Starity

Demi Lovato feláldozná magánéletét másokért

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. november 26. 18:12 #21
liáÁSD
liáÁSD
új tag
 
StátuszJuramento de sal y limón,Prometimos querernos los dos :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.29.
Hozzászólás: 61
Csatolások: 0
Azonosító: 159595
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.11.26. 17:53)
Hányok ettől a csajtól, komolyan, és most biztos megint én leszek az, akit mindenki utálni fog, de egyszerűen undorító, amit sztéjsztrong alatt lemível még mindig. Én értem, hogy übersz*r volt az élete, bár az egész dokumentumfilmje kábé egy rakás kakit sem ér... nem tudom, hogy az kinek és miben segített egyáltalán, de ez a cirkusz undorító, pláne, ahogyan nyilatkozik önmagáról. Szobrot ne állítsak őfelségének, mert szétdrogozta magát, ivott és olyan ostoba volt, hogy azt hitte hánytatással lehet fogyni? Elég degenerált volt a csaj tinédzser korában azt meg kell hagyni, de valószínűleg a kedves szülők intelligencia hányadosa is nagyjából ugyanezt a szintet verdesi. Engem valahogy nem tudott meghatni az, hogy állítólagosan milyen iszonyatosan sz*r élete volt, majd a drogokhoz menekült, bedugták a rehabra, leszokott (?) és "beteg embernek" aposztrofálja magát napjainkban emiatt. Pff... beteg az, akinek tumoros megbetegedése van, vagy esetleg HIV pozitív, míg ezzel szemben ez a csaj szimplán csak képtelen volt feldolgozni azt, hogy sztár lett belőle. Előbb fogok kalapot emelni egy sebész, egy mentős vagy egy orvos előtt, akik a munkájukkal ténylegesen több emberi életet mentenek naponta. Demike k*rvára el van tévedve (valaki adjon má' neki egy iránytűt, komolyan!), mert ennyire azért nem nélkülözhetetlen az életben szerény személye. Legalábbis az én problémáim megoldásában eddig nem tudott segíteni, tehát akkor képzelhetitek, hogy Demike gondjai például az enyémekhez képest randán szólva, kutyaf*sza. Undorodom úgy unblock az egész személyétől. Úgy beszél magáról, mintha a világra sz*rta volna a spanyolviaszt, és ő lenne Teréz anyu 2.0. Beképzeltség, arrogancia és egocentrikusság van bőven benne. Kár, hogy ezt a drogosok rehabközpontjában nem kezelték neki... A könyve meg maximum tábortűz rakására lenne jó. unsure.gif


Megértette már mindenki. Utálod. Ezt nem kell minden cikknél feltüntetni. Éld ki az utálkozó vágyaid végre, mondjuk egy párnán. Annak mesélheted órákig, kit mennyire és miért utálsz. Vettük az összes recenzorunkkal oké?
Be kell látni hogy abban igazad van h egy orvos igenis ér tiszteletet. DE DEMI IS. Mert akár hiszed akár nem sok embernek erőt ad a tudat hogy van még a fiatalabb generáció közt is olyan ember akit még érdekel a fiatalok sorsa, és nem csak az hogy meggazdagodjon rajtuk...
Én is hiszem azt hogy sokak életét mentette már meg a története és fogja is.
Számomra téma lezárva. Ez a véleményem. (Ha anyám csuklik mindjárt tudni fogom miért...)
2013. november 26. 18:15 #22
- törölt felhasználó -    
Idézet (Stay Strong Bogi @ 2013.11.26. 18:10)
Te jó ég mennyire egyetértek veled! Beyla véleményeit átnéztem és minden mai tehetségnek 1,1,1, pontot adott - többé kevésbé. Oké megértem, hogy idősebb generációból származik, de attól még nem kell annyira az idősebb sztárokat isteníteni. Igenis vannak ebből a generációból származó jó sztárok, mint például Demi. Ja és a betegségeken való viccelés. Valóban nagyon durva ahogyan leírta, hiszen ilyennel tényleg nem szabad viccelni ..


Nevetséges amit művel, és akkor ő néz le mindenkit, mert számomra már az is durva ahogy a fórum tagjairól beszél, nem csak Demiről meg a többi fiatal előadóról. Ha szerinte mindenki IQ hiányos ezen az oldalon, akkor mit keres itt???
1 felhasználónak tetszik: liáÁSD
2013. november 26. 18:19 #23
Rocky LoL
Rocky LoL
visszatérő vendég
 
Státusz†♡♥♪ ♫ ♩ ♬♫ ♥♥♫ ♥ツ ღ ღ ღ ღ ✿✿♛♛♥♥✝✝✝✝☆☆♬ ♥ ✗♬ ♥ ✗♬ ♥ ✗❤-♡--♡†††
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.28.
Hozzászólás: 458
Csatolások: 6
Azonosító: 204716
Offline offline
Biztos jó kis könyv smileeee.gif smileeee.gif biggrin.gif én elolvasnám
2013. november 26. 18:20 #24
mind1neked
mind1neked
A Starity macskásnénije^^
 
StátuszI need weed and speed ;)) :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.22.
Hozzászólás: 5547
Csatolások: 0
Azonosító: 194508
Offline offline
Be fogom szerezni a könyvet! smileeee.gif
2013. november 26. 18:23 #25
Bogi00
Bogi00
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.28.
Hozzászólás: 224
Csatolások: 0
Azonosító: 210660
Offline offline
Imádom Demit nagyon várom a könyvét és amúgy aki úgy utálja ne irkáljon a cikkhez és kussoljon be hanem kedveled Demit akkor zavarok vannak
2013. november 26. 18:26 #26
Vikikee4
Vikikee4
♡Angel-chan♡
 
Státusz„Légy bátor, harcolj, amiben hiszel és váltsd valóra az álmaidat!” - Jared Leto
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.27.
Hozzászólás: 1203
Csatolások: 0
Azonosító: 200960
Offline offline
Demitől nagyon kedves, hogy így segíti a rajongóit. Nekem is kellene egy könyv tőle! smileeee.gif
2013. november 26. 18:29 #27
- törölt felhasználó -    
Idézet (liáÁSD @ 2013.11.26. 18:12)
Megértette már mindenki. Utálod. Ezt nem kell minden cikknél feltüntetni. Éld ki az utálkozó vágyaid végre, mondjuk egy párnán. Annak mesélheted órákig, kit mennyire és miért utálsz. Vettük az összes recenzorunkkal oké? 
Be kell látni hogy abban igazad van h egy orvos igenis ér tiszteletet. DE DEMI IS. Mert akár hiszed akár nem sok embernek erőt ad a tudat hogy van még a fiatalabb generáció közt is olyan ember akit még érdekel a fiatalok sorsa, és nem csak az hogy meggazdagodjon rajtuk... 
Én is hiszem azt hogy sokak életét mentette már meg a története és fogja is. 
Számomra téma lezárva. Ez a véleményem. (Ha anyám csuklik mindjárt tudni fogom miért...)


hahahahaha a kommented alapján hatalmas figura lehetsz biggrin.gif meghajolo.gif

Idézet
Éld ki az utálkozó vágyaid végre, mondjuk egy párnán. Annak mesélheted órákig, kit mennyire és miért utálsz.
thumbsup.gif
2013. november 26. 18:29 #28
- törölt felhasználó -    
ez nagyon kedves tőle, tuti hogy beszerzem a könyvet! smileeee.gif
2013. november 26. 18:30 #29
Majomka03
Majomka03
pull the trigger
 
Státuszüres
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.17.
Hozzászólás: 1397
Csatolások: 0
Azonosító: 202119
Offline offline
Nekekm is kell az a konyv.... tongue.gif
2013. november 26. 18:43 #30
- törölt felhasználó -    
KÉNE A KÖNYV,DE LEHETETLEN
2013. november 26. 18:49 #31
- törölt felhasználó -    
Unalmas és sok már ez az önsajnálkozás. Oké, értem én, hogy Deminek voltak rossz korszaka, és hogy próbál segiteni az embereken könyv és dokumentumfilm formájában, de miért kell mindig kiteregetni a "szennyesét"? Más hiresség mással is feltudja magára hivni a figyelmet, ő neki meg még mindig ez a "lejárt lemez" a téma. Az aktualitás fényét vesztette már. Ebből is csak neki lesz nyeresége, ha percenként 20-asával lopkodják le a művét, amit összehordott a pár hónapos rehabilitációs kezelés folytán, mert ha tegyük fel évekig tartott volna nála ez az idő, akkor már több értelme lenne az egész könyvnek. Több tapasztalata, ismerete lenne.. de mivel csak pár hónapos volt ez a "szorongásos" korszaka, igy azért cirkuszol ennyit, hogy megsajnálják őt. Másnak is vannak - sőt nagyobb gondjai is - és mégse kürtöli világgá. Nekem is, mint mindenkinek vannak elvétve kisebb-nagyobb gondjaim, de nem fogok belőle felhajtást csinálni. Kicsit a lepel alá kéne nézni. Az tényleg tisztelendő, hogy próbál segiteni az olyanokon, akiknek hasonló, rosszabb a sorsban van részük, de csak az a galiba ebben, hogy miért kell ennyire nagy dobra vernie? unsure.gif Konkrétan nincs bajom Demivel, mert rendes, tehetséges és jószivű lány, de kicsit érzek olyan "hajhász" szagot ekörül a kivesézendő téma mögött már..
2 felhasználónak tetszik: Jolie_77, ilus1996
2013. november 26. 18:58 #32
Cica Cicus
Cica Cicus
visszatérő vendég
 
Státusz"Minden őrült azt hiszi magáról, hogy normális."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.05.
Hozzászólás: 104
Csatolások: 0
Azonosító: 182572
Offline offline
Bevallom én nekem csak a borító kéne róla. biggrin.gif tongue.gif
2013. november 26. 19:02 #33
BiankaForever
BiankaForever
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.23.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 215775
Offline offline
Beyla,csak annyit üzenek,h nem tudhatod milyen volt az élete,és,h ezeet,h élte meg.
2013. november 26. 19:04 #34
- törölt felhasználó -    
Rendes tőle.
smileeee.gif
2013. november 26. 19:05 #35
liáÁSD
liáÁSD
új tag
 
StátuszJuramento de sal y limón,Prometimos querernos los dos :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.29.
Hozzászólás: 61
Csatolások: 0
Azonosító: 159595
Offline offline
Idézet (Levin @ 2013.11.26. 18:49)
amit összehordott a pár hónapos rehabilitációs kezelés folytán, mert ha tegyük fel évekig tartott volna nála ez az idő, akkor már több értelme lenne az egész könyvnek. Több tapasztalata, ismerete lenne.. de mivel csak pár hónapos volt ez a "szorongásos" korszaka, igy azért cirkuszol ennyit, hogy megsajnálják őt.


Csak annyiba kötnék bele hogy 7 éves kora óta tart ez nála. De egyébként pacsit érdemelsz mert legalább veszed a fáradtságot hogy normálisan írd le a véleményed! smileeee.gif
2013. november 26. 19:13 #36
- törölt felhasználó -    
Nagyon kíváncsi vagyok erre a könyvre. Én biztosan el fogom olvasni.
2013. november 26. 19:19 #37
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Már ezt nem hagyhatom szó nélkül. Álljon meg a menet, Demike úgy érzem ,hogy egy kicsit kezdesz elszállni magadtól. Én megértem ,hogy nehéz korszaka volt, de nem kell világgá kürtölni. Szerintem akadnak rajta kívül más sztárok is -például Anastacia, akik rákkal vívott meg-, akik panaszkodhatnának ,de ők nem teszik meg. Hogy miért? Mert ők nem akarják sajnáltatni magukat. Mert fölösleges. Mert ők nem celeb sztárnak mennek el, hogy róla beszéljenek. Mert akár tetszik, akár nem Demi celeb lett, nem sztár. pardon.gif
2 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Szandi0820
2013. november 26. 19:24 #38
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3094
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
Aha, segít pénzért sok sok közhelyes mondattal. Feláldozná magát? Adja ingyen a könyvét és koncertjegyeit a rajongóinak. Akkor majd beveszem ezt a maszlagot. Addig csak duma.
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2013. november 26. 19:27 #39
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (liáÁSD @ 2013.11.26. 18:12)
Megértette már mindenki. Utálod. Ezt nem kell minden cikknél feltüntetni. Éld ki az utálkozó vágyaid végre, mondjuk egy párnán. Annak mesélheted órákig, kit mennyire és miért utálsz. Vettük az összes recenzorunkkal oké? 
Be kell látni hogy abban igazad van h egy orvos igenis ér tiszteletet. DE DEMI IS. Mert akár hiszed akár nem sok embernek erőt ad a tudat hogy van még a fiatalabb generáció közt is olyan ember akit még érdekel a fiatalok sorsa, és nem csak az hogy meggazdagodjon rajtuk... 
Én is hiszem azt hogy sokak életét mentette már meg a története és fogja is. 
Számomra téma lezárva. Ez a véleményem. (Ha anyám csuklik mindjárt tudni fogom miért...)

Nem élem ki utálkozó vágyaimat, van jobb dolgom is, és szimplán csak a véleményemet írtam le. Sajnos valahol nagyon irritálja a kicsi fejecskémet, hogy az "írást", már persze, ha lehet annak nevezni az idézetgyűjtögetést, ilyen szintre degradálja. Az írásnak varázsa van, és valahol b*szottul irritál az, hogy ilyenből hasznot húz, holott ez egyáltalán nem erről szól. Ezt is csak az értheti egyébként, akin segített már az írás öngyógyító hatása. Rajtam anno nagyon sokat segített, és talán még azt is meg merném kockáztatni, hogy lelkileg még betegebb voltam, mint a szóbanforgó személy. Én Demit nem tisztelem, nem tett le semmi olyat sem az asztalra, ami miatt tisztelhetném. Lady Gagát sem csípem, de tisztelem azt, amit az emberekért tett eddig a pályafutása során. Demi az önsajnáltatós, sztéjsztrongos igehirdetése és az állítólagos hatalmas segítsége (csak tudnám, hogy kin vagy min) mellett semmit sem hallottam róla. Tehetsége van, minap a Let it go teljesen elvarázsolt a kisfilmmel együtt, ám emberileg egy nullának tartom. A film is anno pénzszerzés céljából készült, ahogyan ez a könyv is azért íródott meg. Pénz, pénz, pénz = ez a lényeg, csak belebújtatják ilyen undorító köntösbe, hogy ne legyen túl átlátszó, s a hozzád hasonló naiv kislánykák pénzt költsenek rá. Ha annyira nem a pénz lenne a cél, akkor egy internetközpontú világban egy hivatalos oldalon elérhetővé tenni azokat a mindent megváltó idézeteket. Micsoda tehetség kell ehhez is, kérem szépen! unsure.gif

Idézet (Love1DForeva @ 2013.11.26. 18:15)
Nevetséges amit művel, és akkor ő néz le mindenkit, mert számomra már az is durva ahogy a fórum tagjairól beszél, nem csak Demiről meg a többi fiatal előadóról. Ha szerinte mindenki IQ hiányos ezen az oldalon, akkor mit keres itt???

Azért érdekelne, hogy mit szívtál, mert amíg nem kötözködik velem senki, és nem kezdi el az észt osztani, addig hótra nem érdekel senki és semmi sem. Minap is én belém kötöttek, aztán voltam olyan ostoba és leálltam a sok butával vitatkozni. Ja, és, ha problémád van velem, akkor kéretik szépen nem nyíltan mocskolódni, hanem privátban leírni, nem harapok! wink.gif Csak megjegyzem, hogy eme húzásod is abszolút intelligens élőlényre vall. rolleyes.gif Tudom, savanyú a szőlő, de, hogy ennyire! w00t.gif
2013. november 26. 19:40 #40
emcsikehh
emcsikehh
1DHATER
 
Státusz1D utáló vagyok, és mindig is az leszek. Fogadd el. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.13.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 1
Azonosító: 158222
Offline offline
Hű, nem tudtam, hogy alkohollal, és drogokkal is gondjai voltak ohmy.gif Istenem, Demi olyan csodálatos ember <3
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok