Starity

Ausztria nyerte az Eurovíziót

29 oldal 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. május 12. 19:00 #401
Amanda Parker
Amanda Parker
visszatérő vendég
 
StátuszA legcsodálatosabb érzés az, amikor szeretsz és viszontszeretnek... <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.13.
Hozzászólás: 342
Csatolások: 0
Azonosító: 183375
Offline offline
most őszintén: igen,tényleg jó volt, de azért annyira nem
azért nyert mert ha nem nyert volna,akkor az jön le,hogy az emberek előítéletesek :/ amúgy nem baj h nyert,szerintem tök jó,de akkor is ez van
2014. május 12. 19:01 #402
Geography.
Geography.
visszatérő vendég
 
StátuszI love Emily Deschanel to the moon and back.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.21.
Hozzászólás: 103
Csatolások: 0
Azonosító: 217156
Offline offline
Voltak jobbak is<3 Gratula Andrásnak! ♥
2014. május 12. 19:13 #403
Bemmy99
Bemmy99
új tag
 
StátuszBehunyom szemem, mivel látni akarok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.27.
Hozzászólás: 85
Csatolások: 0
Azonosító: 178789
Offline offline
Nem azért nyert mert különben az jön le hogy (speciál)Európa előitéletes.Valljuk be azért nyert mert ő egy szakállas nő, aki valójában férfi.Más rengeteg énekes is volt annyira jó mint ahogy ő, produkciójában pedig semmi extra nem volt, ott állt.Azért nyert, mert ilyet még nem láttunk, ez új, és úgy tűnik az osztrákok be merték vállalni hogy valami ilyesmi újjdonsággal lepjék meg Európát.És bejött! biggrin.gif Én nem szoktam és most se néztem a Dalfesztivált, de a végén az eredmény hirdetést visszanéztem, és Conchita reakcióiból itélve (bár nem itélkezem) nagyon megérdemelte.Kállay-nak meg nagyon nagy gratuláció!ötödik helyezést értünk el ami nagyon jóó!!!Az elejeén még vezettünk is rendesen4 smileeee.gif
2014. május 12. 19:30 #404
cicusmicus8
cicusmicus8
b!tch
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.27.
Hozzászólás: 1004
Csatolások: 31
Azonosító: 184793
Offline offline
Ez transzfesztita.OMG.....ügyi vagy Andras smileeee.gif
2014. május 12. 19:40 #405
- törölt felhasználó -    
Most komolyan ,kik azok ,akik erre a férfire ,vagy nem ,nőre habár...mindegy ,erre az emberre szavaztak?A hangja elmegy ,főleg ,ha pasi maradt volna ,de így?!Ez van ,az emberek ízlése eltorzult ,el kell fogadni.
Egyébként András nagyon jól énkeltél!
2014. május 12. 20:03 #406
- törölt felhasználó -    
Hangja az nagyon jó :3 Kár hogy transzi xDDD Andrasnak grat biggrin.gifD
2014. május 12. 20:12 #407
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Nem követtem nyomon az ESC-et, volt jobb dolgom is a hétvégén és rohadtul örülök annak, hogy nem pazaroltam ilyenre a kevés szabadidőmet. Szélmalomharc lenne elmagyarázni sok-sok tagnak, hogy ez miért abnormális és miért természetellenes. Mondhattok akármit, tolerancia ide tolerancia oda, de az osztrákok beletrafáltak - kenyeret és cirkuszt a népnek. Ez nem volt más, csak szimpla marketing. Kállay-ért sem rajongtam, amikor megtudtam, hogy ő megy ki, de ennél a férfi-női képződménynél még ő is jobb volt. Az ilyen kezeltesse magát, mert ez minden már, de hogy normális, az tutira nem. Ha ennek a "lénynek" (komolyan nem tudom minek hívni a színpadon való manifesztálódását) normálisnak, elfogadhatónak tartjátok a megjelenését, akkor már ott hatalmas problémák vannak. És akkor még csodálkozik néhány liberális elme, hogy az emberek miért ítélik el a homoszexuálisokat és a transzneműeket. Undi ahogyan parádéznak, és az, hogy vele nyerették meg, pont, hogy diszkriminálják.
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
2014. május 12. 20:19 #408
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12491
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2014.05.12. 20:12)
Nem követtem nyomon az ESC-en, volt jobb dolgom is a hétvégén és rohadtul örülök annak, hogy nem pazaroltam ilyenre a kevés szabadidőmet. Szélmalomharc lenne elmagyarázni sok-sok tagnak, hogy ez miért abnormális és miért természetellenes. Mondhattok akármit, tolerancia ide tolerancia oda, de az osztrákok beletrafáltak - kenyeret és cirkuszt a népnek. Ez nem volt más, csak szimpla marketing. Kállay-ért sem rajongtam, amikor megtudtam, hogy ő megy ki, de ennél a férfi-női képződménynél még ő is jobb volt. Az ilyen kezeltesse magát, mert ez minden már, de hogy normális, az tutira nem. Ha ennek a "lénynek" (komolyan nem tudom minek hívni a színpadon való manifesztálódását) normálisnak, elfogadhatónak tartjátok a megjelenését, akkor már ott hatalmas problémák vannak. És akkor még csodálkozik néhány liberális elme, hogy az emberek miért ítélik el a homoszexuálisokat és a transzneműeket. Undi ahogyan parádéznak, és az, hogy vele nyerették meg, pont, hogy a diszkriminálják.


Így van, a nagy tolerancia huszárok, nem érik fel ésszel, hogy a tolerancia nem azt jelenti, hogy ész nélkül, feltétel és korlátok nélkül mindent és mindenkit tolerálni kell. Kell lennie egy határnak, amit meg kell(ene) húzni mindenkinek. Annak is aki toleranciát vár és annak is aki tolerál.
3 felhasználónak tetszik: MadHatter, Beyla, CandUs
2014. május 12. 21:05 #409
- törölt felhasználó -    
Hát gratulálok neki:) Andrasnak viszont nagyon örülök,ügyes volt így tovább heart.gif
2014. május 12. 21:13 #410
dll89
dll89
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.12.
Hozzászólás: 284
Csatolások: 0
Azonosító: 145259
Offline offline
A hozzászólásokat végig sem olvasom, csak felhúznám magam. Elmondhatatlanul böszke vagyok az osztrákokra, és magára Conchitára is hogy ezt bevállalták. Az, hogy a dal kinek hogy tetszik, egyéni dolog, én imádom, és a hangjától minden alkalommal kiráz a hideg olyan gyönyörű. Majdnem elsírtam magam örömömben, amikor kimondták, hogy nyert, annyira boldog és büszke voltam. És nem érdekel, milyen politikai okok húzódnak meg a háttérben, és miért szavaztak rá, a lényeg, hogy rá szavaztak. Az ő lelke tiszta és ő a jó ügyért küzd, ha a politika áldozata is lett, arról nem ő tehet. Persze mindenkinek meglehet róla a véleménye, én minden esetre büszke rajongója vagyok. <3
2014. május 12. 22:16 #411
LucienneB
LucienneB
visszatérő vendég
 
Státuszthese girls born in the 90s are dangerous
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.25.
Hozzászólás: 124
Csatolások: 0
Azonosító: 217437
Offline offline
Igazából, nem ítélkezem. Felőlem öltözzön nőnek, ha így érzi jól magát. Nem is zavart volna ez az egész, mert láttam ennél megbotránkoztatóbb dolgokat is. Ám megdöbbentett, hogy az emberek ennyire felszínesek. A dal amit előadott semmit mondó, jellegtelen volt, öt perc alatt el lehetett felejteni. A hollandoké ellenben nagyon tetszett és míg ez a férfi-nő szinte semmit nem nyújtott. Nem fáj a győzelme, csak voltak jók is, akik megérdemelték volna azt, hogy nyerjenek. Azt kívánom, akik erre szavaztak, azok egész álló nap hallgassák!
2014. május 12. 23:17 #412
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Miért kell egyből elítélni, ami más és nem megszokott? Oké, hogy marketing volt, de sztem így is nagy egyéniség!
2014. május 13. 00:00 #413
Blaze13
Blaze13
visszatérő vendég
 
StátuszNem bírom a tudatlan embereket.!!!! Peace and Gaga!:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.20.
Hozzászólás: 282
Csatolások: 0
Azonosító: 158846
Offline offline
Néhány ember mennyire undorítóan tud leírni dolgokat. Elismerem igen ha nem transznemű lenne nem nyerte volna meg. És igen nem kell mindig az ilyet tolerálni. DE a mai zenei palettán az jut előrébb aki színesebb egyéniség.!! És Conchita annyira más mint a többi előadó, hogy beleillik ebbe a változatos világba. A hangja amugy pedig nem rossz szerintem és a dal is jó volt.
2014. május 13. 06:53 #414
Ella535
Ella535
visszatérő vendég
 
StátuszBvBArmy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.23.
Hozzászólás: 221
Csatolások: 98
Azonosító: 217283
Offline offline
Ez most férfi vagy nő?
De gratulálok neki
2014. május 13. 07:29 #415
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Kérdezném. A transzneműek, homoszexuálisok nyilvánítottak már véleményt Conchitával kapcsolatban? Csak mert írjátok, hogy őket "alázta meg", meg őket "köpi szembe". Kimondták ezt a bizonyos csoport tagjai is, vagy megint a kívülálló okos és nyilatkozik teljesen mások nevében valamit? smileeee.gif

Ha ők fel vannak háborodva rajta, azt el fogom hinni, ha viszont nem, akkor más ne hivatkozzon rájuk...

Amúgy olvastam Puzsér véleményét, sok dologban igaza van, ebben sem írt hülyeséget, ettől függetlenül én nem érzem felháborítónak vagy ennyire tragikusnak ezt a győzelmet. Én showelemként tudom be ezt a furaságot, nem pedig identitászavarnak. A showbusinessben pedig, mint tudjuk, (sajna) nagy hangsúly van a shown is, nem csak a produktumon.

Addig, amíg egy énekes vagy előadóművész tehetséges, addig amíg nem árt másoknak a viselkedésével vagy a megnyilatkozásaival, nem zavar. Sokkal irritálóbb, amikor tehetségtelenek vagy kevéssé tehetségesek próbálják magukat eladni azzal, hogy kompenzálják a csekélyke tudásukat valami látványossal.
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Shenayla, Alison Lerman
2014. május 13. 08:57 #416
Vadmacska
Vadmacska
visszatérő vendég
 
Státuszcorazón sangrante❤
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 13.08.25.
Hozzászólás: 189
Csatolások: 0
Azonosító: 210411
Offline offline
szerintem nem rossz, de ettől a pasitól kiráz a frász, a sátánra emlékeztet+hozzá a dal is meg a háttér.... tongue.gif
2014. május 13. 11:41 #417
tbdodo
tbdodo
 
StátuszLove me, hate me whatever.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.24.
Hozzászólás: 777
Csatolások: 30
Azonosító: 161141
Offline offline
Szerintem ez borzasztó. Tény, hogy biztos, hogy nem a hangja miatt nyert, mivel nem volt neki jó. Az meg kiborító, ahogy ott esedezett a köszönömmel..
2014. május 13. 13:34 #418
- törölt felhasználó -    
OMG. Amikor megláttam a Yahoo oldalán, azt hittem, Kim Kardashian szakállal photoshopolva. biggrin.gif

Igyekszem rugalmasan nézni a dolgokat, hiszen ez nem a "kőkemény valóság", ez csak egy show, és el kell tudni magukat adni valamivel az előadók, mert a hang, a tehetség SAJNOS már nem feltétlenül párosul elismeréssel vagy hírnévvel. Szakállas "férfinő"... Lehet, hogy ez a kétneműsg jön be neki, de lehet, hogy így akarja magát középpontba helyezni. Talán jobb, mintha botrányokkal tenné? rolleyes.gif
A baj viszont ott kezdődik, hogy mindenki azon rágódik, hogy "undorító-nem undorító", közben a kisgyerekek válasz nélkül maradnak, hogy akkor most mi ez? Én inkább az eset szociális oldala miatt tartok: egyre inkább kezd begyűrűzni a mindennapokba a "másság", és ezzel egyidejűleg az "elfogadás". A szülők, felnőttek (TISZTELET A KIVÉTELNEK) pedig tagadásképpen próbálják nem észrevenni, pedig egyszer szembe kell nézni ezzel a dologgal (nehéz meghatározni a normát), nagyon arrafelé halad a világ, hogy szembe kell nézni ezzel is előbb utóbb. Na jó, nem akarok itt hosszabb-rövidebb szocio-esszével fárasztani senkit, remélem a lényeget levettétek. blush.gif
Kizártnak tartom, hogy ezzel a nyeréssel növekedni fog a rajongói tábora. Azért örülök, hogy Kállay ötödik lett! smileeee.gif
2014. május 13. 13:35 #419
mccallinski
mccallinski
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.07.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 213088
Offline offline
Mondjon akárki akármit, Conchita hihetetlenül tehetséges, és megérdemelten nyert. A szám gyönyörű, minden alkalommal libabőrös leszek a hangjától, egész nap el tudnám hallgatni. Nem mellesleg ritka nyíltszívű és szeretnivaló személy. Haters gonna hate wink.gif
2014. május 13. 13:56 #420
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Pipi @ 2014.05.13. 13:34)
közben a kisgyerekek válasz nélkül maradnak, hogy akkor most mi ez? Én inkább az eset szociális oldala miatt tartok

Ezzel egyetértek. Viszont ennyiből Gagát, Rihannát és a többi maga szintjén is elég botrányos énekesnőt is meg lehetne kérdőjelezni. Miben más mondjuk Shakira és Rihanna közös klipje, amiben egymást simogatják, stb.?

Ma már a csapból is ezek folynak. A szülőé a felelősség, ahogy írtad is. Ő lehet a szűrő a média és a gyerek között.
3 felhasználónak tetszik: MadHatter, JBT1, Beyla
29 oldal 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!