Starity

Nem lesz Oscar-jelölt az új Batman-film

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. július 26. 09:32 #1
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Az Akadémia tagjai megtekintették a nagy esélyesnek gondolt új Batman-filmet, amit csapnivalónak neveztek és úgy vélik, színészileg is nulla a szereplők alakítása.
A teljes cikkhez kattints ide!
2012. július 26. 09:36 #2
SilverFox
SilverFox
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.16.
Hozzászólás: 108
Csatolások: 0
Azonosító: 136511
Offline offline
Nem baj az.. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Crazy000._.
2012. július 26. 09:40 #3
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Csak az előzetesét láttam, tehát az alapján tudok csak ítélkezni.. Az előzetes alapján nem olyan rossz a film, SZERINTEM. Egyébként Christian Bale, Anne Hathaway, és Gary Oldman nem olyan rossz színészek, hogy így leírják a filmet, de hát Ők tudják.
2 felhasználónak tetszik: ophely88, Goddessa
2012. július 26. 09:41 #4
- törölt felhasználó -    
nem mintha adnék ezeknek az akadémiai pojácáknak a véleményére de ezzel is igazolódni látszik a gyanúm az új Batman filmmel kapcsolatban!pardon.gif
2012. július 26. 09:41 #5
Lili.m
Lili.m
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.29.
Hozzászólás: 110
Csatolások: 1
Azonosító: 178958
Offline offline
Szerintem nem ronthatták el ennyire....-.-
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. július 26. 09:45 #6
Lydia
Lydia
we are believers
 
Státuszfind someone who knows how to calm your storms.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.28.
Hozzászólás: 1224
Csatolások: 54
Azonosító: 178865
Offline offline
Kár hogy nem lesz több Batman film.Az igaz hogy nem láttam a legújabb részt de biztos nem olyan rossz mint amilyennek mondják.Az férfi pedig aki Jokernek képzeli magát egy elmebeteg.Manapság mennyi örült rohangál.szerte a világon...
2012. július 26. 09:47 #7
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Pöttömke @ 2012.07.26. 09:40)
Csak az előzetesét láttam, tehát az alapján tudok csak ítélkezni.. Az előzetes alapján nem olyan rossz a film, SZERINTEM. Egyébként Christian Bale, Anne Hathaway, és Gary Oldman nem olyan rossz színészek, hogy így leírják a filmet, de hát Ők tudják.


Gary-t nem szeretik ez már bebizonyosodott. Én egyébként nehezen tudom elhinni, hogy ilyen színészgárdából nem lenne kit jelölni. Az lehet, hogy Nolan elrontotta a filmet de hogy Christian Bale is nulla? 110.gif Gary persze 0 mert őt nem szeretik, de Anne, Tom Hardy és Gordon is jó színész. Ki többet, ki kevesebbet szerepel benne de Cilian Murphy-vel együtt szerintem ütős a cast és nem tudom elhinni, hogy a filmben egyikük alakítása sem jó, ha nem is díj szintjéig, de hogy a jelölést sem érdemli meg egyik, elgondolkodató, az pedig inkább elszomorító, hogy azt mondják, egyik sem tett ki magáért. Nem láttam a filmet de nem akarom elhinni hogy Bale vagy pl Hardy félvállról vette a feladatot. 110.gif
5 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Goddessa, dóóra, Black Hearth2, Vampiregirl1
2012. július 26. 09:50 #8
- törölt felhasználó -    
sztem nagyon sz*r ez a film :/
2012. július 26. 09:54 #9
- törölt felhasználó -    
Ugyan már ennyire nem ronthatták el. És szerintem az Oscar-nak sincs már meg az a jelentősége mint régen volt.
2012. július 26. 09:54 #10
LadyAlexa
LadyAlexa
#protectTonyStark
 
Státusz#girls don't want boys, girls want Tony Stark to be happy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.04.
Hozzászólás: 2008
Csatolások: 435
Azonosító: 166600
Offline offline
Na azért én nem értek egyet. Igaz, hogy a második rész volt a legjobb, mert Joker egyszerűen zseniális volt, de szerintem Christian Bale az eddigi legjobb Batman. Amúgy is nem értek egyet soha se a kritikusokkal, amíg nem látom a filmet.
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2012. július 26. 09:55 #11
- törölt felhasználó -    
Az Oscar Gála amúgyis egy nagy vicc. Már jól előre tudja minden jelölt, meg zsűritag hogy ki fog nyerni. A többi csak a műsor.
6 felhasználónak tetszik: ophely88, Pöttömke, Goddessa, dóóra, Black Hearth2, Vampiregirl1
2012. július 26. 09:58 #12
SzanduSs98
SzanduSs98
 
StátuszHa egy nap a sebesség öl meg engem, ne sírjatok, mert én mosolygok.-Paul Walker
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.06.
Hozzászólás: 4224
Csatolások: 184
Azonosító: 166705
Offline offline
LadyAlexa egyetértek!
1 felhasználónak tetszik: LadyAlexa
2012. július 26. 10:02 #13
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2012.07.26. 09:47)
Gary-t nem szeretik ez már bebizonyosodott. Én egyébként nehezen tudom elhinni, hogy ilyen színészgárdából nem lenne kit jelölni. Az lehet, hogy Nolan elrontotta a filmet de hogy Christian Bale is nulla?  110.gif Gary persze 0 mert őt nem szeretik, de Anne, Tom Hardy és Gordon is jó színész. Ki többet, ki kevesebbet szerepel benne de Cilian Murphy-vel együtt szerintem ütős a cast és nem tudom elhinni, hogy a filmben egyikük alakítása sem jó, ha nem is díj szintjéig, de hogy a jelölést sem érdemli meg egyik, elgondolkodató, az pedig inkább elszomorító, hogy azt mondják, egyik sem tett ki magáért. Nem láttam a filmet de nem akarom elhinni hogy Bale vagy pl Hardy félvállról vette a feladatot.  110.gif


Pontosan erről van szó! Szerintem egyikük sem vette félvállról, és igyekeztek kihozni a maximumot a karakterükből. Christian igen is jó Batman. Anne még nem tudom milyen lesz macskanőként, de biztosan nem lesz olyan borzalmas.. Az pedig szerintem hogy Gary Oldmant nem szeretik, az már bocsánat hogy így fogalmazok, de nagy ostobaságra vall.. Gary Oldman már számos sikerfilmet tudhat maga mögött, nem hiszem, hogy akkora nulla lenne. Ezek szerint már a kritikusok is "pofára" értékelnek... Elég gáz. beer.gif
3 felhasználónak tetszik: ophely88, Goddessa, Black Hearth2
2012. július 26. 10:03 #14
- törölt felhasználó -    
Szerintem akkor ezek a nagyokosok nem is látták még a filmet. A premier előtt is 87%-ban pozitív kritikát kapott a film. Christian pedig generációja legizgalmasabb, legsokoldalúbb színésze és eddig az egyetlen Batman, aki ráérzett a Wayne/Batman kettősére. Ez a rész pedig nagyrészben epikusra sikeredett. Anne Hathaway mindenki hatalmasat alakított, de külön kiemelném Michael Caine-t és Christian-t. A film pedig 9.1-es átlagon áll az imdb-n közel 145.000 szavazat alapján. Ez ugyan előreláthatólag még fog változni, de nem sokat.
4 felhasználónak tetszik: Pöttömke, ophely88, Goddessa, Black Hearth2
2012. július 26. 10:12 #15
- törölt felhasználó -    
2009 Bombák földjén 6 Oscar. laugh.gif Nem is hazárdíroztak. Ennyit az Oscarról.
3 felhasználónak tetszik: Goddessa, Pöttömke, Black Hearth2
2012. július 26. 10:21 #16
- törölt felhasználó -    
Én már egyáltalán nem hiszek és bízok az Oscarban!! pardon.gif És ezt is elsősorban Gary miatt határoztam el, anno. Ő egy fergeteges, ezerarcú színész!! meghajolo.gif Ez a szereplőgárda patinás, a legtöbb színész nem csak tehetséges, hanem nagyon tehetséges. De egyébként is: remélem Nolan nem az Oscar bizottságának, hanem nekünk készítette el a filmet. smileeee.gif Én azért bízok ebben a moziban, meg fogom nézni, és örömmel fogom nézni!! beer.gif Az Oscart pedig rendezzék meg minden évben, felőlem nyolcmillió jelölttel, de akkor is csak egy puccparádé marad. (Persze azt elismerem, hogy vannak olyan filmek és színészek, akik megérdemelték a szobrot. beer.gif )
5 felhasználónak tetszik: ophely88, Goddessa, Pöttömke, Black Hearth2, susurrus
2012. július 26. 10:24 #17
- törölt felhasználó -    
Mi hogy Gary Oldman nem jó színész és még csak jelölést sem érdemel?? Na ne már! Gary a világ egyik legjobb színésze de őt valamiért nem kedvelik. Csak tudnám mit vétett. Ennyit az Oscarról.
4 felhasználónak tetszik: ophely88, Goddessa, Pöttömke, Black Hearth2
2012. július 26. 10:30 #18
- törölt felhasználó -    
MI!?!? Ez a legjobb film a világon hogy nem lesz Oscar? ohmy.gif Ezt nagyon nem értem.. :/ Milyen izléstelenek az oscar kitalálói. sad.gif
2012. július 26. 10:33 #19
- törölt felhasználó -    
megértem én is jobbra számítottam
2012. július 26. 10:34 #20
csicsi20
csicsi20
♥ AckleHolic ♥
 
Státusz... dreams come slow and they go so fast
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.06.
Hozzászólás: 1664
Csatolások: 109
Azonosító: 119601
Offline offline
Ezt a filmet muszáj megnéznem, mert sem az imdb-nek nem hiszek (ahol 9,1-et kapott), sem a kritikusoknak. Inkább eldöntöm én magam, hogy tetszik e nekem vagy sem. Abban viszont kételkedem, hogy a szinészek félvállról vették volna a szerepüket. Csupa jó szinész van benne, akiknek ez nem szokásuk beer.gif
5 felhasználónak tetszik: ophely88, Goddessa, Pöttömke, dóóra, Black Hearth2
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok