Starity

Összefoglalás: 2013 legnagyobb szakításai

17 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. december 29. 09:04 #101
VivienTóth0201
VivienTóth0201
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.27.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 217581
Offline offline
Liam és Danielle-t én sajnáltam,de Sophiát,az új barátnőjét is kedvelem. Nina és Ian tényleg álompár volt,imádtam őket. Selena és Justin kapcsolata nem igazán tetszett,főleg nem a szakításuk,az a herce-hurca,hogy se veled,se nélküled kapcsolatuk már unalmas volt,jobb így,hogy különváltak útjaik. Harry és Taylor egyáltalán nem illettek össze,2 teljesen más karakter..nem értem,hogy jöhettek össze,de örülök neki,hogy nem sokáig tartott..igazából Taylor nekem nem szimpatikus,szerintem nem kellett volna összejönnie Harry-vel,bár később neki is jó lett,mert nagy sláger lett az I Knew You Were Trouble, bár az is igaz,hogy a dalt előbb írta meg,minthogy összejött volna Harry-vel...szóval csak szerintem így reklámozta a dalát.
2013. december 29. 09:16 #102
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
Liam-et teljesen meglehet érteni, Miley szõrnyen viselkedett és amit az MTV Music Video Awards-on csinált a színpadon olyan volt mintha nem is érdekelte volna, hogy el van jegyezve. Valószínûleg így is volt.
Nina és Ian kapcsolatát sajnálom, de szinte biztosnak tartom, hogy ismét összejönnek.
2013. december 29. 09:31 #103
belluska1200
belluska1200
visszatérő vendég
 
Státusz#Márker
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.21.
Hozzászólás: 405
Csatolások: 0
Azonosító: 198304
Offline offline
Nina és Ian-t sajnálom..
De annak örülök, hogy Harry és Taylor szakítottak..
rolleyes.gif
2013. december 29. 09:36 #104
rózika0319
rózika0319
 
StátuszMost nekem tetszik a bemutatkozásom és ez a fontos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 744
Csatolások: 0
Azonosító: 186416
Offline offline
1.Én emlékszem arra amikor Rob és Kristen szakítottak az egész lap erről szólt engem nagyon meglepett. Nem tudom össze jönnek -e még de nagyon remélem
2.Ian és Nina imádtam őket ők tényleg azok az álompár félék voltak de ez nem volt annyira nagy meglepetés nekem .Sztem amúgy újra össze jönnek mert mint már többen is mondták együtt kell forgatniuk és talán így fellobbanak a szerelmi lángok biggrin.gif Paulról ne is beszéljük azt se tudtam hogy van barátnője.. biggrin.gif
3.Orlando és Miranda nem értem mért váltak el..Amúgy a sztárokat se értem össze házasodnak és elválnak. De ők tényleg nem leptek meg csak inkább gondoltam.Remélem azért így boldogok és -ha talán sokat találkoznak vagy nem is tudom.. biggrin.gif
4.Nem vagyok beliber és selena fan sem de ők boldogak voltak akkor nekem oks. Nekem tetszett hogy járnak.. összeillenek bár ezen a képen olyan kisfiús biberke de most tökéletesen eltudnám képzelni őket.
5.Ariana szegény!! Nem tudok mást mondani bár az én szememben nem voltak álompár szinten de sajnálom!
6. Talylor??? most komoly én amikor összejöttek már láttam a jövöjét a kapcsolatnak talylor mindig ezt csinálja jár egy pasival pár hónapot utána ír neki egy olyan bosszú dalt erre csak gratulálni tudok mert ez neki Talylornak vicces de mások nem humoros
7.Meglepett a kép Mileyról az a hatalmas haja a szép nem botrányos ruhája. Miley a szakításukat csak is magának köszönheti nem csodálom hogy Liam nem bírta én is el mentem volna. De szerintem nem ott hagyni kellett volna helyre kellett volna hozni elkellett volna vele beszélgetni hogy mért csinálja ezt és hogy ott hagyta ezzel csak rontott a helyzetten most már soha sem lehet az a Miley akit szeretünk!!
2013. december 29. 09:36 #105
Patii1399
Patii1399
visszatérő vendég
 
StátuszBecause of you, Caroline.It was all for you. -Klaus Mikaelson
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.07.
Hozzászólás: 128
Csatolások: 0
Azonosító: 193572
Offline offline
Ian és Nina szakítása miatt voltam a legszomorúbb, számomra ők voltak az álompár. sad.gif
2013. december 29. 09:37 #106
Gesztenye2
Gesztenye2
visszatérő vendég
 
Státusz"I Know You Wanna Kiss Me!" ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.23.
Hozzászólás: 424
Csatolások: 0
Azonosító: 206949
Offline offline
A szakítások nagy többsége jó döntés volt...

Talán a Miranda/Orlando dolog elég kár, mikor már volt is egy gyerekük

Magán vélemény hogy szerintePaul és Torrey nem voltak olyan jó páros.

Ninát és Iant pedig csak azért sajnálom mert a TWD ből kiindulva cui páros voltak. smileeee.gif
2013. december 29. 09:47 #107
- törölt felhasználó -    
Orlandó és Miranda az egyedül, akit sajnálok. A többiek véleményem szerint (legalábbis Kirsten & Rob és Selena &Justin) a reklámfogás miatt voltak együtt. Arianáról pedig kezd az a véleményem lenni, mint Taylorról, legalábbis a Nathan-es eset óta. unsure.gif
2013. december 29. 09:54 #108
Texy
Texy
visszatérő vendég
 
StátuszTexy még nem állította meg a státuszát..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.25.
Hozzászólás: 307
Csatolások: 0
Azonosító: 202532
Offline offline
Miranda és Orlandoért kár, de ha nekik így a legjobb. smileeee.gif Torrey és Paul is aranyosak voltak együtt ahogy Nina és Ian is. De ami nem megy együtt, az nem. (:
2013. december 29. 10:03 #109
Muffin00
Muffin00
DEADINSIDE
 
StátuszTHINK BEFORE YOU SPEAK.!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.28.
Hozzászólás: 1246
Csatolások: 5
Azonosító: 184856
Offline offline
Miley és Liam szakítása volt a legnagyobb és legszomorúbb meg persze Kristen és Robert szakítása...sad.gif
2013. december 29. 10:06 #110
- törölt felhasználó -    
Orlandot és Mirandát sajnálom, de a gyerekük kedvéért együtt töltik a mindennapjaikat és barátok is, annak örülök. Daniellet és Liamet nagyon sajnálom, mert nagyon szépek voltak együtt. Taylor és Harry nyilvánvaló volt, hogy nem maradnak sokáig együtt, bár én örültem volna neki, Ian és Nina is szép páros voltak. Selena és Justin meg hát... nem igazán érdekel. Liam és Miley szakítása pedig kicsit sem lepett meg.
2013. december 29. 10:12 #111
- törölt felhasználó -    
Idén is volt jópár drámai vagy kevésbé drámai szakítás ahogy látom.

"Az álompár is idén szakított Jai féltékenysége miatt. Bár tökéletes párosnak bizonyultak, mégsem bírták ki a nehéz időszakokat, Jai pedig annyira megharagudott exére, hogy csúnya pletykákat terjesztett róla, miszerint Ariana megcsalta – végül kiderült, mindvégig Jai volt a hunyó.
Ariana ezután a The Wanted énekesével, Nathan Sykesszal jött össze, bár arról, jelenleg is együtt vannak-e, nem tudunk nyilatkozni."

A cikk ezen részéért jár a virtuális pacsi! Jai nem tudta megbecsülni Arit, elkergette a beteges féltékenységével. Persze, hogy Ari menekült a kapcsolatból. Nathannel pedig pont olyan időpontban jöttek össze, amikor a bulvársajtó még ki tudta forgatni a dolgot - hiszen "hivatalosan", azaz a bulvársajtó tudomása szerint Ari még Jai-jel volt együtt.
A sértődött Jai pedig ezt kihasználva akart bosszút állni a szakításért. Sajnos a bulvársajtó asszisztálásának köszönhetően részben célt is ért.
Már a Nathannel való kapcsolatot is kezdi kikezdeni a bulvársajtó. Jól mutatja ezt, hogy egy tájékozatlan - vagy inkább beszervezett? - riporter félresikerült kérdéséből és a kérdés miatt zavarba jött Ari félreérthető nyilatkozatából mekkora bulvárlavina kerekedett Ari és Nathan nemlétező szakításáról. Pedig Ari és Nathan továbbra is együtt vannak és köszönik, jól vannak.
Ariból egyedül a bulvársajtó, és az ő hazugságaikat elhívő olvasók kreáltak "Taylor Swiftet", senki más.
2013. december 29. 10:16 #112
Bo_1D_ED_JB
Bo_1D_ED_JB
visszatérő vendég
 
StátuszMilyen jó, hogy nem látjuk a korláttól a szakadékot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.27.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 0
Azonosító: 196855
Offline offline
Payzer:((((((((
2013. december 29. 10:17 #113
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Miley jobban járt így smileeee.gif
Miranda és Orlando sad.gif Őket sajnálom sad.gif Viszont így drukkolok, hogy összejöjjön Evivel :3
2013. december 29. 10:18 #114
Vanessa Bloom
Vanessa Bloom
Yoncé
 
StátuszYoncé
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.17.
Hozzászólás: 1318
Csatolások: 3477
Azonosító: 194184
Offline offline
Orlit sajnálom az egyik szemem sír a másik meg nevet.
Hiszen nem lett az én pasim.smileeee.gif
Remélem hogy rátalál a boldogság újra..a kisfiát sajnálom mert neki lesz a legnehezebb!!
2013. december 29. 10:20 #115
adri001
adri001
 
Státuszzene kifejezi mindazt, ami szavakkal elmondhatatlan, mégsem maradhat kimondatlan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.31.
Hozzászólás: 797
Csatolások: 245
Azonosító: 192844
Offline offline
a legjobban Orlandót sajnálom
2013. december 29. 10:31 #116
hazza08
hazza08
 
Státusz"Ebben az életben vagy ölsz, vagy meghalsz..vagy meghalsz és ölsz.." -TWD
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.10.
Hozzászólás: 674
Csatolások: 0
Azonosító: 197566
Offline offline
Én Iant én Ninát nagyon sajnálom hisz szép párt alkottak. Harryről és Taylorról nem nyilatkozom mert előjönnek a Swiftiek tongue.gif Liam és Dani szakítása szerintem sokakat megérintett hisz tényleg álompár voltak. Miarnda és Orlano szakításuk is azért tragikus lehetett a mindenki részéről.
2013. december 29. 10:40 #117
- törölt felhasználó -    
Arianat sajnálom, hogy ilyen féltékeny pasija volt, de legalább újra boldog. smileeee.gif
2013. december 29. 10:41 #118
mókusmoly
mókusmoly
visszatérő vendég
 
Státusz,, Ha nem lehet az enyém,ne legyen másé sem! "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.23.
Hozzászólás: 389
Csatolások: 0
Azonosító: 190219
Offline offline
Nem semmi,ennyi szakítás tényleg nem volt egyik évbe se. sad.gif sad.gif
2013. december 29. 10:51 #119
lilluci8
lilluci8
×hungarianPrincess
 
Státusz"Stay alive"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.23.
Hozzászólás: 2278
Csatolások: 1
Azonosító: 196642
Offline offline
Nem is tudtam,hogy Khloe meg Lamar elváltak.ohmy.gif
A legtöbben nem illettek össze szerintem de Niná-t és Ian-t nagyon sajnáltam és Paul-t és Torrey-t is.sad.gif
2013. december 29. 11:02 #120
Elodie
Elodie
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.29.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 217818
Offline offline
Kedves cikkíró, nem lenne rossz ha elsősorban rájönnél, hogy ez egy nem blog, ahova véleményed írod s közben mocskolsz másokat. Egyértelmű, hogy valami kis Ariana rajongó vagy aki nem lát a szeménél tovább.Nem tudhatod mi történt kettejük közott, és nevetséges a vádaskodásod. Ó, és még valami, tudod mit jelent az a kifejezés, hogy objektív vélemény? mint már említettem ez nem a mocskos kis blogod. Jézusom -.-
17 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!