Starity

Nincs fiúcsapat meleg tag nélkül?

22 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. június 30. 21:58 #81
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3654
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
Jó cikk lett! good.gif
Arról nem tudtam, hogy a Blue énekese is meleg, de őszintén nem nagyon zavar, ha valaki az. Kicsit furcsa, hogy majdnem minden régi, híresebb handa legalább egyik tagja a saját neméhez vonzódik, vagy csak vonzódott.
A Vándájreksön-ös csávók közül tényleg valószínű, hogy senki sem meleg, bár Louis kicsit furcsa, ő lehet, hogy az, vagy csak bi..Vagy csak szinplán idióta. pardon.gif Ő az egyetlen személy a 1D-ből, akit bírok, de nem a banda alakulása után, hanem még azelőtt szerettem meg. Amiatt nem fogom megutálni, hogy összeállították 4 nyomival.

Idézet (Baybee)
miért nem a BTR-t, a The Wanted-ot, az amerikai One Directiont vagy mit tudom én kit zaklatnak ezzel! Ők is mind fiú banda! Idióták -.-

Mert például a BTR tagjai közül egyiken sem látszik még egy kicsit sem, hogy melegek lennének, de a 1D tagjai közt több 'kérdőjeles' személy is van. Ha nem melegek, akkor nem azok. Akik nem értenek veled egyet, hadd gondolják azt, amit akarnak, nem kéne nagyon foglalkoznod ezzel, mert csak felhúzod rajtuk az agyadat.. unsure.gif
2012. június 30. 22:00 #82
- törölt felhasználó -    
A 1D rajongók most már leállíthatnák magukat!
Olvassátok már el a cikket! Sokkal jobban járnátok, mint hogy itt vitáztok! Nem érzitek már szánalmasnak?
Most itt pampogtok, hogy márpedig nekik barátnőjük van, nem lehetnek melegek,de ha szóba kerül, hogy pl: Demi és Niall közelebb kerülnek egymáshoz, ki akarjátok kaparni a csaj szemét. Akkor most hogy is van ez?!
Normálisan is elmondhatnátok a véleményeteket, NEM KELL LEORDÍTANI A MÁSIKAT! Mikor értitek már meg, hogy nem mindenki kedveli őket? Sőt... magatokat járatjátok csak le ezekkel a hozzászólásokkal.
1 felhasználónak tetszik: Kyra99
2012. június 30. 22:00 #83
HarryStylesSuperFan
HarryStylesSuperFan
visszatérő vendég
 
StátuszNekem nem kell szőke herceg fehér lovon,csak One Direction piros buszon.;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.28.
Hozzászólás: 133
Csatolások: 3
Azonosító: 176692
Offline offline
Nem tudom, mit tett a(z) One Direction, hogy mindenki melegnek nézi őket.
Szegény Harry, direkt hozzá tette, HOGYHA LÁNY LENNÉK!!!!!! Ezen mit nem lehet felfogni? Itt annyi az idióta barom, hogy az nem igaz! Harry nem meleg, volt barátnője, és szerintem az is! Le kéne szállni róluk, ők mind az öten aranyosak, és édesek, és fantasztikus énekesek smileeee.gif Keressenek már mást, akit lehet ilyennel piszkálni!!!!
2012. június 30. 22:03 #84
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3171
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Könyörgöm ébredjetek már fel! Itt minden egyes hozzászólás az One Direction-ről szól. Holott a cikk túlnyomó része mégcsak meg sem említi őket. Az oké, hogy a képen ők vannak, nomeg az elején és a végén írnak róluk, de na! A cikk nem az One Direction-ről szól! Ehhez képest, mindenki ahhoz szól hozzá. Most komolyan, máshoz hozzá se tudtok szólni? Ez nem csak, hogy szánalmas, de hülyeség is.
2012. június 30. 22:03 #85
HarryStylesSuperFan
HarryStylesSuperFan
visszatérő vendég
 
StátuszNekem nem kell szőke herceg fehér lovon,csak One Direction piros buszon.;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.28.
Hozzászólás: 133
Csatolások: 3
Azonosító: 176692
Offline offline
Chelsy : Ha elolvasnád a Demis cikket, észrevennéd, hogy sok ember szerint aranyosak ők ketten. Nem, nem érezzük magunkat szánalmasnak!
Ja, és ha nem szereted a One Direction-t akkor mi a francnak nézel róluk cikkeket?
2012. június 30. 22:04 #86
- törölt felhasználó -    
én nem ismerem nagyon őket, de abból a tömeghisztiből amit ez okoz, biztosan tudom hogy nem azok
engem nem zavarna, mert adam lambert is az,és én őt is nagyon szeretem szóval nem hinném hogy bármi baj lenne ezzel, de nincs is mivel, hiszen nem igaz
a cikk iróját meg ne sértsétek, hiszen csak az okot írja le , miért szállhattak rá ennyire erre a témára
2012. június 30. 22:04 #87
HarryStylesSuperFan
HarryStylesSuperFan
visszatérő vendég
 
StátuszNekem nem kell szőke herceg fehér lovon,csak One Direction piros buszon.;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.28.
Hozzászólás: 133
Csatolások: 3
Azonosító: 176692
Offline offline
Lizania : nem, nem szánalmas. Szeretjük a One Direction-t és beszélünk is róluk. Jelen esetben írunk róluk. Nem kell elolvasni az ilyen cikkeket ha nem tetszik, ne nézz rájuk! De attól még, hogy mi Directioner-ek szeretjük őket, nem vagyunk hülyék, és szánalmasak. Bocs! Nézz más cikket!!!!
2012. június 30. 22:04 #88
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
Hajj megiiint biggrin.gif Hagyjátok már az 1D-t békén! Mind az 5 lányokhoz vonzódik és ezt a múltjuk is és a jelenük is bizonyítja. Bye
2012. június 30. 22:05 #89
EStaar
EStaar
új tag
 
StátuszLittle Things... <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.06.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 175002
Offline offline
Csak én vagyok úgy vele hogy ezen az oldalon még egy olyan cikket nem találtam róluk amik nem arról szólnak hogy melegek!Egyébkét most ez a szokás hogy látsz egy kedves és jól kinéző srácot azt rögtön le kell b*zizni? Nem értem az embereket! Szánalom! -.-
2012. június 30. 22:07 #90
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3171
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Idézet (HarryStylesSuperFan @ 2012.06.30. 22:04)
Lizania : nem, nem szánalmas. Szeretjük a One Direction-t és beszélünk is róluk. Jelen esetben írunk róluk. Nem kell elolvasni az ilyen cikkeket ha nem tetszik, ne nézz rájuk! De attól még, hogy mi Directioner-ek szeretjük őket, nem vagyunk hülyék, és szánalmasak. Bocs! Nézz más cikket!!

Csakhogy ez a cikk, nem róluk szól! Felfognátok már végre??? Még akkor is róluk beszéltek, ha nem is szól róluk a cikk, könyörgöm... dry.gif
2012. június 30. 22:08 #91
HarryStylesSuperFan
HarryStylesSuperFan
visszatérő vendég
 
StátuszNekem nem kell szőke herceg fehér lovon,csak One Direction piros buszon.;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.28.
Hozzászólás: 133
Csatolások: 3
Azonosító: 176692
Offline offline
EStaar : Teljesen egyet értek veled! A rengeteg utálkozó ember miatt vannak ezek a cikkek.
Mert jól néz ki azért buzi?
Rengetek ember ilyen idióta, akik ezt hiszik. És akkor ők vannak felháborodva, ha valaki azt mondja, hogy nem buzik. Hailie95 veled is egyet értek!!!
2012. június 30. 22:09 #92
HarryStylesSuperFan
HarryStylesSuperFan
visszatérő vendég
 
StátuszNekem nem kell szőke herceg fehér lovon,csak One Direction piros buszon.;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.28.
Hozzászólás: 133
Csatolások: 3
Azonosító: 176692
Offline offline
Lizania : egy szóval sem mondtam, hogy róluk szól. Te is nyugodtan átugorhatod az olyan részt ahol benne vannak. Nem kell szeretned, de ne hülyézd le azokat akik szeretik őket!!!
2012. június 30. 22:09 #93
N.Noncs98
N.Noncs98
visszatérő vendég
 
StátuszCsak éld az életed úgy ahogy neked tetszik. A többi nem számít.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.06.
Hozzászólás: 276
Csatolások: 0
Azonosító: 160151
Offline offline
EStaar Egyetértek veled. Mi az, hogy melegek? Honnan veszi, hogy meleg? Én ezt már nem értem. Mért nem lehet őket békén hagyni? Már nagyon elegem van ezekből a hülyeségekből. Nem fogom a cikk íróját szidni, mert ő is csak azt írja le, mint a többiek. Azért lehetne egy kis logikája néhány embernek. Szinte majdnem mindannyiuknak van már barátnője. Nem értem, hogy mi alapon lennének melegek...
2012. június 30. 22:11 #94
itsStell
itsStell
 
StátuszAll Monsters Are Human
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 12.03.21.
Hozzászólás: 867
Csatolások: 0
Azonosító: 171691
Offline offline
Jajj ebből a "meleg" témából elegem van-.- Nem lehetnek melegek mert szinte mind az öt fiúnak van barátnője,szóval lehet fiúbanda meleg fiú nélkül,és kész.
2012. június 30. 22:11 #95
Fbella
Fbella
visszatérő vendég
 
StátuszGondold végig Neked hány hiányzik, és Te hánynak
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.08.
Hozzászólás: 203
Csatolások: 0
Azonosító: 150747
Offline offline
UNALMAS.
k*rva régi együtteseket kell felhozni mi? -.-
Nem muszáj nekik is pont buzinak lenni,le lehetne már állni.
szánalom felső fokokon.
2012. június 30. 22:12 #96
HarryStylesSuperFan
HarryStylesSuperFan
visszatérő vendég
 
StátuszNekem nem kell szőke herceg fehér lovon,csak One Direction piros buszon.;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.28.
Hozzászólás: 133
Csatolások: 3
Azonosító: 176692
Offline offline
N.Noncs98 : veled is egy véleményen vagyok. Egyébként, szerintem azért hiszik azt, mert normálisan öltözködnek. De lehet, hogy nekik, a szakadt pasik jönnek be, kitudja smileeee.gif De igazából, sajnálom a srácokat, le lehetne már szállni róluk.
2012. június 30. 22:13 #97
Zaza
Zaza
visszatérő vendég
 
StátuszA kérdés, ami néha elbizonytalanít: én vagyok őrült, vagy mindenki más?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 398
Csatolások: 0
Azonosító: 165345
Offline offline
http://trollfesz.net/fun/284 itt a bizonyiték hogy melegek !! biggrin.gif biggrin.gif
2012. június 30. 22:14 #98
- törölt felhasználó -    
Mondjuk azon sem csodálkoznék ,ha arról jelenne meg cikk ,hogy nem a saját nemükhöz vonzódnak.Amúgy csak nekem tűnt fel ,hogy szinte minden nap cikkeznek róluk?
Ui:Tudom ,hogy felkapottak nem kell hozzászólni...
2012. június 30. 22:16 #99
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
most nem mindegy kedves cikk írója? Mit foglalkozol a magánéletükkel?
2012. június 30. 22:17 #100
- törölt felhasználó -    
HarryStylesSuperFan!
Talán azért, mert szabad fórum, érdekelt a cikk!
Pedig nem ártana, ha visszavennétek magatokból, és elfogadnátok végre, hogy NEM RÓLUK SZÓL A CIKK -igen, ők vannak a képen, és akkor? Talán olvasni kéne -, és hogy NEM MINDENKI SZERETI ŐKET, és hogy MINDENKINEK VAN VÉLEMÉNYE.
És nem áll szándékomban veszekedni, csak már unalmas, amit művelnek a rajongók - tisztelet azon ritka kivételeknek, akik nem kezdtek el másokat sértegetni, és normálisan elmondták a véleményüket.
Egyébként meg: ha melegek, akkor mi van? Akkor már nem szeretnétek őket úgy, mint most? Ha meg igen, minek vitatkoztok és sértegettek másokat?
2 felhasználónak tetszik: Lizania, dóóra
22 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!