Starity

Mit gondolsz azokról, akik elítélnek a zenei ízlésed alapján?

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. szeptember 26. 21:22 #101
Ariana000
Ariana000
 
StátuszAz ember néha szomorú, néha nem.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.24.
Hozzászólás: 666
Csatolások: 6
Azonosító: 228178
Offline offline
Az egyik ismerősöm pont ilyen..leszólja a zenei stílusom, az öltözködésem és úgy kb mindent amit lehet. De nem érdekel a véleménye, az én életem, de lehet velem van a baj, hogy nem akarok OneDirection-t meg Selenát hallgatni. biggrin.gif
2015. február 13. 20:55 #102
- törölt felhasználó -    
Hogy mehetnek ahova kell biggrin.gif
2015. február 13. 20:57 #103
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Sosem érdekeltek. Ha valakinek az okoz élvezetet, hogy leszóljon azért, mert XY a kedvencem, akkor egészségére, ez legyen élete legnagyobb öröme.
4 felhasználónak tetszik: Jody, Metamorphosis, Phaedra, Bátor Ventillátor
2015. február 15. 20:14 #104
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
Hogy menjenek a ::::::: smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif
Mivel elég kemény rocker vagyok, az utcán, meg felületes ismertségben hajlamosak leszólni, de nem igazán érdekelnek, ha nekik ettől tartalmasabb, jobb lesz a életük....
Bár a kedvencem egy öreg hölgy volt (na nem, az egy öreg nyanya volt). Buszon utazom, felszáll az ominózus nyanya, állok föl, adnám át a helyem, motyogom tiszteletteljesen "tessékleülni", erre ő el kezd vernyogni, hogy hagyjam őt békén, és hogy mégis mit képzelek....Erre már hangosan mondtam "nem kényszer a tortaevés" aztán visszaültem, mert azért mindennek van határa...
A buszon meg ott röhögött mindenki biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: Jolie_77, AFCfan, IQninja99, Szandi0820, Jody, Bátor Ventillátor
2015. február 15. 20:24 #105
- törölt felhasználó -    
Elfogadom, hogy minden ember különböző és a zenei ízlésük is más, de kérlek, senki ne hangoztassa már a zenéimre, hogy trék, nekem ez tetszik, így kell elfogadni^-^
Egyébként igen, nagy kpopert """tisztelhetnek""" személyemben, amit szeretek is maxon üvöltetni a telefonomból.
2015. május 07. 17:40 #106
Shadygirl
Shadygirl
vajaskenyér
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 3452
Csatolások: 533
Azonosító: 236935
Offline offline
Azt, hogy ízlések és pofonok, nem mindenki ugyan olyan zenéket hallgat, de nehogy már az alapján ítéljék meg a személyiségem, a jellemem, vagy azt, hogy jó fej vagyok-e, hogy milyen zenét hallgatok.
3 felhasználónak tetszik: Jody, Bátor Ventillátor, Konvektor
2015. június 13. 22:23 #107
- törölt felhasználó -    
Hát, valami olyasmit, hogy jáájdehülyékvagytok, meg el szoktam őket küldeni melegebb éghajlatra (ha szerencséjük van, csak magamban, ha nincs... háthkmhm volt már egy-két tömegverekedés rolleyes.gif ). biggrin.gif Régen rettenetesen zavartak, olyan dührohamaim voltak... rohog.gif Már korántsem izgat annyira.

p.s. egyébként meg általában azt hiszik, eltévedtem az időben, úgy öltözöm, mint aki egyenesen egy '84-es Metallica-koncertről szabadult, de előtte rendesen leitatták, majd kilökték az országútra
4 felhasználónak tetszik: Metamorphosis, Bátor Ventillátor, Konvektor, Jody
2015. június 13. 23:52 #108
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
b.o.s.s. #swag, ezt üzenem az összes vesztesnek
https://33.media.tumblr.com/eba5555fe35ae184ca770c4c73125e34/tumblr_inline_nm0i91AFBe1seo1wn.gif

az ilyenekkel egyébként nem is kell foglalkozni, olyanok mint a pincsi kutyák, elsőre viccesek (netán, de inkább szánalmasak), majd átmennek irritálóba. De tényleg, nehogy magatokra vegyétek ám. Csak féltékenyek a kifinomult zene ízlésre.
1 felhasználónak tetszik: Rocket
2015. június 14. 00:12 #109
Bátor Ventillátor
Bátor Ventillátor
level 90-es procrastinator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 2771
Csatolások: 6
Azonosító: 233680
Offline offline
Engem még nem ért atrocitás a legtöbb cuccot, amit hallgatok, a környezetemben nem ismerik. *szomorú zene*
Zenei ízlés alapján elítélni, ezt most elképzeltem, ez milyen már? biggrin.gif
Ha mégis szembetalálkoznék egy ilyesmi emberkével, azon felül, hogy néznék nagyokat, kíváncsi lennék, milyen következtetést vonna le a zenéim alapján :'D
2015. június 23. 20:14 #110
- törölt felhasználó -    
engem már csak így mutatnak be "ő itt Zsen, aki a hörgős, kiabálós zenét szereti..."
tulajdonképpen nem nagyon szóltak be, VISZONT, foggal-körömmel védem az általam kedvelt zenekarokat, előadókat.
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2015. július 03. 11:11 #111
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
"B*tch, pls. Sajnállak. Nem lehet valami jó ízlésed." biggrin.gif
Igazából szerintem, aki tényleg a barátnõd/barátod az sosem szólja le a zenei ízlésed, legfeljebb csak hülyéskedik vele. Amúgy az enyémet nem nagyon szokták leszólni, mivel teljesen elfogadnak olyannak, amilyen vagyok, ahogy én is õket. Viszont, ha a kedvenc elõadómat szólja le bárki, akár egy ismeretlen ember, na akkor... Az ilyenre nagyon érzékeny vagyok.
2015. július 03. 19:36 #112
- törölt felhasználó -    
Nem ítéltek még el a zenei stílusom miatt, csupán az egyik barátomtól kaptam olyan megjegyzést, hogy mi ez a sok ismeretlen szám a telefonomon. Ebből is látszik, hogy nem vagyok oda az agyonjátszott, tucat popzenéért, de senkit nem szólnék meg, ha valaki azt szereti. Ha pedig valaki ez alapján ítélkezik, azt csak sajnálni tudom, ugyanis mindenki más az ízlése, és ez a jó.
2015. július 05. 13:39 #113
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Nekem mindig is vegyes volt - és az most is - a zenei ízlésem. Hallgatok popot, rockot, nu-metált, rappet, de néha napján a diszkós műanyag zenék egyike belekerül a lejátszási listámba - gondolok itt Guettára vagy Avicii-re. Soha sem tudtam beskatulyázni magamat egy-egy zenei műfajba, ugyanis kedvtől és hangulattól is függ, hogy éppen mit hallgatok. Munkába menet mindig Skilletet hallgattam, az meg ugye keresztény rock, de 12 óra után volt, hogy csak Enyát hallgattam, annyira fáradt voltam és nem mellesleg jól esett egy kis lágy élvezhető zene. Ettől függetlenül volt egy kis rock és egy kis rap korszakom még kamasz koromban, de nem festettem feketére a hajamat, nem voltak szegecses kiegészítőim és nem jártam hót feketébe. Szerintem a szüleim nem is engedték volna, most, hogy így belegondolok. unsure.gif Nem hallottam senkitől azt sem, hogy "zajt" hallgatok, pedig kifejezetten szerettem egykoron a Metallicát, a Linkin Parkot, sőt volt, hogy Black Sabbath diszkográfiájából is kiműveltem magamat. Szerintem az olyanokat éri atrocitás, akik úgy is öltözködnek és mutatják a világ felé, hogy rockerek, punkok stb. A teljesen átlagos öltözködési stílusommal és szőke hajammal meg nem mondta senki sem, hogy terítékre kerül nálam néha pl. a heavy metál. Pluszban én aztán nem erőltettem rá senkire sem, hiszen az én dolgom, hogy most mit hallgatok telefonon füldugesz által, vagy éppen otthon a saját szobámban. Nemrég tudtam meg, hogy egy másik leány ismerősöm hatalmas Skillet rajongó - együtt sajnáltuk magunkat a pár évvel ezelőtti Nickelback koncert miatt, ahol is az előzenekar a Skillet volt, de egyikünknek sem sikerült eljutnia. Egyébként párom is abszolút rockernek vallja magát, és bár mostanában inkább punkot hallgat, de volt olyan, hogy előkerült mindenféle - nekem már sajnos élvezhetetlen - hörgős metál is, és róla sem mondanád meg külső szemlélőként, hogy aztán ő olyat hallgat. Ha valakinek elmondja nem ítélik el, nem szólnak be neki, hiszen ez az ő dolga, hogy mit hallgat. Mint ahogyan pár sorral feljebb is írtam, ilyesmi sokkal inkább azokat éri, akik acélbetétes bakancsban, talpig feketében és szegecses kiegészítőkben sétafikálnak.
3 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, ilus1996, Rocket
2015. július 05. 13:43 #114
sárababa0904
sárababa0904
Reggäetón Łento
 
StátuszEgy igazi lány nem tökéletes. Egy tökéletes lány pedig nem igazi. -Harry Styles
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.10.
Hozzászólás: 1588
Csatolások: 96
Azonosító: 243644
Offline offline
Azt, hogy az emberekben épp az a jó, hogy mind különbözőek vagyunk! Mind az öltözködési stílusunkban, mind a zenei stílusunkban. Ha valami nem tetszik az illetőnek azt nem kell hallgatnia! dry.gif
2015. július 05. 13:44 #115
eszter05
eszter05
oпlγ ћυ₥αп
 
StátuszImagination is more important than knowledge.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.06.
Hozzászólás: 4787
Csatolások: 315
Azonosító: 227168
Offline offline
Nagyon nem érdekel, már egyszer beszóltak, de egyik fülemen be a másikon ki.
2015. július 05. 16:21 #116
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Én azért ítélem el őket, mert elítélnek azért, mert nem játszom meg magamat és önmagam vagyok. Azt hallgatok, amihez kedvem van. Legalább ebbe ne szóljon bele senki. Engem a rasszisták szoktak elítélni, mert ugye ázsiai zene. Egyeseknek Ázsia csak egy országból áll: Kínából. Mindenki kínai számukra, aki azon a földrészen él. Ez elég nagy tudatlanságra utal. Meg ez a 'csingcsángcsung' nyelv, csíkszeműek, kicsi kínaiak. Úgy megverném őket. :s :3 De az erőszak nem segít, szóval néha úgy beszólok csak, hogy egy darabig nem szól be a zene miatt. Ha én nem szoktam olyyyyan gyakran idegelni másokat azért, mert JB-t, 1D-t és Miley Cyrus-t hallgatnak, akkor ők se tegyék. Magamban tartom.
2015. július 18. 17:46 #117
- törölt felhasználó -    
Itt jön elő kedvenc tengeri élőlényem; a b*szokrája.
Csupán a személy szellemi képességein múlik, hogyan viszonyul a környezetében megbúvó egyes szubkultúrákat módfelett kedvelő egyének stílusához/ízléséhez. Emlékszem, régebben mennyi megszólást kaptam a Nirvana, illetve a Sex Pistols iránti szeretetem miatt többek között, de most őszintén; ki emberfiának van joga emiatt elítélni engem emiatt, beleszólni az ízlésembe? Menjen bugyiba csurizni, miszerint Őt milyen kivételes ízléssel áldotta meg a sors, ne az enyémen köszörülje a nyelvét. rolleyes.gif
Egyébként ez a téma legalább akkora kedvencem, mint a "szűzkoszorú a fejeden van; ergo Te már rögtön hippi vagy"-féle kérdéskör, mely szerint pusztán akkor tartozol egy bizonyos szubkultúrához, ha a "vizuális típusokra" is gondolsz; teszem azt; punk vagy pölö'? Nem-nem, barátom, amíg a kilós láncfux nincs a nyakadban, csak egy béna p*raszt vagy, aki el is hiszi magáról, mi módon a punkok teljes értékű punkok lehetnek láncok + extrém frizura nélkül. Pfff... rolleyes.gif
4 felhasználónak tetszik: Elinea, Bátor Ventillátor, Jody, Metamorphosis
2015. július 18. 18:00 #118
- törölt felhasználó -    
Nem igazán érdekel.
Sokszor szólják meg a kedvenceimet, hogy "Jézusom, hogy néz ez ki?" és ha meghallják a zenét, azt hiszik, hogy valami szekta tagja vagyok ( blink.gif ) A szüleim viszont kezdik megszokni. Ez egy jó dolog, csak egy év kellet hozzá. rolleyes.gif Mondjuk azért nem ajánlatos megmutatni nekik a dalokat, amiket hallgatok (Pedig nem is olyan kemény zenét hallgatok) mert párszor már megfordult a fejükben a pszichológus. biggrin.gif Mondjuk az más okok miatt is volt. Na, mindegy. Szóval nem foglalkozom velük. Szerintem az én dolgom, hogy mit hallgatok, és mi tetszik nekem.
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2015. július 18. 18:39 #119
Metamorphosis
Metamorphosis
mask of sanity
 
StátuszWe are each our own devil, and we make this world our hell.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.07.
Hozzászólás: 2295
Csatolások: 544
Azonosító: 228986
Offline offline
Még mindig emlékszem, hogy kábé 3 évvel ezelőtt épp zenét hallgattam az osztályban és megkértek, hogy vegyem ki a füles hadd hallgassanak bele a zenébe amit hallgatok, hozzáteszem már akkor is csak fekete ruháim voltak és épp acélbetétes bakancsban voltam emellett pont a Motionless In White - Abigail című száma ment, sosem felejtem el mennyire megvolt botránkozva az osztály 90%-a de már akkor is úgy voltam vele, hogy kinek mi és ha esetleg obszcén módon elkezdenek szemétkedni ott van nekem a hű társam az acélbetétes bakancs (vicc 110.gif ).
MINDENESETRE aki folyton beszólogat és azt mondja h*lye aki nem miszter buktát hallgat vagy dzsásztin bibit tudatlan id*óta és nem érdemes velük vitatkozni. c:
2 felhasználónak tetszik: Jody, Bátor Ventillátor
2015. július 19. 15:25 #120
Jody
Jody
not quite my tempo
 
StátuszChester
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.23.
Hozzászólás: 2249
Csatolások: 352
Azonosító: 204319
Offline offline
Pár éve ért verbális atrocitás az utcán bandás póló(k) és egyéb miatt. (hiányt szenvedhettek aznap abban a városban empátiából, hihi) De a legjobb mégis az volt, mikor egy néni a jobbról a bal oldalára terelte át az unokáját, nehogy véletlenül érintse az aurámat. Amúgy meg érdekli a fekete halált. Ha valaki olyan intelligens, hogy ilyen alapon ítél meg, akkor váljék egészségére.
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!