Starity

Demi Lovato inspirációs könyvvel jelentkezik

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. szeptember 14. 10:07 #61
Zoe232677
Zoe232677
visszatérő vendég
 
Státuszpain demands to be felt
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.14.
Hozzászólás: 498
Csatolások: 0
Azonosító: 185994
Offline offline
nagyon büszke vagyok Demz-re, és biztosan veszek majd egy példányt a könyvéből smileeee.gif
2013. szeptember 14. 10:26 #62
- törölt felhasználó -    
"Lucky5
Ki gondolta volna, hogy Stay Strong lesz a címe... cool.gif "
A számból vetted ki a szót. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Lucky5
2013. szeptember 14. 10:41 #63
PinkBarbie
PinkBarbie
Little Butterfly
 
StátuszXiumin-ka tánca ♥ https://www.youtube.com/watch?v=mTFJlkDw6yk
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.13.
Hozzászólás: 1975
Csatolások: 0
Azonosító: 177766
Offline offline
A címe Staying Strong, nem Stay Strong...smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan.
2013. szeptember 14. 10:44 #64
Dorciii98
Dorciii98
visszatérő vendég
 
StátuszSzép hely a mennyország, de a pokolban több az ismerős!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.21.
Hozzászólás: 173
Csatolások: 0
Azonosító: 169763
Offline offline
Demiiiiii smileeee.gif
megint büszke vagyok rá, mint mindig smileeee.gif
2013. szeptember 14. 10:51 #65
AnymButterfly
AnymButterfly
 
Státuszhttp://aniaweria.tumblr.com/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.23.
Hozzászólás: 860
Csatolások: 1
Azonosító: 165763
Offline offline
Nagyon szeretem és tisztelem Demit, de az ő kedvéért nem fogom megvenni. Kicsit sokat beszél a múltjában történt ingadozásairól...Majd egyszer elfelejti.
2013. szeptember 14. 11:12 #66
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Tudtam! Tudtam, hogy Sztéjsztrong lesz a címe! Szinte már éreztem, ahogy rákattintottam a képre. biggrin.gif Mondjuk ehhez nem kell nagy tudomány. Mindjárt én is nyitok egy új Word dokumentumot, aszt' kikopizok a netről valami idézetes oldalakról és csá, írtam egy könyvet. Ezt akarja Demi is lenyomni az állítólagos rajongói torkán. Olyan is lesz közöttük, hogy "Sajnáltasd magad, mert csak akkor vagy menő."? Ez a Stay Strong annyira egy bugyuta, annyira egy ostoba dolog, hogy már a palacsintasütő tepsivel kólintom fejbe magam tőle. Az én kedvenceim is írtak könyveket, de ők már tudtak miről írni közel ötven évesen. Az egész életüket írták le. A Crüe könyv egyes részeinél patakokban folyt a könnyem, például amikor Vince leírja a kislánya betegségét és halálát, azt, hogy minden egyes napot a kórházban töltött az ágya mellett. Látta, ahogy leépül a saját kislánya, ahogy napról napra csak rosszabb lesz az állapota, pedig csak négy éves volt a csöppség. Vissztérve Demire; tehetséges a csaj, és megeshet, hogy kedvelném is, ha nem játszaná, hogy milyen összetört lélek, mikor a világon több millió sokkal rosszabb helyzetben lévő gyerek él, gondolok itt Afrikától kezdve a szomszédgyerekekig, akik még egy kenyérdarabnak is örülni tudnak. Ez a könyv csak azért van, hogy Demike rajongóitól még több pénzt húzzonak le ezzel a Stay Strong marhasággal, semmi több.
5 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, Beyla, Jody, Jolie_77, Lucky5
2013. szeptember 14. 14:59 #67
Jody
Jody
not quite my tempo
 
StátuszChester
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.23.
Hozzászólás: 2249
Csatolások: 352
Azonosító: 204319
Offline offline
Jelmondata? Höh! Fogadni mertem volna a címre, ami akkora alkotóerőt tanúsít, mint a dalszövegei. Több interjúban is elmondta, hogy nehéz időszak az számára és nem szívesen beszél róla. Mégis úton-útfélen azt olvasni, hogy hányféleképpen sajnáltatja magát. De marketingfogásnak nem utolsó, szvl a sztéjsztrongerek viszik majd, mint a fánkot.
3 felhasználónak tetszik: MadHatter, Jolie_77, Beyla
2013. szeptember 14. 16:47 #68
Jody
Jody
not quite my tempo
 
StátuszChester
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.23.
Hozzászólás: 2249
Csatolások: 352
Azonosító: 204319
Offline offline
Idézet (Zsófii94 @ 2013.09.14. 15:34)
Nektek fogalmatok sincs miről is beszéltek..De komolyan..Akik most azt írták ide hogy 'jajj ez is csak sajnáltatni tudja magát' azoknak a fogyatékos, agyoniskolázott embereknek ajánlom fiygelmükbe a 'Demi Lovato - Stay strong' című dokumentumfilmet..Igen ennek is 'Stay strong' a címe és nem is véletlen..Erről is beszél a kisfilmbem..Tudom nem fogjátok megnézni mert ahelyett csak a szátokat jártatjátok miközbe fele annyit se tudtok róla..Meg most olvasom hogy 'Afrikába éheznek ő meg sajnáltatja magát'..Elmondanám neked hogy ha kicsit is körülnéznél, tudnád hogy Demi a születésnapján Afrikába utazott hogy segítsen az ott élőknek..Szóval én a helyetekben kussolnék..Amúgy is nyílvánvaló hogy nem nektek írja ezt a könyvet.Napuszipá.!


Gondolom én vagyok az egyik fogyatékos, agyoniskolázott ember. Hát ilyen oltások után elképzelhető, hogy el kell az a remekbe szabott könyv. Na jó 'ájm sztéj sztrong'. Amúgy nem Demi hirdeti mindenhol, hogy ne terrorizáld a másikat lelkileg, mikor az nem szolgál rá? Meg ha nem nekünk írja, ami már egyébként is írva van, akkor kinek? Csendben megjegyzem, hogy láttam a filmet és utána különböző fórumokon olvasgattam véleményeket, reakciókat. Volt egy olyan érzésem, hogy Lovaticok válhattak eszmecserét, mert a legtöbben az állt mennyire meghatotta őket, elsírták magukat és átérzik a szenvedését. Lehet nem egy filmet néztünk. Úgy tünteti fel ezt az egészet, mintha egyedülálló dolog volna. Egy szó: propaganda.
Ha tényleg igazi, őszinte és tanulságos dokumentumot szeretnél látni, akkor ajánlom figyelmedbe Nick Vujicicot. smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: MadHatter, Jolie_77, Beyla
2013. szeptember 14. 19:58 #69
Jody
Jody
not quite my tempo
 
StátuszChester
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.23.
Hozzászólás: 2249
Csatolások: 352
Azonosító: 204319
Offline offline
Idézet (Zsófii94 @ 2013.09.14. 19:37)
Jody..Nem rád céloztam de most hogy elolvastam a te hozzászólásod akár rád is érthetném..Na kezdjük ott hogy ne terrorizáljunk senkit ok nélkül..Te mért teszed ezt?smileeee.gif Kezdjük ott hogy egy véleményt írtam, másrészt meg hogy ha lelki terrornak veszed azt hogy neten ilyet írok akkor komoly gondok lehetnek a fejedbe az is biztos..Egyébként ez egyáltalán nem propaganda akárhogy is nézzük..Másrészt ez ŐSZINTE és TANULSÁGOS dokumentumfilm legfeljebb Te nem érted..Azzal meg hogy 'nem nektek írja' az olyanokra céloztam mint Te.Nyílván nem azt várja hogy olyanok vegyék meg akik nem szeretik Őt hanem a Lovatic-ok..Ezt most veheted 'oltásnak' bár nem az 'beszólásnak' de nem is az..Ez csak szimplán egy hozzászólás..De végülis oly mindegy.-.-


1. Szerintem én nem degradáltam mást. Csak ellentmondásosnak találtam a hozzászólást.
2. Én ugyancsak véleményt írtam.
3. irónia rolleyes.gif Természetesen nem vettem "lelki terrornak", de tudod az interneten keresztül is lehet vlkit sakkban tartani. A félreértés elkerülése érdekében mondom, hogy ezt általánosságban fűztem ide. Nem neked szólt.
4. Ha őszintének látod, akkor legyen. Mindenkinek más a nézete!
5. Az idézeteket nem feltételezem, hogy csakis a rajongóinak címezi. Olyan embereknek, akiknek erre szüksége van. Ergo mindegy, hogy az illető Lovatic vagy nem Lovatic.
2 felhasználónak tetszik: MadHatter, Beyla
2013. szeptember 15. 01:41 #70
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Zsófii94 @ 2013.09.14. 19:37)
Jody..Nem rád céloztam de most hogy elolvastam a te hozzászólásod akár rád is érthetném..Na kezdjük ott hogy ne terrorizáljunk senkit ok nélkül..Te mért teszed ezt?smileeee.gif Kezdjük ott hogy egy véleményt írtam, másrészt meg hogy ha lelki terrornak veszed azt hogy neten ilyet írok akkor komoly gondok lehetnek a fejedbe az is biztos..Egyébként ez egyáltalán nem propaganda akárhogy is nézzük..Másrészt ez ŐSZINTE és TANULSÁGOS dokumentumfilm legfeljebb Te nem érted..Azzal meg hogy 'nem nektek írja' az olyanokra céloztam mint Te.Nyílván nem azt várja hogy olyanok vegyék meg akik nem szeretik Őt hanem a Lovatic-ok..Ezt most veheted 'oltásnak' bár nem az 'beszólásnak' de nem is az..Ez csak szimplán egy hozzászólás..De végülis oly mindegy.-.-

Tanulságos? A jó nagy büdös lótúrót volt tanulságos a kis sztéj sztrong dokumentumfilmje! Egy negyven perces kisfilmben néztem a vergődését, hogy hogyan küzdjön meg egy tál étellel Hálaadáskor. Néhol már egyenesen frusztrált a kiscsaj erőltetett megjelenése, a szánalmas "Fogalmam sincs, hogy ki vagyok." vihorászása az abszolút mesterien megírt, majd bemagolt szövegekkel együtt. Szeretem a szívszorongató dolgokat, és tényleg el tudom ismerni azt, ha valaki vagy valami esetleg megérintett, ám amit Demi Lovato Stay Strong ige alatt mívelt az egy bazi nagy hányinger legalább két tonna cukormázzal. Egyéni saját szociális problémája még a mai napig is, hogy annyira fogyatékos volt, hogy rendszeres sportolás és étrend változtatás helyett hánytatta magát. Egyrészről ehhez iszonyatosan idiótának kell lenni, másrészről meg baromi elhanyagoltnak. Aki esetlegesen lemaradt erről az Oscar-díjas alkotásról, hát nem veszített vele sokat, hiszen nézése alatt többször is felbődült belőlem a röhögés. Nekem tizenhat évesen sokkal komolyabb, sokkal nagyobb problémákkal kellett szembenéznem, és k*rvára nem értem rá a valagamat és sonkáimat centivel méregetni a tükörben, pedig akkoriban szép husis voltam. Tudod, ha valakinek tényleg nagyon komoly gondjai vannak, akkor egyáltalán nem így viselkedik sem magával sem másokkal szemben. Demike kiskorában szimplán csak el lett kapatva, anya nem vágta nyakon, amikor nem ette meg a borsófőzeléket, s a férjével együtt nem figyeltek eléggé rá. Egy idegroncs lett belőle, akit a menedzserek pórázon cibálnak, hogy minél több pénzt lehúzhassanak róla, hiszen - csak úgy megsúgom - ez a lókakit nem érő, senkinek semmit sem segítő, nulla tartalamú "könyv" izé is csak emiatt fog a polcokra kerülni. Pénz - minden erről szól. Az ominózus szóbanforgó film is csak arra ment ki, hogy felépítsen maga köré egy imidzset, amiben szvsz egyáltalán nem volt őszinte, habár a sztori meg lehet tanulságos is, ha úgy vesszük: Ha kövérnek érzed magadat, akkor ne legyél retardált és inkább sportolj! Tudod, tíz családból nagyjából tíz nem engedheti meg magának a több százezer dolláros rehabilitációt, ha ne adj Isten drog - vagy alkoholfüggő lesz a gyermek. Az meg egyenesen nevetséges volt, amikor depresszióval meg bipoláris zavarral dobálóztak. biggrin.gif Kapásból a bipol zavart még tizenkét hónap után sem tudják megállapítani 0-24-es megfigyelés alatt, csak esetleg kiállíthatnak egy olyan dokumentumot, hogy az illető hajlamos rá. Na, mindegy, voltak még nevetséges, ám annál szánalmasabb momentumok a kisfilmbe, amitől az ember röhögőgörcsöt tud kapni.XD
1 felhasználónak tetszik: Jody
2013. szeptember 15. 11:08 #71
- törölt felhasználó -    
Beyla!
Kicsit néha átesel a ló túloldalára, de teljesen igazad van, hiszen Te ezt tanulod, jól átlátod a dolgokat, már csak azért is, mert a Te szemedet nem lepte el a rózsaszín fátyol. De a rajongóknak ezt hiába magyarázod. Szerintem sokan még a szüleiknek is nekimennének, ha Demire egy rossz szót mernének szólni. Tudom, van ilyen sajnos. Hiába mondjuk nekik, nem értik meg. És még rád mondták,h ugyanazt írod mindenhol, pedig ez nem így van.
Bár tudom, hogy a rajongók nem látnak tovább Deminél, ennek ellenére elmagyarázom, miért változott meg az álláspontom Demivel kapcsolatban
Én tiszteltem Demit. Nagyon kedveltem. De a Stay Strong óta már látom, h mennyire pénzéhes - vagy a menedzserei azok? :/ -, és megjátssza magát. Beyla is írta, h ha valakinek ilyen problémája van, akkor nem így viselkedik. Szerintem semmi szégyellnivaló nincs abban, ha valaki beteg. Kérjen segítséget, de ne játssza el, h mennyire rossz élete van. Azt mondja imádja a rajongóit, és ők tartják életben - van belőlük bőven, egy rakás pénze van, akkor miért nyafog az interjúkban? Főleg, mer állítása szerint nehéz erről beszélnie, de ahhoz képest jól f*ssa a szavakat, akárhányszor szóba kerül. Szóval itt nincs szó semmiféle utálatról, vagy féltékenységről. Hanem arról, hogy felnőtt fejjel már látom, mire megy ki ez az egész. A tehetségét a mai napig elismerem, mert nagyon jó hangja van.

És akkor most jöhetnek a "Chelsy egy idióta" stílusú kommentek nyugodtan. Mást nem tudtok úgysem, csak a szavakkal dobálózni úgy, h nem is ismertek sem engem, sem azokat, akik tovább látnak a felhőkön. Az meg a másik, hogy ha leírjuk az igazat, vagy nem reagáltok, vagy ugyanazt írjátok: féltékenyek, irigyek, bunkók vagyunk, és utáljuk Demit, holott nem erről van szó, mint fentebb is írtam.

Idézet (Beyla @ 2013.09.15. 01:41)
Tanulságos? A jó nagy büdös lótúrót volt tanulságos a kis sztéj sztrong dokumentumfilmje! Egy negyven perces kisfilmben néztem a vergődését, hogy hogyan küzdjön meg egy tál étellel Hálaadáskor. Néhol már egyenesen frusztrált a kiscsaj erőltetett megjelenése, a szánalmas "Fogalmam sincs, hogy ki vagyok." vihorászása az abszolút mesterien megírt, majd bemagolt szövegekkel együtt. Szeretem a szívszorongató dolgokat, és tényleg el tudom ismerni azt, ha valaki vagy valami esetleg megérintett, ám amit Demi Lovato Stay Strong ige alatt mívelt az egy bazi nagy hányinger legalább két tonna cukormázzal. Egyéni saját szociális problémája még a mai napig is, hogy annyira fogyatékos volt, hogy rendszeres sportolás és étrend változtatás helyett hánytatta magát. Egyrészről ehhez iszonyatosan idiótának kell lenni, másrészről meg baromi elhanyagoltnak. Aki esetlegesen lemaradt erről az Oscar-díjas alkotásról, hát nem veszített vele sokat, hiszen nézése alatt többször is felbődült belőlem a röhögés. Nekem tizenhat évesen sokkal komolyabb, sokkal nagyobb problémákkal kellett szembenéznem, és k*rvára nem értem rá a valagamat és sonkáimat centivel méregetni a tükörben, pedig akkoriban szép husis voltam. Tudod, ha valakinek tényleg nagyon komoly gondjai vannak, akkor egyáltalán nem így viselkedik sem magával sem másokkal szemben. Demike kiskorában szimplán csak el lett kapatva, anya nem vágta nyakon, amikor nem ette meg a borsófőzeléket, s a férjével együtt nem figyeltek eléggé rá. Egy idegroncs lett belőle, akit a menedzserek pórázon cibálnak, hogy minél több pénzt lehúzhassanak róla, hiszen - csak úgy megsúgom - ez a lókakit nem érő, senkinek semmit sem segítő, nulla tartalamú "könyv" izé is csak emiatt fog a polcokra kerülni. Pénz - minden erről szól. Az ominózus szóbanforgó film is csak arra ment ki, hogy felépítsen maga köré egy imidzset, amiben szvsz egyáltalán nem volt őszinte, habár a sztori meg lehet tanulságos is, ha úgy vesszük: Ha kövérnek érzed magadat, akkor ne legyél retardált és inkább sportolj! Tudod, tíz családból nagyjából tíz nem engedheti meg magának a több százezer dolláros rehabilitációt, ha ne adj Isten drog - vagy alkoholfüggő lesz a gyermek. Az meg egyenesen nevetséges volt, amikor depresszióval meg bipoláris zavarral dobálóztak. biggrin.gif Kapásból a bipol zavart még tizenkét hónap után sem tudják megállapítani 0-24-es megfigyelés alatt, csak esetleg kiállíthatnak egy olyan dokumentumot, hogy az illető hajlamos rá. Na, mindegy, voltak még nevetséges, ám annál szánalmasabb momentumok a kisfilmbe, amitől az ember röhögőgörcsöt tud kapni.XD
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Jody
2013. szeptember 15. 11:53 #72
Kriszta5
Kriszta5
 
StátuszFogadd el magadat olyannak amilyen vagy!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.05.
Hozzászólás: 1236
Csatolások: 0
Azonosító: 203214
Offline offline
Jó ötlet!! smileeee.gifsmileeee.gif
2013. szeptember 15. 11:57 #73
Debby12
Debby12
visszatérő vendég
 
StátuszDirectioner Szív, Directioner Lélek, Directioner Leszek Amíg Csak Élek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.24.
Hozzászólás: 370
Csatolások: 0
Azonosító: 207080
Offline offline
Remélem magyarul is lesz!!És büszke vagyok én is Demi-re!!
2013. szeptember 15. 12:07 #74
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2013.09.15. 11:08)
Beyla!
Kicsit néha átesel a ló túloldalára, de teljesen igazad van, hiszen Te ezt tanulod, jól átlátod a dolgokat, már csak azért is, mert a Te szemedet nem lepte el a rózsaszín fátyol. De a rajongóknak ezt hiába magyarázod. Szerintem sokan még a szüleiknek is nekimennének, ha Demire egy rossz szót mernének szólni. Tudom, van ilyen sajnos. Hiába mondjuk nekik, nem értik meg. És még rád mondták,h ugyanazt írod mindenhol, pedig ez nem így van.
Bár tudom, hogy a rajongók nem látnak tovább Deminél, ennek ellenére elmagyarázom, miért változott meg az álláspontom Demivel kapcsolatban
Én tiszteltem Demit. Nagyon kedveltem. De a Stay Strong óta már látom, h mennyire pénzéhes - vagy a menedzserei azok? :/ -, és megjátssza magát. Beyla is írta, h ha valakinek ilyen problémája van, akkor nem így viselkedik. Szerintem semmi szégyellnivaló nincs abban, ha valaki beteg. Kérjen segítséget, de ne játssza el, h mennyire rossz élete van. Azt mondja imádja a rajongóit, és ők tartják életben - van belőlük bőven, egy rakás pénze van, akkor miért nyafog az interjúkban? Főleg, mer állítása szerint nehéz erről beszélnie, de ahhoz képest jól f*ssa a szavakat, akárhányszor szóba kerül. Szóval itt nincs szó semmiféle utálatról, vagy féltékenységről. Hanem arról, hogy felnőtt fejjel már látom, mire megy ki ez az egész. A tehetségét a mai napig elismerem, mert nagyon jó hangja van.
És akkor most jöhetnek a "Chelsy egy idióta" stílusú kommentek nyugodtan. Mást nem tudtok úgysem, csak a szavakkal dobálózni úgy, h nem is ismertek sem engem, sem azokat, akik tovább látnak a felhőkön. Az meg a másik, hogy ha leírjuk az igazat, vagy nem reagáltok, vagy ugyanazt írjátok: féltékenyek, irigyek, bunkók vagyunk, és utáljuk Demit, holott nem erről van szó, mint fentebb is írtam.

Mindig próbálom más szemszögből, illetve másképp elmagyarázni a dolgokat, de sosem fogják fel, úgyhogy egy ideje nem is nagyon próbálkozom ezzel. Sokan azt hiszik, hogy azért, mert nem csípjük mondjuk demit, akkor nem is láttuk a világmegváltó filmjét. Én is csak poénból néztem meg, meg kíváncsi voltam, hogy tényleg a poklok poklát járta e meg a csaj, mert akkor elnézést kértem volna mindenkitől a csipkelődő megjegyzéseim miatt, ám nem tévedtem. Még a mai napig sem értem, hogy miért kéne ettől a csajtól hasra vágódnom, hiszen, amit ő átélt és ami neki az iszonyatosan sz*r élet volt, az csak "nem minden van aranyból" fogalmat meríti ki, és néha azért történnek a jó emberekkel is rossz dolgok, akik jó életet élnek, ennyi. Ez az egész csaj a média kreálmánya a sztéjsztrong blődségével együtt. Annyira erőltetett volt a megjelenése a filmben is, hogy az emberben kételyek támadtak vele kapcsolatban, mondván, hogy a kicsaj egyáltalán tudja, hogy miket beszél? Baromira megjátszott és monoton, mintha rá lett volna kényszerítve ez az egész dolog - emiatt gondolom én is azt, hogy maga a csaj is szimplán csak a média végterméke. Egy kitalált személyiség egy kitalált stílussal, hogy minél több pénzt húzhassanak le róla és a rajongóiról. Nálam alapból sem stimmelt régen egyébként, most meg abszolút nem. Tehetsége tényleg van, azt én is aláírom. Bitang egy hangja van, de amit ő eddig zene címen összehozott az egyszerűen hallgathatatlan és pocsék szerintem. Csípném a búráját, hogyha élvezhető zenével és magával a karrierjével lenne köztudatban nem pedig ezzel a sztéjsztronggal, amitől már mindenki csömört kap.
1 felhasználónak tetszik: Jody
2013. szeptember 15. 12:12 #75
Vivikeee2001
Vivikeee2001
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.24.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 174154
Offline offline
Már várom hogy legyen magyarul!! smileeee.gif Vagyis remélem hogy lesz smileeee.gif
2013. szeptember 15. 12:22 #76
Zsófii94
Zsófii94
új tag
 
StátuszStay strong.♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.20.
Hozzászólás: 33
Csatolások: 0
Azonosító: 206649
Offline offline
Na jó..Én nem fogok mentegetőzni se "visszaszívni" amit mondtam.biggrin.gif Nekem példaképem Demi tehát még jó hogy bevédem..Szóljatok le, nem érdekel mert miért érdekelne a Ti véleményetek?biggrin.gif Úgy ahogy titeket se érdekel az enyém mégis itt oktatjuk egymást.biggrin.gif már egyszer írtam hogy fejezzük be mert mind tudnánk mit írni a másiknak..Egyébként azzal hogy erről beszélt másoknak segített ezzel hiszen híresség és jó ha mások is tudják hogy ők ugyanilyen emberek, ők is megszenvednek azzal amivel mi..Ez lenne a lényege a dolgoknak és nem az hogy 'nem képes megenni egy tál ételt hálaadáskor' -.- A könyvre visszatérve tuti megveszem, ha lesz magyarul.smileeee.gif
2013. szeptember 15. 13:10 #77
év 2000.02.17
év 2000.02.17
sztármániás
 
StátuszHello a nevem Virgi szavazatok ha szeretnétek ;) I'm JONATIC∞ ℬℯℓιℯℬℯr ℓσναтιcѕ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.15.
Hozzászólás: 1468
Csatolások: 73
Azonosító: 153023
Offline offline
imádom tuti megveszem
2013. szeptember 15. 13:24 #78
- törölt felhasználó -    
Juj ez rohadt jó könyv lehet, ha lesz rá alkalmam, tuti megveszem *-*
2013. szeptember 15. 15:44 #79
- törölt felhasználó -    
jujj*-* nagyon érdekesnek tűnik.. ha lehet majd akkor neten elolvasom biggrin.gif
2013. szeptember 16. 11:57 #80
Lucky5
Lucky5
state of grace
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 1086
Csatolások: 1
Azonosító: 133629
Offline offline
Idézet (PinkBarbie @ 2013.09.14. 10:41)
A címe Staying Strong, nem Stay Strong...smileeee.gif

Elnézést kérek, így már mindjárt más. A kettő között hatalmas a különbség, valóban. rohog.gif
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok