Starity

Selena Gomez beszólt Lorde-nak

15 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 15. 13:40 #121
botond96
botond96
 
StátuszARTPOP get ready for ARTPOP!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.26.
Hozzászólás: 2265
Csatolások: 1
Azonosító: 146247
Offline offline
Idézet (Blaze13 @ 2013.10.15. 12:02)
Szerintem aki nem ismeri Lorde-t az ne mondjon róla semmit. Vagy inkább hallgassátok meg az albumát a Pure Heroine-t. 16 éves és olyan hangja van h az TEHETSÉG!! nagybetűvel Selenácskának meg zéró hangja van ugy h sztem befoghatja. A kis tinipicsákkal együtt akik itt védik.


és végre megint egy értelmes hozzá szólás
2013. október 15. 13:43 #122
Pussz
Pussz
új tag
 
StátuszI love...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.02.
Hozzászólás: 70
Csatolások: 0
Azonosító: 203003
Offline offline
én személy szerint imádom Selena Come & Get It-jét és őt is heart.gif Szerintem nagyon jó zenéi vannak és ha nekem is beszólnának én sem hagynám magam wink.gif
2013. október 15. 13:50 #123
- törölt felhasználó -    
Na jó, már én se tudom szó nélkül hagyni ezt az egész fellázadást Lorde ellen ! Kezdjük ott, hogy ez az egész nem egy catfight', csak szóvá tette 'picit nyersen' Lorde, hogy szerinte megalázóan énekel Selena a női nemről. -> "Ha készen állsz, gyere és vedd el.." No vajon mire gondolhatott.. Az egész dal arról szól, hogy várja a nagy szerelmét. Bármit tegyen a férfi, ő akkor is szeretni és várni fogja. Milyen lerágott csont. Lorde eszes lány, és jól látja a dolgokat. A másik pedig az, hogy a többség ne itélkezzen úgy senki felett, hogy nem is tud róla semmit ! Levegőbe könnyű beszélni. Selena ismertebb, régebb óta van pályán, de ha úgy vesszük.. Miben alkotott igazán maradandót?? Szerintem semmiben. Átlagos dalai vannak. A 4. albuma után se tudott semmi új oldalát felmutatni. Gőzerővel hajt a csődbe. Az albuma csúnyán megbukott, hiába lett #1 az USA-ban, de csak az első hétig húzta, utána már alig kapkodták le a polcról. Filmszerepei mostanság nem hoztak nagy nyereséget, mert kissé lehúzták a kritikusok. Valami csodának kéne történnie, hogy talpon maradjon. Higgyétek el, ahogy eltelik pár év már bőven 20 felett lesz. Jönnek az újabb fiatal "tehetségek", és majd ők lesznek az új bálványok. Selena pedig gondolom erőlteti tovább a zenélést, és a filmezést.. Csak már nem olyan érdekes, mert nem hinném, hogy új arcot képes lenne felmutatni. Majd a későbbiekben kiderül. Amúgy nekem nincs bajom vele. Régebben normálisnak állitottam be, néhány dalát is szivesen meghallgatom, de annyira feltűnő ez a sok műbalhé körülötte, és rendkivűl átlátszó személyiség. Az évek során a lepel lehullt róla, mert ne mondjátok már azt, hogy még mindig olyan "kis édes" mint volt. Ha érettebbek lesztek, és kiábrándultok ebből a Szelena-lázból ráfogtok jönni, hogy ez mind megtévesztés, amit művel. Nem egyéniség ! A szépség pedig múlandó. Hiába ezt tartjátok szem előtt. A többségről pedig leró az, hogy felszinesen "imádja" Gomezt.. A hájp csendeseik idővel. Azokon a kommentárokon pedig csak röhögni tudok a markomba, akik olyanokat irnak, hogy mégis mit képzel magáról ez a pimasz, "tehetségtelen", ismeretlen 16 éves lány, aki beszól Selenának. rohog.gif Ahjj... Nagyon infantilisek vagytok. A dolgok mögé kellene nézni, és nem elé ! Sajnálom, hogy közutálat tárgya lett Lorde, mert ő nem ezt érdemli. Hozott magával valami újat a zene világába. Ráadásul #1 dala van az USA-ban ! Tudom, ezt nektek nem mond sokat, de ez is mutat valamit, hogy kiben rejlik több tehetség és érdekesség. Lorde sem nem irigy, se nem féltékeny, mert szerintem nincs mire, csak kijelentette, hogy Selena dalából árad az "áldozat" szerep jelleme.. Selena válasza olyan, mint akinek egy tehén jól benyalt.. Rájátszás. Ezt a földbetiprást pedig túlzásnak tartom. Látszik mennyi esze van. laugh.gif Ja, és pont, nem veszi a szivére? Az előtte lévő sorból nem ez jön le.. Érdekes.
3 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandi0820, tothbianka
2013. október 15. 13:59 #124
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Appalache @ 2013.10.14. 22:49)
Nekem volt. Mainstreamből pl. Lana Del Rey, Rihanna (nekem tetszik az új albuma, és rájöttem, hogy élőben sem kicsi hangja van); nem mainstreamből meg pl. Dog is Dead, Kodaline, xx, Vampire Weekend, stb, stb, százakat fel tudnék sorolni utóbbi kategóriából. A mai zene nem merül ki a rádióból sugárzott daloknál. Ennél tovább kell menni, keresni, ami tetszik, mert a jó zene mindig is ott van, és mindig ott lesz. Régen én is azt hittem, hogy a rádiós zenén kívül nincs más, de hál' egy nagyon jó barátnőmnek, már teljesen más a gondolkodásom. Persze, mindenkinek más az ízlése, mindenki mástól "borzong meg". És leírtam direkt, hogy nem bántani akarlak, és nem "haraptam le" a fejedet. "Ezek a nyú előadók még sz*rabb zenével nyomulnak...","valami újabb tucat friss husit, aki valószínűleg újabb tucatgagyi zenével fogja tálalni hatalmas tehetségét..." <- Szerintem ezek alapján igenis előítélettel viseltettél, azért írtam neked választ.

Hát akkor elnézésedet kérem, mert a hozzászólásom abszolút nem a fiatal hölgyike és a munkássága ellen irányult, csak nagy szokásom általánosítani, ami nem szép dolog, de hát sajnos ilyen vagyok. Mint ahogyan írtam pár hozzászólással feljebb is, amint lesz időm, illetve energiám letöltöm és meghallgatom. Habár te magad írtad, hogy nem egy X-tina vagy Madonna így úgy gondolom, hogy semmi katartisztikusat nem fog nyújtani, maximum szórakoztat egy kicsit, ha esetlegesen mégis csak ízleni fog a kiadott munka. laugh.gif
2013. október 15. 14:29 #125
viki1995
viki1995
 
StátuszHa valakit meg akarsz jó erősen pofozni,tedd meg nyugodtan és mondd azt hogy pók
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.12.
Hozzászólás: 1966
Csatolások: 0
Azonosító: 191436
Offline offline
Ez nem is beszólás! Amúgy Lorde sokkal jobb! meghajolo.gif
2013. október 15. 14:53 #126
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Hát először azt terveztem, hogy lesz.rozom a csajt rohog.gif De a Royals nagyon badass, kicsit olyan könnyebben emészthető M.I.A. - Paper Planes hangzás. És a szövege is nagyon erős, egy 16 évestől pláne. Már töltöm is az albumát.
Mondjuk elismerem, hogy amit Appalache drágám berakott Selena verzió -és alig hiszem el, hogy ezt mondom- az sem volt rossz unsure.gif A hangja nyilván gyenge, de itt kivételesen nem irritált, mondjuk inkább maga a zene és annak a verziónak hangulata fogott meg.
2 felhasználónak tetszik: Candy Love, Appalache
2013. október 15. 14:58 #127
- törölt felhasználó -    
pffff mit képzel magáról ? Hol olyan híres ő mint Selly ? sehol!!!! hallani róla ? Nem!!!! Akkor a száját alapálásba!
2013. október 15. 15:28 #128
MademoiselleChanel
MademoiselleChanel
új tag
 
StátuszLet it be
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.10.
Hozzászólás: 57
Csatolások: 0
Azonosító: 199894
Offline offline
Először azt hittem ez a Lorde megint valami kis felkapott csajszi, béna számokkal. De aztán meghallgattam egyet és nagyon tetszett! De komolyan.
Ez a csaj, simán lenyomja Gomez-t de komolyan. Lehet hogy új előadó, de Gomeznél sokkalta jobb.
2013. október 15. 15:45 #129
Luci
Luci
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.29.
Hozzászólás: 126
Csatolások: 0
Azonosító: 178973
Offline offline
Selenának igaza van!!
2013. október 15. 15:45 #130
- törölt felhasználó -    
Azért a cím egy kicsit túlzás, mert csak Lorde szólta le Selenát ,és nem fordíatva selsen jól reagált
2013. október 15. 16:09 #131
Ryette
Ryette
új tag
 
StátuszHola, Aloha!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.27.
Hozzászólás: 66
Csatolások: 0
Azonosító: 207398
Offline offline
Igaza van Selenának!
2013. október 15. 16:12 #132
Adricole10
Adricole10
ღ ρłάzαρi¢sα™
 
StátuszÚJ PROFIL -> 2013 november 03
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.08.
Hozzászólás: 1514
Csatolások: 32
Azonosító: 163558
Offline offline
Ez csak egy névtelen senki. Nem tudom mit beszél, amikor közel nincs olyan tehetséges, mint Selena. Ráadásul unalmasak a dalai. Alig tett le valamit az asztalra, de igaza van, tökéletes címlaptéma, hogy beszólogat. Gratulálok. smileeee.gif
2013. október 15. 16:31 #133
Im a SlaveForBritney
Im a SlaveForBritney
ʙʀɪɴᴛʏ ʙɪᴄʜ
 
Státusznyugállományba vonult
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.27.
Hozzászólás: 4352
Csatolások: 409
Azonosító: 186761
Offline offline
Azért az már a címlapképen is látszik, hogy kettőjük közül melyikükben van több spiritusz, remény. Nem Selenára gondolok:) Már csak azért se érdemes őket összehasonlítani, mert az egyik pop, a másik alternatív. Azért itt néhányan (dehogy néhányan, rengetegen) orvosi esetek. Pedig aztán Selena fejéhez ennél sokkal durvábbakat is odalehetett volna vágni, csak hát a sztárvilág velejárója az egymásnak való nyalizás. Selena meg próbál úgy csinálni, mintha nem sértődött volna meg ezen, dehát... rohog.gif Ez a Lorde csak 16 éves (engem is rohadtul meglepett, mikor először olvastam), de már most látszik, hogy sokkal érettebb, komolyabb a stílusa, mint ezeknek a manapság híres (dizni)sztároknak - az már más kérdés, hogy a zenéje is komolyabb rétegeket céloz meg. A Royals nagyon jó dal, nekem már elsőre tetszett, ennek az évnek az egyik legnagyobb meglepetése számomra. Nem azt mondom, hogy rajongok a lányért, de ígéretes, és ha nem is végig, de biztos belehallgatok az albumába. És csak úgy mellékesen, ha már el lett mondva mindenféle névetlen senkinek, elmondanám, hogy a Royals kereskedelmileg veri Selena összes dalát, mindenhol. smileeee.gif (Ha nem hiszed el, go wikipedia.) Pedig ő nincs túlhypeolva, mint a diznisztárok tömkelege. Amúgy engem is meglepett, hogy az USA-ban is #1 lett, ezek szerint még mindig van a nem egészen mainstream dalokra igén. biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: Candy Love, Appalache, Szandi0820, Eszti0305, tothbianka, Little Dreamer
2013. október 15. 16:36 #134
Tündiii
Tündiii
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1995
Csatolások: 228
Azonosító: 149865
Offline offline
Im a SlaveForBritney Teljesen egyetértek! wink.gif
2013. október 15. 16:37 #135
SelenaGfan
SelenaGfan
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.13.
Hozzászólás: 396
Csatolások: 0
Azonosító: 183370
Offline offline
hát nekem ez a Lorde csaj nem szimpatikus ...Selena legalább jo megmondta neki és legalább ő nem szolta lorde zenéjét aminél selena zenéje 100-szor jobb.biggrin.gif
2013. október 15. 16:58 #136
bofa
bofa
új tag
 
Státuszmai sztárok....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.29.
Hozzászólás: 57
Csatolások: 0
Azonosító: 212684
Offline offline
Lorde csak féltékeny
2013. október 15. 17:10 #137
FashionLady
FashionLady
 
Státuszfashion fades, only style remains the same.♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.11.
Hozzászólás: 1110
Csatolások: 3
Azonosító: 155125
Offline offline
Látjátok, azért Selena sem merné kijelenteni, hogy Lorde-nak nincs jó hangja. Mellesleg meg tényleg baromi jól csinálja a csaj.
2013. október 15. 17:24 #138
VictorieLeon01
VictorieLeon01
unikornis♥
 
Státuszoff
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.31.
Hozzászólás: 1919
Csatolások: 368
Azonosító: 172377
Offline offline
na oké.egyszerűen szánalmas ami itt folyik..érdekes,szerintem egy dalt sem ismertek Lorde-tól és még is ítélkeztek ._.
sőt! nem hiszem hogy tudnátok miről szól a Come&Get It című dal..
igazából Lorde-al értek egyet..teljesen igaza van smileeee.gif
2013. október 15. 17:24 #139
- törölt felhasználó -    
Ha nagyra értékelné mindenki véleményét, már visszavonult volna - sokak örömére. Amúgy Lordeal sem értek egyet - ez nem popzene. Csak valami maszlag, amit annak akarnak eladni.
2013. október 15. 17:33 #140
zsanet02
zsanet02
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.02.
Hozzászólás: 271
Csatolások: 0
Azonosító: 179230
Offline offline
Nem ismerem ezt a Lorde csajszit de nem tudom hogy miért szólogat be Selenának.Selena legalább éretten kezelte a helyzetet.
15 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Lorde Lorde 616.