Starity

Kihirdették a 2012-es Oscar esélyeseit

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. január 28. 19:42 #101
Team Delena 4ever
Team Delena 4ever
visszatérő vendég
 
Státusz"Ami késik, nem múlik!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.31.
Hozzászólás: 347
Csatolások: 0
Azonosító: 166311
Offline offline
a tesóm és apukám épp most nézik a Transformens 3-at:D gondolom szurkolnak
2012. január 28. 21:08 #102
SunnySolya
SunnySolya
 
StátuszESC 2018❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.15.
Hozzászólás: 786
Csatolások: 32
Azonosító: 147357
Offline offline
ennyi kategoria...a felét nemismreesm XDD
2012. január 29. 10:30 #103
Hajni98
Hajni98
visszatérő vendég
 
StátuszK*rvajó évadzáró volt :O ♥ #PLL
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.03.
Hozzászólás: 342
Csatolások: 0
Azonosító: 164756
Offline offline
Sok sikert nekik!! wink.gif
2012. január 29. 12:25 #104
Dolice9522
Dolice9522
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.15.
Hozzászólás: 810
Csatolások: 33
Azonosító: 125151
Offline offline
harry potter 7 !! biggrin.gif
2012. január 29. 14:39 #105
Ayame.01
Ayame.01
typical teen, sorry
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 5541
Csatolások: 32
Azonosító: 159255
Offline offline
Mennyi kategória. oo'
Mindenesetre mindenkinek sok sikert.! ; $$
2012. január 29. 19:40 #106
- törölt felhasználó -    
Sok sikert. Igen sok a kategória és sok a jelölt is.. smileeee.gif
2012. január 29. 22:53 #107
moonprincess94
moonprincess94
Diva
 
StátuszShine bright like a diamond!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 1544
Csatolások: 31
Azonosító: 134163
Offline offline
az a baj, hogy sokat nem ismerek ezek közül a filmek közül.
2012. február 05. 10:23 #108
convar
convar
visszatérő vendég
 
Státuszconvar már beállította a státuszát
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.02.
Hozzászólás: 134
Csatolások: 11
Azonosító: 139974
Offline offline
Hajrá Woody! smileeee.gif

A Pina meg azért Pina, mert akiről szól így hívták. (Pina Bausch)
2012. február 10. 17:14 #109
BigStar
BigStar
visszatérő vendég
 
StátuszSzavazz+Jelölj!Puxy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.30.
Hozzászólás: 267
Csatolások: 0
Azonosító: 154250
Offline offline
Gratulálok nekik!
2012. február 22. 19:50 #110
moviefan
moviefan
új tag
 
Státusz#1 számú Beatles fan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.04.29.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 0
Azonosító: 94513
Offline offline
Hajrá Kenneth!!! Ez a negyedik jelölése és végre megkaphatná, mert nagyon megérdemli. biggrin.gif
2012. február 22. 21:06 #111
- törölt felhasználó -    
Döntöttem. Ha Meryl megkapja élete 3. Oscar-díját helyi idő szerint hétfő hajnalban, nem megyek be dolgozni. Megünnepelem, ha kell magamban is. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: ophely88, tya04
2012. február 26. 10:19 #112
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
wtf.gif Azt olvastam a neten, hogy Mark Wahlbergnek ismerősei vannak az Oscar zsűriben és egy interjúban elárulta a főbb kategóriák nyerteseinek nevét. wtf.gif wtf.gif Akit érdekel, az nézzen utána én ugyan senkinek nem veszem el a kedvét azzal, hogy leírom (feltéve ha ez tényleg igaz) úgyhogy nem szúrom be ide a linket és nem is kommentálom a nyertesek nevét. Mekkora szívás, már elnézést, ha ez tényleg igaz. Az Oscarról eddigis meg volt a véleményem, ezekután is megmarad.
1 felhasználónak tetszik: kriszti145
2012. február 26. 10:22 #113
- törölt felhasználó -    
Idézet (ophely88 @ 2012.02.26. 10:19)
wtf.gif Azt olvastam a neten, hogy Mark Wahlbergnek ismerősei vannak az Oscar zsűriben és egy interjúban elárulta a főbb kategóriák nyerteseinek nevét. wtf.gif wtf.gif Akit érdekel, az nézzen utána én ugyan senkinek nem veszem el a kedvét azzal, hogy leírom (feltéve ha ez tényleg igaz) úgyhogy nem szúrom be ide a linket és nem is kommentálom a nyertesek nevét. Mekkora szívás, már elnézést, ha ez tényleg igaz. Az Oscarról eddigis meg volt a véleményem, ezekután is megmarad.

Én is olvastam, és nem voltam elragadtatva tőle!!! dry.gif Persze, Jean-nak örülnék, de a többi..Remélem, hogy nem igaz, de ha mégis, akkor iszonyatosan megszívta az Oscar is és Wahlberg is ezt az "elszólást"!!! mad.gif Eddig is a puccparádé és az érdekek díjátadója volt ez, de eddig legalább titkos volt a névsor. rolleyes.gif (szerintem legalábbis, elég ritka az utóbbi években, hogy az nyerjen,a ki megérdemelné sad.gif )
2 felhasználónak tetszik: ophely88, kriszti145
2012. február 26. 10:28 #114
- törölt felhasználó -    
Idézet (ophely88 @ 2012.02.26. 10:19)
wtf.gif Azt olvastam a neten, hogy Mark Wahlbergnek ismerősei vannak az Oscar zsűriben és egy interjúban elárulta a főbb kategóriák nyerteseinek nevét. wtf.gif wtf.gif Akit érdekel, az nézzen utána én ugyan senkinek nem veszem el a kedvét azzal, hogy leírom (feltéve ha ez tényleg igaz) úgyhogy nem szúrom be ide a linket és nem is kommentálom a nyertesek nevét. Mekkora szívás, már elnézést, ha ez tényleg igaz. Az Oscarról eddigis meg volt a véleményem, ezekután is megmarad.


Szerintem nem lesznek meglepetések az Oscaron egyébként sem. Azért ez eléggé lelombozó, hogy jóelőre meg van az egész bundázva. Ki tudja?! Talán még igaz is. ohmy.gif
Nekem ezek a tippeim a "lényeg" kategóriákban:

Legjobb film: The Artist
Legjobb rendező: Michel Hazanavicius (The Artist)
Legjobb férfi főszereplő: Jean Dujardin (The Artist)
Legjobb női főszereplő: Viola Davis (The Help)
Legjobb férfi mellékszereplő: Christopher Plummer (Beginners)
Legjobb női mellékszereplő: Octavia Spencer (The Help)
Legjobb eredeti forgatókönyv: Midnight in Paris
1 felhasználónak tetszik: kriszti145
2012. február 26. 10:32 #115
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (bakocsenge @ 2012.02.26. 10:22)
Én is olvastam, és nem voltam elragadtatva tőle!!! dry.gif Persze, Jean-nak örülnék, de a többi..Remélem, hogy nem igaz, de ha mégis, akkor iszonyatosan megszívta az Oscar is és Wahlberg is ezt az "elszólást"!!! mad.gif Eddig is a puccparádé és az érdekek díjátadója volt ez, de eddig legalább titkos volt a névsor. rolleyes.gif  (szerintem legalábbis, elég ritka az utóbbi években, hogy az nyerjen,a ki megérdemelné  sad.gif )


Nem adnám Jean-nak a díjat de sejtettem, hogy ő nyer. Valahogyan éreztem, hogy Gary sem nyer és annak ellenére, hogy múltkor azt mondtam Lexinek, hogy ne vágjon papucsokat a tévéhez ha x női személy nyer, meggondoltam magam, csatlakozom a dobáláshoz. dry.gif Felháborító kérem szépen. Eddigis tudtuk, hogy nem tiszta semmi ott sem, de ilyet még senki sem csinált egy ideje. Ez a szerencsétlen sem tudja befogni? Eddig sem két ember tudta a nyertesek listáját, mégsem árulta el senki sem.

Ezt az infót simán vissza lehetett volna tartani, Mark ügynöksége meg nem válaszol ezzel kapcsolatban senkinek. Nem tudom, hogy igaz-e de én is arra tippeltem, amit Mark mondott.
1 felhasználónak tetszik: tya04
2012. február 26. 10:34 #116
- törölt felhasználó -    
Idézet (ophely88 @ 2012.02.26. 10:32)
Nem adnám Jean-nak a díjat de sejtettem, hogy ő nyer. Valahogyan éreztem, hogy Gary sem nyer és annak ellenére, hogy múltkor azt mondtam Lexinek, hogy ne vágjon papucsokat a tévéhez ha x női személy nyer, meggondoltam magam, csatlakozom a dobáláshoz.  dry.gif Felháborító kérem szépen. Eddigis tudtuk, hogy nem tiszta semmi ott sem, de ilyet még senki sem csinált egy ideje. Ez a szerencsétlen sem tudja befogni? Eddig sem két ember tudta a nyertesek listáját, mégsem árulta el senki sem. 
Ezt az infót simán vissza lehetett volna tartani, Mark ügynöksége meg nem válaszol ezzel kapcsolatban senkinek. Nem tudom, hogy igaz-e de én is arra tippeltem, amit Mark mondott.

Én Jean-al kicsit elfogult vagyok.. blush.gif Egyébként teljesen egyetértek veled!! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. február 26. 10:43 #117
- törölt felhasználó -    
Pedig, ha Viola Davis kapja a díjat "papucsgórálás" lesz:)
Most 5 perc katarzisért nehogy már megkapja. reklamalo.gif
2 felhasználónak tetszik: ophely88, tya04
2012. február 26. 11:04 #118
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (bakocsenge @ 2012.02.26. 10:34)
Én Jean-al kicsit elfogult vagyok.. blush.gif Egyébként teljesen egyetértek veled!! smileeee.gif


Mindegyik jó színész, én dönteni sem tudnék. Örülök annak, hogy ez nem az én feladatom. Én biztos vagyok abban, hogy Jean kapja a díjat, beletörődtem.

Idézet (Norah @ 2012.02.26. 10:43)
Pedig, ha Viola Davis kapja a díjat "papucsgórálás" lesz:)
Most 5 perc katarzisért nehogy már megkapja.  reklamalo.gif


Én vagy Meryl Streepet vagy Michelle Williamst akartam volna nyertesnek de itt is abban a tudatban éltem, hogy Viola fog nyerni.

Hiába, hogy nem meglepő a nyertesek listája, Marktől ez felelőtlen kijelentés volt. Akkor is érdekesen hangzott volna az interjú, ha csak azt mondja, hogy 'valahonnan tudom', de így ... Sokan szentül hiszik hogy Oscar bácsi mennyire értékes díjátadó mostanság, valóban többet ér, mint a neten szavazós nyavalyák de már régebben rájöttem, hogy Oscar, Emmy, Golden Globe, BAFTA, NMA, egy kaptafára megy mind. Kíváncsi vagyok mi lesz most, mert ez a kijelentés kissé keresztbe tehet a nagy nevű Oscar bácsinak. Én nem vagyok meglepődve csak azt nem értem, hogy ez most mire volt jó. Kíváncsi vagyok hogy ki nyer de az jobban érdekelne, ha nem az nyer, akire mi tippeltünk és Matt mondott, vajon Mark hazudott, neki adtak rossz infót vagy az utolsó pillanatban módosítottak egy két nevet. biggrin.gif

Mostantól nem lesz több Oscar tippelde, inkább azt tippeljük meg, hogy jövőre ki szolgáltat ki bizalmas infókat az Oscar előtt egy nappal. _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: tya04
2012. február 26. 11:48 #119
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117951
Azonosító: 67956
Offline offline
Nehéz lesz holnap dolgozni menni, mert a korábbi évekhez hasonlóan idén is megnézem. A különbség annyi, hogy eddig a másnapi sulit kihagytam, de dolgozni muszáj bemenni.

Nálam a nyertesek:
Legjobb film: Éjfélkor Párizsban (de a Hadak útján is remek) /A Rém hangosan és irtó közelt és A segítséget nem láttam./
Legjobb animációs film: Rango (de a Csizmás a kandúr és a Kung Fu Panda 2 is nagyon jó) /Chico and Ritát nem láttam/
Legjobb rendező: Woody Allen vagy Michel Hazanavicius
Legjobb férfi főszereplő: Jean Dujardin (de Gary Oldman és Brad Pitt is megérdemelnék)
Legjobb női főszereplő: Nem tudnék objektíven dönteni, mivel csak A tetovált lányt láttam eddig. Rooney Mara jól játszott, de a többiekkel nem tudom összehasonlítani.
Legjobb férfi mellékszereplő: Csak a Pénzcsinálót láttam, így szintén nem tudok dönteni.
Legjobb női mellékszereplő: Berenice Bejo nagyon megérdemli (még úgy is, hogy a többit nem láttam).
Legjobb eredeti forgatókönyv: Éjfélkor Párizsban

A többi kategóriában pedig nem döntenék.
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. február 26. 11:54 #120
tya04
tya04
Schrödinger macskája
 
Státuszzöldfülűspagettiszörny
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.05.
Hozzászólás: 6658
Csatolások: 1286
Azonosító: 68245
Offline offline
Ma a kezembeveszem a notebookomat, folyamatosan írni fogom a cikket, hogy a gála végén egyszerre el tudjam küldeni. beer.gif
Ez ronda dolog volt Marktól, én alapból nem csípem a csávót. Tavaly nagyon kedves tekintettel nézte Christ, mikor megkapta a legjobb mellékszereplő díját. A Hugo-n kívül láttam a versenyprogramot, és Az élet fájának adnék mindent, szívem szerint. Csakhogy Malick túl elvont nekik.. Anno Ryan közlegény megmentése vs Az őrület határán.. Szóval hagyjuk.
Filmnél tuti Artist nyer, de annyira nem bánom. Színészeknél még Clooney bekavarhat, ahogy Viola is. Mellékszereplőknél tuti Plummer és egy Helpes, mondjuk én jobban örülnék Octavia Spencer helyett Jessica Chastainnek.
2 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, ophely88
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!