annak a rocktenorsnak most már ki kell esnie,senki sem szavaz rájuk...ezért párbajoznak ők  mindig!Csak a mentorok "szeretik" őket...
HAJRÁ APOLLO 23!!
És kedves "SugarGirl": Teljesen rosszak voltak?!Nagyothalló vagy...vagy csak szerinted,mert eddig még mindig beszavazták őket,és akkor nagyon is jók voltak drága "sugargirl"


Drága "SassyGirl"!

Nem, képzeld nem vagyok nagyothalló. Nem fényezni akarom magam, de országos énekversenyen 2. helyezett lettem, 8 éve járok énektanárhoz, 7 éve zongorázom, és 2 éve járok zeneismeretre is, ami abból áll, hogy zenéket, és előadásokat elemzünk. És igen, merem azt mondani, hogy rosszak voltak. És szerintem nem csak szerintem voltak rosszak, mivel ők estek ki. És nem mondtam, hogy eddig is rosszak voltak, ezért nem értem, hogy hogy jön ide, hogy eddig mindig beszavazták őket. Azt mondtam, hogy ma rosszak voltak, és nézzenek oda, ki is estek! És egyébként, drága "SassyGirl", pontosan neked csinálják ezeket a műsorokat. 400 ft egy szavazás, és te szavaztál rájuk többször is, hozzáteszem fölöslegesen, mert ők estek ki. Szóval ha csak háromszor szavaztál, lehúztak tőled 1200 forintot, a semmiért. És utána még sírtál is... És gondolom jövő adásban is szavazol, meg a profilod alapján a vv primitívjeire is szavazol, és így lassan elvered a szüleid által nehezen megkeresett pénzt. És az egész az retekklub javára megy, és úgysem számít a te 4 szavazatod semmit. De azért folytasd nyugodtan, mert pont a te fajtádból él meg az egész csatorna. wink.gif
2 felhasználónak tetszik: fashionbébíí, Sugarbabes
2011. november 05. 23:25 #90
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3017
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Nem nekik kellett volna hazamenniük. sad.gif A zsűri nem gondolja, hogy jelent valamit hogy a Rocktenors már harmadszorra párbajozott?
1 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan
2011. november 05. 23:27 #91
eszti29
eszti29
amazon
 
Státuszhahaha. no...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.10.
Hozzászólás: 2149
Csatolások: 412
Azonosító: 132965
Offline offline
A Rocktenorsnak kellett volna kiesnie -.-
Úgy táncolnak, mint három idétlen majom, vagy ahogy a Feró mondta "úgy pattognak mint kecskeszar a deszkán" xD Szóval szerintem a Rocktenorsnak már az elején ki kellett volna esniük, nem értem, hogy jutottak el idáig. Az igaz, hogy a párbajban az Apollo 23 nem volt olyan jó, de őbennük sokkal több tehetség van. Szóval csak gratulálni tudok azoknak a nézőknek akik hétről-hétre 3 pattogó idiótát szeretnének látni -.-
2 felhasználónak tetszik: benyaw93, selena_taylor_fan
2011. november 05. 23:27 #92
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
A Rocktenors mennyen már haza,mert totál tönkreteszik a hallásom!!!
3 felhasználónak tetszik: bloody girl, benyaw93, selena_taylor_fan
2011. november 05. 23:29 #93
Nitaaa
Nitaaa
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.18.
Hozzászólás: 123
Csatolások: 0
Azonosító: 129491
Offline offline
SugarGirl teljesen egyetértek! smileeee.gif
2011. november 05. 23:29 #94
- törölt felhasználó -    
Idézet (SmileyZ @ 2011.11.05. 23:27)
A Rocktenors mennyen már haza,mert totál tönkreteszik a hallásom!!!

Ez ami nincs egy kétt nézönek.
Hallása!
Még hogy a rockenors jobb mint az appoló23-m.
reklamalo.gif
2011. november 05. 23:33 #95
yourshawty
yourshawty
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.10.
Hozzászólás: 1199
Csatolások: 50
Azonosító: 135998
Offline offline
hihetetlen -.-" hogy maradhatott bent a rocktenors? VISÍTANAK mindig, mint a bányapatkányok. a középső sráccal, Márkkal nincs semmi bajom, de a két Mezei patkány annyira ellenszenves. ugrálnak össze-vissza O.o
Az Apollo23 remélem ezután tényleg befut- de szívem szerint az a "kisangyal" Verácskát is kiszavaznám. Béna, mint a fene, gyenge, és kibirhatatlanul irritál a vicsorgása- kis ártatlan -.-
1 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan
2011. november 05. 23:36 #96
picur103
picur103
új tag
 
Státusz"Sose felejts el mosolyogni, még akkor sem amikor szomorú vagy."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.26.
Hozzászólás: 68
Csatolások: 0
Azonosító: 141703
Offline offline
Én igazából se a Rocktenorst,se az Apollo23-at nem szeretem.Én szimpatikusságra szurkolok a Verának,a Gergőnek,a Tibinek és a Tamásnak,de ez most lényegtelen.Függetlenül kijelenthetem:a Rocktenorsnak kellett volna haza mennie.Igen és ezt ők is tudták,mert az egyik tag még a döntő pillanat előtt kijelentette:Mi fogunk haza menni.Igen nektek kellett volna haza menni.Miért?Mert ezt az egészet már csak húzzátok,kiejtettetek három másik versenyzőt,azaz ha jobban belegondolunk két csapatot.Nem csodálom,hogy a Geszti is finom beküldte nekik,hogy ez már ennyi volt,és nem csodálom ha csalódott bennük.Mert én nem,mint mentor,hanem,mint néző csalódtam,de hatalmasat.Az Ikerekben is,de ők alapból nem voltak szimpatikusak.Viszont a Rocktenors szimpatikus volt,az első(és egyben bejutó) előadásuknál leesett az állam.A geszti utána pedig pont,ahogy Miki mondta kiírtotta a Rocktenors lényeget.Kár,hogy utána nemhogy megtalálni nem tudták azt amitől ők Rocktenors voltak,de még csak az első előadásuk közelében sem voltak.Szánalmas,hogy eddig húzzák.Én 15 éves "tinilány" vagyok,de még se szerettem kifejezetten az Apollo23-at.Ennek ellenére úgy gondolom az ő teljesítményük átlagban sokkal jobb volt,mint a Rocktenorsé és nem nekik kellett volna távozni.Boccs a kisregényért.
1 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan
2011. november 05. 23:40 #97
Jal
Jal
 
Státuszescape
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.12.13.
Hozzászólás: 669
Csatolások: 5
Azonosító: 79489
Offline offline
Szerintem sem a Rocktenors se az Apollo23 nem érdemelte volna hogy hazamenjen.... De nagyon sajnálom őket, h kiestek. sad.gif
2011. november 05. 23:42 #98
- törölt felhasználó -    
Úgy látszik, hogy a csapatokon átok ül. biggrin.gif
Most lehet, hogy Geszti fog úgy járni mint tavaly Malek Miklós. A show végére már ő is versenyző nélkül fog beülni és végig nézi ahogy a többi mentor egymással verseng. Mert ha bele gondol az ember pontosan ez történt tavaly is a csapatokkal. Kisebb - nagyobb túlzással. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan
2011. november 05. 23:47 #99
katikacska
katikacska
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.16.
Hozzászólás: 123
Csatolások: 0
Azonosító: 136542
Offline offline
A rocktenors a király!!!
2011. november 05. 23:51 #100
Klauc
Klauc
visszatérő vendég
 
StátuszLégy mindig önmagad! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 348
Csatolások: 44
Azonosító: 133161
Offline offline
én nem erre számítottam. úgy voltam vele, hogy az Apollo 23 biztos továbbjutó, szerintem - bármennyire is imádom, mert cuki meg minden.. - Verának kellett volna a Rocktenors-szal, ahonnan Vera került volna ki nyertesen, és a Rocktenors ment volna haza, hiszen a rendes produkciónál sosem tudják megcsillogtatni - khm. - "tehetségüket".. már többször párbajoztam, és szerintem felesleges volt őket visszajuttatni, hiszen az Apollo-s srácok igazi sztárpalánták, a tinik kedvencei smileeee.gif így már nem is fogom nézni a műsort, semmi értelme sad.gif
21 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!