Starity

Terjedelmes Viccek...

75 oldal 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. december 29. 21:08 #1401
nicol bellox
nicol bellox
Huncut
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.22.
Hozzászólás: 8136
Csatolások: 5409
Azonosító: 143848
Offline offline
‎- Hello Frédi, nem vagy
fáradt?
Gyömöszölhetnénk egy
párat!
- Jól van Vilma, nem bánom,
... állítsd fel a szerszámom.
- Igaz Frédi, most jut
eszembe,
hátulról tegyük be.
- Jól van tegyük be gyorsan,
míg a gyerek szuszog
álmosan.
- De épp most nyöszörög,
mikor a legjobban
gyömöszölöd.
De mi ez Frédi?! Túl vagy
már,
hogy ilyen könnyen ki-be jár?!
- Vilma, te balga szajha,
barlang-e vagy pajta, hogy
ilyen
nagy nyílás van rajta. XDDD
2012. január 08. 23:11 #1402
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Tavaly frissítettem a Barát 5.0-ról a Férj 1.0-ra, és azt tapasztaltam, hogy a rendszer teljesítménye csökken, különösen a Virág és Ékszer alkalmazásokban, amik pedig kifogástalanul működtek a Barát 5.0 alatt. Ezen túlmenőleg a Férj 1.0 több kedvenc programomat is eltávolította, mint például a Romantika 9.3-at és az Odafigyelés 6.4-et, ám telepített olyan alkalmazásokat,mint a Bajnokok Ligája 4.1 és a
Fradi 3.0. Most már az Elbeszélgetés 8.0 sem működik, és ha Takarítás 2.8-at akarom indítani, visszautasít a rendszer.
Megpróbáltam a Nyaggatás 5.3-mal kijavítani a hibákat, de sikertelenül.
Mit tegyek?

Elkeseredett

--
Először is, ne felejtse, hogy a Barát 5.0 szórakoztatócsomag, míg a Férj 1.0 operációs rendszer, saját utasításkészlettel. Gépelje be a következő parancssort: C:>Azt hittem, szeretsz [Enter]
Ezután töltse le a Könnyek 6.7-et, és telepítse a Bűntudat 3.0-át! Ha minden rendben megy, akkor a Férj 1.0 ezután magától indítja az Ékszer 2.4 és Virágok 3.6 alkalmazásokat.
Kérem figyeljen oda, hogy ne terhelje túl a Férj 1.0-át több ilyen alkalmazás gyakori, vagy egyidejű futtatásával, mert ez esetben a Férj 1.0 telepítheti az Ingerült Csönd 2.3-at, vagy a Kocsmázás 7.0-át, ami
által a rendszer fokozottan ki lesz téve a Sör 6.1 támadásainak. A Sör 6.1 kártékony program, mely HangosHorkolás.wav fájlokat hoz létre a merevlemezen.
Egyes tapasztalatok szerint a Férj 1.0 a Pletykadélután 2.1 és a Barátnőim Átjönnek Vacsorára 3.2 futtatása esetén lemerevedhet, ezeket csak akkor indítsa, ha előtte telepítette az Elmehetsz A Meccsre 1.5-öt!
Bármilyen hibát is tapasztal a Férj 1.0 működésében, SEMMILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT NE telepítse az Anyós 1.0-át, és ne telepítsen új Barát programot se!
Ezek nem támogatott alkalmazások; a Férj 1.0 rendszer összeomlásához és a kapcsolat megszakadásához vezethetnek.
A Férj 1.0 remek program, de csak korlátozott memóriakezelési lehetőségei vannak, valamint nem kompatibilis néhány újabb alkalmazással (ilyen például a Vegetariánus Étel 4.3).
Érdemes lehet fontolóra venni néhány kiegészítő szoftver beszerzését. Én személy szerint a Meleg Vacsora 3.1-et és a Rafinált Alsónemű 7.7-et ajánlom.
2012. január 09. 19:20 #1403
Blanka098
Blanka098
 
StátuszHallgatni arany - beszélni Petőfi. (Karinthy Frigyes)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1141
Csatolások: 563
Azonosító: 137399
Offline offline
Annak aki még nem unja Chuck Norris-t! rohog.gif biggrin.gif

-Chuck Norris egyszer eldobott egy kézigránátot, és meghalt 20 ember.. aztán felrobbant a gránát..

-Chuck Norris felvette a nem fogadott hívást.

-Egyszer chuck norris végigjátszotta a super mariot! Balra!

-Spongya Bob a víz alatt süti a hamburgert, de a tüzet Chuck Norris gyújtotta meg neki!

És egy hosszú:

Jézus, Mózes és Chuck Norris állnak a Jordán folyó partján. Elindul Chuck Norris, a vizen járva átkel a folyón. Utána Jézus is eléri a túlpartot, majd Mózes is megpróbál átkelni, azonban amint rálép a vízre, elsüllyed és belefullad a folyóba.
Jézus megkérdi Chuck Norristól
- Te, nem kellett volna elmondani neki, hogy hol vannak a cölöpök?
Mire Chuck Norris
- Miféle cölöpök?
_nevet.gif rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, An_d_a, Bessie, Beckie
2012. január 09. 19:54 #1404
- törölt felhasználó -    
Apuka telefonál a nejének, de a 4 éves kisfiuk veszi fel. Bele is szól:
-Halló!
-Szia kicsim, itt apu! Oda tudod adni anyut?
-Nem lehet, most épp meztelenül van a szobában Frank bácsival, és olyat csinálnak, amit nem szabad látnom.
-Frank bácsi? Neked nincs is Frank bácsid...Na mindegy, szaladj fel hozzá, és mond meg, hogy apu hazajött!
A kisfiú felmegy, szól nekik majd visszamegy a telefonhoz.
-Megtettem.
-És mi történt?
-Anyu megijedt, de annyira, hogy beverte a fejét a szekrénybe és meghalt.
-És Frank bácsi?
-Ő is megijedt, és kiakart ugrani az ablakon a medencébe, de mellé ugrott. Ő is meghalt.
-Medence? Nekünk nincs is medencénk...Frank bácsi? Várjunk csak...Ez a 228-546-os szám?
rohog.gif _nevet.gif :fekverohog:
3 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Bessie, An_d_a
2012. január 09. 20:10 #1405
Draweraptor
Draweraptor
visszatérő vendég
 
StátuszSurrounded by problems...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.21.
Hozzászólás: 435
Csatolások: 0
Azonosító: 165623
Offline offline
A nyúl bemegy a cukrászdába.
Kérdezi:
-Van vanília torta?
-Nincs,de majd holnap rendelünk.
Másnap megint bemegy:
-Van vanília torta?
-Van.
-Van rajta pingvin?
-Nincs,de majd holnap rendelünk.
Másnap megint bemegy:
-Van vanília torta?
-Van.
-Van rajta pingvin?
-Van.
-Van piros masni a kezében?
-Nincs,de majd holnap rendelünk.
Másnap megint bemegy:
-Van vanília torta?
-Van.
-Van rajta pingvin?
-Van.
-Van piros masni a kezében?
-Van.
-Van zöld masni a kezében?
-Nincs,de majd holnap rendelünk.
Másnap megint bemegy:
-Van vanília torta?
-Van.
-Van rajta pingvin?
-Van.
-Van piros masni a kezében?
-Van.
-Van zöld masni a kezében?
-Van.
-Van kék masni a kezében?
-Nincs,de majd holnap rendelünk.
Másnap megint bemegy:
-Van vanília torta?
-Van.
-Van rajta pingvin?
-Van.
-Van piros masni a kezében?
-Van.
-Van zöld masni a kezében?
-Van.
-Van kék masni a kezében?
-Van.
-Köszönöm csak érdeklődtem.
_nevet.gif
8 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Vegas, Zsozsi13, Kyra99, An_d_a, Amy4, Enaa, Beckie
2012. január 14. 18:42 #1406
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2453
Csatolások: 352
Azonosító: 166234
Offline offline
-Megy a törpe az erdőben találkozik a törpetörpével:veled mehetek? kérdik hát persze.A törpe és a törpetörpe mennek az erdőben,találkoznak a törpetörpetörpével veletek mehetek?persze.mondták.Így tehát a törpe,a törpetörpe és a törpetörpetörpe mennek az erdőben találkoznak a törpetörpetörpetörpével veletek mehetek persze mondják.Így hát a törpe,a törpetörpe,a törpetörpetörpe és a törpetörpetörpetörpe mennek az erdőben mikor találkoznak a törpetörpetörpetörpetörpével veletek mehetek?kérdik persze,mondják.Így tehát a törpe,a törpetörpe,a törpetörpetörpe,a törpetörpetörpetörpe és a törpetörpetörpetörpetörpe mennek az erdőben, találkoznak az óriással.veletek mehetek? kérdi mondják persze gyere csak.Így tehát a törpe,a törpetörpe, a törpetörpetörpe,a törpetörpetörpetörpe és a törpetörpetörpetörpetörpe és az óriás mennek az erdőben,találkoznak az óriásóriással veletek mehetek? persze mondják.És így a törpe,a törpetörpe,a törpetörpetörpe,a törpetörpetörpetörpe,a törpetörpetörpetörpetörpe,az óriás és az óriásóriás mennek az erdőben.találkoznak az óriásóriásóriással.megkérdi veletek mehetek?persze mondják.A törpe,a törpetörpe,a törpetörpetörpe,a törpetörpetörpetörpe,a törpetörpetörpetörpetörpe,az óriás,az óriásóriás és az óriásóriásóriás mennek az erdőben.Egyszer csak egy szakadékhoz érnek.Beleesik az Óriásóriásóriás,az óriásóriás,az óriás,a törpetörpetörpetörpetörpe,a törpetörpetörpetörpe,a törpetörpetörpe,a törpetörpe a törpe viszont átugorja.Miért?
-???
-mert a törpén Nike cipő volt _nevet.gif
2012. január 14. 20:04 #1407
Eszter655
Eszter655
asylum
 
Státuszfilozofálok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.29.
Hozzászólás: 6256
Csatolások: 679
Azonosító: 134102
Offline offline
A dagadt tanárnő a gyerekeket kérdezi:
- Na, ki tudja megmondani nekem, hogy mit ad nektek a tyúk?
- Tojást!
- Nagyon jó! És azt meg tudjátok mondani, mit ad nektek a kecske?
- Kecsketejet!
- Bravó! És mit ad nektek a tehén?
- Mindenféle rohadt házifeladatot meg dolgozatot!
9 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, király40, Bessie, Christinna, Karina197, An_d_a, arianagrande26, Enaa, viki1995
2012. január 14. 20:06 #1408
- törölt felhasználó -    
Idézet (Eszter655 @ 2012.01.14. 20:04)
A dagadt tanárnő a gyerekeket kérdezi:
- Na, ki tudja megmondani nekem, hogy mit ad nektek a tyúk?
- Tojást!
- Nagyon jó! És azt meg tudjátok mondani, mit ad nektek a kecske?
- Kecsketejet!
- Bravó! És mit ad nektek a tehén?
- Mindenféle rohadt házifeladatot meg dolgozatot!



Ez nagyon jó! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Eszter655
2012. január 14. 22:58 #1409
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
A rendőr megállít egy autót és mondja:- ezen a napon maga az 1. legjobban vezető sofőr ezért kap 50.000 Ft-ot..
rendőr: és mire költi..?
sofőr: jogosítványt csináltatok magamnak...
az anyósülésnél ül a felesége: jaj ne is hallgasson rá részegen mindig félre beszél..
Hátul ül a nagyot halló nagymama: - Mi az..? egy rendőr..? mondtam hogy ne a lopott kocsival jöjjünk..
kiugrik a csomagtartóból egy ember: - Már a határnál vagyunk..? _nevet.gif
6 felhasználónak tetszik: Kyra99, DisneyFans, Vampiregirl1, Karina197, NorPatch, An_d_a
2012. január 21. 08:33 #1410
ABBAMania
ABBAMania
European
 
StátuszBuilding Bridges
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.01.
Hozzászólás: 2126
Csatolások: 85
Azonosító: 159879
Offline offline
Megkérdeznek 3 politikust, hogy milyen a gazdasági helyzet az országukban. Először megkérdezik Barack Obama amerikai elnököt:
-Önöknél milyen a gazdasági helyzet?
-Nálunk az emberek keresnek tízezer dollárt, 8000-ből meg lehet élni, a kormányt nem érdekli, mire költik a maradék 2000-et.
Ezután megkérdezik Angela Merkel német kancellárt:
-Önöknél milyen a gazdasági helyzet?
-Nálunk az emberek keresnek tízezer eurót, 3000-ből meg lehet élni, a kormányt nem érdekli, hogy mire költik a maradék 7000-et.
Végül megkérdezik Orbán Viktor magyar miniszterelnököt:
-Nálunk az emberek keresnek hatvanezer forintot, kilencvenezerből meg lehet élni, a kormányt nem érdekli, honnan kerítik elő a maradék harmincezret.
1 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1
2012. január 25. 19:42 #1411
Eszter655
Eszter655
asylum
 
Státuszfilozofálok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.29.
Hozzászólás: 6256
Csatolások: 679
Azonosító: 134102
Offline offline
- Mi az abszolút pletyka?
- ???
- Amikor a néma elmondja a
süketnek, hogy a vak látta a
bénát szaladni.
_nevet.gif
10 felhasználónak tetszik: Corby, Vampiregirl1, Christinna, NorPatch, An_d_a, Kyra99, arianagrande26, Bessie, Beckie, viki1995
2012. február 01. 15:28 #1412
nicol bellox
nicol bellox
Huncut
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.22.
Hozzászólás: 8136
Csatolások: 5409
Azonosító: 143848
Offline offline
Balázs az édesapjával sétál. Egyszer csak egy piros lámpás ház elé érnek, ahol erősen kifestett lányokat látnak. A Balázska megkérdezi
- Apu! Milyen ház ez?
Az apa nem tudja hirtelen, mit mondjon, nem akar hazudni, mire nagy nehezen kitalál valamit
- Ez egy kupleráj. Tudod, itt hölgyek nyújtanak örömöt férfiaknak pénzért. A Balázska tudomásul veszi. Hazamennek, a Balázs nagyon furdalja a kíváncsiság, hogy milyen örömöt kaphat, összeszedi minden zsebpénzét, és még a K&H megtakarított számláját is leveszi és elmegy a kuplerájba.
Ott a madame elé kiteszi az összes zsebpénzét, és azt mondja
- Örömöt szeretnék! A madame ránéz, hát gondolja, azért mégsem kellene a kisfiút még beavatni, hát süt neki palacsintát. Miután végzett a Balázs, hazamegy.
Otthon kérdezi az apja
- Hol voltál, Balázs?
- A kuplerájban voltam. Az apának hatalmasra nyílnak a szemei
- És milyen volt?
- Hát, kilencet bírtam, a tizediket már csak széthajtottam és kinyaltam..

tongue.gif _nevet.gif
3 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Corby, Bessie
2012. február 05. 12:20 #1413
Corby
Corby
-
 
Státuszi love him a lot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.12.
Hozzászólás: 7040
Csatolások: 1424
Azonosító: 147096
Offline offline
A bika áll a mezőn, egyszercsak megjelenik a kissé agresszív nyulacska és ráordít a bikára:
- Hé, te nagy otromba bika! Húzd arrébb a segged, mert kikészítelek!
A bika hang nélkül áll ott mozdulatlanul.
- Hé Te! Nem hallod? Állj el előlem, mert kettérúgom a segged!
A bika nagy nyugodtan hátat fordít a nyúlnak, bepucsít, és ráüríti a nyúlra a végbéltartalmát. A nyúl nagy nehezen kiássa magát, köp egy nagyot, és ráüvölt a bikára:
- Na mi van, beszartál? rohog.gif rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Bessie, Karina197, Christinna, arianagrande26
2012. február 06. 20:14 #1414
nicol bellox
nicol bellox
Huncut
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.22.
Hozzászólás: 8136
Csatolások: 5409
Azonosító: 143848
Offline offline
Egy fickónak nagyon megtetszik a titkárnő az irodájukból, és le akar feküdni vele, de a titkárnőnek már van barátja. A fickó egy nap mégis bemegy az irodába és azt mondja neki:
- Adok neked tízezer forintot, ha lefekszel velem!
- Hogy képzeled, nem fekszem le veled. Különben is van barátom – válaszolja a titkárnő.
- De villámgyors leszek, csak ledobom a pénzt a földre, te lehajolsz érte és mire felveszed addigra kész is vagyok!
- Meggondolnám. Felhívom a barátomat – válaszolja a lány, és előveszi a telefonját, és elmondja a barátjának az ajánlatot.
- Kérjél húszezer forintot, Gizike, a lényeg hogy nagyon gyorsan kell felvenned azt a földről, és akkor addig még a sliccét se tudja majd lehúzni! Azonnal hívjál fel, ahogy megvan a pénz! – válaszolja a barátja, és a titkárnő elfogadja az ajánlatot.
Eltelik egy félóra, de nem telefonál.
Eltelik egy óra, a titkárnő még mindig nem telefonál.
Két óra múlva végre csöng a telefon:
- Drágám, ez szörnyű volt, csak ötforintosai voltak!

rohog.gif rohog.gif tongue.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. február 06. 20:19 #1415
- törölt felhasználó -    
Egy nap, amikor anyunak valami dolga volt és nem volt otthon, apu egyedül vigyázott rám. Kb. 2 és fél éves lehettem és éppen egy kisebb balesetből lábadoztam. Egy ismerőstől kaptam egy kis teás készletet afféle "gyógyulj meg" ajándékként és ez lett az egyik kedvenc játékom. Apu a nappaliban ült az esti hírekben elmerülve, amikor behoztam neki egy kis csészike "teát" ami persze csak víz volt. Jó néhány kis csészike tea és rengeteg dicséret után aputól, hogy micsoda finom teát készítek, megjött anyu. Apu leültette a nappaliban és megváratta vele, amíg viszek neki egy kicsi csésze teát, mert "ez volt a világon a legaranyosabb dolog!" Anyu várt szépen türelmesen, és tényleg megjelentem, kezemben az ici-pici csészike "teával" apunak, amit ő szépen le is hajtott. Mire anyu megkérdezte (ahogy csak az anyukák tudják megkérdezni...) "FELMERÜLT BENNED, HOGY AZ EGYETLEN HELY, AHOL ELÉRI A VIZET,AZ A WC?”
_nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif
5 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Bessie, NorPatch, Kyra99, Enaa
2012. február 07. 20:35 #1416
- törölt felhasználó -    
A magyar a német és a cigány versenyezik. A magyar bemegy a barlangba 1 hét után kijön:
- Nem bírom a görény szagot!
Bemegy a német, majd 2 hét után kijön mondja:
- Nem bírom a görény szagot!
Bemegy a cigány, 1 nap után kijön a görény mondja:
-Nem bírom a cigány szagot. _nevet.gif

A német, a cigány és a magyar utaznak egy repülőn. Egyszer a Német kidob az ablakon egy ezüst kanalat, megkérdezik tőle hogy ezt miért dobtad ki?
- Nálunk ebből van a legtöbb. Utána a cigány is kidob egy aranykanalat és tőle is megkérdezik hogy miért dobta ki az ablakon a kanalat, azt feleli:
- Nálunk meg ebből van a legtöbb. Mire a Magyar felál és kidobja a cigányt az ablakon. Kérdi tőle a Német hogy miért dobta ki a cigányt?
- Nálunk meg ebből van a legtöbb!
4 felhasználónak tetszik: Bessie, NorPatch, Vampiregirl1, arianagrande26
2012. február 09. 19:28 #1417
nicol bellox
nicol bellox
Huncut
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.22.
Hozzászólás: 8136
Csatolások: 5409
Azonosító: 143848
Offline offline
Ööö, ez nem teljesen vicc, de azért jóó és elgondolkodtató...milyen cseles volt a csávó..xD rafinált

Én igazán soha nem értettem meg, miért különböznek annyira a férfi és női szexuális szükségletek. És soha nem értettem meg azokat a Vénusszal és Marssal kapcsolatos dolgokat. Ugyanúgy nem értettem, hogy a férfiak miért gondolkodnak fejjel, a nők viszont szívvel. És a végén, soha nem értettem, hogy miért csökken a női szexuális vágy a nagy Igen kimondása után.
Egyik este, múlt héten, feleségemmel feküdtünk az ágyban. Már lángolt a vágy és a hormonok, amikor mondta:
- Nem tudok most, nincsen kedvem… Csak akartam, hogy megölelj egy kicsit.
- Miii??? – mondtam – ez most mit jelentsen?
És akkor kimondta a mondatot, amelytől fél minden férj a bolygón:
- Te egyszerűen nem érted az én érzelmi igényeimet, amelyekre szükségem van, mint nőnek, hogy kielégítsem a te férfi testi szükségleteidet.
Furcsa arckifejezésemre csak azt mondta:
- Hát nem tudsz szeretni egyszerűen magam miatt, és nem csak azért, amit az ágyban csinálok veled?
Rájöttem, hogy nem lesz semmi, elfordultam és elaludtam.
A következő nap felhívtam a főnököm és kivettem egy szabadnapot, hogy egész nap a feleségemmel legyek. Elmentünk ebédelni, aztán elvittem egy nagy bevásárlóközpontba ahol egy fél emeletnyi női ruha üzlet volt. Körbe mentem vele, amíg kiválasztott néhány drága ruhát. Nem tudta eldönteni, hogy melyiket vegye meg, így mondtam, hogy megvesszük az összeset. Cipőt is akart, amelyik illik a ruhához, mondtam hogy vegyünk mindegyik ruhához valót. Elérkeztünk az ékszerboltig, ahol választottam gyémánt fülbevalókat.
Mondhatom, hogy itt már nagyon izgatott volt. Biztos arra gondolt,hogy a csőd szélén vagyok.
Arra gondoltam, hogy próbára tesz, amikor kérte a tenisz csuklópántot,mert még soha életében nem fogott teniszütőt. Biztos gondolkodásba ejtettem, amikor így válaszoltam:
- Persze, drágám.
Szerintem már közel volt a szexuális csúcshoz az óriási izgalomtól.
Végre mosolyogva szólt:
- Azt hiszem, hogy ennyi lesz. Menjünk a pénztárhoz.
Alig bírtam ki, hogy ne röhögjek, amikor válaszoltam:
- Nem tudok most, nincsen kedvem.
Az arca eltorzult és teljesen elsápadt:
- Miii???
Akkor elmondtam:
- Csak azt akartam, hogy az öledben tartsd egy kicsit ezeket a ruhákat… Te egyszerűen nem érted az én pénzügyi gondjaimat,amelyekkel meg kell küzdenem, mint férfinak, hogy kielégítsem a vásárlási vágyadat, mint nőnek.
És amikor rám nézett, úgy, mintha ölni akarna, hozzátettem:
- Hát nem tudsz szeretni egyszerűen magam miatt, és nem csak azokért a ruhákért, amiket veszek neked?
Hát úgy néz ki , ma este sem lesz szex…
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Beckie
2012. február 18. 16:53 #1418
nicol bellox
nicol bellox
Huncut
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.22.
Hozzászólás: 8136
Csatolások: 5409
Azonosító: 143848
Offline offline
A férfi mint megye:
20 évesen: Vas
30 évesen: Heves
40-50 évesen: Békés
60 felett már csak Tolna, de nem megy! biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: NorPatch, Enaa
2012. február 18. 19:38 #1419
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Nem olyan hosszú,de szerintem nagyon jó biggrin.gif

Tudtad, hogy - Ha hajnali háromkor, egy gyertyával a kezedben egymás után háromszor azt kiabálod a tükörbe, hogy "Bloody Mary", akkor megjelenik mögötted anyád és elzavar aludni? rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Kyra99, arianagrande26, Enaa, Beckie
2012. február 22. 17:51 #1420
Corby
Corby
-
 
Státuszi love him a lot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.12.
Hozzászólás: 7040
Csatolások: 1424
Azonosító: 147096
Offline offline
Júlia:
Ó Rómeó... Mért vagy Bánatos Mint a Másnapos Bálnafos?
Rómeó:
Ó Júlia... Szemed kancsal, lábad X, feleségül nem veszlek, az fix.
rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Kyra99
75 oldal 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Képeken Sydney Sweeney vőlegénye

Képeken Sydney Sweeney vőlegénye

Az Oscar-gála másnapján hagyták el Los Angelest együtt.