Starity

Íme, az emberre legveszélyesebb állatok listája!

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. november 14. 18:43 #181
Attyla
Attyla
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.14.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 251615
Offline offline
Szerintem legyen ez a végszó. Percenként 19 000 állatot ölünk meg, évente 10 milliárdot.
2016. július 15. 00:17 #182
- törölt felhasználó -    
Szerintem gyönyörű az állatvilág és ezek a példányok is.
Idézet
Nagyából évi százhúsz ember hal meg szarvasok által okozott balesetekben.

Talán, ha egy erdő kellős közepére építenek egy autópályát, ahol több száz állatfaj él, köztük szarvasok is, akik rendkívül félénkek, és rémültek, és mivel az ösztönük a menekülést sugallja, futnak eszeveszettül, ha bármi olyat hallanak, ami szokatlan. Ezért is ütik el őket a sofőrök, de arról megfeledkeznek, hogy emiatt hány egyed hal meg naponta a világ különböző pontján (és persze ott van a vadászat, ami pluszban legális leszámítva néhány feltétellel, bár ezzel ellentétben is szörnyű és brutális, ahogyan lelövik az ártatlan szarvasokat).
Idézet
ám leggyakrabban az ember provokálja az állatot, aki védekezésből támad.

Elég az emberi jelenlét, a tigrisek és a legtöbb macskaféle is vadászösztönnel születik, így nem csoda, ha a közelben ólálkodó embereket esetleg megtámadja vagy megöli. Minket embereket ugyanolyan prédának lát. És itt képbe is jön az orvvadászat, tökéletes példa rá a szibériai tigris, amit ugyancsak nagy számban vadásztak a bundájáért és minden másért, ami pénzt hozhat az állatból. Igenis becsben kéne tartani az állatokat és tulajdonságaikat, végülis én sem fogok pletykálkodni egy oroszlánnal inkognitóban. Köszöntem. meghajolo.gif
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!