Starity

Drake Bell beszólt Justin Biebernek

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. január 17. 18:55 #101
Dzsenifer3
Dzsenifer3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 7119
Csatolások: 481
Azonosító: 155330
Offline offline
Csak Twitteren van nagy po*ája ennek a Drakenek??!!!
2014. január 17. 18:58 #102
kiwy
kiwy
még kitalálom...
 
Státusz(✿◠‿◠)♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.28.
Hozzászólás: 1057
Csatolások: 1
Azonosító: 139732
Offline offline
Tény, hogy Justin valami mélypontjának is a mélypontját éli mostanság, de ilyen beszólásokkal nem okosabbak lesznek nála mások, hanem lesüllyednek egy alpári szintre. Amúgy meg ki mondta, hogy csak akkor rajzolhat valaki, ha szuper tehetséges?? Hobbi rajzolókról nem hallott még ez akárkicsoda?
Lehet nem szeretni Justin zenéjét, de tény, ami tény, tud.
A drogos és egyéb balhés, itt felemlegetett incidensekről nem nyilatkoznék... Fölösleges, mindenki sejti mi a szitu, és nem is a drog a fő problémája senkinek, hanem hogy a haverja vitte el a balhét. Azt nem tudhatjuk, hogy fizettek-e neki, vagy tényleg ő volt, de nem is fog kiderülni, fölösleges idő és energia pazarlás ezen csámcsogni hetekig.
2014. január 17. 18:58 #103
Lilla06
Lilla06
The Supreme
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 2852
Csatolások: 100
Azonosító: 176629
Offline offline
Teljesen igaza van, a képen látható graffitit egy 5 éves is meg tudta volna csinálni. Ami meg a "zenéjét" illeti, olyan neki nincs, csak valami kislányszerű vernyogást hallok a "dalai" alatt, amelyet egyesek éneklésnek neveznek. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandiiii
2014. január 17. 19:03 #104
bidóka
bidóka
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.04.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 238
Azonosító: 144733
Offline offline
Szerintem totál igaza van a Drakenek biggrin.gif tényleg nem nagyon tud rajzolni biggrin.gif Justin sem lehet mindenben tehetséges, attól, hogy a zenéje jó :-)
Amúgy meg tényleg el van szállva magától a Justin..akkora arca van, hogy csoda hogy ráfér a fejére a napszemüveg...
2014. január 17. 19:06 #105
Wiiii.
Wiiii.
visszatérő vendég
 
StátuszLégy őszinte mint a virág, így szeretni fog az egész világ! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.20.
Hozzászólás: 289
Csatolások: 4
Azonosító: 204087
Offline offline
pfffff Drake mennyen a jó édesanyukájába smileeee.gif Mert ő miben tehetséges?!?!?!?!! mert benne volt 1 sorozatba?! ennyi?! hát ülj le fiam, 1-es! igazán sok mindent tanulhatna Justintól mert ő legalább nem olyan gerinctelen gyökér hogy neten keresztül szidja a másikat .. ja hoppá! justin sz..rt se szidott még twitteren, facebookon, sem máshol. Igazán bele lehetne kötni Drake-be is (mert van is mibe), de mégse köt bele senki szóval igazán ne twitteren tegye a fejét hogy ő milyen menő, mert ő "beoltotta" a nagy Justin Biebert... egy szó: szánalom. -.-
2014. január 17. 19:14 #106
menthol
menthol
killer queen
 
StátuszDet är de som går vilse som hittar de nya vägarna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 5095
Csatolások: 183
Azonosító: 206342
Offline offline
Idézet (Wii. @ 2014.01.17. 19:06)
pff Drake mennyen a jó édesanyukájába smileeee.gif Mert ő miben tehetséges?!?!?!?!! mert benne volt 1 sorozatba?! ennyi?! hát ülj le fiam, 1-es! igazán sok mindent tanulhatna Justintól mert ő legalább nem olyan gerinctelen gyökér hogy neten keresztül szidja a másikat .. ja hoppá! justin sz..rt se szidott még twitteren, facebookon, sem máshol. Igazán bele lehetne kötni Drake-be is (mert van is mibe), de mégse köt bele senki szóval igazán ne twitteren tegye a fejét hogy ő milyen menő, mert ő "beoltotta" a nagy Justin Biebert... egy szó: szánalom. -.-

Drake rengeteg sorozatban és filmben játszott. Előbb talán nézz utána, aztán mondjál hülyeséget. Ráadásul mit lehetne ugyan Jusztinkától tanulni? Köpködést és botrányos viselkedést? Ez aztán már valami. rolleyes.gif
Drake-et neveznéd gerinctelennek? Nézd csak meg, ki a kedvenced...
1 felhasználónak tetszik: Szandiiii
2014. január 17. 19:31 #107
Annie Horvath
Annie Horvath
visszatérő vendég
 
StátuszElőadás bitch please! :3 :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.17.
Hozzászólás: 125
Csatolások: 0
Azonosító: 215430
Offline offline
A kedves belieberek legyenek szívesek utánaolvasni bizonyos dolgoknak. Drake Bell már akkor a szakmában volt, amikor Justin még nem számított semminek a szakmában. Attól, hogy nem ismeritek,nem kell leszólni, mert szerintem fényévekkel jobb Justinnál... És most jöhetnek a válaszok. smileeee.gif
2014. január 17. 19:34 #108
Fanny Holt
Fanny Holt
 
StátuszDreamin'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.08.
Hozzászólás: 1028
Csatolások: 0
Azonosító: 208604
Offline offline
Megmondta a tutit az már tuti biggrin.gif Pont ez Justin! rohog.gif tongue.gif
2014. január 17. 19:35 #109
SweetyAngel
SweetyAngel
visszatérő vendég
 
StátuszWith dragons, wizards and adventures... our childhood was made. <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.10.
Hozzászólás: 193
Csatolások: 0
Azonosító: 218937
Offline offline
Most őszintén: tényleg szar a graffitije, és a zenéjéről inkább nem mondok semmit... biggrin.gif Bele lehet tőrődni, hogy vannak ép eszű emberek is, mint Drake! wink.gif
2014. január 17. 19:39 #110
- törölt felhasználó -    
Nem tudom miért szólja le Justint, mintha ő olyan jó lenne. Ja, persze, csak a tehetség maradt ki belőle... wink.gif
2014. január 17. 19:45 #111
- törölt felhasználó -    
Szentem egyáltalán nincs igaza ohmy.gif Én imádoooooom Juju zenéjét és igenis van tehetsége, nem is kevés és a gitártudása sem a legrosszabb heart.gif
u.i.: a graffiti-i nagyon imádnivalooook heart.gif yes.gif
2014. január 17. 19:51 #112
B.Lilcs
B.Lilcs
új tag
 
StátuszRIP Shota...u will be forever in our heart
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.28.
Hozzászólás: 84
Csatolások: 0
Azonosító: 207459
Offline offline
Ki az isten ez? biggrin.gifD Még soha életemben nem hallottam róla, ne pofázzon itt Jussnak......
2014. január 17. 19:53 #113
- törölt felhasználó -    
Ez a Drake Bell egy nagy f..z.Mit képzel ő magáról? ennyi erővel ő egy bu..i. angry.gif nem is hallottam még a nevét sosem ez is mutatja hogy Justin híresebb Drake meg mit foglalkozik Justinnal Justin százszor ezerszer egymilliószor jobb mint ő úgy hogy az a Drake akárki csak fogja be a pofáját legszívesebben úgy megverném hogy koházba keülne így megverném: aggressive.gif vava.gif
2014. január 17. 20:02 #114
- törölt felhasználó -    
Szörnyű látni a belieberek negatív kommentjeit. Hogy hordhattok el mindennek egy olyan embert, akit ti még csak nem is ismertek? Lehet, hogy ti még életetekben nem hallottatok Drakeről, nem tudtok semmit a színészi- és énekesi karrierjéről. Attól még nem jelenti azt, hogy a tehetsége a nullát verdesi. Nem így van. Drake nagyon tehetséges mind színésznek, mind énekesnek. Azt tanácsolom, hogy keress rá a nevére, hallgass tőle dalokat (a Google és a YouTube a barátod), és utána mondd rá, hogy tehetségtelen. És még anyáztok is? Az egyik legundorítóbb dolognak tartom, ha valaki anyázik. Egyébként meg igaza van Drakenek. Justin kicsit sem tud graffitizni. Inkább koncentrálna a karrierjére, mert ha így folytatja, akkor süllyesztő lesz a vége. Nincs semmi bajom a zenéjével amúgy, csak jó lenne, ha foglalkozna vele, és a rajongóival is. Bocsi, hogy T/2. személyben írtam, de úgy éreztem, muszáj ezt leírnom. Ha nem tartozik rád, ne vedd magadra.
2 felhasználónak tetszik: Szandiiii, menthol
2014. január 17. 20:12 #115
- törölt felhasználó -    
Én nem szeretem ezt a beszólógadósnit de szerintem nem nagy botrány h Drake ezt mondja JB-ről mert amit mostanában csinál az durva!!!!
2014. január 17. 20:15 #116
- törölt felhasználó -    
Bàr azt beismerem (annak ellenère hogy utálom JB-t) hogy tud gitàrozni
2014. január 17. 20:18 #117
- törölt felhasználó -    
A Drake és Josh-ban szerettem Drake-et, de ezután csak még jobban bírom. Abszolút egyet kell értenem vele, JB se rajzolni nem tud, se zenélni. Arról pedig ne is beszéljünk, hogy szinte semmi emberség nincs benne.
2014. január 17. 20:18 #118
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Nem kellene a celebeknek/sztároknak se vele foglalkozni, mert ezekkel a nyilatkozatokkal csak felhívják pluszba rá a figyelmet. JB pedig ezt ezért csinálja.
2014. január 17. 20:20 #119
- törölt felhasználó -    
Viszont egyet értek BTR-el ne mondj véleményt valakiről anélkül hogy ismernérd főleg nem olyanokat hogy b....zi mert tényleg tehetséges!!
2014. január 17. 20:20 #120
Florahh
Florahh
~ρяเи¢εss*~
 
StátuszMindent akarok én...♥♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.11.
Hozzászólás: 4622
Csatolások: 71
Azonosító: 129076
Offline offline
Teljes mértékben igaza van, bár nem nagyon ismerem. biggrin.gif
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok