Starity

Selena Gomez beszólt Lorde-nak

15 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 14. 20:02 #101
Mollynicki
Mollynicki
visszatérő vendég
 
Státuszmusic is (my) life!!!<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.20.
Hozzászólás: 184
Csatolások: 0
Azonosító: 209864
Offline offline
nagyon jó a szám, és szerintem nem durva a szövege és a tartalma...amúgy ki a szösz ez a Lorde?smileeee.gif
2013. október 14. 20:06 #102
PinkBarbie
PinkBarbie
Little Butterfly
 
StátuszXiumin-ka tánca ♥ https://www.youtube.com/watch?v=mTFJlkDw6yk
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.13.
Hozzászólás: 1975
Csatolások: 0
Azonosító: 177766
Offline offline
Aki nem ismerné: nemrég jött a zeneiparba ez a kiscsibe, de akik ismerik azoknak a 99,99%-a csak egy dalát hallotta, a Royals...pedig borzalmas dal. Nem hiszem, hogy sokáig marad köztudatban.
2013. október 14. 20:38 #103
Lynette
Lynette
visszatérő vendég
 
StátuszI love Ariana Grande! <333!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.24.
Hozzászólás: 183
Csatolások: 0
Azonosító: 207108
Offline offline
Azt se tudom ki ez a Lorde! Mindegy,Selenának volt igaza! <3 smileeee.gif
2013. október 14. 20:43 #104
Pofikaa
Pofikaa
 
StátuszLiam Dunbar <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.19.
Hozzászólás: 710
Csatolások: 0
Azonosító: 196356
Offline offline
A Come&Get It elég nagy durranás volt, ami nem meglepő, hiszen k*rva jó szám biggrin.gif Ez a Lorde meg csak irigy biggrin.gif
2013. október 14. 20:50 #105
botond96
botond96
 
StátuszARTPOP get ready for ARTPOP!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.26.
Hozzászólás: 2265
Csatolások: 1
Azonosító: 146247
Offline offline
Idézet (ColorBird @ 2013.10.14. 17:06)
Lorde sokkal tehetségesebb,vagyis neki van tehetsége.
A kedvenc számom a Royals smileeee.gif
Selena most nagyon menőnek érzi magát,hogy Ő idősebb,de agyilag inkább fiatalabb.


végre egy értelmes hozzászólás
ja és amitől Lorde több mint Selena hogy Lorde élőben is tudja hozni azt a színvonalat amit fel énekelt a CD-re nem úgy mint Selenacska
5 felhasználónak tetszik: Appalache, Candy Love, Szandi0820, Eszti0305, tothbianka
2013. október 14. 20:50 #106
tothbianka
tothbianka
valhalla
 
Státuszand when she stood, she stood tall. she'll make a fool of you all
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.01.
Hozzászólás: 2166
Csatolások: 4815
Azonosító: 42641
Offline offline
lehet fujjogni meg nyávogni hogy ki ez a Lorde, csak a saját szegényés intelligenciátokról nyilatkoztok - már hetek óta ő tartja a Billboard listák csúcsát, beelőzve Mileyt és a többi tömegmajmot..neki tényleg van hangja és tehetsége is, nem a disney megcsinált sztárocskája..egyébként meg se Lorde se Selena nem szólt be egymásnak, csupán a véleményüket mondták el..na bumm.
4 felhasználónak tetszik: Appalache, Candy Love, Szandi0820, Eszti0305
2013. október 14. 21:10 #107
- törölt felhasználó -    
ezvan ;D Selena megteheti..
2013. október 14. 21:11 #108
Appalache
Appalache
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.18.
Hozzászólás: 505
Csatolások: 15
Azonosító: 149552
Offline offline
Nem vagyok aktív a fórumon, de most visszatévedtem, pont megláttam ezt a hírt, és a hozzászólásokat olvasva kinyílt a bicska a zsebemben, és muszáj voltam bejelentkezi.
Ki a f*sz az a Lorde? Ha akkora Selena-rajongók vagytok, akkor tudhatnátok, hogy Selena az ő egyik számát, a Royals-t énekli a koncertjein mostanában, hozzátenném, igen GYENGÉN. Lorde jogosan nyilatkozott róla. Az meg külön vicces, hogy a szám pont az olyan előadók kritikája, mint amilyen Selena is.
ITT van Lorde verziója. EZT koncert közben vették fel. Hangilag nem egy bonyolult dal, Lorde is hamiskás néhol, de olyan átéléssel énekli, hogy mindenképpen nagyot szól.
Komolyan mondom, felháborít, hogy egy (16 !!!) éves, ilyen különlegesen éneklő, és jó dalokat író lányt szóltok le, amikor Selena már 20 vagy hány éves, koncertezik, kapja a sok lóvét, és még énekelni se tud! Higgyétek el, nem egy koncertjébe hallgattam bele, tudom, miről beszélek.
Lorde-nak sok jó száma van, nemrég ismertem meg, kb. 1-2 hónapja, nem vagyok rajongó, de látom, amit látok, és hallom, amit hallok. Mielőtt leszóltok egy zenészt, egy valódi énekest, pötyögjétek be YouTube-on, vagy Google-n. És HÚÚÚ, ki is derülne, hogy a Royals listavezető nem egy országban, sőt, még az USA-ban is, ahol kis kedvencetek tevékenykedik. Akutyamegamacskamindenit. Az meg már más kérdés, hogy Selena nincs tisztában a feminizmus fogalmával, mert Lorde "beszólása" minden, csak nem anti-feminista, arról nem is beszélve, hogy még csak nem is Selena írta a Come & Get It-et.
Get your fucking facts straight.
8 felhasználónak tetszik: Beyla, Pezzie92, tothbianka, Candy Love, janet7, Im a SlaveForBritney, Szandi0820, Eszti0305
2013. október 14. 21:12 #109
- törölt felhasználó -    
Idézet (SelenaMileyDemiFAN @ 2013.10.14. 19:33)
Ki a f*sz az a Lorde?!


Nem tudod, hogy ki ő, de azért kanyarítottál egy szép hosszú véleményt róla. Gratulálok taps.gif
2 felhasználónak tetszik: Beyla, tothbianka
2013. október 14. 21:16 #110
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Hogy őszinte legyek, jó magam is most hallok Lorde-ről, és felőlem ostromolhatja az xy listát is az elmúlt napokban vagy hetekben, de a mai moslékot kevésbé követem nyomon, pláne, hogy ezek a nyú előadók még sz*rabb zenével nyomulnak, mint azok, akik egy ideje vannak az iparban. Úgyhogy a mai zenébe vetett hitemet hanyagolom és inkább régebbi mjúzikot hallgatok. Most attól senki sem lesz ostoba vagy buta, mert nem ismer valami újabb tucat friss husit, aki valószínűleg újabb tucatgagyi zenével fogja tálalni hatalmas tehetségét. Amint lesz egy kis időm belehallgatok a zenei munkásságába, ám szerintem benne sem egy Madonna vagy egy X-tina veszett el szerintem. blink.gif A csajszi meg teljesen kulturáltan mondta el a véleményét, habár a Come&get it is szimplán csak a látványról szól, a dalszöveg meg alapjáraton is egy jó nagy nulla. Feminizmust nem vettem ki belőle, csak azt, hogy egy brutál tucatos dalt próbálnak meg eladni valami látványos koreográfiával meg háttérrel. Szalonna egész kellemesen reagálta le, bár mit is mondhatott volna?XD Én is azt mondom mindig, hogy lesz*rom a negatív véleményeket, hisz a dolog nem mindenkinek tetszhet, ám az a helyzet, hogy nem csak ez a kislány van negatív véleménnyel erről az ominózus dalról. Ilyenkor szerintem azért néha-néha nem árt elgondolkodni a dolgokon...
2013. október 14. 21:22 #111
Appalache
Appalache
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.18.
Hozzászólás: 505
Csatolások: 15
Azonosító: 149552
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.10.14. 21:16)
Hogy őszinte legyek, jó magam is most hallok Lorde-ről, és felőlem ostromolhatja az xy listát is az elmúlt napokban vagy hetekben, de a mai moslékot kevésbé követem nyomon, pláne, hogy ezek a nyú előadók még sz*rabb zenével nyomulnak, mint azok, akik egy ideje vannak az iparban. Úgyhogy a mai zenébe vetett hitemet hanyagolom és inkább régebbi mjúzikot hallgatok. Most attól senki sem lesz ostoba vagy buta, mert nem ismer valami újabb tucat friss husit, aki valószínűleg újabb tucatgagyi zenével fogja tálalni hatalmas tehetségét. Amint lesz egy kis időm belehallgatok a zenei munkásságába, ám szerintem benne sem egy Madonna vagy egy X-tina veszett el szerintem. blink.gif A csajszi meg teljesen kulturáltan mondta el a véleményét, habár a Come&get it is szimplán csak a látványról szól, a dalszöveg meg alapjáraton is egy jó nagy nulla. Feminizmust nem vettem ki belőle, csak azt, hogy egy brutál tucatos dalt próbálnak meg eladni valami látványos koreográfiával meg háttérrel. Szalonna egész kellemesen reagálta le, bár mit is mondhatott volna?XD Én is azt mondom mindig, hogy lesz*rom a negatív véleményeket, hisz a dolog nem mindenkinek tetszhet, ám az a helyzet, hogy nem csak ez a kislány van negatív véleménnyel erről az ominózus dalról. Ilyenkor szerintem azért néha-néha nem árt elgondolkodni a dolgokon...

Ha nem hallgattad meg, akkor honnan gondolod, hogy tucatgagyi és tehetségtelen? Így ne ítélkezz szerintem, mert sok jó dologról lemaradhatsz! Rengeteg sz@r van, de nem minden mainstream az. Lorde nem egy X-tina, sem egy Madonna, de nem is egy műfajban tevékenykednek, és nem kell mindenkit aranytorkú világsztárok szintjén mérni. Nem támadlak, félre ne érts, csak először szerintem hallgass bele, mielőtt elítéled, hátha megtetszik.
3 felhasználónak tetszik: tothbianka, janet7, Im a SlaveForBritney
2013. október 14. 21:30 #112
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Appalache @ 2013.10.14. 21:22)
Ha nem hallgattad meg, akkor honnan gondolod, hogy tucatgagyi és tehetségtelen? Így ne ítélkezz szerintem, mert sok jó dologról lemaradhatsz! Rengeteg sz@r van, de nem minden mainstream az. Lorde nem egy X-tina, sem egy Madonna, de nem is egy műfajban tevékenykednek, és nem kell mindenkit aranytorkú világsztárok szintjén mérni. Nem támadlak, félre ne érts, csak először szerintem hallgass bele, mielőtt elítéled, hátha megtetszik.

Úgy őszintén: volt manapság bármi olyan zenei élményed, ami üdítően hatott rád? Nekem nem volt. Britney, Rihanna és a többi minőségi előadó is hát had ne mondjam, hogy milyen szintű tendencián vegetál. Talán emiatt nem fűzök egy tizenhat éves kislány pályakezdéséhez túl sok reményt. A fejemet meg kéretik nem leharapni, mert mondtam, hogy amint lesz időm és energiám, belehallgatok a munkásságába. rolleyes.gif Egy szóval nem írtam olyat, hogy sz*r, csak a mai popból kiindulva nem hiszem, hogy az én szám ízére találták ki, ennyi, de ezt majd ténylegesen akkor fogom eldönteni, hogyha majd meghallgattam az albumát. Számomra olyan a tehetséges előadó, akinek a hangjától lúdbőrös lesz az egész hátam, természetesen pozitív értelemben és X-tina azok közé az előadók közé tartozik.
2013. október 14. 21:52 #113
Pocketfullofsunshine
Pocketfullofsunshine
visszatérő vendég
 
StátuszSomeone taught me to love everyone.Even my enemies.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.15.
Hozzászólás: 245
Csatolások: 0
Azonosító: 153058
Offline offline
A Royals egy eszméletlen gagyi szám és maga a csaj pedig Lana Del Ray meg Adele keveréke akar lenni csak neki nincs hozzá tehetsége....az meg hogy pont Selena számába köt bele mikor pont annyira "nőgyalázó" mint az összes többi mai pop zene,arról no comment.
2013. október 14. 22:37 #114
- törölt felhasználó -    
semelyiket nem szeretem. tongue.gif
2013. október 14. 22:49 #115
Appalache
Appalache
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.18.
Hozzászólás: 505
Csatolások: 15
Azonosító: 149552
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.10.14. 21:30)
Úgy őszintén: volt manapság bármi olyan zenei élményed, ami üdítően hatott rád? Nekem nem volt. Britney, Rihanna és a többi minőségi előadó is hát had ne mondjam, hogy milyen szintű tendencián vegetál. Talán emiatt nem fűzök egy tizenhat éves kislány pályakezdéséhez túl sok reményt. A fejemet meg kéretik nem leharapni, mert mondtam, hogy amint lesz időm és energiám, belehallgatok a munkásságába. rolleyes.gif Egy szóval nem írtam olyat, hogy sz*r, csak a mai popból kiindulva nem hiszem, hogy az én szám ízére találták ki, ennyi, de ezt majd ténylegesen akkor fogom eldönteni, hogyha majd meghallgattam az albumát. Számomra olyan a tehetséges előadó, akinek a hangjától lúdbőrös lesz az egész hátam, természetesen pozitív értelemben és X-tina azok közé az előadók közé tartozik.

Nekem volt. Mainstreamből pl. Lana Del Rey, Rihanna (nekem tetszik az új albuma, és rájöttem, hogy élőben sem kicsi hangja van); nem mainstreamből meg pl. Dog is Dead, Kodaline, xx, Vampire Weekend, stb, stb, százakat fel tudnék sorolni utóbbi kategóriából. A mai zene nem merül ki a rádióból sugárzott daloknál. Ennél tovább kell menni, keresni, ami tetszik, mert a jó zene mindig is ott van, és mindig ott lesz. Régen én is azt hittem, hogy a rádiós zenén kívül nincs más, de hál' egy nagyon jó barátnőmnek, már teljesen más a gondolkodásom. Persze, mindenkinek más az ízlése, mindenki mástól "borzong meg". És leírtam direkt, hogy nem bántani akarlak, és nem "haraptam le" a fejedet. "Ezek a nyú előadók még sz*rabb zenével nyomulnak...","valami újabb tucat friss husit, aki valószínűleg újabb tucatgagyi zenével fogja tálalni hatalmas tehetségét..." <- Szerintem ezek alapján igenis előítélettel viseltettél, azért írtam neked választ.
3 felhasználónak tetszik: tothbianka, Candy Love, janet7
2013. október 14. 23:57 #116
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
NEm csodalkozom hogy a kritikusok akik nem kislany rajongok meglatjak azt, amit a rajongok nem kepesek. Hogy nem tud enekelni meg mindig plusz, a dalai nem ernek sokat. Joo...vank par jo dala bevallom, mert en a dalokat nezem es nem azt ki enekli, de akkoris..
2013. október 15. 10:30 #117
Crona99
Crona99
♥Secret Diamond♥
 
Státuszdifferent but isn't dangerous
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.04.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 444
Azonosító: 205192
Offline offline
Hah, ezt memgondtad Selena xDDD Kemény csaj, annyi szent. biggrin.gif
2013. október 15. 12:02 #118
Blaze13
Blaze13
visszatérő vendég
 
StátuszNem bírom a tudatlan embereket.!!!! Peace and Gaga!:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.20.
Hozzászólás: 282
Csatolások: 0
Azonosító: 158846
Offline offline
Szerintem aki nem ismeri Lorde-t az ne mondjon róla semmit. Vagy inkább hallgassátok meg az albumát a Pure Heroine-t. 16 éves és olyan hangja van h az TEHETSÉG!! nagybetűvel Selenácskának meg zéró hangja van ugy h sztem befoghatja. A kis tinipicsákkal együtt akik itt védik.
2013. október 15. 13:23 #119
selena gomez fan22
selena gomez fan22
Mad Hatter
 
StátuszAnd nothing ever happens
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.21.
Hozzászólás: 1097
Csatolások: 6
Azonosító: 209928
Offline offline
gonosz. én durvábbat szoltam volna vissza de selena nAGYon kedves volt.
2013. október 15. 13:38 #120
onedirectioner0212
onedirectioner0212
új tag
 
Státusz"Nekem nem kell szőke herceg fehér lovon, csak One Direction piros buszon!" <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.29.
Hozzászólás: 54
Csatolások: 0
Azonosító: 184955
Offline offline
Na most ez a Lorde,szerzett magának 15-perc Hirnevet..biggrin.gif
15 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Lorde Lorde 616.