Starity

Mit gondolsz azokról, akik elítélnek a zenei ízlésed alapján?

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. június 10. 19:34 #81
ONE DIRECTION20
ONE DIRECTION20
morsa
 
Státuszte quiero más que nunca
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.29.
Hozzászólás: 1999
Csatolások: 8
Azonosító: 210787
Offline offline
MAGAS ÍVBŐL LE-SZA-ROM ŐKET biggrin.gif
2014. június 10. 19:39 #82
LHanna
LHanna
†paranoid_illusions†
 
StátuszI see humans, but no humanity.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.09.
Hozzászólás: 1220
Csatolások: 80
Azonosító: 205659
Offline offline
Nem igazán érdekelnek. ÉS még ők vannak felháborodva hogyha én is elmondom a vélemyénem az ők kedvenceiről.. Mondjuk nem különösebben érdekel, mindenkinek joga van szar zenét hallgatni. (ezt az utálókra értettem) ok.gif
1 felhasználónak tetszik: Ariana000
2014. június 10. 21:17 #83
- törölt felhasználó -    
Mindenki [tisztelet a kivételnek] elítéli az ázsiaiakat, csak mert "ferde a szemük". Igazéból WCzek rájuk, de ha egyszer elszakad a fonal...
2014. június 10. 21:31 #84
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8753
Csatolások: 214891
Azonosító: 59785
Offline offline
Engem még nem ért attrocitás a zenei ízlésemmel kapcsolatban (vagy csak nem a szemembe mondták), viszont ha ért volna, magasról letojnám. Nem szeretheti mindenki ugyanazt. smileeee.gif
2014. június 11. 15:16 #85
- törölt felhasználó -    
Nem méltóak arra, hogy gondolatokat pazaroljak rájuk.
2014. június 17. 10:55 #86
Detta
Detta
Queen♛
 
StátuszTired AF.... but succesful
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.07.
Hozzászólás: 4787
Csatolások: 689
Azonosító: 128947
Offline offline
Azt gondolom, hogy buták mivel egy embert abból nem lehet leírni hogy milyen zenét kedvel. Mondjuk a rockkereket is elítélik mert fúú feketében meg minden féle szögecses cuccban flangálnak hol ott, ők is tök normálisak rendesen. Szóval aki elítél valakit az ízlése miatt az nagyon buta.
2014. június 18. 12:33 #87
Direction Rajongo6
Direction Rajongo6
Őszinte Egyéniség.
 
StátuszStrip That Down lázban égek annyira szeretem ezt a számot Liam Payne-től.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.06.
Hozzászólás: 2150
Csatolások: 666
Azonosító: 218747
Offline offline
Nem érdekelnek. Mindenki olyan zenét hallgat amilyet szeretne. Nincs miért elítélni mást, hogy milyen zenét kedvel.
2014. június 22. 15:12 #88
- törölt felhasználó -    
Azt gondolom, hogy így jártak...
2014. augusztus 06. 18:28 #89
- törölt felhasználó -    
Nagyrészt lesajnálom az ilyen embert, de ha átlépi a határt, ki tudnám verni a fogát az olyannak, aki legagyizza a Kpopot és a Jpopot, pedig nem is ismeri. Lefogadom, hogy jópár embernek tetszenének bizonyos dalok, ha nem lennének előítéletesek, és nem rekednének meg PSY-nál. Például osztálykiránduláson egész éjjel semmit nem aludt pár ember (és még minket sem hagytak! dry.gif ). Mi egyik havernőmmel mertünk reggel fél 8-kor telóról zenét hallgatni (nem volt valami torony méretű hangfalunk biggrin.gif), erre fel beszólnak nekünk, hogy álmosak és kapcsoljuk ki a gagyi animezenénket, mert zeng tőle a folyosó. Hát meg ne mondjam, mit tudtam volna csinálni, főleg, hogy volt közöttük olyan is, aki engem kifejezetten utál, mert nem tud belém kötni semmivel az értelmetlenkedéseken kívül. Hozzáteszem, azért kategorizálnak mindent, amit hallgatok, szimpla animezenévé, mert a havernőm nagy animerajongó, és nem csinál belőle titkot. Én sem, de én kevesebbszer hozom témába, vagy posztolok róla, és már szinte alig nézek animét, elmentem a zene felé. A Facebookomról ítélve például meg nem mondanád rólam, hogy Kpopper vagyok, míg meg nem nézed a kedveléseket. Visszatérve, mi egy darabig húztuk az agyukat csak azért is, de ők nem tágítottak. Kimérgelődtük magunkat, aztán túl lettünk rajta nagy nehezen, de persze mi ne szóljunk semmit mikor szünetben már kilencmilliomodik alkalommal halljuk ugyanazt a számot, amit még utálunk is. dry.gif Röviden ennyi. Én senkit nem ítélek el azért, ha mást hallgat, mint én, csak akkor, ha az illető zenéje tényleg sz*r. Még akkor sem szólok egy árva szót sem, mert nem bántom meg, csak akkor esetleg, ha az én ízlésemet kezdi pocskondiázni.
2014. augusztus 06. 18:30 #90
- törölt felhasználó -    
Nos már alapból se szeretem ha valaki elítél mást, a kedvencei, ízlése és stílusa alapján.
Szerintem undorító dolog, én sose csinálom..
2014. augusztus 06. 18:35 #91
sg1992
sg1992
☾ cold hands
 
Státuszwe're just lost, damaged souls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.25.
Hozzászólás: 15259
Csatolások: 8754
Azonosító: 215855
Offline offline
Hogy hagyanak békén és törőgyenek azzal amit ők hallgatnak amig még van zene mert a világon már bármi lehetsége. dry.gif
2014. augusztus 07. 13:20 #92
- törölt felhasználó -    
Szerintem elég szomorú, ha valakit a zenei ízlés alapján ítélnek meg, mert attól még, hogy különbözik az átlagtól, még lehetnek nagyon jó tulajdonságai. Velem is megtörtént már ez, de csak sajnálni tudom azokat, akik ilyenek alapján ítélkeznek...
2014. augusztus 07. 13:48 #93
szilasiszandra
szilasiszandra
 
StátuszAlex William ihavefuckingbluehair Gaskarth keze 2 centire volt az enyémtől. *-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.13.
Hozzászólás: 759
Csatolások: 16
Azonosító: 136337
Offline offline
Hát, tegyék, felőlem. biggrin.gif
Azt nem bírom, amikor elkönyvelnek "tucatnak", meg azt hiszik, hogy csak a Wake me up-ot ismerem Avicii-től... Pedig a kedvenc számom 4 éves, amikor is még Tim Bergként volt ismert. Sőt, annyira nem is volt ismert. Meg ez nem 100%-ban tartozik ide, de végülis hozzá kapcsolódik. Neymar. Azt hiszik, hogy csak ez a másfél (? kb) hónap miatt szeretem, meg hogy el fogom felejteni, meg hogy "divatdrukker" vagyok... holott nem. Lehet, hogy most ismertem meg, de attól még szerethetem igazán, nem? És az is tény, hogy főképp miatta szerettem meg a Barcát, de nem CSAK miatta. Az egész csapatot szeretem, bár még nem ismerem őket annyira. De akkor sem divatól, csak nem régóta.
2014. augusztus 07. 21:07 #94
pillango117
pillango117
F*ckedUpWorld
 
Státuszonline friends are just as valid as friends in real life<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.23.
Hozzászólás: 1150
Csatolások: 14
Azonosító: 156257
Offline offline
hát nagyon nem érdekelnek az ilyenek...
2014. augusztus 17. 15:47 #95
- törölt felhasználó -    
Idézet (katyperry28 @ 2014.06.10. 21:17)
Mindenki [tisztelet a kivételnek] elítéli az ázsiaiakat, csak mert "ferde a szemük". Igazéból WCzek rájuk, de ha egyszer elszakad a fonal...


Teljesen egyetértek meghajolo.gif
2014. augusztus 27. 15:47 #96
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Mindenki azt mondja, hogy nem érdekli mit mondanak, pedig ez nem igaz, mert engem is érdekel, pedig azt mondom, hogy áh, nem dehogyis. Az én stílusom, nem érdekel más véleménye, pedig igenis fáj, ha valaki közli velem, hogy egy nagy rakás sz*rt hallgatok... meg aztán vannak annyira "kedves" és "aranyos" emberek, akik csupa szívjóságból közlik veled mennyire eltévedtél a zenei palettán, mert akit te szeretsz az nem jó, de akit ő szeret az bizony... hűűűha, besz@, behu! rolleyes.gif
2014. augusztus 28. 13:40 #97
Viki376
Viki376
visszatérő vendég
 
Státusz"You haven't seen the best of me, I'm still working on my masterpiece"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.24.
Hozzászólás: 159
Csatolások: 36
Azonosító: 232132
Offline offline
Nem nagyon érdekel.
2014. augusztus 28. 13:42 #98
- törölt felhasználó -    
Csak sajnálni tudom őket,hogy ezt teszik,röhejes 110.gif
2014. szeptember 19. 16:21 #99
- törölt felhasználó -    
Engem már többször is ért ilyen bántás. Azért, mert sok népszerű műfaj nagyon távol áll tőlem, eleve furcsán néztek rám az emberek. Aztán a nyár alatt megváltozott az ízlésem, már nem a pop volt a központban. Az egy dolog, ha valakinek megvan a véleménye, és azt kulturáltan kinyilvánítja. Viszont ha valaki átlépi ezt a bizonyos határt, azzal konkrétan saját magát járatja le. Megmutatja, hogy beszűkült látókörrel rendelkezik, hiszen valakit leszól amiatt, hogy esetleg e téren nem állt be a sorba, más előadókat kedvel, mint pl. egy adott közösségen belül a többség. Engem nemrég piszkáltak miatta, kiröhögtek, erre bedurvultam, és üvölteni kezdtem, előtört belőlem a kislexikon, és mindenféle szakszavakkal kezdtem dobálózni, egyszóval beleszőttem az amúgy egyértelmű mondanivalómba ezeket. Lehet, hogy ettől nehezebben értelmezték, és folytatni fogják a szekálásomat, nem érdekel. Nem vagyok híve a káromkodós visszavágásnak, hiszen nem szeretnék lesüllyedni arra a bizonyos szintre, amire sajnos sokan képesek lebukdácsolni.
Megjegyezném, hogy sajnos elég heves természetű vagyok, és a zenei ízlésem az egyik legérzékenyebb pontom, ezért ugrottam rögtön a támadásokra.
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2014. szeptember 19. 16:23 #100
- törölt felhasználó -    
Nem vagyunk egyformák ezért nem kell elitélni senkit biggrin.gif
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!