Starity

Demi Lovato feláldozná magánéletét másokért

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. november 26. 19:48 #41
év 2000.02.17
év 2000.02.17
sztármániás
 
StátuszHello a nevem Virgi szavazatok ha szeretnétek ;) I'm JONATIC∞ ℬℯℓιℯℬℯr ℓσναтιcѕ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.15.
Hozzászólás: 1468
Csatolások: 73
Azonosító: 153023
Offline offline
Ö la legjobb példakép a világon wink.gif aki ezt megcáfolja és azt mondja hogy selenácska az hülye.!!
2013. november 26. 19:52 #42
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.11.26. 19:27)
Nem élem ki utálkozó vágyaimat, van jobb dolgom is, és szimplán csak a véleményemet írtam le. Sajnos valahol nagyon irritálja a kicsi fejecskémet, hogy az "írást", már persze, ha lehet annak nevezni az idézetgyűjtögetést, ilyen szintre degradálja. Az írásnak varázsa van, és valahol b*szottul irritál az, hogy ilyenből hasznot húz, holott ez egyáltalán nem erről szól. Ezt is csak az értheti egyébként, akin segített már az írás öngyógyító hatása. Rajtam anno nagyon sokat segített, és talán még azt is meg merném kockáztatni, hogy lelkileg még betegebb voltam, mint a szóbanforgó személy. Én Demit nem tisztelem, nem tett le semmi olyat sem az asztalra, ami miatt tisztelhetném. Lady Gagát sem csípem, de tisztelem azt, amit az emberekért tett eddig a pályafutása során. Demi az önsajnáltatós, sztéjsztrongos igehirdetése és az állítólagos hatalmas segítsége (csak tudnám, hogy kin vagy min) mellett semmit sem hallottam róla. Tehetsége van, minap a Let it go teljesen elvarázsolt a kisfilmmel együtt, ám emberileg egy nullának tartom. A film is anno pénzszerzés céljából készült, ahogyan ez a könyv is azért íródott meg. Pénz, pénz, pénz = ez a lényeg, csak belebújtatják ilyen undorító köntösbe, hogy ne legyen túl átlátszó, s a hozzád hasonló naiv kislánykák pénzt költsenek rá. Ha annyira nem a pénz lenne a cél, akkor egy internetközpontú világban egy hivatalos oldalon elérhetővé tenni azokat a mindent megváltó idézeteket. Micsoda tehetség kell ehhez is, kérem szépen! unsure.gif 
Azért érdekelne, hogy mit szívtál, mert amíg nem kötözködik velem senki, és nem kezdi el az észt osztani, addig hótra nem érdekel senki és semmi sem. Minap is én belém kötöttek, aztán voltam olyan ostoba és leálltam a sok butával vitatkozni. Ja, és, ha problémád van velem, akkor kéretik szépen nem nyíltan mocskolódni, hanem privátban leírni, nem harapok! wink.gif Csak megjegyzem, hogy eme húzásod is abszolút intelligens élőlényre vall. rolleyes.gif Tudom, savanyú a szőlő, de, hogy ennyire! w00t.gif


Nem veszed észre h ezek a viták mindig mindenhol miattad robbannak ki és csak te keveredsz ilyenbe? Ha még azzal a hiper-szuper agyaddal nem jöttél rá h miért akkor felvilágosítanálak: pl itt is Levin hozzászólására mért nem ugrott mindenki és mért nem harapták le a fejét érte? Azért mert ő értelmes, emberi hangnemben fogalmazta meg a véleményét, nem pedig alpári, lekezelő, trágár módon mint te minden alkalommal. Erről ennyit. További szép estét. (És akkor ki is az egocentrikus? smileeee.gif Nem is tudom ki hangoztatja mindig a hatalmas írási készségeit.)

Amúgy meg neked nem mindegy h ki mire költi a pénzét? Tudtommal nem rád tartozik.
2013. november 26. 19:59 #43
L Lily
L Lily
 
StátuszI ♥: https://youtu.be/AzuBcGsVm2Q
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.18.
Hozzászólás: 935
Csatolások: 10
Azonosító: 209653
Offline offline
I love Demi Lovato heart.gif smileeee.gif
2013. november 26. 20:06 #44
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Love1DForeva @ 2013.11.26. 19:52)
Nem veszed észre h ezek a viták mindig mindenhol miattad robbannak ki és csak te keveredsz ilyenbe? Ha még azzal a hiper-szuper agyaddal nem jöttél rá h miért akkor felvilágosítanálak: pl itt is Levin hozzászólására mért nem ugrott mindenki és mért nem harapták le a fejét érte? Azért mert ő értelmes, emberi hangnemben fogalmazta meg a véleményét, nem pedig alpári, lekezelő, trágár módon mint te minden alkalommal. Erről ennyit. További szép estét. (És akkor ki is az egocentrikus? smileeee.gif Nem is tudom ki hangoztatja mindig a hatalmas írási készségeit.)
Amúgy meg neked nem mindegy h ki mire költi a pénzét? Tudtommal nem rád tartozik.

Általában ezek a viták azért robbannak ki, mert az én cikkhez szóló hozzászólásomba jönnek belekötni, és aztán elhordanak fűnek-fának. Néha sajnos kinyílik a bicska a zsebemben, és igen is közlöm, hogyha nem tetszik, akkor nem kell elolvasni, hozzászólni meg pláne nem kötelező. Nyugodtan visszaolvashatsz bármerre. Nem lételemem a kötözködés, és más ember véleményének a fikázása. Ez sokkal inkább a többi fórumozó, és ahogyan észrevettem of course a te stílusod. Én hozzád nem is szóltam, nem is bántottalak, sőt nem is érdekeltél, amíg ide nem jöttél, és elkezdtél felettem pálcát törni abszolúte jogtalanul a véleményeim miatt. Most azért, mert a véleményünk nem egyezik, még kedvelhetjük a másikat. Az én stílusom ilyen, fáradt vagyok, ennyi. Nem tetszik? Csak azt tudom mondani, amit mindenkinek: nem kell elolvasni és reagálni. Úgysem fogjuk megváltani a világot azzal, ha most nekiállunk veszekedni, holott az egészet ti kezdtétek volna, és még én vagyok a hibás? think.gif Furcsa ez egy kicsit, nem? Nekem ez a véleményem, ha nem tetszik, akkor sorry. Egyébként egy szót sem írtam arról, hogy tehetséges vagyok, ezt sosem jelentettem ki Isten igazából sehol sem, szimplán csak leírtam, hogy az írás öngyógyító jelleggel bír. Hogy te ebből hogyan következtettél ki ilyet... te tényleg betéptél, ember!XD Engem aztán nem érdekel, hogy ki mire költi a pénzét, inkább az zavar, hogy abból a pénzből ki gazdagszik meg. Mondom, túl savanyú a szőlő!XD
2013. november 26. 20:10 #45
Bettyke94
Bettyke94
#CherylBombshell™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.18.
Hozzászólás: 12482
Csatolások: 3081
Azonosító: 143593
Offline offline
Én kíváncsi vagyok a könyvére, biztosan el fogom olvasni. Számomra sok inspirációt nyújt ez a lány, mert a rossz példák helyett a jóra próbálja ösztönözni a fiatalokat, imádom őt érte♥.
2013. november 26. 20:13 #46
Happy11
Happy11
új tag
 
StátuszJust be yourself ☆★♥♡♥★☆
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.18.
Hozzászólás: 96
Csatolások: 798
Azonosító: 194256
Offline offline
Nagyon szép Demitől
2013. november 26. 20:30 #47
Eszzti
Eszzti
új tag
 
StátuszThe Story Of My Life...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.10.
Hozzászólás: 68
Csatolások: 0
Azonosító: 205775
Offline offline
Demi csupa szív és szeretet én imádom smileeee.gif
2013. november 26. 20:37 #48
Dorkaa8139
Dorkaa8139
visszatérő vendég
 
Státusz~Always be yourself, unless you can be Batman.Always be Batman.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.23.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 0
Azonosító: 212331
Offline offline
Demetria.<33 peldakep.(:
2013. november 26. 20:41 #49
Dodóóó
Dodóóó
Hunter
 
StátuszEveryone with a friendly face seems to hide some secrets inside
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 7764
Csatolások: 0
Azonosító: 151350
Offline offline
ezért is imádom annyira heart.gif
2013. november 26. 21:22 #50
Jody
Jody
not quite my tempo
 
StátuszChester
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.23.
Hozzászólás: 2249
Csatolások: 352
Azonosító: 204319
Offline offline
Elcsépelt már, hogy állandóan a rehabos korszakával turnézik. Sok értelmet nem találtam benne. A dokumentumfilmben sem, és ebben az idézetes könyvben sem. Mindenki megértette, hogy nehéz volt neki, csak unalmas ez az önsajnáltatás. Ez a sajtónyilatkozat pedig nagyképűnek hangzik, mintha szélmalomharcot vívott volna. A legtöbb ember küzködik lelki bajokkal, ami nem összevonható az alkohollal, drogokkal, ergo önhibáján kívüli és mégsem teregeti ki ország-világ elé.
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2013. november 26. 23:51 #51
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
imadom smileeee.gif tuti a konyvet kerem karacsonyra haha
eleg olcson kb 12 font korul rendelheto? most hirtelen nemtudom
2013. november 27. 10:49 #52
SelenaGfan
SelenaGfan
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.13.
Hozzászólás: 396
Csatolások: 0
Azonosító: 183370
Offline offline
szeretném azt a könyvet*.*
2013. november 27. 11:47 #53
- törölt felhasználó -    
Szerintem egyaltalan nem onsajnalkozas..de ez mindegy.
Ha segitett mar sok embernek, akkor csak van ertelme, hogy a vilagon van. Akik szeretik es kovetik azoknak segit fokeppen. Akik meg nem birjak..ok ugysem ertik meg,hogy mennyi embernek segit, mivel Demi, akit utalnak, az hogy segithetne mar?! persze vannak kivetelek akik nem igy gondoljak.
Btw, kivancsi vagyok a konyvre smileeee.gif
2013. november 27. 12:55 #54
Jack99
Jack99
 
Státuszhttps://www.youtube.com/watch?v=F5hGGYKOle0
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.02.
Hozzászólás: 608
Csatolások: 0
Azonosító: 201240
Offline offline
elolvasnám a könyvét,
2013. november 27. 13:51 #55
Selena Gomez 199
Selena Gomez 199
ari
 
Státusznot your bae
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.05.
Hozzászólás: 2003
Csatolások: 9
Azonosító: 168601
Offline offline
Imádom ezt a lányt. Komolyan.
Szeretném elmondani mindenkinek hogy ez nem önsajnáltatás és nem is ezzel akar több figyelmet szerezni magának Demi. Az önsajnáltatás (az én személyes véleményem szerint) az amikor valaki állandóan nyafog valami miatt pl hogy ki ment a bokája stb vagy sajnáltatja magát hogy neki most milyen rossz vagy milyen rossz volt stb stb. Ez az önsajnáltatás. Ha Demire azt mondjátok hogy sajnáltatja magát akkor ti még nem hallottatok önsajnáltatást.
Igen mások nem teregetik ki a magánéletüket és a sötét dolgaikat ország-világ előtt. Ez azért is van mert egy hétköznapi emberre a kutya se figyelne és nem is lenne rá lehetősége hogy ezt megtegye. Demi meg ezzel csak segíteni akar másoknak. Ezért mondja el, ezért csinálta a dokumentumfilmet és ezért ír könyvet. És szerintem ez fantasztikus hogy valaki felvállalja azt hogy sok ember (közületek is!) lehordja, ítélkezik felette de mégis ezt megteszi azért hogy segítsen, erőt adjon azoknak akiknek kell. Sokan vádoljátok még hogy drogos meg alkoholista. VOLT! Csak volt, az már a múlt. Igen ez az ő hibája mert ő kezdett el drogozni és inni de szerintem ahhoz is elég nagy erő kell hogy le tudj vele állni ha már elkezdted, különösen nehéz lehet egy olyan lánynak, mint Demi, akit mindennap fotósok követnek és tudni akarnak mindent róla, minden áron "tökéletes példaképnek" akarják beállítani amibe nem fér bele hogyha egy kicsit "túlsúlyos" és nem egy csontváz. Éppen ezért szerintem az ő története sok mindenkit inspirálhat, talán még meg is mentheti mások életét ha azt látja valaki hogy egy fiatal, elismert sztár is hasonlókon ment keresztül és talpra tudott állni. Ez sokat segíthet másoknak pl leszokni a drogról, az ivásról és jobban lehetnek tőle a bulimiások, anorexiások és talán több önbizalmuk lenne a fiatal lányoknak, nem éreznék magukat mindig túl kövérnek vagy túl soványnak. Még egyszer mondom, Demi nem a figyelemért vagy a pénzért csinálja mindezt hanem azért hogy segítsen másokon ami példaértékű, fantasztikus és ebben a világban eléggé ritka. Megértem ha valaki nem bírja őt de szeretném kiemelni hogyha valamiért lehet tisztelni Demit akkor ezért biztosan heart.gif biggrin.gif
2013. november 27. 14:05 #56
vamphanna
vamphanna
vámpircsaj ;)
 
StátuszMinden,ami vámpir es misztikum.:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.09.
Hozzászólás: 2341
Csatolások: 1
Azonosító: 165036
Offline offline
Szivesen elolvasnam a konycet.Nagyon felnezek ra,amiert ilyen nagylelku.Szerintem sok embernek,hiressegnek kovetnie kene a peldajat,mert sajnos a mai vilagban ritka az ilyen ember aki masokkal is torodik.Es szerintem az ilyen emberek ernek sok. smileeee.gif heart.gif
2013. november 27. 14:40 #57
deáklány
deáklány
új tag
 
StátuszÉlek csendben vérzek..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.26.
Hozzászólás: 54
Csatolások: 0
Azonosító: 194708
Offline offline
Remélem lesz magxyarul is
2013. november 27. 14:57 #58
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Mondjuk neki lehet is tapasztalata hiszen elég sok mindenen ment keresztül és minden bajból talpra állt.
2013. november 27. 15:03 #59
Mrs.Bieber19
Mrs.Bieber19
 
Státusz#Belieber szív...! #Belieber lélek..! #Belieber leszek , amíg csak élek..! ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.20.
Hozzászólás: 646
Csatolások: 0
Azonosító: 209822
Offline offline
Ez nagyon kedves dolog toled Demi !
We love u Demi tongue.gif
2013. november 27. 15:41 #60
Bo_1D_ED_JB
Bo_1D_ED_JB
visszatérő vendég
 
StátuszMilyen jó, hogy nem látjuk a korláttól a szakadékot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.27.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 0
Azonosító: 196855
Offline offline
Példakép! Meg is lepem magam a könyvel karácsonyra(:x
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok