Miután Kováts Vera kiesett az X-Faktorból, szülei nem engedik neki, hogy továbbépítse karrierjét. A lánynak vissza kell mennie az iskolába, és csak a kötelező fellépéseken jelenhet meg, emellett pénzét sem kapja kézhez.
A teljes cikkhez kattints ide!
Derékba törik Kováts Vera karrierje?
2011. december 04. 18:30
#3
Remélem nem hagyja abba az éneklést! 
Nagyon jó hangja van,szerintem
Nagyon jó hangja van,szerintem
2011. december 04. 18:30
#4
Az iskola az első ezt meg is értem.De legalább pénzét megkaphatná ha ő dolgozott érte.
2011. december 04. 18:31
#5
Szerintem az X-Faktorra is fölösleges volt neki mennie.Igen tudom,hogy jól énekel,de először végezze el után azt csinál amit akar.
2011. december 04. 18:36
#6
|
|
helgoca1994 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.26. Hozzászólás: 577 Csatolások: 0 Azonosító: 159420 offline
|
Először a sulira kell koncentrálnia, mert magántanulónak lenni nem túl jó,aztán meg énekelhet kedvére:))
2011. december 04. 18:40
#8
Először tényleg a sulira kellene koncentrálnia, azután a fellépések..igazuk van
2011. december 04. 18:51
#9
|
|
Évike12Ŧยckiภgρєяƒєct*♛ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.21. Hozzászólás: 6855 Csatolások: 4984 Azonosító: 131678 offline
|
igen, igazuk van, de akkor elkövettek egy nagy hibát nem kellett volna engedni az X-faktorba..
így még szép hogy tovább akarja építeni a karrierjét, az X-faktor megadta neki a löketet ez szüleik hibája,, kíváncsi vagyok ebből mit hoznak ki.
2011. december 04. 18:54
#10
|
|
sellyfanloveúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.30. Hozzászólás: 22 Csatolások: 0 Azonosító: 159750 offline
|
hát szerintem lehetne jobb is a csaj..
mert most nem olyan jó belehett vallani
az X-faktorba nagyon kis ergya lepkefing dalokat választottak neki. .
szerintem ha hagynák a szülei hogy dalolásszon ide-oda,
avagy koncertezne akkor sokkal jobb lenne.
de ez van..
ő dolguk .
mert most nem olyan jó belehett vallani
az X-faktorba nagyon kis ergya lepkefing dalokat választottak neki. .
szerintem ha hagynák a szülei hogy dalolásszon ide-oda,
avagy koncertezne akkor sokkal jobb lenne.
de ez van..
ő dolguk .
2011. december 04. 18:56
#11
Abban egyet értek h fontos a suli de h ennyire rövid pórázon fogni Verát én azt túlzásnak tartom. Jó én megértem h féltik a szülei de azzal h nem engednek meg semmit neki azzal csak ellenük fogják fordítani előbb-utóbb. Jó egy kis szigorúság az kell de azért annyira megbízhatnának benne a szülei h engednék h folytassa a karrierjét, mert nagyon tehetséges.
1 felhasználónak tetszik:
AlexaGirl
2011. december 04. 18:57
#12
|
|
Adricole10ღ ρłάzαρi¢sα™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.11.08. Hozzászólás: 1512 Csatolások: 32 Azonosító: 163558 offline
|
Igen még inkább koncentráljon a sulira
2011. december 04. 18:58
#13
nekem már az első bemutató kisfilmben sem voltak szimpatikusak a szülei maradjunk ennyiben...
2011. december 04. 18:59
#14
Idézet (Sally95 @ 2011.12.04. 18:56)
Abban egyet értek h fontos a suli de h ennyire rövid pórázon fogni Verát én azt túlzásnak tartom. Jó én megértem h féltik a szülei de azzal h nem engednek meg semmit neki azzal csak ellenük fogják fordítani előbb-utóbb. Jó egy kis szigorúság az kell de azért annyira megbízhatnának benne a szülei h engednék h folytassa a karrierjét, mert nagyon tehetséges.
Mély egyetértés
2011. december 04. 19:01
#15
Mondjuk ezt szemétségnek tartom, hogy anyuci-apuci otthon ül, és a lányuk pénzéből akar boldogulni... 16 éves, oké nem kell nagyon partizni, de azért az durva, hogy nem engedik sehova, a pénzét meg mire odaér eltapsolják. Én az ilyeneket otthagynám a fenébe az első adandó alkalommal...
2011. december 04. 19:03
#16
|
|
Pillebaba98New York *-* |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.06.11. Hozzászólás: 1505 Csatolások: 10 Azonosító: 152801 offline
|
Hát végül is a suli is fontos ,de akkor sem kéne ilyen szigorúan bánni vele.
Sally95 egyetértek
Sally95 egyetértek
2011. december 04. 19:05
#17
|
|
Lily17visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.13. Hozzászólás: 376 Csatolások: 0 Azonosító: 125001 offline
|
Sztem is igazuk van,hisz a suli 18 éves korig kötelező.Jobb is ilyen szempontból,h suliba jár fellépések helyett.Legalább nem olyan lesz mint a kis patai anna (aki kb 5 évvel fiatalabb a veránál)h mindent megengednek neki a szülei és már ennyi idősen magántanuló.....
2011. december 04. 19:05
#18
|
|
ophely88time lady |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.08. Hozzászólás: 7455 Csatolások: 0 Azonosító: 157806 offline
|
Érthető. A média világában 16 évesnek lenni ... Még 42 évesen is vannak hülyék, akiket a média megőrjít
Elmúlik 20, elköltözik otthonról, aztán folytatja. Amúgyis VIVA TV sztár lesz belőle
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


offline


