Starity

Dark Places / Sötét helyek (2015)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. március 03. 10:51 #1
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4956
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
Gillian Flynn Sötét helyek című regényének adaptációja.

Idézet
Libby Day hétéves volt, amikor az anyját és két nővérét meggyilkolták a kansasi Kinnakee-ben. Libby túlélte a mészárlást, és nagy port kavaró vallomásában azt állította, hogy tizenöt éves bátyja, Ben volt a tettes.

Huszonöt évvel később a Gyilkosok Klubja – egy hírhedt bűnügyekkel foglalkozó titkos társaság – felkeresi Libbyt. Azt remélik, bizonyítékot találnak Ben ártatlanságára. Libby anyagi haszon reményében együttműködik velük: felkeresi azokat, akik akkor éjjel ott voltak a házukban, és beszámol a klubtagoknak mindarról, amit megtud. A nyomozás során lepusztult sztriptízbárokban és elhagyatott városokban keresi az igazságot, és miközben lassan fény derül az elképzelhetetlenre, ugyanabba a helyzetbe kerül, mint amikor minden elkezdődött: újra egy gyilkos elől menekül.


Bevallom, egészen másként képzeltem el Libbyt (pl. vörös haj), de érdekes a szereposztás, úgyhogy kíváncsian várom a filmet. Szerintem akinek tetszett a Holtodiglan, az ezt is szeretni fogja, igaz, kicsit brutálisabb a történet.
6 felhasználónak tetszik: Toxic, duracell, sMokEe.cLouD, Jenny Lawliet, House Of Wax, Cute girl 998
2015. június 18. 23:06 #2
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4956
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
Megérkezett az első előzetes. beer.gif
Hát, ha mást nem, a nevek legalább maradtak. _nevet.gif

2 felhasználónak tetszik: Direction Rajongo6, House Of Wax
2015. június 19. 09:42 #3
- törölt felhasználó -    
Kíváncsian várom a filmet, mert a sztorija tetszik. Viszont nem lehetett volna mást választani Charlize helyett?! Egyenlőre nagyon nem szimpatikus Libbyként. Chloe nem "jó kislányos" alakítása viszont várós smileeee.gif
2015. június 20. 19:46 #4
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4956
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
Idézet (Glorita @ 2015.06.19. 09:42)
Kíváncsian várom a filmet, mert a sztorija tetszik. Viszont nem lehetett volna mást választani Charlize helyett?! Egyenlőre nagyon nem szimpatikus Libbyként. Chloe nem "jó kislányos" alakítása viszont várós smileeee.gif

Hát nekem is ez a problémám. Szerintem ő annyira nem Libby. Ráadásul hol a vörös haj? Mondhatom, így aztán nagyon hasonlít az anyjára.
Chloe szerintem kifejezetten érdekes lesz Diondraként, főleg mert éppen olyan kis szendének néz ki, tőle senki nem számítana arra, hogy milyen undorító egy alak.
A legjobb választás szerintem Christina Hendricks és Nicholas Hoult.

Találtam pár still képet. beer.gif
2 felhasználónak tetszik: Toxic, Cute girl 998
2015. június 20. 20:28 #5
Cute girl 998
Cute girl 998
suicide blonde
 
StátuszImprovement is a battle that must be fought anew each day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.19.
Hozzászólás: 11981
Csatolások: 4586
Azonosító: 158722
Offline offline
A könyvet már olvastam, nagyon tetszett, és meg kell mondjam, nagyon kíváncsian várom a filmet. rolleyes.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!