Starity

Olvasol? II.

60 oldal 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. június 02. 17:25 #561
awwparadise
awwparadise
Half-Blood Princess ♛
 
Státuszlove you 3000
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.14.
Hozzászólás: 2890
Csatolások: 222
Azonosító: 231501
Offline offline
Idézet (awwparadise @ 2015.05.21. 19:55)
Jelenleg az Éjszakai cirkuszt olvasom és eddig elvarázsolt. Nagyon tetszik a történet, de az egészhez képest nem az az ami magával ragadott. Fantasztikusan van megírva, bár mondjuk nekem annyi hiányzik, hogy kicsit szubjektívebb legyen...

El kell mondanom, hogy a végére talán elég lett és pont úgy volt jó ahogy volt. Imádtam és még most is mintha benne érezném magam akárha csak visszagondolok rá (pedig már vagy egy hete befejeztem). Időközben egy másik könyvet is sikerült kilőnöm a to-read listámról. Fantasztikus volt és nem hittem volna (dehogynem), hogy így megfog majd. Az írója nem más mint John Green. Ez volt kb a 4. könyv amit tőle olvastam és ki sem udom fejezni mennyire tetszett. Imádom, hogy mindig van mondanivalója. Engem minden egyes alkalommal megfog. Tehát:
John Green - Papírvárosok: 10/10 wub.gif
Erin Morgenstern - Éjszakai cirkusz: 9,5/10 heart.gif
Annyira jó amikor csak jó könyveket fogok ki és nem olyanok, hogy megunom és otthagyom úgy, hogy maaajd kiolvasom.
A következő olvasandó könyvem ugyancsak John Green. Will Grayson, Will Grayson. Sokat várok tőle és remélem nem csalódok, bár eddig még sose csalódtam. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Törpemókus
2015. június 04. 11:10 #562
Cute girl 998
Cute girl 998
suicide blonde
 
StátuszImprovement is a battle that must be fought anew each day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.19.
Hozzászólás: 11981
Csatolások: 4586
Azonosító: 158722
Offline offline
Kivételesen könyvet rendeltem az Alexandrától, ezúttal egy friss, elképesztő lélektani thrillert, Paula Hawkins: A lány a vonaton című könyvét. Idén jelent meg, és el kell mondjam, ritkán vagyok ilyen jó véleménnyel könyvről, de most kivételt kell tennem. Szívfacsaró, lenyűgöző, vérprofin felépített cselekménnyel, imádom a könyv stílusát, Rachel pedig azonnal a kedvenc karaktereim egyikévé nőtte ki magát. Csak jót tudok mondani, mindenkinek csak ajánlani tudom.
1 felhasználónak tetszik: Törpemókus
2015. június 04. 13:41 #563
- törölt felhasználó -    
Ma kezdtem neki K. A. Tucker könyvének, ami a Ten Tiny Breaths-Tíz apró lélegzet. Trent már most levett a lábamról, igazán lenyűgöző és rejtélyes karakter,de a kedvenc valahogy még is Ciklon lesz úgy érzem.
1 felhasználónak tetszik: Törpemókus
2015. június 04. 23:00 #564
awwparadise
awwparadise
Half-Blood Princess ♛
 
Státuszlove you 3000
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.14.
Hozzászólás: 2890
Csatolások: 222
Azonosító: 231501
Offline offline
Idézet (awwparadise @ 2015.06.02. 17:25)
... A következő olvasandó könyvem ugyancsak John Green. Will Grayson, Will Grayson. Sokat várok tőle és remélem nem csalódok, bár eddig még sose csalódtam. smileeee.gif

Will Grayson, meet Will Grayson. Fantasztikus volt. El sem tudom mondani mennyire. Szavakat nem találok. Nem számítottam erre, főleg egy b*zis könyvtől nem. Igen, jól olvastad, b*zis könyv. Két írótól származik: John Green és David Levithan, akik közül David az homoszexuális. És ezzel semmi baj nincs. Két fiú, különböző életekkel egymás útjába kerülnek és ez megváltoztatja mindekettőjük életét. Nem kell most olyanra gondolni, hogy 18+ meg ilyenek, hanem szép romantikus, vicces, talán egy kicsit (nah jó, eléggé) goromba is, de így tökéletes ahogy van. Ajánlanám minden olyan ember figyelmébe aki azt hiszi, hogy a b*zik, azaz homoszexuálisak (lusta vagyok mindig kiírni, sztem a b*zi nem csúnya szó, de az oldal szerint ige, szóval a csillagocskák szükségesek) betegek és ez valami probléma amit meg kell oldani. Nem, nem az. És ez nem csak a szexuális orintációról szól hanem arról, hogy kibe választasz szerelmes lenni. Érdemes elolvasni, én imádtam. 10/10**** wub.gif
ps. aki nem bírja a csúnya szavakat és morbid vicceket az ne olvassa...
Következő, már elkezdett könyvem a Párválasztó. Érdekesnek ígérkezik... smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Törpemókus
2015. június 05. 17:32 #565
Törpemókus
Törpemókus
Tʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs
 
Státusz"Strong people don't put others down - they lift them up."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.04.
Hozzászólás: 3398
Csatolások: 158
Azonosító: 179420
Offline offline
Csatlakozom Cute girl 998-hoz, most én is A lány a vonatont olvasom. Amikor Londonban voltam, mindenki ezt olvasta a vonaton, persze angol kiadásban. Annyira megkapóak ezek az elcsúsztatott betűk, na meg hogy a Holtodiglanhoz hasonlították... egyértelmű, hogy "megvevős" és "elolvasós" a könyv. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Cute girl 998
2015. június 06. 16:20 #566
Lovatics04
Lovatics04
jake edwards' buddy.
 
Státuszsick of losing soulmates
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.13.
Hozzászólás: 2258
Csatolások: 56
Azonosító: 237163
Offline offline
Most éppen Rick Riordantől a Neptunus fia című olvasom,még névnapomra kaptam,de még a felééig se jutottam el rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: awwparadise
2015. június 06. 16:29 #567
Ena Biersack
Ena Biersack
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.14.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 209228
Offline offline
E. L. James- Szürke Ötven Árnylata 2830Cat435.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. június 07. 11:55 #568
Cute girl 998
Cute girl 998
suicide blonde
 
StátuszImprovement is a battle that must be fought anew each day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.19.
Hozzászólás: 11981
Csatolások: 4586
Azonosító: 158722
Offline offline
Idézet (Cute girl 998 @ 2015.06.04. 11:10)
Kivételesen könyvet rendeltem az Alexandrától, ezúttal egy friss, elképesztő lélektani thrillert, Paula Hawkins: A lány a vonaton című könyvét. Idén jelent meg, és el kell mondjam, ritkán vagyok ilyen jó véleménnyel könyvről, de most kivételt kell tennem. Szívfacsaró, lenyűgöző, vérprofin felépített cselekménnyel, imádom a könyv stílusát, Rachel pedig azonnal a kedvenc karaktereim egyikévé nőtte ki magát. Csak jót tudok mondani, mindenkinek csak ajánlani tudom.

Egy nap sem kellett neki, elolvastam, mondanom sem kell, de nagy hatással volt rám, szerettem ezt a könyvet, nagyon örülök neki, hogy megvettem, jó döntés volt. A tegnapi napot azzal töltöttem, hogy Matthew Quick: Napos oldal című könyvet elolvastam harmadjára is, mert annyira szeretem a könyv humorát, a karaktereket, a realisztikus történetet, meg persze Tiffany karakterét. Remek könyv. Ma kezdtem újraolvasni Milan Kundera: A nevetés és felejtés könyve, amely szintén az általam olvasott könyvek egyik legjobbja, és szintén a birtokomban tudhatom, igazi szerencse. Imádom ezt a könyvet is. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Törpemókus
2015. június 07. 19:41 #569
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Most kezdtem bele Oravecz Nóra - Összekötve című könyvéhez. Hát eddig nem igazán nyűgözött le. A borító az mindent visz, viszont maga a történet eddig, majdnem 100 oldal után eléggé silány. Csak reménykedek benne, hogy jobb is lesz, ha tovább haladok vele.
2015. június 07. 19:51 #570
klarii09
klarii09
❀ Prince$$ ❀
 
Státusz˙ˇ˘°♥ღSemmi sem ápolja úgy a szépséget, mint a boldogság.ღ♥°˘ˇ˙
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.03.
Hozzászólás: 2773
Csatolások: 1909
Azonosító: 94878
Offline offline
A sötét ötven árnyalata smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. június 08. 23:55 #571
Sim0n
Sim0n
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.02.
Hozzászólás: 51
Csatolások: 0
Azonosító: 244454
Offline offline
Újraolvasom a Rejtő Jenő összes művét thumbsup.gif
2015. június 09. 16:05 #572
- törölt felhasználó -    
Sarah J. Maas Throne of Glass/Üvegtrón című könyvét olvasom smileeee.gif Már egy ideje szemezgettem ezzel a könyvvel, de a suli miatt nem volt időm belekezdeni. Még eléggé az elején járok, de eddig jónak tűnik smileeee.gif A történet érdekes és egyedi, a főszereplő, Celaena pedig szimpatikus, illetve a koronaherceg, Dorian is.
2 felhasználónak tetszik: Törpemókus, Lady Suzy
2015. június 09. 16:11 #573
RekaRaptor
RekaRaptor
új tag
 
Státusz❀ I αm α pαstєℓ, ιdιot dιɳosαur... ❀
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.10.
Hozzászólás: 69
Csatolások: 2
Azonosító: 238888
Offline offline
Veronica Roth-tól a Beavatott trilógia. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Lovatics04, awwparadise, Törpemókus
2015. június 09. 19:13 #574
- törölt felhasználó -    
K. A. Tucker könyvét hamar kivégeztem és ez talán annak köszönhető, hogy egyből magával ragadott az a titok melynek csak keservesen lassan fedte fel részleteit a szerző,de hát teljesen leesett az állam mikor szembesültem vele ki is igazából Trent. De továbbra is tartom magam ahhoz az elhatározásomhoz, hogy Ciklon lett a kedvencem. Annyi mindent beáldozott a lányáért...imádom őt és a zsaruját laugh.gif

A következő könyv amit kiolvastam a hétvégén az Katja Millaykönyve, a The sea of tranquility-A nyugalom tengere volt. Kevés mélyebb szerelmi történethez volt eddig szerencsém. Emilia érzelmileg olyan szinten sérült volt, hogy sokáig úgy véltem,még Josh sem lenne képes kigyógyítani őt, és amikor lelépett,hát darabokra tört az én szívem is. Behálóztak heart.gif És akkor még nem is volt szó Drewról....

A mai nap folyamán pedig elkezdtem Tammara Webber egyik könyvét, a Between the lines-A sorok közöttet. Reid bonyodalmaira még nagyon nem jöttem rá,de egyre jobban érdekel. Emma kicsit nekem túlontúl átlagos ebbe a sztoriba,de majd még meglátom és nos Grahamott rühellem... dry.gif
2015. június 10. 14:06 #575
awwparadise
awwparadise
Half-Blood Princess ♛
 
Státuszlove you 3000
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.14.
Hozzászólás: 2890
Csatolások: 222
Azonosító: 231501
Offline offline
Idézet (awwparadise @ 2015.06.04. 23:00)
...Következő, már elkezdett könyvem a Párválasztó. Érdekesnek ígérkezik... smileeee.gif

Megfogott az egész világ amiben ez a bizonyos Párválaztósdi játszódott. Érdekes elképzelései vannak az írónőnek arról, hogy mi lesz velünk vagy a AEÁval a jövőben. Valószerűtlennek nem mondhat, sőt akár azt is mondhatom, hogy érdekes feltevés ami akár meg is történhet. A történet is remek, bár nekem egy kicsit cliché ez a "én nem olyan vagyok mint a többi lány" cucc, mert hát virít róla, hogy végül ő lesz a kiválasztottak kiválasztottja, de ettől függetlenül jól van megírva és egyáltalán nem unalmas vagy ilyenek. Egy dolog nem tetszett benne, vagy inkább mondjam úgy, hogy a főszereplőben: *spoiler* a megcsalás bűn és szerintem ami az utolsó negyede felé történt a könyvnek az annak tekinthető. Még, hogyha nincs is leszögezve pontosan mi van közöttünk, America akkor is megcsalta a herceget és jaj alig várom, hogy kiderüljön. A herceg helyében minimum hazaküldeném, de úgyis az lesz a vége, hogy egymással lesznek szóval nincsenek olyan nagy elvárásaim ezzel a résszel kapcsolatban. Összességében azért elég jó volt. 8/10.
Következők: John Green - Katherine a köbön és Anna Sewell - Black Beauty heart.gif
2015. június 10. 15:15 #576
fviktória95
fviktória95
 
StátuszCrazy people don't know they are crazy, I know i'm crazy therefore i'm not crazy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.23.
Hozzászólás: 1425
Csatolások: 206
Azonosító: 139411
Offline offline
én most a Harry Pottert olvasom újra bár még csak az ötödiknél járok
5 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Törpemókus, awwparadise, Lady Suzy, An_d_a
2015. június 10. 15:15 #577
- törölt felhasználó -    
Miranda Kenneally - Kivédhetetlen szerelem
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2015. június 10. 17:44 #578
Cute girl 998
Cute girl 998
suicide blonde
 
StátuszImprovement is a battle that must be fought anew each day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.19.
Hozzászólás: 11981
Csatolások: 4586
Azonosító: 158722
Offline offline
Idézet (Cute girl 998 @ 2015.06.07. 11:55)
Egy nap sem kellett neki, elolvastam, mondanom sem kell, de nagy hatással volt rám, szerettem ezt a könyvet, nagyon örülök neki, hogy megvettem, jó döntés volt. A tegnapi napot azzal töltöttem, hogy Matthew Quick: Napos oldal című könyvet elolvastam harmadjára is, mert annyira szeretem a könyv humorát, a karaktereket, a realisztikus történetet, meg persze Tiffany karakterét. Remek könyv. Ma kezdtem újraolvasni Milan Kundera: A nevetés és felejtés könyve, amely szintén az általam olvasott könyvek egyik legjobbja, és szintén a birtokomban tudhatom, igazi szerencse. Imádom ezt a könyvet is.  laugh.gif

Történelmi pillanat: végre eljutottam a könyvtárba! Jó sok mindent sikerült beszereznem, lesz mit olvasnom egy darabig. Íme, a könyvek listája: Lev Tolsztoj - Anna Karenina, Jodi Picoult - Gyere haza, Dragomán György - A fehér király, Ernest Hemingway - Búcsú a fegyverektől, Kate Morton - Felszáll a köd, Nathaniel Hawthorne - A skarlát betű. Jelen és múlt, vegyesen.
3 felhasználónak tetszik: Törpemókus, awwparadise, Lady Suzy
2015. június 11. 22:19 #579
- törölt felhasználó -    
Idézet (Skye @ 2015.06.09. 16:05)
Sarah J. Maas Throne of Glass/Üvegtrón című könyvét olvasom smileeee.gif Már egy ideje szemezgettem ezzel a könyvvel, de a suli miatt nem volt időm belekezdeni. Még eléggé az elején járok, de eddig jónak tűnik smileeee.gif A történet érdekes és egyedi, a főszereplő, Celaena pedig szimpatikus, illetve a koronaherceg, Dorian is.


És az Üvegtrón kivégezve laugh.gif Nagyon tetszett a könyv, az egyik legjobb fantasy, amit olvastam. A főszereplőt Calaenát nagyon megkedveltem, igazán szerethető karakter, ahogy a koronaherceg is. Chaolt is bírtam, de egyelőre nálam Dorian a befutó, legyen akármekkora szoknyapecér is. Alig várom, hogy olvashassam a következő részt smileeee.gif De addig is belekezdek Maggie Stiefvater Linger/Várunk című könyvébe.
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2015. június 13. 11:11 #580
blackcoffee
blackcoffee
˗ˏˋᴄʜᴀᴏᴛɪᴄ ʙɪᴛᴄʜˎˊ˗
 
Státuszbe a sunflower in a field of roses.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.23.
Hozzászólás: 3325
Csatolások: 144
Azonosító: 234796
Offline offline
Végre valahára megérkezett a könyv, amit 1 hete rendeltem. biggrin.gif Krystyna Kuhn - A Völgy - A játék c. könyvet fogom elkezdeni délután. Engem nagyon megfogott a történet alap, így remélem nem fogok benne csalódni. \o
60 oldal 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!