Starity

Filmes Idézetek

13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 26. 10:04 #181
vanii
vanii
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.15.
Hozzászólás: 17
Csatolások: 1
Azonosító: 143343
Offline offline
akkor már egy kis twilight :
"-És az oroszlán beleszeretett a bárányba... - mormogta. Elnéztem, elrejtve a szemeimet, ahogy megborzongtam az izgalomtól.

-Milyen buta bárány. - sóhajtottam.

-Milyen beteg, mazochista oroszlán."
(: biggrin.gif rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Bettyke94, Minimanó94, Hannuusshh
2011. július 26. 18:40 #182
Bettyke94
Bettyke94
#CherylBombshell™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.18.
Hozzászólás: 12482
Csatolások: 3081
Azonosító: 143593
Offline offline
Kedvenc Hannah Montana: The Movie idézetem:
"Az élet hegymászás, de a kilátás csodás" wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Hannuusshh
2011. augusztus 02. 02:24 #183
- törölt felhasználó -    
Alkonyat

"Jobban szeretlek, mint az egész világot együttvéve."

"A Pokol nem is olyan rossz, ha van veled egy angyal."

"A bátorság egy ponton túl már őrültség."

"Ha az élet valóra váltja legmerészebb álmodat, akkor nincs mit megbánnod, ha ez az álom aztán véget ér."

"A szerelem meg a testi vágy nem mindig járnak kéz a kézben."

"Higgy nekem most az egyszer: minden vagy, csak éppen hétköznapi nem!"

"Bármennyi közös időt szánt is nekünk a sors, egy percet sem akartam veszíteni belőle."
3 felhasználónak tetszik: Glamster, Minimanó94, Hannuusshh
2011. augusztus 02. 02:29 #184
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
"- Meséltem, hogy mikor tudtam, hogy elveszlek?
- Mikor először láttál a kifutón?
- Nem. Akkor, amikor abban a harmadik utcai étteremben voltunk.
- Hm... már emlékszem!
- Fehér vászonruhát viseltél. És rendeltél egy hatalmas adag oldalast, és olyan étvággyal ettél; könyékig szaftos voltál, húscafatok a fogad közt, a hajad csupa zsír. Mikor végeztél, mondtam, hogy milyen egy malacka vagy. Erre előkaptad a tükröd, megnézted magad és kitört belőled egy hatalmas, boldog, önfeledt, zabolátlan kacagás. Betöltötte a helyiséget. Én meg arra gondoltam, hogy ez az a hang, amit hallani akarok életem végéig. Ezért kértem meg a kezed; semmi köze nem volt a szépségedhez.
- Tudod én mikor döntöttem el, hogy örökre veled akarok lenni?
- Nem. Mikor?
- Úgy körülbelül fél perce."
wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

Sosem könnyű elmenni, de eljön az idő, amikor tovább kell lépnünk. Így tudjuk magunk mögött hagyni a gyerekkorunkat, így tudjuk elengedni a múltat, így lehetünk jó szülők. Igen, elmenni sosem könnyű, különösen azoknak, akiknek nincs hová menniük.

Olyan pasi kell nekem, aki robban, ha azt hiszi, hogy elveszíthet.

Eljön az idő, amikor mindannyiunknak rá kell jönnünk, hogy mitől félünk. Néhányan attól, hogy "talán sose bocsát meg nekem". Mások attól, "talán megtudja az igazat". Néhányan attól, "el tudna küldeni?". Igen, a világ egy félelmetes hely, és még rettenetesebb, ha egyedül kell szembe néznünk vele.

Arra nem veheted rá magad, hogy érezd, amit nem érzel. De arra igen, hogy helyesen cselekedj az érzéseid ellenére.

Ritka az olyan férfi, aki felfogja egyetlen szál tökéletes rózsa értékét.

Született Feleségek wub.gif wub.gif wub.gif
4 felhasználónak tetszik: pink_bunny, kriszti145, Lindsay019, idone
2011. augusztus 02. 15:18 #185
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (vanii @ 2011.07.26. 10:04)
akkor már egy kis twilight : 
"-És az oroszlán beleszeretett a bárányba... - mormogta. Elnéztem, elrejtve a szemeimet, ahogy megborzongtam az izgalomtól.
 
-Milyen buta bárány. - sóhajtottam. 
-Milyen beteg, mazochista oroszlán."
  (:  biggrin.gif  rohog.gif


Örök kedvenc!! wub.gif
2011. augusztus 02. 15:21 #186
tya04
tya04
Schrödinger macskája
 
Státuszzöldfülűspagettiszörny
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.05.
Hozzászólás: 6658
Csatolások: 1286
Azonosító: 68245
Offline offline
Van egy klasszikus, amit nagyon sokszor szoktam mondani:

"- Én nem félek semmitől." (+fejrázás+Stohl Buci)
"- Majd fogsz. Maajd fogssz!"


Luke és Yoda, Csillagok háborúja V. vagy II, ahogy tetszik, a Birodalom visszavág. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: BarcaFan
2011. augusztus 03. 01:30 #187
- törölt felhasználó -    
Louie S02E05

7 éves kislány: - Unatkozom. Apa, unatkozom. Unatkozom, unatkozom, unatkozom, unaatkoozooom. Apa, én nagyon unatkozom. Unatkozom, unatkozom, unatkozom, unatkozom. Miért nem válaszolsz?
Louie: - Mert az unatkozom szó értelmetlen. Egy nagy és csodálatos világban élsz, aminek még csak az egy százalékát se láttad. A saját elméd is végtelen, és folyamatosan növekszik. Már az is csodálatos dolog, hogy élsz. Szóval nem unatkozhatsz!
5 felhasználónak tetszik: Glamster, dora94, tya04, Domcicc, nicol bellox
2011. augusztus 10. 20:26 #188
nicol bellox
nicol bellox
Huncut
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.22.
Hozzászólás: 8136
Csatolások: 5409
Azonosító: 143848
Offline offline
Örök kedvencekwub.gif blush.gif

"Az igazi szerelem felemel, és mindig többre sarkall. Lángra lobbantja szívünket, és békét teremt az elménkben. Te ezt tetted velem, és remélem, én is ezt tettem veled..."



Már nem vagyok szomorú, mert tudom, hogy ez igazi szerelem volt. És ha egyszer a távoli jövőben találkozunk az új életünkben, boldogan fogok rád mosolyogni, és majd eszembe jut, hogyan hevertünk a fák alatt, miközben megtanultunk szeretni!



A nyári kalandok többféle okból érnek véget, de mindent összevetve egy dolog közös bennük: hullócsillagok, fenséges, megismételhetetlen pillanatok, az örökkévalóság felvillanása, mely egy perc alatt elillan.





Nem vagyok különleges. egy hétköznapi ember, hétköznapi gondolatokkal.egyszerű életetet éltem: nem állítottak nekem szobrot;a nevem hamarosan a feledés homályába vész;de egy tekintetben sokkal szerencsésebbnek mondhatom magam,mint bárki más. egész szívemmel és lelkemmel szerettem valakit, és ez nekem bőven elég.



„A szeretet hosszútűrő, kegyes; nem irigykedik, nem kérkedik, nem fuvalkodik fel. Nem cselekszik éktelenül, nem keresi a maga hasznát, nem gerjed haragra, nem rója fel a gonoszt."



"Végül a vörös fonál meglazult mindkettőnk ujján, nincs mi összetartson már. Bár ígéret nem köttetett, mégis kérlek, kezem el ne engedd!"




Ahogy ott álltunk, és a tudtomon kívül megszorítottam a kezed, úgy éreztem, soha többé nem akarom elengedni. Soha!




Amikor 16 éves vagy, mindenkibe beleszeretsz. 17 évesen megismersz valakit, akit különlegesnek hiszel, de hamar 18 leszel, és már túl is vagy az első csalódáson. Mire betöltöd a 19-et, megtalálod azt, akit mindig is kerestél, de az érzések gyorsan változnak, és 20 évesen újra kezdenél mindent. De legbelül tudod, hogy valaki csak rád vár.
2011. augusztus 10. 20:47 #189
tya04
tya04
Schrödinger macskája
 
Státuszzöldfülűspagettiszörny
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.05.
Hozzászólás: 6658
Csatolások: 1286
Azonosító: 68245
Offline offline
Hű most hirtelen ez jut eszembe:

Annál inkább vagy igazi önmagad, minél közelebb vagy ahhoz, aminek álmodtad magad.

Todo Sobre Mi Madre meghajolo.gif
2011. augusztus 23. 17:38 #190
- törölt felhasználó -    
meghajolo.gif meghajolo.gif
"Superman egy piskóta Mark Greene a nyerő"
(ER:Abby Lockhart)
1 felhasználónak tetszik: hana001
2011. augusztus 29. 20:48 #191
AliceLL
AliceLL
visszatérő vendég
 
StátuszSetz dich für dich immer ein, aber zuerst vergewissere dich, dass du Recht hast.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.19.
Hozzászólás: 113
Csatolások: 0
Azonosító: 129544
Offline offline
Kísérleti gyilkosság: ,,Egy életed van. Bármit is kezdesz vele, bármi baj is ér, azzal kell élned. Nem teheted meg nem történtté."
2011. szeptember 30. 15:47 #192
nicol bellox
nicol bellox
Huncut
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.22.
Hozzászólás: 8136
Csatolások: 5409
Azonosító: 143848
Offline offline
Egyik kedvenc filmemből az egyik kedvenc részem:

Fiú: - Kérlek, maradj velem!
Lány: - Maradjak veled? Minek? Nézd meg, máris veszekszünk!
Fiú: - Mindig ezt csináltuk... Veszekszünk... Te néha arrogáns gazembernek nevezel, én meg téged néha hisztis csajnak. Mert az vagy! Az idő legnagyobb részében. Én nem félek attól hogy megsértelek, mert két másodperc alatt túlteszed magad rajta és ismét hisztizel!
Lány: - Hát akkor?
Srác: - Nem lesz könnyű, iszonyú nehéz lesz. Minden nap meg kell küzdenünk, de én erre vágyom, mert akarlak téged mindenestül, örökre, együtt, minden nap.


heart.gif
1 felhasználónak tetszik: chelseagirl18
2011. október 10. 14:56 #193
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3017
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Idézet (nicol bellox @ 2011.09.30. 15:47)
Egyik kedvenc filmemből az egyik kedvenc részem:
Fiú: - Kérlek, maradj velem!
Lány: - Maradjak veled? Minek? Nézd meg, máris veszekszünk!
Fiú: - Mindig ezt csináltuk... Veszekszünk... Te néha arrogáns gazembernek nevezel, én meg téged néha hisztis csajnak. Mert az vagy! Az idő legnagyobb részében. Én nem félek attól hogy megsértelek, mert két másodperc alatt túlteszed magad rajta és ismét hisztizel!
Lány: - Hát akkor?
Srác: - Nem lesz könnyű, iszonyú nehéz lesz. Minden nap meg kell küzdenünk, de én erre vágyom, mert akarlak téged mindenestül, örökre, együtt, minden nap.
heart.gif



Szerelmünk lapjai... itt mindig sírnom kell wub.gif
2 felhasználónak tetszik: nicol bellox, Hannuusshh
2011. december 03. 19:52 #194
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3017
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Őrült és gyönyörű

,,Annyi ember él a Földön, de végül minden egy valakitől függ. Néha, még kétségbeesem, ha kifulladok! De tudom, hogy ebben a tökéletlen Világban van valami szépség... Szépség, amit csakis én láthatok... Erő, amit senki nem vehet el."
1 felhasználónak tetszik: Barbus87
2011. december 03. 19:55 #195
tya04
tya04
Schrödinger macskája
 
Státuszzöldfülűspagettiszörny
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.05.
Hozzászólás: 6658
Csatolások: 1286
Azonosító: 68245
Offline offline
"Csak a szerelem kell - John Lennon. Okos ember volt, de orvul lelőtték. Ronda eset.
/A függetlenség napja/

Óriási rohog.gif
2011. december 04. 12:40 #196
- törölt felhasználó -    
"- Igazad van, egy röpke pillanatig azt hittem, hogy több van benned, de tévedtem. Nyilvánvaló.
- Óh, igen? Mire célzol ezzel?
- Mike Chadway vagyok, zselébe mártott nőkre bukom, és úgy kefélek, mint egy majom. Ne légy szerelmes, ijesztő.
- Igen, ijesztő. Piszok ijesztő. Főleg, hogy egy ilyen őrültbe szerettem bele.
- Nem vagyok őrült!
- Most vallottam szerelmet, de csak az „őrültet” hallottad meg!? Te komplett őrült vagy!
- Nem, az őrülteknek kényszeres dolgaik vannak és különböző testi tüneteket is produkálnak, holott semmiféle orvosi bizonyíték nincsen arra, hogy
- Fogd már be. Én újra szerelmet vallottam neked, erre te felmondod nekem az értelmező kéziszótárt?
- Szerelmes vagy belém? Miért?
- Hidd el, gőzöm sincs, de így van.

A csúf igazság smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: chelseagirl18
2011. december 04. 18:02 #197
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3017
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
,,Jamie-vel egy tökéletes nyarat töltöttünk együtt, sokkal több szeretetben, mint amennyiben a legtöbb ember egy életen át részesül. Aztán elment. Az ő határtalan hitével. Négy év telt el. De Jamie alakja, amint felém sétál, mindörökre velem marad." wub.gif

/Séta a múltba /
2 felhasználónak tetszik: nicol bellox, Barbus87
2011. december 04. 18:05 #198
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3017
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
,, - Telihold van.Észrevetted már, milyen hatalmas a Hold, amikor emelkedik és milyen kicsi, amikor végre felér?
- Csak nézőpont kérdése. Igazából nem számít hol áll és te honnan nézed. Ha félig lehunyt szemmel feltartod a kezed, sose lesz nagyobb a hüvelykujjadnál "

/Kedves John/
2 felhasználónak tetszik: Dorcsiiii, Barbus87
2011. december 04. 20:36 #199
Cintii
Cintii
sibunator ♥
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.06.
Hozzászólás: 3530
Csatolások: 56210
Azonosító: 126514
Offline offline
'Megtaláljuk a visszavezető utat ahhoz, ami leginkább számít.' - Grace Klinika

'Ha egy nő napi 18 órát dolgozik, az egy gondatlan anya, de ha egy férfi dolgozik ennyit, az egy remek eltartó...' - A hidegsebész

'Mindig így érzed, hogy csak egyetlen embert tudsz szeretni a világon. De aztán találsz valaki mást, majd pedig őrültségnek fog tűnni, hogy valaha is aggódtál emiatt.' - Grace Klinika

'- Hogyan segíthet egy könyv?
- Mit gondol, mire jók a történetek? Ezek a történetek, a klasszikusok? Oka van annak, hogy mind ismerjük őket. Azért vannak, hogy megbirkózzunk a világunkkal, a világgal, aminek nem mindig van értelme.' - Once Upon a Time

'Hinni a boldog befejezés lehetőségében nagyon hatalmas dolog.' - Once Upon a Time

'Minden születendő gyerek azzal az üzenettel jön a világra, hogy Isten még nem ábrándult ki az emberből.' - Tuti gimi

'Ő volt életem nagy szerelme. (...) A barátaim mindig azt mondták, ha egymásra nézünk, szikrázik a levegő. Hagytam elmenni! Hagytam elmenni, mert túl büszke voltam, hogy bevalljam neki az érzéseimet. Bárcsak tudtam volna ezt a te korodban. Milliószor hallottad, hogy túl rövid az élet, de mondok neked valamit, ez megtanított arra, hogy tényleg piszok rövid az élet. Nagy kár elpazarolni.' - Barátság extrákkal

'Ne vegyetek drogot. Legyetek popsztárok és megkapjátok ingyen.' - Igazából szerelem

'A szerelem mindig is életünk iránytűje lesz.' - Tuti gimi

'- Nem biztos, hogy minden igaz, amit az emberek mondanak. Csak pletykák.
- Igen? És vajon hogyan születnek?' - Tuti gimi

'- A balesetem után megfogadtam, hogy többé nem fogok félni.
- A haláltól?
- Igen. És... és az élettől sem.' - Tuti gimi

'Néha nagy veszteség kell hogy érjen ahhoz, hogy rájöjj, mivel törődsz a legjobban. Néha erősebb leszel, ha erre rájössz. Bölcsebb, felkészültebb, és már jobban tudod kezelni a következő csapást. Néha... de nem mindig.' - Grace Klinika

'Az emberek csalódást okoznak. Ez rendben van. Nagyjából számítok is rá. De mi van, ha egy napon rájössz, hogy te vagy a kiábrándító?' - Tuti gimi

'Igen, mi mindannyian próbáljuk az életünket kézben tartani. És próbáljuk elrejteni a szörnyű titkainkat, vagy csillapítani az elengedés miatti fájdalmat, vagy a gyermekeink hibáit rendbe tenni. De néha az egyetlen út, ami elvezet ahhoz, hogy rendbe tegyük az életünk, az az, ha teljesen elengedjük a múltat. Nem számít, mibe is kerül majd ez nekünk.' - Született feleségek

'Azt mondják, egyszer minden út véget ér. De néha úgy érezzük, mintha ez nem a vég, hanem a kezdet volna. Még ha úgy is érzed, hogy hosszú utat jártál be, hirtelen azon kaphatod magad, hogy kezdhetsz mindent elölről, hiszen minden út tele van kanyarokkal és fordulatokkal. És egy rossz lépés is katasztrófához vezethet. De történjék bármi, tartanod kell az irányt, s ki kell kövezned a saját utadat.' - A pletykafészek

'Az irodalomban a befejezés többféle lehet. Van, hogy boldog, de van, hogy szomorú. Van, ami nem várt fordulatot hoz. Néhány könyv végén nyitva marad az ajtó a folytatáshoz, és persze vannak mesebeli befejezések is, amikor a lány megkapja hercegét. Elgondolkodtató befejezések, amiktől átértékeljük saját életünket, és a világban betöltött szerepünket. És ott van az a befejezés is, ami előre sejthető volt, mégis meglepetésként ér.' - A pletykafészek

'Gőzöm sincs, hol leszünk majd 20, 40 vagy 50 év múlva. Nem tudom, kivé válunk. Nem tudom, hogy képes leszek-e neki megadni mindazt, amire vágyik. Millió dolog van, amiről fogalmam sincs. De egy dolog holtbiztos; hogy szeretem őt, és szeretni is fogom. Hajnaltól napnyugtáig, az életem végéig.' - Szakítópróba

'16 évesen vezethettek, 18 évesen mehettek a háborúba, 21 évesen ihattok, 65 évesen ott a nyugdíj. Hány évesnek kell lenni a szerelemhez? Az igazihoz...' - Tuti gimi
2 felhasználónak tetszik: pixie1013, chelseagirl18
2011. december 04. 20:59 #200
pixie1013
pixie1013
cheeky
 
StátuszEverything is OK in the end. If it's not OK, then it's not the end...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.02.
Hozzászólás: 2570
Csatolások: 3842
Azonosító: 154469
Offline offline
~Évekig abban a hitben élt, hogy végül a szerelem és az igazság diadalmaskodni fog, de boldog beteljesülés csak a mesében létezik.~
~Ha a bűnöd az, hogy mindhalálig szerettél, a büntetésed az lesz, hogy azután is az ő nevét kell kiáltanod.~
~A mesék hazudnak. Azt mondják, szerelemtől arannyá lesz a vadállat szíve, pedig mikor eljön a hajnal, a hercegnők visszatérnek első szerelmükhöz, a vadállatok pedig önmagukhoz.~
~Az emberek azt hiszik, hogy a szerelem valami szép dolog, pedig a sátán csapdája.De én érted még a sátánnal is megküzdök.~
/Ezel-Bosszú mindhalálig/
13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!