Starity

Demi Lovato feláldozná magánéletét másokért

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. november 26. 16:59 #1
Stay Strong Bogi
Stay Strong Bogi
 
Státusz...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.23.
Hozzászólás: 553
Csatolások: 861
Azonosító: 190255
Offline offline
Demi Lovato már a Stay Strong dokumentumfilmmel is sokat segített az embereknek, de ennek ára a magánéletének feláldozása volt, hiszen a jeleneteket többek között otthonában is forgatták.
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: Midnight Memories
2013. november 26. 17:02 #2
Panni66
Panni66
lovelorn ♥
 
StátuszFalling down is a part of life,getting up is living.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.11.
Hozzászólás: 1049
Csatolások: 0
Azonosító: 169074
Offline offline
"tudom hogy van értelme annak hogy a világon vagyok..." ? Hááát,biztosan,én még nem jöttem rá de biztos xD
2013. november 26. 17:06 #3
- törölt felhasználó -    
Várom a százával érkező utálkozó kommenteket, mert ugye itt a többséget ez élteti biggrin.gif Demi <3
1 felhasználónak tetszik: liáÁSD
2013. november 26. 17:12 #4
krisztucsá
krisztucsá
visszatérő vendég
 
Státusz"If you love me right, we fuck for life."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.22.
Hozzászólás: 354
Csatolások: 12
Azonosító: 192108
Offline offline
Pont tegnap előtt néztem a Stay Strong-ot és azóta még jobban becsülöm Demi-t, amiért egy ilyen témáról, ilyen nyiltan tud beszélni és nem kertel össze-vissza.
2013. november 26. 17:12 #5
cs.vera45
cs.vera45
 
StátuszAzt hiszem elmegyek szedni egy kis hidrogén-peroxidos alpakát...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.13.
Hozzászólás: 794
Csatolások: 0
Azonosító: 197734
Offline offline
Panni66, a kommenteden szakadtam xD egyébként igazad van biggrin.gif
2013. november 26. 17:20 #6
sarika2001
sarika2001
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 3762
Csatolások: 0
Azonosító: 171194
Offline offline
Imádom ezt a csajt! a könyvére pedig nagyon kíváncsi vagyok smileeee.gif
2013. november 26. 17:21 #7
TheTruthAboutLove
TheTruthAboutLove
folklore
 
Státuszgive me my dawns back
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.16.
Hozzászólás: 4209
Csatolások: 58
Azonosító: 203823
Offline offline
Tényleg van értelme hogy a világon van.. heart.gif Demii. smileeee.gif
2013. november 26. 17:24 #8
cissssss
cissssss
visszatérő vendég
 
StátuszStay Strong Becaus You're Unbroken!! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.10.
Hozzászólás: 202
Csatolások: 0
Azonosító: 208845
Offline offline
Demi<3 De várom már a könyvet!!! biggrin.gif
2013. november 26. 17:35 #9
- törölt felhasználó -    
Vàrom már a könyvet, örülök,hogy Demi arra hasznÁlja fel a hírnevét,hogy segitsen másokon smileeee.gif
2013. november 26. 17:36 #10
- törölt felhasználó -    
Abból a szempontból szeretem ezt a lányt hogy látszik rajta hogy jó lelkű, és szeret segíteni, smileeee.gif de a hangja szerintem még mindig erőtlen.
2013. november 26. 17:36 #11
PinkPoison
PinkPoison
† hentai tensai shoujo †
 
StátuszNéha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 2582
Csatolások: 19
Azonosító: 176526
Offline offline
Nem kell azért csúfolni még a cikk alatt is meg segíteni akar másoknak. Jó igaz nem a kedvencem annak ellenére, hogy régen mennyire rajongtam érte de attól még csodálatra méltó amit tesz. Ő nem leköpködi a rajongóit mint justin biber és nem csak drogozik meg "swaggy oszt kész" egész nap :'D Ezt azért mindenkinek el kell ismernie meg azokat is amiket sikerült elérnie.
1 felhasználónak tetszik: liáÁSD
2013. november 26. 17:39 #12
Korinaa
Korinaa
 
Státusz"Here I am, next to you, the sky's so blue in Malibu." - Miley Cyrus
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.09.
Hozzászólás: 921
Csatolások: 0
Azonosító: 211504
Offline offline
Remélem,hogy magyarul is lehet majd kapni a könyvet smileeee.gif Demi igazán inspiráló személy smileeee.gif heart.gif
2013. november 26. 17:42 #13
- törölt felhasználó -    
Szerintem ez a haj nem áll jól neki.Am de azért pesze bírom.
2013. november 26. 17:43 #14
Ildikócska10
Ildikócska10
LoveSick ♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.04.
Hozzászólás: 6098
Csatolások: 5769
Azonosító: 164815
Offline offline
Úgy szeretem őt.
2013. november 26. 17:51 #15
- törölt felhasználó -    
Imádom Demit és nagyon várom már a könyvet heart.gif heart.gif
2013. november 26. 17:53 #16
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Hányok ettől a csajtól, komolyan, és most biztos megint én leszek az, akit mindenki utálni fog, de egyszerűen undorító, amit sztéjsztrong alatt lemível még mindig. Én értem, hogy übersz*r volt az élete, bár az egész dokumentumfilmje kábé egy rakás kakit sem ér... nem tudom, hogy az kinek és miben segített egyáltalán, de ez a cirkusz undorító, pláne, ahogyan nyilatkozik önmagáról. Szobrot ne állítsak őfelségének, mert szétdrogozta magát, ivott és olyan ostoba volt, hogy azt hitte hánytatással lehet fogyni? Elég degenerált volt a csaj tinédzser korában azt meg kell hagyni, de valószínűleg a kedves szülők intelligencia hányadosa is nagyjából ugyanezt a szintet verdesi. Engem valahogy nem tudott meghatni az, hogy állítólagosan milyen iszonyatosan sz*r élete volt, majd a drogokhoz menekült, bedugták a rehabra, leszokott (?) és "beteg embernek" aposztrofálja magát napjainkban emiatt. Pff... beteg az, akinek tumoros megbetegedése van, vagy esetleg HIV pozitív, míg ezzel szemben ez a csaj szimplán csak képtelen volt feldolgozni azt, hogy sztár lett belőle. Előbb fogok kalapot emelni egy sebész, egy mentős vagy egy orvos előtt, akik a munkájukkal ténylegesen több emberi életet mentenek naponta. Demike k*rvára el van tévedve (valaki adjon má' neki egy iránytűt, komolyan!), mert ennyire azért nem nélkülözhetetlen az életben szerény személye. Legalábbis az én problémáim megoldásában eddig nem tudott segíteni, tehát akkor képzelhetitek, hogy Demike gondjai például az enyémekhez képest randán szólva, kutyaf*sza. Undorodom úgy unblock az egész személyétől. Úgy beszél magáról, mintha a világra sz*rta volna a spanyolviaszt, és ő lenne Teréz anyu 2.0. Beképzeltség, arrogancia és egocentrikusság van bőven benne. Kár, hogy ezt a drogosok rehabközpontjában nem kezelték neki... A könyve meg maximum tábortűz rakására lenne jó. unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: ilus1996, baisée
2013. november 26. 17:58 #17
- törölt felhasználó -    
Szeretem Demit,de azt a részét nem hiszem el,hogy feláldozná másért az életét! sad.gif
2013. november 26. 18:04 #18
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.11.26. 17:53)
Hányok ettől a csajtól, komolyan, és most biztos megint én leszek az, akit mindenki utálni fog, de egyszerűen undorító, amit sztéjsztrong alatt lemível még mindig. Én értem, hogy übersz*r volt az élete, bár az egész dokumentumfilmje kábé egy rakás kakit sem ér... nem tudom, hogy az kinek és miben segített egyáltalán, de ez a cirkusz undorító, pláne, ahogyan nyilatkozik önmagáról. Szobrot ne állítsak őfelségének, mert szétdrogozta magát, ivott és olyan ostoba volt, hogy azt hitte hánytatással lehet fogyni? Elég degenerált volt a csaj tinédzser korában azt meg kell hagyni, de valószínűleg a kedves szülők intelligencia hányadosa is nagyjából ugyanezt a szintet verdesi. Engem valahogy nem tudott meghatni az, hogy állítólagosan milyen iszonyatosan sz*r élete volt, majd a drogokhoz menekült, bedugták a rehabra, leszokott (?) és "beteg embernek" aposztrofálja magát napjainkban emiatt. Pff... beteg az, akinek tumoros megbetegedése van, vagy esetleg HIV pozitív, míg ezzel szemben ez a csaj szimplán csak képtelen volt feldolgozni azt, hogy sztár lett belőle. Előbb fogok kalapot emelni egy sebész, egy mentős vagy egy orvos előtt, akik a munkájukkal ténylegesen több emberi életet mentenek naponta. Demike k*rvára el van tévedve (valaki adjon má' neki egy iránytűt, komolyan!), mert ennyire azért nem nélkülözhetetlen az életben szerény személye. Legalábbis az én problémáim megoldásában eddig nem tudott segíteni, tehát akkor képzelhetitek, hogy Demike gondjai például az enyémekhez képest randán szólva, kutyaf*sza. Undorodom úgy unblock az egész személyétől. Úgy beszél magáról, mintha a világra sz*rta volna a spanyolviaszt, és ő lenne Teréz anyu 2.0. Beképzeltség, arrogancia és egocentrikusság van bőven benne. Kár, hogy ezt a drogosok rehabközpontjában nem kezelték neki... A könyve meg maximum tábortűz rakására lenne jó. unsure.gif


Már nem tudom elnézni ahogy te itt az emberekről és az emberekkel beszélsz, és amikor ezt valaki szóvá teszi rögtön kivágod a hisztit mint egy óvodás. Szánalmas, az viszont még szánalmasabb h amikor megjelenik róla egy ilyen cikk rögtön idetolod a pofád és nyomatod a kisregényeidet, minden alkalommal ugyanazt. Amikor valami jó cikk van róla akkor mért nem bukkan fel a neved alatta? jaa mert h nem tudod lehordani a sárgaföldig biggrin.gif A másik meg hogy betegségeken gúnyolódsz. Lehet h a te szemedbe egy evészavar nevetséges, de fogalmad sincs róla h ez milyen súlyos probléma mert a te családodba gondolom nincs ilyen. Nem megyek bele a részletekbe mert senkire nem tartoznak. Úgyhogy ezen gondolkozz el mert semmivel sem vagy több mint azok az emberek akiket megalázol és bemocskolsz ezen a fórumon!!
1 felhasználónak tetszik: liáÁSD
2013. november 26. 18:05 #19
SSelena-GGomez-llove
SSelena-GGomez-llove
visszatérő vendég
 
StátuszĐreamss forever ˘^˘ and F**k normality
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.11.
Hozzászólás: 291
Csatolások: 0
Azonosító: 189500
Offline offline
Biztos jó kis könyv smileeee.gif
2013. november 26. 18:10 #20
Stay Strong Bogi
Stay Strong Bogi
 
Státusz...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.23.
Hozzászólás: 553
Csatolások: 861
Azonosító: 190255
Offline offline
Idézet (Love1DForeva @ 2013.11.26. 18:04)
Már nem tudom elnézni ahogy te itt az emberekről és az emberekkel beszélsz, és amikor ezt valaki szóvá teszi rögtön kivágod a hisztit mint egy óvodás. Szánalmas, az viszont még szánalmasabb h amikor megjelenik róla egy ilyen cikk rögtön idetolod a pofád és nyomatod a kisregényeidet, minden alkalommal ugyanazt. Amikor valami jó cikk van róla akkor mért nem bukkan fel a neved alatta? jaa mert h nem tudod lehordani a sárgaföldig biggrin.gif A másik meg hogy betegségeken gúnyolódsz. Lehet h a te szemedbe egy evészavar nevetséges, de fogalmad sincs róla h ez milyen súlyos probléma mert a te családodba gondolom nincs ilyen. Nem megyek bele a részletekbe mert senkire nem tartoznak. Úgyhogy ezen gondolkozz el mert semmivel sem vagy több mint azok az emberek akiket megalázol és bemocskolsz ezen a fórumon!!



Te jó ég mennyire egyetértek veled! Beyla véleményeit átnéztem és minden mai tehetségnek 1,1,1, pontot adott - többé kevésbé. Oké megértem, hogy idősebb generációból származik, de attól még nem kell annyira az idősebb sztárokat isteníteni. Igenis vannak ebből a generációból származó jó sztárok, mint például Demi. Ja és a betegségeken való viccelés. Valóban nagyon durva ahogyan leírta, hiszen ilyennel tényleg nem szabad viccelni ..
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok