Starity

Selena Gomez új klipje hamarosan érkezik

14 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. november 12. 16:01 #181
Fruzsi26
Fruzsi26
 
Státusz...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.29.
Hozzászólás: 770
Csatolások: 14
Azonosító: 156883
Offline offline
zsofi00: Nem, nem jobb a hangja Selenának. Miért nem veszitek észre?
2011. november 12. 17:41 #182
ajan
ajan
új tag
 
Státusz"Jól csak a szívével lát az ember, ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.19.
Hozzászólás: 62
Csatolások: 1
Azonosító: 162316
Offline offline
Szeretem, mikor a fanok egymásnak esnek, sőt be is szólogatnak a vélt ellenfélnek! Selena Gomez tehetséges énekes és színésznő, Miley Cyrus szintén tehetséges énekesnő. Mindkét lány nagyszerű hanggal rendelkezik, és egyik sem rosszabb a másiknál. Ráadásul a volt és jelenlegi Disney-lányok (a rajongóikkal ellentétben) összetartanak. Nincs az arivalizálás köztük, mint amit a rajongók belegondolnak. Nemrég olvastam Demi Lovato és Mily Cyrus egymásnak írt üzenetét, ami éppen arról győzött meg, hogy meglehetősen jóban vannak. Selena sem hiszem, hogy tehetségesebbnek tartaná magát akár Miley-nál, akár másnál, inkább örül a népszerűségének.
(Egyébként mind Mileynak, mind Selenának került fel a netre vacak felvétele, de ez a felvétel, vagy a háttér rossz minősége, és nem az énekesnők rossz hangja, vagy tehetségtelensége miatt van!)
2011. november 12. 20:02 #183
Fruzsi26
Fruzsi26
 
Státusz...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.29.
Hozzászólás: 770
Csatolások: 14
Azonosító: 156883
Offline offline
ajan: Hidd el, örök vita tárgya lesz ez az egész. smileeee.gif Hisz Selenát meg fogja védeni az, aki szereti, és aki nem, az szidja. Amolyan örök körforgás szerű. rolleyes.gif
2011. november 12. 20:06 #184
Sellybaby
Sellybaby
visszatérő vendég
 
StátuszNobu.♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.22.
Hozzászólás: 167
Csatolások: 0
Azonosító: 153612
Offline offline
luzuh, hát gratulálok neked! -.- biggrin.gif
2011. november 12. 20:37 #185
ajan
ajan
új tag
 
Státusz"Jól csak a szívével lát az ember, ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.19.
Hozzászólás: 62
Csatolások: 1
Azonosító: 162316
Offline offline
A probléma nem csak az, hogy itt fikáznak,(bár ez is elég nagy baj!) hanem néhány kedves ember maguknak a sztároknak szól be!
2011. november 12. 20:47 #186
Fruzsi26
Fruzsi26
 
Státusz...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.29.
Hozzászólás: 770
Csatolások: 14
Azonosító: 156883
Offline offline
Mondjuk ez a sztároknak oly' mindegy. smileeee.gif
2011. november 12. 22:30 #187
Bettyke94
Bettyke94
#CherylBombshell™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.18.
Hozzászólás: 12482
Csatolások: 3081
Azonosító: 143593
Offline offline
Szerintem szuper lesz, imádom azt a számot, régóta hallgatom, örülök hogy lesz klipje, végre egy olyan szám aminek van mondanivalója! biggrin.gif
2011. november 13. 08:41 #188
vasasreka8
vasasreka8
rebecca
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.12.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 151
Azonosító: 152836
Offline offline
Idézet (luzuh @ 2011.11.12. 15:42)
Uristen emberek! főleg Sellybaby! 
Miley mióta tehetségtelen te szerencsétlen! most selenának szárnyal a karierje,,de mig miley fent vlt azt se tudtad ki az a selena te kétértelmű hülye! -.- Miley-nak 1000x szebb a hangja halottad már sel-t énekelni élőben? -.-""  és ha nem zavarna a Hannah Montana előbb vlt mint a varázslók! ilyen együgyű segfejt mint te még életembe nem lááttam bujj már el!! 
lehet szidkozodni! alig várom Pancserek!! Fruzsi26-nak igaza van!!!

Jó lenne, ha kicsit visszafognád magad, főleg, ha nincs igazad! tongue.gif Hiába bizonygatod itt a hülyeségeidet, Selena mindig jobb volt Miley-nál, most is jobb, és jobb is lesz örökké! És Miley, meg Selena hangja olyan, mint tűz, és víz. Miley-nak szoprán hangja van, jól feléri a magas hangokat, viszont a mélyeket még gépekkel sem. Selena hangja alt. Kitűnően énekli a mély hangokat, a magasakat, viszont nem minden esetben éri fel. Ezek ők. És mondd meg, őszintén, hogy mi a francot számít az, hogy a Hannah Montana előbb volt, mint a Wizards of Waverly place? Hiszen Selenának ezen a filmen kívül, még pont ezeregy főszerepe volt, pl. a Monte Carlo-ban. Miley-nak viszont egyetlen főszerepe volt a Hannah Montana-ban, lehet, hogy volt még egy pár mellékszerepe, de főszerepe csakis a Hannah Montana-ban volt. tongue.gif És a Selena- rajongók sosem fognak elbújni, ezt jobb, ha tudod, minden áron megvédjük őt, legalábbis én igen! Naszóval, visszaírhatsz, én is fogok írni, ha te is, és ez az üzenet azt jelenti, hogy nem fikázni az aranytorkú, hőstehetségeket!
2011. november 13. 09:14 #189
rekush98
rekush98
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.12.
Hozzászólás: 408
Csatolások: 7
Azonosító: 150983
Offline offline
vasasreka8: nem gondolod h a 10 éves kis pofáddal nagyokat mondasz? miben jobb selenácska Miley-nál?és Miley-nak mély a hangja,ezért kitudja vinni a mélyebb hangokat. selena meg géppel tudja kivinni a mély és a magas hangokat is.szval..
1 felhasználónak tetszik: Miley-fan09
2011. november 13. 09:16 #190
rekush98
rekush98
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.12.
Hozzászólás: 408
Csatolások: 7
Azonosító: 150983
Offline offline
vasasreka8: ja és Mileynak két filmje volt megjelenni(már leforgatta mind2-őt9 és pl Demi Moore-al játszik az egyikfilmben. mindkettő nagy sikert fog hozni.(állitólag)
2011. november 13. 09:20 #191
Eszter655
Eszter655
asylum
 
Státuszfilozofálok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.29.
Hozzászólás: 6256
Csatolások: 679
Azonosító: 134102
Offline offline
Szomorú hogy ebben a világban senkinek nem lehet véleménye..különben is kinek a pap,kinek a papné?sleep.gif
Ha valaki negatív kritikát mondd a kedvencedről,azt el kellene fogadni és attól Te még szeretheted.omg.gif
És a cikkhez hozzászólva,ez is csak egy átlagos szám..mint a többi dala.pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: Miley-fan09
2011. november 13. 10:21 #192
luzuh
luzuh
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.15.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 0
Azonosító: 158402
Offline offline
Jó lenne, ha kicsit visszafognád magad, főleg, ha nincs igazad! Hiába bizonygatod itt a hülyeségeidet, Selena mindig jobb volt Miley-nál, most is jobb, és jobb is lesz örökké! És Miley, meg Selena hangja olyan, mint tűz, és víz. Miley-nak szoprán hangja van, jól feléri a magas hangokat, viszont a mélyeket még gépekkel sem. Selena hangja alt. Kitűnően énekli a mély hangokat, a magasakat, viszont nem minden esetben éri fel. Ezek ők. És mondd meg, őszintén, hogy mi a francot számít az, hogy a Hannah Montana előbb volt, mint a Wizards of Waverly place? Hiszen Selenának ezen a filmen kívül, még pont ezeregy főszerepe volt, pl. a Monte Carlo-ban. Miley-nak viszont egyetlen főszerepe volt a Hannah Montana-ban, lehet, hogy volt még egy pár mellékszerepe, de főszerepe csakis a Hannah Montana-ban volt. És a Selena- rajongók sosem fognak elbújni, ezt jobb, ha tudod, minden áron megvédjük őt, legalábbis én igen! Naszóval, visszaírhatsz, én is fogok írni, ha te is, és ez az üzenet azt jelenti, hogy nem fikázni az aranytorkú, hőstehetségeket!

Forrás: http://starity.hu/magazin/21863-selena-gomez-uj-klipje-hamarosan-erkezik/#ixzz1dZh4gyau

Sztem te meg fogdbe a pofikádat!! igen selen jól szinészkedik,,de énekelni egyáltalán nem tud!! Miley viszont tudd te halássérült...nézd már meg hány ének dija van miley-nak és selnek mielőtt pofázol..te sérült!
2011. november 13. 11:45 #193
vasasreka8
vasasreka8
rebecca
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.12.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 151
Azonosító: 152836
Offline offline
Idézet (rekush98 @ 2011.11.13. 09:14)
vasasreka8: nem gondolod h a 10 éves kis pofáddal nagyokat mondasz? miben jobb selenácska Miley-nál?és Miley-nak mély a hangja,ezért kitudja vinni a mélyebb hangokat. selena meg géppel tudja kivinni a mély és a magas hangokat is.szval..

Nem, egyátalán nem gondolom, hogy nagyokat mondok. Én csak azt mondom, ami igaz, veled ellentétben. Arról meg tényleg nem tehetek, hogy süket vagy, és nem tudod felfogni, hogy Miley-nak szoprán, Selenának meg alt a hangja. Komolyan, olyan nevetséges vagy, itt osztod az észt, közben meg meg sem tudod különböztetni a mély hangot a magastól. rohog.gif
2011. november 13. 11:49 #194
vasasreka8
vasasreka8
rebecca
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.12.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 151
Azonosító: 152836
Offline offline
Idézet (luzuh @ 2011.11.13. 10:21)
Jó lenne, ha kicsit visszafognád magad, főleg, ha nincs igazad!  Hiába bizonygatod itt a hülyeségeidet, Selena mindig jobb volt Miley-nál, most is jobb, és jobb is lesz örökké! És Miley, meg Selena hangja olyan, mint tűz, és víz. Miley-nak szoprán hangja van, jól feléri a magas hangokat, viszont a mélyeket még gépekkel sem. Selena hangja alt. Kitűnően énekli a mély hangokat, a magasakat, viszont nem minden esetben éri fel. Ezek ők. És mondd meg, őszintén, hogy mi a francot számít az, hogy a Hannah Montana előbb volt, mint a Wizards of Waverly place? Hiszen Selenának ezen a filmen kívül, még pont ezeregy főszerepe volt, pl. a Monte Carlo-ban. Miley-nak viszont egyetlen főszerepe volt a Hannah Montana-ban, lehet, hogy volt még egy pár mellékszerepe, de főszerepe csakis a Hannah Montana-ban volt.  És a Selena- rajongók sosem fognak elbújni, ezt jobb, ha tudod, minden áron megvédjük őt, legalábbis én igen! Naszóval, visszaírhatsz, én is fogok írni, ha te is, és ez az üzenet azt jelenti, hogy nem fikázni az aranytorkú, hőstehetségeket!

Forrás: http://starity.hu/magazin/21863-selena-gomez-uj-klipje-hamarosan-erkezik/#ixzz1dZh4gyau

Sztem te meg fogdbe a pofikádat!! igen selen jól szinészkedik,,de énekelni egyáltalán nem tud!! Miley viszont tudd te halássérült...nézd már meg hány ének dija van miley-nak és selnek mielőtt pofázol..te sérült!

Nem, nem fogom be a pofikámat! Én is tisztában vagyok vele, hogy Selena tud színészkedni, de azzal is, hogy énekelni is tud. És szerintem te vagy a hallássérült, mert én legalább meg tudom különböztetni a falcsot, a gyönyörű, tiszta hangtól.
2011. november 13. 12:10 #195
- törölt felhasználó -    
ez tök cool lessz!! már kíváncsian várom wink.gif
majd ebből kérek avit♥♥♥
2011. november 13. 12:34 #196
luzuh
luzuh
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.15.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 0
Azonosító: 158402
Offline offline
Nem, nem fogom be a pofikámat! Én is tisztában vagyok vele, hogy Selena tud színészkedni, de azzal is, hogy énekelni is tud. És szerintem te vagy a hallássérült, mert én legalább meg tudom különböztetni a falcsot, a gyönyörű, tiszta hangtól.

Forrás: http://starity.hu/magazin/21863-selena-gomez-uj-klipje-hamarosan-erkezik/#ixzz1daEbJVI8

Ja igazad van megtudod!! HÁT ROHADTUL NEM-.-"
ne akard h mutassak neked egy selenát élőbe és miley-t élőbe!!! ennél hülyéb ne legyél már légyszíves!
2011. november 13. 12:52 #197
vasasreka8
vasasreka8
rebecca
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.12.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 151
Azonosító: 152836
Offline offline
Idézet (luzuh @ 2011.11.13. 12:34)
Nem, nem fogom be a pofikámat! Én is tisztában vagyok vele, hogy Selena tud színészkedni, de azzal is, hogy énekelni is tud. És szerintem te vagy a hallássérült, mert én legalább meg tudom különböztetni a falcsot, a gyönyörű, tiszta hangtól.

Forrás: http://starity.hu/magazin/21863-selena-gomez-uj-klipje-hamarosan-erkezik/#ixzz1daEbJVI8 

Ja igazad van megtudod!! HÁT ROHADTUL NEM-.-"
ne akard h mutassak neked egy selenát élőbe és miley-t élőbe!!! ennél hülyéb ne legyél már légyszíves!

Nem szükséges mutatnod, én jól tudom, hogy melyik mennyire tehetséges. wink.gif
2011. november 13. 12:54 #198
Maja Cyrus
Maja Cyrus
 
StátuszLove...Love....Love....Love....Love... YOU :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.01.
Hozzászólás: 792
Csatolások: 0
Azonosító: 142296
Offline offline
no hát, asszem selena megígért valamit, még pedig azt hogy nem fog többet énekelni. Nincs vele bajom. énekeljen. Szeretem selenát. de ezzel csak azt tudom elmondani róla hogy hazudott. hagya abba 2 évig, gyakoroljon minden nap 3 órát, és utánna dobjon piacra valami nagyot. amin nem kell javítgatni a hangját wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Miley-fan09
2011. november 13. 12:56 #199
Maja Cyrus
Maja Cyrus
 
StátuszLove...Love....Love....Love....Love... YOU :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.01.
Hozzászólás: 792
Csatolások: 0
Azonosító: 142296
Offline offline
Jajj ne haragudjatok Selena és Miley rajongók (miley fan vagyok) de ennek ellenére elegem van abból hogy folyton a másikat szidod, ő jobb mint ő, ő kaki mert ez az.....kit érdekel mindenki szerethet mást. Nem hiszem el hogy nem bírjátok ki hogy ne kössetek bele a másikba. Mi az hogy selena jobb mint Miley?! nincs olyan hogy jobb, mind a ketten más műfaj más életstílus stb.....!!!!!!!! -.-"
2011. november 13. 13:07 #200
luzuh
luzuh
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.15.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 0
Azonosító: 158402
Offline offline
Nem szükséges mutatnod, én jól tudom, hogy melyik mennyire tehetséges.

Forrás: http://starity.hu/magazin/21863-selena-gomez-uj-klipje-hamarosan-erkezik/#ixzz1daMoF9Jc

NEM UGY NÉZ KI!! félre értés ne essék..nekem sincs bajom selenával sőt én birom! de miley-t is egyaránt és nem birom mikor szinte mindenki tudja h Miley TEHETSÉGESEBB hangilag!!!!!!!!!!! selenának hol van aranytorka drágám?
14 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok