Starity

Filmes Idézetek

13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. május 25. 17:25 #141
Cintii
Cintii
sibunator ♥
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.06.
Hozzászólás: 3530
Csatolások: 56210
Azonosító: 126514
Offline offline
Grace Klinika:
'Kimondtad?! Szeretlek. Nem akarok nélküled élni. Megváltoztattad az életem. Kimondtad? Tervezd el! Legyen célod, haladj afelé, de olykor olykor nézz körül, és szippantsd be. Mert most vagy itt... és holnapra semmivé válhat. '

'Bármit megkaphatsz az életben, ha minden mást feláldozol érte. Ezt úgy értette, mindennek megvan a maga ára. Így mielőtt csatába szállsz, jobb átgondolni, mit vagy hajlandó veszíteni.'

'Néha nem tudjuk a múltat egyszerűen elengedni. Máskor pedig bármit megtennénk, csak hogy elfeledjük végre. És néha valami újat tudunk meg a múltról, ami mindent megváltoztat a jelenben.'

'Ne arra gondolj, mi lesz, arra koncentrálj, ami előtted van!'

2011. május 25. 17:34 #142
Cintii
Cintii
sibunator ♥
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.06.
Hozzászólás: 3530
Csatolások: 56210
Azonosító: 126514
Offline offline
Tuti Gimi:
'Az emberek azért pityeregnek a moziban, mert abban a sötét teremben megérintik a varázslatok arany medencéjét, habár csak rövid ideig. Aztán kijönnek és újra szembesülnek a való világgal, amitől kissé szomorú lesz a szívük, de nem tudják az okát, miért.'

'Mindenkiben van valami jó, ha adsz neki egy esélyt. Az emberek néha csalódást okoznak, néha meglepnek. Addig nem ismered meg őket, amíg nem a szívükre figyelsz.'

'Amikor egy dal felidéz egy emléket, amikor a porszemek a napfény felé szállnak, akkor az elvonja a figyelmed. Amikor hallod, hogy a távolban elhalad egy vonat a síneken, azon tűnődsz, vajon hová tarthat... Van, amikor nem számít, ki vagy és hol vagy. Egy apró pillanatra belépsz a mágia világába. Én ebben hiszek.'

'Nehéz elveszíteni valakit. Nagyon sokáig kerestem a választ, a magyarázatot, hogy miért történt. De erre sajnos nincs válasz. Ilyen az élet.'

'Zárj a szívedbe és menj világgá, de ne felejts el visszajönni.'

'Kellenek a megbánni valók, amíg a szép emlékek is velünk vannak. Mindenki követ el hibákat, csak legyen elég időnk helyrehozni őket.'

1 felhasználónak tetszik: Claudiia
2011. május 25. 21:10 #143
Loveme
Loveme
SPN
 
Státuszszeretem a petit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.07.
Hozzászólás: 1502
Csatolások: 2572
Azonosító: 140291
Offline offline
Batman:
-Miért zuhanunk a mélybe? Hogy megtanuljunk kimászni belőle.
-Nem számít mi van elrejtve csak az számít amit teszel.
heart.gif
2011. május 28. 16:00 #144
Cintii
Cintii
sibunator ♥
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.06.
Hozzászólás: 3530
Csatolások: 56210
Azonosító: 126514
Offline offline

Vámpírnaplók:
"Az élet túl kegyetlen. Ha többé nem hiszünk a szerelemben, miért akarnánk élni?"
"Nincs olyan, hogy rossz ötlet; csak rosszul végrehajtott."
"Ha tudsz fájdalmat érezni, tudsz szeretni."
"A kapcsolatok lényege a kommunikáció."
"A düh egy olyan érzés, amit azok éreznek, akiknek számít valami."
"Gyenge vagy te ahhoz, hogy játszd a nagyfiút!"
"A nők mindig tudják,hogy milyen a hatásos belépő."
"A barátok nem manipulálják egymást."
"A csalódottság csak azokat érintő érzelem, akik törődnek másokkal."
"Helyettem te ne hozz semmilyen döntést! Ha elmész, csak magad miatt menj, ne pedig
miattam!"
"A bizalom érdem.Nem tudom csak úgy, egyszerűen megadni neked."
"Mi választjuk meg az utunkat.Az értékeink és a tetteink, ezek határozzák meg,hogy kik
vagyunk."
"A bizalmat ki kell érdemelni, ez nem megy varázsütésre!"
"Annyira rendbe szeretném hozni a dolgokat, de minden ösztönöm azt súgja, hogy legyek
óvatos. Amiről nem tudsz, az nem fáj."
"Kedves Naplóm! Túléltem az első napot. Legalább 37-szer mondtam,hogy "jól vagyok, köszönöm",
de egyszer sem gondoltam komolyan.De senkinek sem tűnt fel. Ha valaki megkérdezi, "hogy
vagy?",igazából nem is kíváncsi a válaszra."
"Ma meggyőztem magam arról, hogy feladni nem szégyen. Ne kockáztass! Ne változtass! Csak
semmi dráma, ennek nem most van itt az ideje. De az okaim nem is okok, csak kifogások.
Valójában csak bujkálok az igazság elől, az igazság pedig az, hogy félek. Félek, ha egy
pillanatra is engedek a boldogságnak, a világ megint összeomlik körülöttem, és nem tudom,
hogy azt túlélném-e?"
"Ha elveszítünk valakit, az maradandó. Figyelmeztet, hogy milyen fájdalmak érhetnek."
"A szerelem fáj. Néha úgy érzed, mintha ez lenne a legjobb dolog a világon.Biztonságban
érzed magad tőle. Elfelejtet veled mindent, mintha újrakezdenél mindent. De a szerelemtől
érezheted úgy, mintha nem tudnád magad irányítani. Félhetsz. Mintha addig enne téged, amíg
semmi nem marad belőled. A szerelem tényleg szívás."
"Nagyobbat nem is tévedhettem volna. Azt hittem, elég lesz mosolyognom meg bólogatnom,úgy
csinálnom, mintha minden rendben lenne. Volt egy tervem. Meg akartam változni, új életet
kezdeni, a múlt nélkül, a fájdalom nélkül, valaki igazival. De ez nem olyan könnyű. A rossz
dolgok veled maradnak. Követnek. Nem tudsz megszökni előlük, bármennyire is szeretnél.Csak
azt teheted, hogy felkészülsz a jóra,hogy amikor az megtalál, megragadod, mert szükséged
van rá. Szükségem van rá."
wub.gif wub.gif
6 felhasználónak tetszik: pink_bunny, Bessie, VastagTamásfan, Lady Suzy, anna21, Borbély Miranda
2011. május 28. 16:00 #145
Cintii
Cintii
sibunator ♥
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.06.
Hozzászólás: 3530
Csatolások: 56210
Azonosító: 126514
Offline offline
Született feleségek:
"Igen, ha hibát követünk el, bocsánatot kell kérnünk, aztán pedig tovább lépni. Meg kell
próbálni elfogadni az életünkben a változásokat, azt kell választanunk, hogy megbízunk egy
régi ellenségben, vagy meg kell tanulnunk, hogy ne mi vívjuk meg a gyerekeink harcait. De
néha az a fájdalom, amit mi okoztunk, olyan nagy, hogy nem lehetséges továbblépni."
"Évente egyszer leülünk és számba vesszük mindazt a jót, amiben részünk van. Hálát adunk a
barátokért, akik megértenek, a szeretőkért, akik boldoggá tesznek, a gyerekekért, akik szót
fogadnak nekünk. Igen. Mindig hálásnak kell lennünk azért, amit kapunk, még akkor is, ha az
csak egy lehetőség."
"Ha azt nézzük, mit vettek el tőlünk, akkor nehezen viseljük el az életet. Ha azt nézzük,
mit adhatunk másoknak, az sokkal jobb."
"Nem számít, merre járunk. Nem számít, milyen gyorsan próbálunk odaérni. Nem számít, hogy
sohasem tekintünk vissza. A múltunk megtalálja az utat, hogy elcsípjen minket."
"Mindannyiunknak át kell lépnünk a múlton és tovább menni a jövőbe. És ha szerencsések
vagyunk, lesz valaki, aki segít."
"A világ tele van emberekkel, akik csúnya dolgokat művelnek. Miért viselkednek így?
Néhányan hazudnak, hogy ne veszítsék el, amit szeretnek. Néhányan bezárkóznak, mert félnek
a jövőtől. Néhányan falat emelnek maguk köré, mert megbánták tetteiket. Igen, mindenki
talál okot rá, hogy csúnya dolgokat tegyen. És amint rájövünk, miért teszik, megpróbálhatjuk
megállítani őket."
"Mind megkérdezzük magunktól: megbízom a szomszédomban? Az utca másik oldalán lakó pár
segíteni fog, amikor szükségem lesz rájuk? Számíthatok arra a nőre, aki az utca végén lakik?
Igen, a jó szomszédokra számíthatunk. De ha rájövünk, hogy nem bízhatunk meg a
szomszédjainkban, ideje elköltözni."
"Van valami, amit jó, ha nem felejtünk el, mikor a feje tetejére fordul a világ. Eljő a
reggel és az élet megy tovább. Összeszedjük magunkat és elmegyünk vásárolni, újrakezdjük
szerelmi életünket, vagy visszamegyünk dolgozni. Ne felejtsük el, hogy mindig minden jóra
fordul."
"Boldogság. Mindenki szeretné elérni. Néhányan biztosak benne, hogy megtalálják, amint
hazaköltöztek. Néhányan azt gondolják, megtalálják, ha új barátot szereznek. Néhányan azt
remélik, megtalálják, amint legyőzték versenytársaikat. És vannak, akik nem keresik tovább
a boldogságot, mert egy nap észrevették, hogy végig az orruk előtt volt."
"Arra nem veheted rá magad, hogy érezd, amit nem érzel. De arra igen, hogy helyesen
cselekedj az érzéseid ellenére."
"A világon mindenkinek szüksége van valakire, akire rábízhatja magát. De olykor-olykor az
életben azok, kikről azt hittük, mindig mellettünk állnak, hátat fordítanak nekünk. Ha ez
megesik, bámulatos, mire vagyunk képesek, hogy visszaszerezzük őket."
"Az igazságot akarni még nem elég, tudni kell azt is, hogy hol keressük. Az igazság pedig
illékony, tudja, hogy rejtőzzön el."
"Ha valamit nagyon szeretsz, nem hagyhatod csak úgy elveszni. Ez a fajta szeretet tart
minket életben, akár van értelme mások számára, akár nincs."
2 felhasználónak tetszik: kriszti145, rachella
2011. május 28. 16:01 #146
Cintii
Cintii
sibunator ♥
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.06.
Hozzászólás: 3530
Csatolások: 56210
Azonosító: 126514
Offline offline


Doktor House:
"Az emberek kibeszélik egymást, így felsőbbrendűnek tűnünk, mintha irányítanánk. És
olyankor egyesekből a dolgok ismerete, törődést vált ki."
"Az, akit akarunk, amikor haldoklunk, nem feltétlenül ugyanaz, akit akarunk, amikor élünk."
"Nincs rosszabb annál, mint olyat szeretni, aki folyton csalódást okoz!"
"Az a bölcs, aki tudja, hogy mit bír változtatni magán, és mi az, amivel született."
"Mind szánalmasak vagyunk. Ez tesz minket olyan érdekessé."
"Maga fél megváltozni. Inkább képzeli, hogy elmenekülhet, ahelyett, hogy megpróbálná.
Mert ha kudarcot vall, semmije sem marad. Ezért feladja valami valódinak az esélyét, hogy a
reménybe csimpaszkodjon. A remény meg... csak a nyápicoknak való."
"Szeretem a magányt. Vagy inkább meggyőztem magam arról, hogy jó így nekem. Egyedül
szenvedünk, egyedül halunk meg. Nem számít, hogy valaki mintaférj, vagy mintaapa, a holnap
mindenkinek ugyanazt hozza."
2011. május 28. 16:02 #147
Cintii
Cintii
sibunator ♥
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.06.
Hozzászólás: 3530
Csatolások: 56210
Azonosító: 126514
Offline offline
Ezel - Bosszú mindhalálig:
"Mindig fájdalmas visszagondolni a múltra, ha tudjuk, hogy a jövőt már nem lehet
megváltoztatni."
"Minden, amiről álmodsz, magában hordozza a megvalósulás lehetőségét, és amíg ki nem
iktatod ezt a lehetőséget, képtelen leszel elfelejteni mindazokat, akiket valóban
szerettél."
"Ahhoz, hogy megtartsunk valamit, nem kell erősen szorítanunk, bátran nyisd szét a tenyered,
és engedd el, amit addig abban őriztél, mert idővel, ami fontos, visszatér hozzád."
"Voltam már néhányszor ilyen helyzetben, és mindig megfogadtam, hogy nem térek vissza oda,
ahová nem kell. De vannak esetek, amikor a hely választja ki az embert. Ha már azt kérdezed
magadtól, hogy mit és hol rontottál el, jobb ha nyugodtan hátradőlsz és várod az eseményeket,
mert azoktól még a válaszaid sem kímélhetnek meg."
"Nem az a valódi veszély a bosszúban, hogy az ellenséged megtudja az igazat rólad. Az igazi
veszély az, hogy amíg a valódi énedet rejtegeted, másokról sem tudhatod meg a teljes
igazságot, csak amit a látszat enged."
"Bármilyen közel vagyunk a célhoz, sohasem biztos, hogy megérkezünk. A lehetetlennek
iszonyatos ára van. Ha pedig egy bosszú lehetetlen, annak az az ára, hogy többé nem
térhetünk haza. "
"Akkor is lehetsz hűséges, ha elfutsz valaki elől, és akkor is, ha odafutsz valakihez."
2011. május 28. 16:04 #148
Cintii
Cintii
sibunator ♥
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.06.
Hozzászólás: 3530
Csatolások: 56210
Azonosító: 126514
Offline offline
A pletykafészek:
"A férfit talán nem arról ítélik meg, hogy vele vagy-e, de téged mindig arról a férfiról
fognak megítélni, akivel vagy!"
"A múltunk mindig velünk marad, és csak arra vár, hogy megkavarja a jelenünket."
"Egyesek szerint a szerelem olyan, akár egy folyó; mások szerint olyan, mint egy lökött dal.
Néhányan azt mondják, a szerelem mindenhol ott van: felemelő érzés. Vannak, akik szerint a
szerelem olyan, akár a nevetés az esőben."
"Döntsd el, hogy mi a fontosabb: a büszkeséged és semmit nem kapni, vagy kockáztatni és
talán mindent megnyerni."
"Azt beszélik, könnyű megfeledkezni a gondokról, ha jó idő van. De elég egy hűvös fuvallat,
hogy visszafújja az arcunkba a valóságot."
"Azt mondják, az élet tele van meglepetésekkel. És hogy álmaink tényleg valóra válhatnak.
Ugyanakkor rémálmaink is."
"A szerelem olyan, mint mikor betörik a fej. Szédülünk tőle, azt hisszük, meghalunk, de
végül felépülünk."
"Csakúgy, mint az évszakok, az emberek is képesek változni. Nem túl gyakran esik meg, de
amikor igen, majdnem mindig jó. Néha a törött az, ami újra egész lesz. Néha nyitni kell az
új emberek felé és beengedni őket. De legtöbbször csak egy embert érint, aki valójában fél
kimutatni, mit is érez, mikor megkapja a lehetőségét annak, amit sosem remélt. És néhány
dolog sosem változik."
"Vannak dalok, amiktől táncra perdülünk. Dalok, amiktől énekelni kezdünk. De azok a legjobb
dalok, amik felidézik benned, amit akkor éreztél, amikor először hallottad őket. És ezzel
megint összetöri a szívedet."
"Ha családról van szó, a szívünk mélyén mind gyerekek vagyunk még. Nem számít, hány évesek
vagyunk, mindig kell egy hely, amit otthonunknak nevezhetünk."
"Mikor jövőnk hirtelen bizonytalanná válik, mindig azokat a kérdéseket utáljuk feltenni,
amikre félő, hogy már tudjuk is a választ."
"Néha a sors összehoz két szerelmest, csupán azért, hogy elszakítsa őket egymástól. Néha a
főhős végül helyesen választ, de az időzítés mindig rossz. És ahogy a mondás tartja, az
időzítésen múlik minden."
"Bármi az igazság, mindenki azt látja, amit akar."
"Az a baj a tündérmesékkel, hogy a lányoknak csalódást okoznak. A valóságban a herceg a
rossz királylánnyal megy el."
5 felhasználónak tetszik: Bessie, kriszti145, Lady Suzy, Bogszics, rachella
2011. május 28. 16:05 #149
Cintii
Cintii
sibunator ♥
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.06.
Hozzászólás: 3530
Csatolások: 56210
Azonosító: 126514
Offline offline
Smallville:
"Ha bízol valakiben, az nem csak egy percre vagy pillanatra szól, hanem örökre."
"Néha az a legnagyobb áldozat, amit hozhatunk, hogy elengedjük azt, akit a legjobban
szeretünk."
"A sorsunkat napról napra írjuk, nem pedig egy jövőbeli könyv lapjairól olvassuk."
"Olykor, hogy megvédjük azt, akit szeretünk, jobb titkot tartani."
"Gondolj bele, milyen kapcsolatban vagy vele, mindent tudnod kell róla, vagy elég tudni,
ami a szívében van, hogy megbízhass benne."
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. május 28. 16:06 #150
Cintii
Cintii
sibunator ♥
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.06.
Hozzászólás: 3530
Csatolások: 56210
Azonosító: 126514
Offline offline
Glee:
"A rossz hírnév is jobb, mint a semmilyen hírnév."
"Évekig építheted a jó híredet, de másodpercek alatt tönkre mehet. Pár rossz döntés és a
mennyből a pokolba zuhansz."
"Ha szeretsz valakit, ahogy én őt, akkor a részed lesz. Mint egy láthatatlan kötél, és nem
számít, milyen messze vagy, mindig érzed őt."
"Valami különleges részének lenni engem is különlegessé tett."
1 felhasználónak tetszik: rachella
2011. május 28. 16:28 #151
Cintii
Cintii
sibunator ♥
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.06.
Hozzászólás: 3530
Csatolások: 56210
Azonosító: 126514
Offline offline
Grace Klinika:
"A hegymászókat lefotózzák a hegy tetején. Mosolyognak, izgatottak, győzedelmesek. Útközben
nincs fotózás, mert ki kíváncsi az előzményekre? Lökjük magunkat, mert kell. Nem azért, mert
tetszik. A könyörtelen mászást, a fájdalmat és kínt,hogy előre lépj... ezt senki nem fotózza
le.Senki nem akar emlékezni erre. Csak a kilátás érdekes a végén. A lélegzetelállító
pillanat a világ tetején. Emiatt mászunk. Ez megéri a fájdalmat. Ez benne a legjobb...ez
mindent megér."
"Az orvosképzés lassú. Tanítanak minket békákon, disznókon és halottakon gyakorolni, mielőtt
élőkhöz érhetnénk. Könyörület nélkül oktatnak. Úgy nevelnek, mint a gyerekeket és néha
fogják a leggyengébb fiókát és egyszerűen kilökik a fészekből. Mindannyian felnövünk, és
kétségbeesünk, mikor odaérünk, hogy megragadtunk-e minden alkalmat, ami adódott,hogy
élhessünk. Annyira elfoglaltak vagyunk, miközben próbáljuk elhagyni a fészket. Nem gondolunk
arra a tényre,hogy odakinn nagyon hideg lesz. (...) És mire a saját lábunkon állunk,egyedül
maradunk."
"Ne agyalj egyfolytában azon,hogy mi vagy,vagy hogy ki tetszik, vagy hogy jó-e neked, hanem
legyél csak boldog, mielőtt te is remete leszel."
"Sokat kérünk a betegeinktől.(...) Arra kérjük őket,hogy vakon bízzanak meg bennünk. De az
ironikus az,hogy a sebészek nehezen bíznak meg valakiben, mert az első naptól arra tanítanak,
hogy senkiben ne bízzunk,csak önmagunkban.Csak a saját ösztöneidre hagyatkozhatsz."
"Feltételezzük,hogy az életünk nagy változásai lassan jönnek el... idővel. De ez nem igaz. A
nagy dolgok egy pillanat múve. Felnőtté válni, szülővé válni... egyik pillanatban még nem
vagy az, aztán a következőben már az vagy."
3 felhasználónak tetszik: Bessie, UnhappyMeals, kriszti145
2011. június 20. 18:20 #152
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
"Nem barátság. Sosem lesz az. Szerelem lesz, míg mindkettőtöket meg nem öl. Harc lesz, és ölelés. Gyűlölet lesz, hogy beleremegsz, de sosem lesz barátság.
A szerelem nem az ész dolga, a véré. A véré, amely a jogait követeli. "
(Spike - Buffy, the vampire slayer)

" - Miért csüng azon ami elmúlt? Van más is az életben a gyászon kívül?"
"- Szeretet. És remény. Valamiért. Remény, hogy találunk valami fontosat. Hogy az élet hoz némi örömöt is. De még ezek után is meglepődhetünk."
(Wesley & Illyria - Angel)
2011. július 25. 11:32 #153
Cintii
Cintii
sibunator ♥
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.06.
Hozzászólás: 3530
Csatolások: 56210
Azonosító: 126514
Offline offline
Tuti Gimi:
'-Vess egy pillantást magadra egy tükörben. Ki néz vissza rád?
-Az, aki lenni szeretnél?
-Vagy olyasvalaki, akinek lenned kellett volna?Az az ember, aki lenni akartál, de nem sikerült?
-Azt mondja valaki,hogy képtelen vagy rá,vagy nem leszel az?Pedig lehetsz!
-Higgy abban,hogy a szerelem körülötted ólálkodik!
-Hidd el,hogy az álmok valóra válnak, minden nap, mert így van!'

'Az életben sokszor lesznek olyan helyzetek,amikor félni fogsz. A félelem érthető, de ha nem dolgozol azon, hogy legyűrd, nagyszerű dolgokat veszíthetsz el.'

'Valaki egyszer azt mondta: vannak jó lányok, akik naplót vezetnek. A rossz lányoknak soha nincs idejük. Nekem... én csak élni akarok egy életet, amire emlékezni fogok. Még ha nem is írom le.'

'Rájöttem néhány dologra.Ha az életünk pontosan úgy alakul,ahogy szerettük volna - és állítólag ez a sikeres élet ismérve - nos, ebben az esetben néhányan azt gondolhatják,hogy kudarcot vallottam. Egy valami számít. Hogy a csalódások miatt ne a keserűség uralja az életünket. Tanuljuk meg elengedni a múltat. Ha elönt minket a sötét kétségbeesés, fogadjuk el, hogy nem fürödhet minden napunk fénybe. Jusson eszünkbe : csak az éjszaka fekete egén világítanak a csillagok, és azok a csillagok egyszer majd hazavezetnek minket. Ne féljünk attól, hogy hibákat követünk el, ne féljünk a botladozástól vagy a zuhanáástól. Sokszor éppen az tartogatja számunkra a legnagyobb örömöt, amitől a legjobban félünk. (...) Ki tudja, kit hová sodor az élet. Az út hosszú, de végül is...maga az utazás a cél.'

'Csak ha próbára tesznek, jössz rá, ki is vagy igazából, és csak ha próbára tesznek, jössz rá, ki is lehetnél. A személy, aki szeretnél lenni, már létezik valahol,ahova kemény munkával és hittel eljuthatsz, ha nem félsz attól, ami rád vár. '

'Egész életemben azt akartam, hogy büszke legyél rám. Minden döntésemnél, minden sikeremnél, minden kudarcomnál az jutott eszembe: mit gondolhatsz rólam. És szerintem elég jól csináltam a dolgokat. Tudom, mi az élet. Tudom, mire voltunk képesek. Azt is tudom, milyen igazságosnak lenni, hogy mi a helyes, és mi a tiszteletreméltó. Hogy akarom-e, hogy elfogadd ezt, támogass és büszke légy rám emiatt? Igen, akarom. Tudd, hogy ma volt az utolsó alkalom,hogy hülyének neveztél, és úgy beszéltél velem,ahogy.Szeretlek...,de ha nem tudod ezt elfogadni, ha nem fogadod el a döntéseim, akkor többé nem látogatlak meg.'

'Tiéd a szívem, mást nem tudok adni, és ha ez nem elég, akkor én sem vagyok elég neked.'

'A boldogságot nem adják ingyen. Ha így lenne, mindenki vigyorogna.'
1 felhasználónak tetszik: dóóra
2011. július 25. 13:18 #154
Cintii
Cintii
sibunator ♥
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.06.
Hozzászólás: 3530
Csatolások: 56210
Azonosító: 126514
Offline offline
Álomháború:
'Mindenkinek van egy angyala, egy oltalmazó, aki vigyáz rá. Sosem tudhatjuk, épp milyen alakot ölt, egyszer egy vénemberét, máskor egy kislányét, de ne hagyd,hogy becsapjon a látszat, erősebb ő bármelyik sárkánynál.Mégsem azért kísér,hogy harcoljon helyetted, hanem hogy a színpad széléről a füledbe súgja: hatalmad van az általad teremtett világok felett!'

'Ha nem állsz ki valamiért, akkor kudarcot vallsz mindenben!'

'Ki választja meg a lépéseinket tánc közben?Ki vezet minket őrült ostorokkal, és koronáz meg győzelemmel, ha túléljük a lehetetlent? Ki Ő, aki mindezt csinálja? Ki tiszteli szeretteink, az élettel amit túlélünk? Ki küld ránk szörnyeket és énekli, hogy sosem halunk meg?Ki tanít meg,hogy mi a valódi és,hogy miképp nevessünk a hazugságokon? Ki dönti el, miért élünk és halunk meg a védekezésben? Ki láncol le minket? És ki őrzi szabadságunk kulcsát? Te vagy az! Meg van minden fegyvered, amire szükséged van! Most pedig harcolj!'
1 felhasználónak tetszik: Lady Suzy
2011. július 25. 13:28 #155
- törölt felhasználó -    
"Vagy kiszolgálunk, vagy fel!" biggrin.gif
(Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street)
2011. július 25. 14:17 #156
Cintii
Cintii
sibunator ♥
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.06.
Hozzászólás: 3530
Csatolások: 56210
Azonosító: 126514
Offline offline
P.S. I Love You:
'Az elmebaj a gazdagok kiváltsága,egy dolgozó ember nem engedheti meg magának.'

'Az a dolgom, hogy alkossak!Az már édes mindegy, hogy mit.'

'Ha végleg elhagysz, az én életemnek megszűnik az értelme. Ha hagylak elmenni, soha többet nem látlak viszont. De hiába próbálok küzdeni ellene, csak halasztom a halaszthatatlant. Szembeszállok mindennel, hogy még egy percet eltölthessek veled, és ha ez lehetséges, akkor egész életemben érted fogok küzdeni, azért az egyetlen percért, és azért az egy kimondatlan szóért!'

'Tudom, milyen érzés az, hogy mintha ott sem lennél, amíg ő rád nem néz, meg nem érint, vagy nem süt el egy viccet a károdra...Csak hogy mindenki lássa, hogy vele vagy, az övé vagy.'

'Nem attól félek,hogy elfelejtesz, hanem azt a lányt felejted el folyton, aki voltál!'

'Te voltál az életem, de én csak egy fejezet vagyok a tiédben.'
2011. július 25. 15:29 #157
Cintii
Cintii
sibunator ♥
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.06.
Hozzászólás: 3530
Csatolások: 56210
Azonosító: 126514
Offline offline
Ezel - Bosszú mindhalálig:
'Ha azt hiszed, hogy egy hasonlóval elfeledheted az elsőt, nagyon is tévedsz.'

'A bor az összes illatával, aromájával, a könnyedségével, a testességével lényegében olyan, mint az ember, ezért is olyan nemes dolog. Nem a külsejét nézve, hanem az ízét megérezve ismered meg. Akkor ismered meg, ha magad mellett tartod, ha figyeled, ahogy változik, mert a hirtelen változás csalódást is okozhat, és inkább ott hagynád a palackban. Ezért aztán ki kell várni a megfelelő időt, nem könnyű, de érezni kell, hogy mikor jön el, majd pedig határozottan, ellentmondást nem tűrően kiszakítani az addigi közegéből. Ha pedig ez sikerül, akkor ahogy az embereknél, hagyjuk, hogy kiadja a lelkét. Aztán nézzük meg jó alaposan, mint amikor egy régi baráttól búcsúzunk, aztán boldogan köszönjünk el tőle.'
2011. július 25. 15:31 #158
Cintii
Cintii
sibunator ♥
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.06.
Hozzászólás: 3530
Csatolások: 56210
Azonosító: 126514
Offline offline
Grace Klinika:
'A szerelem elvesztése olyan, mint a szervkárosodás. Mintha haldokolnál. Az egyetlen különbség, hogy a haldoklás véget ér. Ez? Örökké is eltarthat.'

'Okkal mondtam, hogy boldogabb lennék egyedül. Nem azért, mert úgy gondoltam, egyedül boldogabb lehetnék. Azért, mert úgy gondoltam, ha szeretnék valakit, aztán szétmennénk, talán nem élném túl. Könnyebb egyedül lenni. Mert mi van, ha rájössz, hogy szükséged van a szeretetre, de nem kaphatod meg? Mi van, ha megszereted, és támaszkodsz rá? Mi van, ha erre alapozod az életed, és aztán minden szertefoszlik? Túlélhetsz ekkora fájdalmat?'

'Egyszer neked is lesz gyereked, és rettenetesen fogsz örülni annak a kis életnek, akiért felelős leszel. Azt fogod hinni, hogy az égvilágon mindent rosszul csinálsz. Ez normális! Olyanokon tépelődsz majd, hogy mivel etesd, és hogy hová küldd iskolába, hogy hegedűórákra járjon, vagy inkább zongorázzon. De hadd áruljak el neked egy titkot: nem számít. Legyen a gyereked zongorista, vagy matekzseni, egy cseppet sem számít, mert végül úgyis csak az a fontos, hogy boldog legyen.'
2011. július 25. 15:34 #159
Cintii
Cintii
sibunator ♥
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.06.
Hozzászólás: 3530
Csatolások: 56210
Azonosító: 126514
Offline offline
Született Szinglik:
'Ha valaki tényleg az igazi, akkor bármilyen kalandra el kell kísérjen.'

'Tudod mi a legrosszabb? Amikor összeomlik az életed, és pont az okoz csalódást, akire a leginkább számítottál.'

'Minden dolgom jól alakul. Tudod, miért? Mert hiszek benne.'

'Fura a kapcsolatokban, hogy két ember ugyanott kezd el valamit, és aztán valamilyen oknál fogva két különböző irányba haladnak tovább.'

'Nálam igazából a család az, amiről beszélhetek, és nem csak a vér szerinti kötelékről van szó, hanem annál sokkal nagyobb dologról. A családot azok az emberek alkotják, akiket beengedsz az életedbe. A család az, ami támogat és átsegít dolgokon. Ők azok, akikkel igazán törődsz.'

'Amikor azt mondjuk, hogy nem akarunk beszélni valamiről, az azt jelenti, hogy nagyon el akarjuk mondani valakinek, csak nem akarunk sebezhetőek lenni.'
2011. július 25. 15:37 #160
Cintii
Cintii
sibunator ♥
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.06.
Hozzászólás: 3530
Csatolások: 56210
Azonosító: 126514
Offline offline
Glee:
'Az kell, hogy önmagad légy. (...) Ne veszítsd el a lényeged azért, mert könnyebb másnak lenni.'

'Azt akarom mondani, hogy ne add fel az álmaidat! Ha el tudod képzelni, valóra válhat!'

'Tudod, miért jöttem vissza? Hogy megvalósítsam az álmaidat. Akármi is az, én megvalósítom!'

'Néha úgy érzed, a gimi az életed, de ne feledd: egyszer vége lesz! (...) És utána csodás dolgokat fogsz véghez vinni!'
13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!