Starity

Cseke Katinka lenézi Szabó Zsófit és Liptait

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. április 01. 18:43 #21
Ágika21
Ágika21
MézesMαckóღ
 
Státuszpitibuli allias pitbull :3 :'D <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.19.
Hozzászólás: 1836
Csatolások: 109
Azonosító: 180845
Offline offline
Én meg mind a hármat lenézem. Cseke Katinka sem valami nagy durranás ,mint amilyenek képzeli magát...
Szabó Zsófi , meg mindenki tudja ,hogy kicsoda és a félország utálja ,de ő azért nyomja ezerrel a fotókat a közösségi oldalakra.
2014. április 01. 18:54 #22
Crona99
Crona99
♥Secret Diamond♥
 
Státuszdifferent but isn't dangerous
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.04.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 444
Azonosító: 205192
Offline offline
Hát én egyikőjüket sem szeretem. :') de annyi biztos: legyél őszinte.! És így igaz ember leszel..smileeee.gif)
2014. április 01. 19:23 #23
Iceman9519
Iceman9519
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.02.
Hozzászólás: 189
Csatolások: 0
Azonosító: 205030
Offline offline
Ez a nő csak azért tudja "jól" játszani a szerepet mert lényegében csak magát kell adnia és ez szerintem elég sok mindent elárul...
2014. április 01. 19:23 #24
Vanessa Bloom
Vanessa Bloom
Yoncé
 
StátuszYoncé
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.17.
Hozzászólás: 1318
Csatolások: 3477
Azonosító: 194184
Offline offline
Claudiát nézi le szerintem inkább csak a féltékenység beszél belőle mert Katinka elég csúnyácska lány valamiért soha sem szimpatizáltam vele.
És ha választani kell Claudia és közte akkor Kati neve feledésbe merül.
Bátor lány de most messzire ment!!
2014. április 01. 20:00 #25
livikee23
livikee23
új tag
 
StátuszBecker sziv,Becker lélek, Becker leszek amig élek! ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.23.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 223086
Offline offline
a csatornat se nezem biggrin.gif
2014. április 01. 20:10 #26
Claudiia1997
Claudiia1997
új tag
 
StátuszWe meet again don't know when don't know where but i know we'll meet again...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.28.
Hozzászólás: 93
Csatolások: 0
Azonosító: 207498
Offline offline
Na Katinka..most aztán de nagy jampi vagy!Igaz a felsoroltak közül, én egyiket sem tartom 'színésznőnek' de Katinka még annyit sem ér mint ők..és még színésznőnek sem nevezném őt. Számomra ő egy irritáló, idegesítő, tehetségtelen és végtelenül buta nőszemély aki nem való nemhogy a tv-be, de még a közéletbe sem! ennyi.
2014. április 01. 20:14 #27
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3017
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Na nem mintha Szabó Zsófit bármire is tartanám, és Claudiáért sem rajongok egy cseppet sem (bár azért nem olyan tehetségtelen, mint a szereplők nagy része), de nagyon már egy Cseke Katinka szólja le a többieket. Semmi tehetsége nincs ennek a nőnek. Személy szerint falra mászom tőle, hogy egyfolytában üvölt, mint egy piaci kofa. És szerintem olyan sötét, mint az éjszaka. Komolyan ő a sorozat mélypontja.
2014. április 01. 21:31 #28
mogyeszka
mogyeszka
 
Státusz''A titok olyan halmazállapotú anyag,amely alkoholban oldódik...'' :D ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 1693
Csatolások: 0
Azonosító: 217986
Offline offline
Pont jó szólalt meg!! rofl.gif Na persze az igaz,hogy Szabó Zsófinak valóban nincs túl sok tehetsége,kissé irritáló a számomra! Ahogyan az egész Jóban Rosszban gárda! Egyik sem tud színészkedni,tehetségük nem sok van! rolleyes.gif Nem úgy mint pl a Barátok köztben (nyilván ott sem mindenki agyontehetségelt) de egy Miki kitesz egy egész JR csapatot! rolleyes.gif
De bagoly mondja verébnek,hogy nagyfejű! Hisz Cseke "színésznőnek" sincs egy nyúlfaroknyi színészi képessége sem! dry.gif Csak ordibál,nem tud normálisan beszélni! Olyan mint egy...inkább nem is mondom! dry.gif Szóval kritizálni csak óvatosan! smileeee.gif
2014. április 02. 00:00 #29
Kelly
Kelly
musical&series™
 
Státusz"Ha hiszünk valamiben, bármi lehetséges."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 2095
Csatolások: 151
Azonosító: 130294
Offline offline
Hát...Katinka mostantól nem szimpatikus a számomra. És nem azért, mert "jaj, leszólta a kedvenceimet" (ennyire nem vagyok rajongó), de nem tudom, miért tartja magát többre. Clau azért tett már le valamit az asztalra, Zsófi pedig ugyan nem egy színész-zseni, de tehetségtelennek nem nevezném...emberileg mindenképp (most már) sokra tartom, ezek után többre, mint Katinkát, az tuti. Viszont ha ez a szöveg Végh Juditnak is szólt, szívesen beolvasnék ennek a nőnek. Ők ketten ég és föld. Nem tartom rossznak Katinkát, de Judit számtalanszor bizonyította, milyen tehetséges...és nemcsak a sorozatban!
2014. április 02. 05:28 #30
Berrybaba
Berrybaba
visszatérő vendég
 
StátuszI'm a goddamn mermaid.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.25.
Hozzászólás: 470
Csatolások: 3
Azonosító: 91292
Offline offline
Azt hittem ez a nő jófej és laza... De úgy látszik tévedtem. Másokat leszólni semmi esetre sem jófejség.
2014. április 02. 09:33 #31
- törölt felhasználó -    
Én őszintén szólva nem tudtam hova tenni Katinka megnyilvánulását. Kezdve Zsófival: tény, hogy vastagon ott van mögötte a legendás édesapja, illetve lehet nem végezte el az egyetemet, de mégis ott van, és többen is kedvelik, mint Katinkát. Ezzel szemben Katinkának megvan a diplomája, mégis kb. azt a szintet rugdossa, mint, amit Zsófi, sőt...
Claudia kritizálását csak azért tudom megérteni egy csöppet, mert sosem voltak jóban, már a fősuli alatt sem, de gondolom nem véletlen. De azt, hogy Clau, mint tehetségtelen színész, bocsánat színművész, hamár ugye neki is megvan a diplomája, erősen megkérdőjelezném. Könyörgöm, őt Gór Nagy Mari is tehetségesnek nevezte, rögtön felvették a fősulira, csúszások nélkül elvégezte, és ami talán a legfontosabb, hogy rögtön a Vígszínház színpadán landolt, és számtalan (neves) darabban(Játszd újra, Sam!, Fekete Péter, Szent István körút 14, és had ne kelljen sorolnom)szerepelt ott; meg nem ok nélkül vette a szárnyai alá Hegyi Barbara.. lehet, hogy belefogott a tévézésbe, és lehet, hogy emiatt sokan megutálták, de ő akkor is egy tanult színésznő, amit sokan sajnos elfelejtenek. Ja, meg hát persze, most is aktívan szerepel színházban, nem kisebb színészekkel együtt, mint Básti Juli vagy Scherer Péter.
Végh Judit munkásságát kevésbé ismerem, de ő is egy végtelenül szimpatikus nő, és ahogy látom - sajnos csak a sorozatban - tehetséges is, ill. gondolom színházi alakításai is jók.
Szóval Katinka ezt a véleményét jobb lett volna, ha megtartja magának. Ahogy látom kapja is a hideget-meleget érte.
1 felhasználónak tetszik: Kelly
2014. április 02. 11:47 #32
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Katinka magát alakítja a sorozatban. Zsófi -hol gyengén, hol egész tűrhetően- egy saját magától teljesen eltérő karaktert. Ezt azért vegyük figyelembe. A dokinők meg átlagos karakterek átlagos játékkal, de semmivel nem rosszabbak nála. Egy dolog azt mondani, hogy nem kedveli őket, de amit a színészi képességeikről mondott magával szembeállítva azt nem tartom korrektnek. Olyan színész, akire tényleg azt lehet mondani, hogy jó, kevés van a sorozatban, de ő ugyanúgy nincs köztük, ahogy Zsófiék.
2014. április 02. 17:06 #33
Dorcy1999
Dorcy1999
But still, like dust, I'll rise.
 
StátuszI know my value
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.09.
Hozzászólás: 1686
Csatolások: 7
Azonosító: 216577
Offline offline
Hátt... Én nem tudom, mit magyaráz ez a nő, ő sem jobb színésznő sem az egyiknél, sem a másiknál. Sőt szerintem Cseke Katinka pont hogy elég ratyi színésznő, de ez személyes vélemény. Nem vagyok Norah, aki úgy nyilatkoztatja ki a véleményét, mintha az lenne a tutkó igazság.
2014. április 02. 19:57 #34
Carolina Styles
Carolina Styles
visszatérő vendég
 
StátuszDirectioner forever ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.01.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 195098
Offline offline
Esze van,legalább oszinte volt smileeee.gif
2014. április 02. 20:00 #35
- törölt felhasználó -    
Nekem ehezz : No comment biggrin.gif
2014. április 02. 20:36 #36
Texy
Texy
visszatérő vendég
 
StátuszTexy még nem állította meg a státuszát..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.25.
Hozzászólás: 307
Csatolások: 0
Azonosító: 202532
Offline offline
Nem mondott nevet, de Zsófikára egyértelmű volt. biggrin.gif És egyet értek vele!
2014. április 03. 17:03 #37
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
sose szerettem Katinkát
most se szeretem
és nem is fogom szeretni!
igazságszerint utálom,mert....na jó inkább nem mondok semmi olyat,mert valaki biztos szereti,de egyszerűen számomra elviselhetetlen személy a jóban rosszbanban is és a való életben is!
2014. április 03. 18:54 #38
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Én mindhármat utálom.
Zsófikát már élőben is láttam, önmagát adja, a tipikus szőke cicababát, akit 5 percig tudsz elviselni. A pláne, hogy élőbe, sminkeletlen, zsíros fejjel már nem néz ki olyan hiper-szuperül.

Lipta Claudiából akkor lett elegem amikor kb 1 évig minden egyes pletykaújságban ő volt a fő téma, ettől függetlenül mint színésznő, vagy műsorvezető, abszolute nincs vele problémám.

Katinkának szerintem ugyanaz mint a Zsófikának: önmagát kell alakítania, kicsit primitíven fejezte ki magát, de mivel a vélemény nyilvánítástól nem foszthatja meg senki az embert, egészségére.
2014. április 03. 20:06 #39
Vandaa7
Vandaa7
 
StátuszRohadt agyamban szűköl és günyög fekete sávok közt a sárga hold.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.02.
Hozzászólás: 662
Csatolások: 0
Azonosító: 218286
Offline offline
Legalább elmondta..de,ha amúgysem birják egymást meg ezt nyiltan ki is fejezték,akkor miért ne mondhatná el kamerák elött is?!
2014. április 04. 07:59 #40
x Maite_Sandra x
x Maite_Sandra x
anxious kitty
 
StátuszHope is a good thing, maybe the best of things, and no good thing ever dies.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 3074
Csatolások: 76
Azonosító: 143003
Offline offline
Komolyan, ez a nő annyira nagypofájú... Oké, hogy elmondta a véleményét, de ennyi erővel rá is mondhatom, hogy tehetségtelen és nem tud színészkedni.
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok