Starity

Pedofíliabotrányt robbantott ki Sia legújabb klipje

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. január 26. 23:33 #101
smoki2003
smoki2003
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.20.
Hozzászólás: 69
Csatolások: 0
Azonosító: 222924
Offline offline
Szerintem jó klipp lett és a zene is jó!!!
2015. január 27. 20:00 #102
Dolly2004
Dolly2004
visszatérő vendég
 
StátuszBelépek, és mi fogad? Nyerj Eboletta titoknaplót!:O Ide se jövök többet...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.14.
Hozzászólás: 131
Csatolások: 0
Azonosító: 227615
Offline offline
Hát, az unalom botrányt szül, am meg nem arról szólt a klip.
2015. február 11. 21:51 #103
KoRngirl
KoRngirl
új tag
 
StátuszViiii boldog szülcsinapcsit magamnak *-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.18.
Hozzászólás: 24
Csatolások: 0
Azonosító: 231739
Offline offline
EmilyTaylor szintén XD
2015. február 14. 13:33 #104
- törölt felhasználó -    
Siának nagyon fura klippjei vannak, a hangja jó, de a klippeket sohasem értem... :/
2015. február 14. 13:35 #105
- törölt felhasználó -    
Crona99 nem te vagy az egyedüli, ebbe mindenki azt lát bele amit akar...
2015. március 12. 12:32 #106
LauraDorina
LauraDorina
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.12.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 241368
Offline offline
Amit most fogok írni az egyéni véleményem,ahogyan értelmezem. Szerintem ez a klipp egymásra építve lett kialakítva, minden kis részletre ügyelvén. A kislány nemcsak tehetsége miatt lett kiválasztva, szerintem azért is, mert az ártatlanság jelképe, a paróka az énekesnő felnőtt énjét, gondolkodását jelképezi. Shia Labeouf azért lett felkérve, mert idősebb, testalkatra erős és még is átlagos kinézetű aki tökéletesen megjeleníti azt a szerepet amit neki elő kell adnia. Ugyanis ő két szerepet játszik a kislánnyal együtt. Szerintem egyrészt egy apa-lánya kapcsolatot mutatnak be, másrészt az érzelmeket. Ebben nincs pedofília, nem érnek intimen egymáshoz, intim területet nem is nézi egyikük sem. A ruhájuk pedig azért test színű, mert az emberek az érzelmi kapcsolatokban mezítelenek. Azért kevés és piszkos a ruhájuk, mert pucérok és sokszor bemocskolva vannak az érzelmeink, kortól és nemtől függetlenül.A klipp üzenete a szeretet oldalai, nehézsége, arra való vágyás stb. Az emberek azért látnak bele pedofíliát, mert mindenhol ezt promotálják, hogy milyen sok pedofil van. Másrészt, mert mostanság a klippekben szexualitással próbálják képileg ösztönözni az embereket a zenei tűrőhatárunk tágítágítása érdekében. Ebben a klippben viszont egy apukát mutatnak be aki erős, dühös és egy kislányt aki törékeny és dühös. Harcolnak egymás ellen, ki az erősebb, felső rangúbb. Makacsságot mutatja be. Mikor Shia rájön nyert, legalább is azt hiszi, észre veszi megbántotta és a lelkébe gázolt lányának, valójában pedig semmit nem ért el, leugrik és vigasztalni, segíteni akar, bocsánatot kérni. A lány viszont dacos és dühös, fél így felpattan állatias támadó,de mégis védekező pózba. Apja viszont szeliden próbálja magához invitálni. A lány viszont a sok bántás után bizalmatlanul szaglássza, de hagyja végül megölelni magát. A lány ekkor jön rá, hogy érzelmi rabok. Ezért vannak ott bent a ketrecbe. (Érzelmi Kalitkába) A szeretre vágynak mindketten, de félnek. Ezért kiakar törni a lány,ekkor huzza fel szemét, azaz a jelképe a tisztán látásnak, sikerül is, de apja benne ragad. Megmutatják, hogy Shia simán kiférne, azaz ki tudna törni, de a félelem és a harag, a csalódás ott tartja. A kislány közben mutatja a mosolyt, a boldogság jelképét és a száját takarja lehajtott fejjel, titkok és szégyen jelzéseként. Azután megsajnálja apját és vissza rántja saját magát a kalitkába. Segíteni akar neki kimászni. Ekkor apja magányosan térdelve, szomorkodik, de lánya visszatért. Ekkor homlokát csapkodva végülis visszaemlékezik mindenre. Apja minden gesztusára. Jót és rosszan vegyesen. Ezzel együtt szeretik egymást, akármi van közöttük. Ennek ellenére apja sose szabadul ki. A lány viszont sose adja fel. A klippet úgy próbálták kialakítani, hogy az emberek ne csak a szerelemre, hanem más társas kapcsolatokra is tudják felhúzni a közvetítendő üzenetet. Ezért van egy kislány és egy felnőtt férfi. Célozva van sok más is: családi és baráti kapcsolat. Az énekesnő szerintem tudta, hogy ìgy is sokan szerelmi szálra akarják az üzenetet kivetíteni. Ezt sokan meg is tették így alakult ki a pedofília elmélet a klippről. Pedig csak azt mutatja, ne féljünk szeretni és szeretni hagyni, különben érzelmi rabjai vagyunk saját magunknak. Ennél rövidebben nem tudtam megfogalmazni szerintem miről szól. Amúgy az énekesnő hangja gyönyörű,(bár a zene nem az ízlésem) a táncos, a színészi alakítás és a koreográfia is mesteri Szerintem.
1 felhasználónak tetszik: Rocket
2015. április 05. 14:03 #107
zswaggers
zswaggers
Zend▲y▲c
 
Státuszsoy peor
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.30.
Hozzászólás: 1410
Csatolások: 124
Azonosító: 223468
Offline offline
Nekem is ez jututt róla eszembe
2015. április 10. 07:56 #108
Roxxy
Roxxy
 
StátuszTanuláááás
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.20.
Hozzászólás: 1579
Csatolások: 83
Azonosító: 145846
Offline offline
Amit Shia 3:48-nál csinál,az nem az,amit egy pedofil szokott .D ez egy tisztán apa-lánya kapcsolat
2015. április 10. 20:12 #109
xJadex
xJadex
új tag
 
Státusz~You are my heaven~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.10.
Hozzászólás: 71
Csatolások: 0
Azonosító: 242541
Offline offline
Szerintem nagyon jó páros és semmi olyan kapcsolat nem látszik közöttük amilyen nem kéne. Mindketten tehetségesek Shia főleg nagy kedvencem smileeee.gif
2015. április 10. 20:46 #110
mimi110
mimi110
új tag
 
StátuszHa tehát meg akarod szerettetni magadat az emberekkel (...): mosolyogj!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.10.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 0
Azonosító: 189474
Offline offline
Annyira egyetértek LauraDorina-val
2015. május 05. 16:40 #111
- törölt felhasználó -    
Inkább érdekes videoklip smileeee.gif
2015. május 31. 10:34 #112
p1a2t3i4
p1a2t3i4
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.25.
Hozzászólás: 149
Csatolások: 0
Azonosító: 244158
Offline offline
eggyet értek holczerd1997
2015. június 25. 11:16 #113
AriG.Fan
AriG.Fan
bãbÿgírł
 
StátuszPlay whit my hair not my feelings.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.25.
Hozzászólás: 2586
Csatolások: 377
Azonosító: 244176
Offline offline
Nem tetszik...
2015. július 07. 15:59 #114
Sz.Petra
Sz.Petra
visszatérő vendég
 
Státusz"The Best That I Can" Time can not tear us apart we're stronger , than yesterday
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.22.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 229971
Offline offline
Tényleg beteges
2015. július 09. 09:41 #115
Kecske128
Kecske128
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.17.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 0
Azonosító: 244988
Offline offline
Idézet (House Of Wax @ 2015.01.09. 15:36)
Maddie Ziegler-től a hideg kiráz, én nem tudom, de már a Chandelierben is kiborított. Shia LaBeouf-t viszont imádom, a maga furcsa és érdekes stílusával, azonban a videoklip nekem sem nyerte el a tetszésemet, egy cseppet sem. Bár én nem gondoltam egyáltalán pedofíliára, tekintve, hogy a klipben semmi dolog nem történik ami szerintem erre utalna, bár tény, hogy a koreográfia érdekes (számomra rémes) de úgy hiszem ez egy picikét túl lett lihegve blush.gif 

Igazad van, Maddie ziegler a Chandelierben nagyon ijesztő
volt, sőt elkönyveltem a világ legrosszabb klipjének!
Amúgy meg shiá-val semmi bajom. DE MADDIE-VEL VAN!!!! reklamalo.gif
2015. augusztus 30. 14:05 #116
fannigymnast
fannigymnast
új tag
 
StátuszShe looks so perfect...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.28.
Hozzászólás: 19
Csatolások: 0
Azonosító: 237941
Offline offline
szerintem Maddie tökéletesen táncol (mint mindig) csak néhány embernek piszkos a fantáziája
2015. október 28. 01:10 #117
One D FAN 1
One D FAN 1
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.15.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 200264
Offline offline
Teljesen egyetértek!


Idézet (LauraDorina @ 2015.03.12. 12:32)
Amit most fogok írni az egyéni véleményem,ahogyan értelmezem. Szerintem ez a klipp egymásra építve lett kialakítva, minden kis részletre ügyelvén. A kislány nemcsak tehetsége miatt lett kiválasztva, szerintem azért is, mert az ártatlanság jelképe, a paróka az énekesnő felnőtt énjét, gondolkodását jelképezi. Shia Labeouf azért lett felkérve, mert idősebb, testalkatra erős és még is átlagos kinézetű aki tökéletesen megjeleníti azt a szerepet amit neki elő kell adnia. Ugyanis ő két szerepet játszik a kislánnyal együtt. Szerintem egyrészt egy apa-lánya kapcsolatot mutatnak be, másrészt az érzelmeket. Ebben nincs pedofília, nem érnek intimen egymáshoz, intim területet nem is nézi egyikük sem. A ruhájuk pedig azért test színű, mert az emberek az érzelmi kapcsolatokban mezítelenek. Azért kevés és piszkos a ruhájuk, mert pucérok és sokszor bemocskolva vannak az érzelmeink, kortól és nemtől függetlenül.A klipp üzenete a szeretet oldalai, nehézsége, arra való vágyás stb. Az emberek azért látnak bele pedofíliát, mert mindenhol ezt promotálják, hogy milyen sok pedofil van. Másrészt, mert mostanság a klippekben szexualitással próbálják képileg ösztönözni az embereket a zenei tűrőhatárunk tágítágítása érdekében. Ebben a klippben viszont egy apukát mutatnak be aki erős, dühös és egy kislányt aki törékeny és dühös. Harcolnak egymás ellen, ki az erősebb, felső rangúbb. Makacsságot mutatja be. Mikor Shia rájön nyert, legalább is azt hiszi, észre veszi megbántotta és a lelkébe gázolt lányának, valójában pedig semmit nem ért el, leugrik és vigasztalni, segíteni akar, bocsánatot kérni. A lány viszont dacos és dühös, fél így felpattan állatias támadó,de mégis védekező pózba. Apja viszont szeliden próbálja magához invitálni. A lány viszont a sok bántás után bizalmatlanul szaglássza, de hagyja végül megölelni magát. A lány ekkor jön rá, hogy érzelmi rabok. Ezért vannak ott bent a ketrecbe. (Érzelmi Kalitkába) A szeretre vágynak mindketten, de félnek. Ezért kiakar törni a lány,ekkor huzza fel  szemét, azaz a jelképe a tisztán látásnak, sikerül is, de apja benne ragad. Megmutatják, hogy Shia simán kiférne, azaz ki tudna törni, de a félelem és a harag, a csalódás ott tartja. A kislány közben mutatja a mosolyt, a boldogság jelképét és a száját takarja lehajtott fejjel, titkok és szégyen jelzéseként. Azután megsajnálja apját és vissza rántja saját magát a kalitkába. Segíteni akar neki kimászni. Ekkor apja magányosan térdelve, szomorkodik, de lánya visszatért. Ekkor homlokát csapkodva végülis visszaemlékezik mindenre. Apja minden gesztusára. Jót és rosszan vegyesen. Ezzel együtt szeretik egymást, akármi van közöttük. Ennek ellenére apja sose szabadul ki. A lány viszont sose adja fel. A klippet úgy próbálták kialakítani, hogy az emberek ne csak a szerelemre, hanem más társas kapcsolatokra is tudják felhúzni a közvetítendő üzenetet. Ezért van egy kislány és egy felnőtt férfi. Célozva van sok más is: családi és baráti kapcsolat. Az énekesnő szerintem tudta, hogy ìgy is sokan szerelmi szálra akarják az üzenetet kivetíteni. Ezt sokan meg is tették így alakult ki a pedofília elmélet a klippről. Pedig csak azt mutatja, ne féljünk szeretni és szeretni hagyni, különben érzelmi rabjai vagyunk saját magunknak. Ennél rövidebben nem tudtam megfogalmazni szerintem miről szól. Amúgy az énekesnő hangja gyönyörű,(bár a zene nem az ízlésem) a táncos, a színészi alakítás és a koreográfia is mesteri Szerintem.

2016. március 25. 14:39 #118
- törölt felhasználó -    
én ebben a klippben csak a szeretetet látom semmi mást olyan mint apa lánya szeretet szerintem nagyon jó lett
Egyébkén én nem is ismertem fel shia-t a szakállban pedg tuttam hogy valahonnan ismerős XD
2016. április 30. 17:33 #119
CocoChanelEszterrrka
CocoChanelEszterrrka
 
StátuszA múlt gyakran fájhat, és menekülhetsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.23.
Hozzászólás: 567
Csatolások: 0
Azonosító: 245257
Offline offline
Ebben hol a pedofília? Ez művészet, mint mindne, amit Sia készít. Szerintem ez a klip csodálatos és mély. Van mit értelmezni rajta. Nem csoda, ha valaki nem érti, ahogyan a többi klipjét sem. Ezek nem ,,pedofíliából'' vagy megfélemlítésből készülnek, hanem mély gondolatokból és művészetből. Csak azért látják ezt benne, mert ma már minden a nemi életről és ilyesmikről szól, egy klip, amint elrejt valamit, s nem csak riszálják magukat egy tömeghangzású, tényleg tizenkettő egy tucat dalocskára, abban mindjárt a kivetnivalót keresik. Ennek egy oka van: nem értik meg a kisfilm valódi, rejtett üzenetét, a jelképeket. Mert mára ezek már nem mindnenapi dolgok, ellenben a pedofília az. Sajnálom, hogy valakiből ez ezt hozta ki, de szerintem butaság.

(Egyébként, a Chandelier egyálatlán nem legrosszabb klip, sőt szerintem a legjobbak közé sorolható azok közül, amiket eddig láttam.)
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Sia Sia 782.