Starity

Filmes Idézetek

13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. december 21. 19:58 #201
rachella
rachella
EchelonMuserGlambert
 
Státusz“Menj az utamból! Elhasználod az oxigénemet!” /Száll a kakukk fészkére/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.11.
Hozzászólás: 1591
Csatolások: 0
Azonosító: 147043
Offline offline
Harcosok klubja
"Idővel mindenkinek nullára csökken a túlélési esélye."
"Elutasítom az anyagi javak fontosságát hangsúlyozó értékrendet."
"Csak akkor tehetsz meg mindent, hogy ha már semmid sincs."
"Nem a munkád vagy, és nem is a bankbetéted. Nem a kocsid vagy, és nem a tárcád tartalma. Nem egy menő ruha vagy. Egy bohóckodó ganajkupac vagy a világon."
"Az óvszer a mai világ üvegcipellője. ha találkozol egy idegennel felveszed, táncolsz benne egyet, aztán eldobod. Mármint a kotont, nem az idegent."
"A történelem zabigyerekei vagyunk. Nincs se célunk, se helyünk. Nincs világháborúnk, se válságunk. A mi háborúnk szellemi háború, a mi válságunk az életünk."
" -Jesszusom! Te egy hang vagy a fejemben!
- Nem! TE vagy egy hang az ÉN fejemben! "
" Na! Állj! Tudod, mit csinálsz? Pisztollyal lövöldözöl a képzeletbeli barátodra! 1500 liter nitroglicerin mellett! " biggrin.gif
"Majdnem életközeli élményben volt részünk."

Terhes társaság

"-Mi a kedvenc színed?
-Kék.
-Űberkúúúl! Enyém a zöld!"
"Azt hiszi, ember! A kis hülye!" biggrin.gif
" - Ú! Bocsi, hogy meglőttelek. Nem hittem, hogy betalál.
-Semmi baj, nem haragszom. Add ide a sálad!
-Megfojtassz?
-Nem, a sebre kell!!!" _nevet.gif

127 óra
-Igaz, hogy annak ellenére, vagy talán épp azért, mert egy ** nagy hős vagy, senkinek sem mondtad el, hogy hová mész?
-Igen, így igaz.
-Senkinek?
-Senkinek.
-Upsz!../kis csönd/...upsz...upsz
3 felhasználónak tetszik: CumberAddicted, dorii_TVD, House Of Wax
2011. december 28. 00:11 #202
- törölt felhasználó -    
az egyik kedvenc filmes idézetem!a film pedig csúúúcs!

Íme ott látom atyám.
Látom anyám, nővéreim és fivéreim.
Magam előtt látom minden ősöm az idők kezdetétől.
Mind hívnak engem,
Hogy bátran kövessem én is őket
A nagy Valhallába
Ahol a hősök örökké élnek.

/A 13. harcos c. filmből/
1 felhasználónak tetszik: CumberAddicted
2014. január 13. 09:08 #203
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Az egész film összességében elég gyengusz, de bizonyos jelenetei megunhatatlanok... rohog.gif

The In-Laws (Apósok akcióban) 2003

- To Fat Cobra...in the flesh. So tell me... How many kills do you have?
- Kills? Six.
- Six only?
- Since Christmas.


http://kepfeltoltes.hu/140113/947325017001_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

--- rohog.gif --- rohog.gif --- rohog.gif ---

- Did you say "soak"?
- I didn't mean soak the whole body.
- I'll grab a bathing suit. Which would you like, American or French?
- Soviet.
- I'll be right back.


http://kepfeltoltes.hu/140113/theinlaws2003_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

--- rohog.gif --- rohog.gif --- rohog.gif ---

- I'm married. You're married?
- Yeah, I'm married. Well, actually, we're separated. Okay, I killed her.
- Well, my wife is still very much alive. It's very nice to have a wife.
- But as a man, there are certain things I can only do with other men.
- Like golf?
- No, I'm not gay. It's just occasionally I need the company of a man.
- Just because I'm big, it doesn't mean I'm easy.


http://kepfeltoltes.hu/140113/003_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

--- rofl.gif --- rofl.gif --- rofl.gif ---
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2014. március 29. 20:09 #204
- törölt felhasználó -    
Közönséges bűnözők
"Óriási csel, mondhatni ördögi trükk volt. Elhitette a világgal, hogy nem is létezik. Aztán egyszer csak eltűnt!"
"Az Ördög legnagyobb ámítása, hogy meggyőzte a világot: nem létezik."
"Keaton mindíg azt mondta: Nem hiszek Istenben, de félek tőle. Én viszont hiszek Istenben, de az egyetlen akitől félek, az Keyser Söze."
http://25.media.tumblr.com/2baff88e7ae548ffaf02bd99e7e7e558/tumblr_ms2fehEIzr1rawb5do1_500.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2014. március 30. 10:40 #205
- törölt felhasználó -    
Közönséges bűnözők

"Hogy lőheti hátba az Ördögöt? És ha elvéti?"

http://31.media.tumblr.com/tumblr_llzmkvjOsD1qkv74mo1_500.png
1 felhasználónak tetszik: CumberAddicted
2014. március 31. 23:43 #206
- törölt felhasználó -    
Becstelen Brigantyk

"Imádom a szóbeszédet! A tények gyakran félrevezetők, de a szóbeszéd, igaz-e vagy sem, gyakran árulkodó."

"A harsány hang soha versenyre nem kelhet a tisztával, még ha az suttogás is."

"Az a helyzet Werner, hogy ezzel nagy örömöt okoz nekünk. Amikor Donny halálra ver egy nácit, az kicsit olyan, mintha moziba mennénk."

"Hans Landa ezredes: Szabad a nevét?
Aldo Raine hadnagy: (Vito Corleone-mimikával) Enzo Gorlami.
Hans Landa ezredes: Elnézést, még egyszer?
Aldo Raine hadnagy: (ugyanazzal a tekintettel) Gorlami!
Hans Landa ezredes: Pardon?
Aldo Raine hadnagy: Gorlami!
Hans Landa ezredes: Értem. Köszönöm. És az Önét?
Donnie Donowitz őrmester: Antonio Margarethe.
Hans Landa ezredes: Még egyszer, legyen szíves!
Donnie Donowitz őrmester: (szótagolva, a kacsóját a magasba emelve) Mar-ga-re-the!
Hans Landa ezredes: Tessék?
Donnie Donowitz őrmester: Mar-ga-re-the!
Hans Landa ezredes: Á, értem! Köszönöm. Hát az Önét?
Omar Ulmer: (gyorsan) Dominic Decocco.
Hans Landa ezredes: Príma."

"Werner, ha hallottál rólunk, akkor tudod, hogy nem szokásunk foglyokat ejteni. Mi náci gyilkolásban utazunk, és barátom virágzik az üzlet!"

"Donnie Donowitz őrmester (rábök az ütőjével a német katona vaskeresztjére): Ezt zsidóölésért kaptad?
Német katona: Bátorságért!"

"Hans Landa ezredes: Au revoir, Shosanna!"

http://gifrific.gifrific.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2012/08/Christoph-Waltz-Dancing-in-Chair-Inglourious-Basterds.gif
1 felhasználónak tetszik: CumberAddicted
2014. június 06. 12:28 #207
CumberAddicted
CumberAddicted
visszatérő vendég
 
StátuszI'm not a sociopath, I'm just an introvert person. Do your research!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.02.
Hozzászólás: 121
Csatolások: 0
Azonosító: 226953
Offline offline
Utolsó Utazás ( Third Star )

,,Elmegyek úszni.Holnap beúszom,mélyre, az öböl közepére és többé nem jövök vissza.
-Miért tennéd?
-Mert mostantól kezdve ilyen lesz az életem!A fájdalom miatt.A gyógyszerek miatt,amit a fájdalmaimra szedek és amit a többi gyógyszer mellékhatásai miatt szedek... Már ti is tudjátok milyen ez... És ez csak rosszabb lesz!Az életem eddig tartott.Innentõl minden...más lesz. Egyre jobban és jobban belesüppedek a saját fájdalmamba.Ez nem az az élet amire az ember vágyik!Soha nem éreztem ennyire,hogy élek!De mostmár...szeretném,ha vége lenne.Szeretnék végre befejezni valamit!" - James ( Benedict Cumberbatch )
1 felhasználónak tetszik: Barbus87
2014. június 22. 13:53 #208
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Itt konkrétan tócsákban folyik a könnyem mikor nézem sad.gif

"Tudod, szerelem voltál neki első látásra. Mikor rólad beszélt, óva intettem. Azt mondtam, hogy nehéz lenne, hogy lehetetlenség. Azt tanácsoltam, hogy hagyja, és tudod mit mondott? Nem hagy ki valamit, ami remek lehet, csak mert egyben nehéz is. Ha rám hallgatott volna akkor a legcsodásabb dolgot hagyta volna ki."

vagy ez:

"Ha engem kérdeznek, Danny gazdag életet élt. Ha látták a lakását, a munkahelyét, nehezen osztanák ezt a véleményt, de ha ismerték, nincs kétségük felőle. Csak 24 éves volt, de Danny élt, többet mint más egy élet alatt." cray.gif

/Hallgass a szívedre/
2014. június 22. 14:38 #209
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
"Egyik élet sem fontosabb a másiknál. És mindennek megvan a maga célja, mindennek. Képzeld el, hogy mind a nagy terv részei vagyunk, melyet egy nap majd megértünk! És e napon, miután megtettük azt amire csakis mi vagyunk hivatottak, felszállunk és azokkal kiket legjobban szerettünk, újraegyesülünk örök ölelésben. Képzeld el, hogy csillagokká válunk!"

/Téli mese/
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2014. június 22. 18:21 #210
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
"- Tehát ha eljön az ideje, meg kell halnia?
- Igen, igen, meg kell halnia.
- Megóvta Őt, hogy majd feláldozza a megfelelő percben? Úgy nevelte mint a vágóhídra szánt malacot?
- Azt akarja mondani, hogy fontos lett magának a fiú?
- Expecto Patronum!
- Lily? Ennyi év után is?
- Örökké. cray.gif

/Harry Potter és a halál ereklyéi 2/

"Vannak akik úgy hozzászoknak a dolgokhoz, még a rossz dolgokhoz is, hogy nem mernek változtatni. Az ilyen emberek feladják. És ha ők feladják, mindenki veszít."

/A jövő kezdete/
2014. június 22. 18:25 #211
- törölt felhasználó -    
Twilight:

’ Alkonyat van megint. Újra vége van valaminek. Bármilyen tökéletes is egy nap, mindig véget ér..”

"Ne állj ellen, az Alkonyat úgyis leszáll!"

"És az oroszlán beleszeretett a bárányba... ’’

"Ha már úgyis a pokolba kell mennem, akkor legalább csináljam rendesen."

"Hozd a bilincseket - a rabod vagyok."

"Ha álmodhatnék, akkor rólad álmodnék. És nem szégyellném."

"Sosem tűnődtem azon, hogy hogyan szeretnék meghalni... De ha már meg kell halnom valaki olyasvalaki helyett haljak, meg akit szeretek."

„ Ha nem lenne sötét, sose látnánk csillagokat.”

„- Hihetetlen, hogy valaki, aki ilyen gyönyörű, hús-vér ember legyen.”

„ Ha az élet valóra váltja a legmerészebb álmodat, akkor nincs mit megbánnod, ha ez az álom egyszer véget ér.”

„ Elérni csak úgy fogsz, hogy szívvel látsz nem ésszel.”

„Szóval én vagyok a kedvenc kábítószered?”

„- Mi van akkor ha nem én vagyok a szuperhős? Mi van akkor, ha én a szörnyeteg vagyok?”
2014. június 22. 18:29 #212
- törölt felhasználó -    
Szellemekkel suttogó :

Néha az apróságok számítanak. Mindaz, amit nap mint nap csinálsz. Mindaz, amit minden egyes nap teszel másokért. Ha kicsiben is, de megmented a világot.

Ölve vagy halva:


Ha nagy akarsz lenni, akkor tanulj meg gyógyítani!

A Dresden-akták:

A varázslat lehet sötét, veszélyes, halálos, de ha megmaradunk a keskeny úton és tiszta a szívünk, akkor arra is használhatjuk, hogy a világot egy kicsit fényesebbé tegyük.

Trónok harca:

Ami történt, megtörtént. Feledésbe hullt már. Csak akkor eleven, ha beszélünk róla.

Carrie naplója:

Bármi történjen is veled, ha megoszthatod másokkal, attól jobbá válik!
2014. június 26. 22:47 #213
Dóri1996
Dóri1996
visszatérő vendég
 
StátuszNegyed mérföldről negyed mérföldre élek ... ♥ F&F ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.04.
Hozzászólás: 475
Csatolások: 68
Azonosító: 189093
Offline offline
Az első szerelem csodája, meg ilyesmi. Hihetetlen, micsoda különbség van aközött, hogy olvasol valamiről, a moziban látod, vagy személyesen megtapasztalod. /Alkonyat/

Alapjában véve önző alak vagyok. Túlságosan vágyódom a társaságodra, semhogy képes lennék azt tenni, ami helyes. /Alkonyat/

Nem csodálom, ha olyasmit is hallottál, aminek nem örültél. Tudod, azt mondják, a hallgatózóknak már csak ez a sorsa! /Alkonyat/
2014. június 26. 22:47 #214
Dóri1996
Dóri1996
visszatérő vendég
 
StátuszNegyed mérföldről negyed mérföldre élek ... ♥ F&F ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.04.
Hozzászólás: 475
Csatolások: 68
Azonosító: 189093
Offline offline
Rettentően féltem, hogy többé nem lesz alkalmam így együtt lenni vele - soha többé nem beszélgetünk ilyen őszintén, mint most, amikor leomlott a kettőnk közt emelkedő fal.. /Alkonyat/

Megkérhetlek valamire? (...) Ha majd legközelebb megint úgy döntesz, hogy a saját érdekemben keresztülnézel rajtam, volnál szíves előre figyelmeztetni?! /Alkonyat/

Egyszerűen nem vagyok hajlandó olyan kocsiban furikázni, amelyiknek piros-kék villogó van a tetején, és mindenki csigalassúsággal kezd araszolni, ha feltűnik valahol. /Alkonyat/
2014. június 26. 22:48 #215
Dóri1996
Dóri1996
visszatérő vendég
 
StátuszNegyed mérföldről negyed mérföldre élek ... ♥ F&F ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.04.
Hozzászólás: 475
Csatolások: 68
Azonosító: 189093
Offline offline
A remény újra meg újra felütötte a fejét a lelkemben, hogy aztán fájdalmasan eltiporja a valóság. /Alkonyat/

Bármiféle sporttal próbálkoztam, mindig alaposan beégtem, ön-és közveszélyesnek bizonyultam. /Alkonyat/

A szerelem meg a testi vágy nem mindig járnak kéz a kézben. /Alkonyat/

Alkonyodik. (...) A legkönnyebb időszak. De a legszomorúbb is, bizonyos tekintetben... egy újabb nap vége, az éjszaka visszatérte. Semmi sem olyan kiszámítható, mint a sötétség. /Alkonyat/
2014. június 26. 22:48 #216
Dóri1996
Dóri1996
visszatérő vendég
 
StátuszNegyed mérföldről negyed mérföldre élek ... ♥ F&F ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.04.
Hozzászólás: 475
Csatolások: 68
Azonosító: 189093
Offline offline
Azért félek, mert... hát szóval, nyilvánvaló okokból nem maradhatok mindig veled. És attól félek, hogy én veled akarok lenni, sokkal jobban vágyódom rá, mint szabadna. /Alkonyat/

Éreztem - és úgy sejtettem, ő is érzi -, hogy a holnapi nap sorsdöntő lesz. A kapcsolatunk nem egyensúlyozhat továbbra is a kés élén, le kell esnie róla vagy erre, vagy arra - hogy merre, az teljességgel az ő döntésétől és ösztöneitől függ. Én már döntöttem, még mielőtt tudatosan választhattam volna, és kész voltam vállalni ennek a döntésnek minden következményét. Az én számomra nem létezett ijesztőbb, gyötrelmesebb gondolat annál, hogy elszakadjak tőle. Ez egyszerűen lehetetlenség. /Alkonyat/

- Én nem akarok elbúcsúzni tőled!
- Hát nem érted? Pontosan ez bizonyítja, hogy igazam van. Fontosabb vagy nekem, mint én neked, mert én meg tudom tenni (...). Ha az a helyes, hogy elbúcsúzzunk, akkor én inkább magamnak okozok fájdalmat, mint hogy neked ártsak, nehogy veszélybe sodorjalak! /Alkonyat/

Sokkal... okosabban tennéd, ha nem barátkoznál velem. De már belefáradtam, hogy megpróbáljam magamat távol tartani tőled. /Alkonyat/
2014. június 26. 22:52 #217
Dóri1996
Dóri1996
visszatérő vendég
 
StátuszNegyed mérföldről negyed mérföldre élek ... ♥ F&F ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.04.
Hozzászólás: 475
Csatolások: 68
Azonosító: 189093
Offline offline
Alkonyatból pár idézet remélem tetszetni fognak smileeee.gif

Jól titkolod - mondta lassan. - De azért le merném fogadni, hogy sokat szenvedsz. Csak nem engeded, hogy meglássák rajtad.

Egész délelőtt attól rettegtem, hogy megint olyan érthetetlenül gyűlölködő pillantással fog majd méregetni. A lelkem egyik fele szeretett volna elébe állni és nekiszegezni a kérdést, mi baja van velem. Éjszaka, miközben álmatlanul forgolódtam az ágyamban, el is képzeltem, mit fogok mondani neki. De túl jól ismerem magamat, és egy pillanatig sem gondoltam komolyan, hogy csakugyan elébe mernék állni. Hozzám képest a Gyáva Oroszlán maga a Terminátor.

Lassan összeszedegettem a holmimat, és közben megpróbáltam elfojtani a dühömet, mert attól féltem, elsírom magam. Úgy tűnik, valami rejtélyes okból az indulataim a könnycsatornáimmal állnak összeköttetésben. Ha dühös vagyok, rendszerint sírva fakadok, ami elég megalázó.

Nem könnyen kötök kapcsolatot a kortársaimmal. Igazság szerint egyáltalán senkivel sem. Anyámhoz például közelebb érzem magam, mint bárkihez ezen a planétán, és mégis, vele se voltunk igazán soha ugyanazon a hullámhosszon. Néha már arra gondoltam, talán az én szemem nem is ugyanazokat a dolgokat látja, mint a többi emberé. Lehet, hogy az agyam nem úgy működik, mint másoké?

Ha jól értettem, nem azon aggódsz, hogy egy vámpírokkal teli házba látogatsz, hanem attól félsz, hogy azok a vámpírok nem fognak kedvelni téged?

Az ujja lassan végigsimított a gerincemen, éreztem, ahogy felgyorsul a lélegzete. Kezem erőtlenül támaszkodott a mellkasának, és már megint szédültem. Lassan előrehajtotta a fejét, és másodszor is megérintette hűvös ajkával az enyémet, nagyon óvatosan, résnyire nyitott szájjal. És akkor összeroskadtam.

Felemelte a kezét, a szemén láttam, hogy vívódik, aztán gyorsan végigsimított ujja begyével az arccsontomon. A bőre ugyanolyan jeges volt, mint mindig, de ott, ahol megérintett, a bőröm ijesztően forró lett - mintha megégettem volna magam, csak még nem érezném a fájdalmat.
Semmi nem űzi el úgy az álmot, mint egy megoldatlan rejtély.

Bármennyi közös időt szánt is nekünk a sors, egy percet sem akartam veszíteni belőle.

Nem tudom, meddig ültünk ott mozdulatlanul. Talán órákig. Végül a pulzusom lenyugodott, de Edward nem moccant, szótlanul tartott a karjában. Tudtam, hogy bármelyik pillanatban túl sok lehet neki ez az egész, és akkor az én életemnek vége - olyan gyorsan, hogy talán észre sem veszem.

És mégsem féltem. Semmi másra nem tudtam gondolni, csak arra, hogy átölel.

Ha tudnék álmodni, én is rólad álmodnék. És nem szégyelleném.

Ha már úgyis a pokolra jutok, legalább legyen miért.

Valahányszor hideg keze megérintett, a szívem mindig meglódult. Két ilyen alkalommal láttam valamit az arcán, ami arra vallott, hogy képes meghallani a szívverésemet.

Alkonyat van megint. (...) Újra vége van valaminek. Bármilyen tökéletes is egy nap, mindig véget ér.

Döbbenetes, milyen hirtelen elszállt a fojtogató félelem, döbbenetes, milyen tökéletes biztonságban éreztem magam abban a pillanatban, amint meghallottam a hangját.

Ha létezik egyáltalán kellő számú tanúbizonysággal alátámasztott beszámoló, hát a vámpírokról szóló ilyen. Nem hiányzik semmi. Hivatalos jelentések, közismert személyek - orvosok, papok, rendőrbírák - eskü alatt tett, írásbeli nyilatkozatai: egyetlen jogász sem kívánhat ennél meggyőzőbb bizonyítékokat. És mégis, ugyan ki hisz a vámpírokban?

Az a tudat vigasztalt, hogy ha már meg kell halnom, olyasvalaki helyett halok meg, akit szeretek. Nemes célért, éppenséggel. És ez azért számít valamit.

Minden apa álma, hogy a lánya elkerül a háztól, mielőtt istenigazában beindulnának a hormonjai.

biggrin.gif smileeee.gif biggrin.gif smileeee.gif thumbsup.gif
2014. november 14. 12:18 #218
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Nem teljesen filmes idézet, sokkal inkább sorozat, úgyhogy nézzétek el nekem. tongue.gif

"Had meséljek a félelemről. A szíved olyan erősen ver, hogy a kezeiden érzem. az a sok vér és oxigén, amit átpumpál az agyadon, olyan, mint egy rakéta-üzemanyag. Gyorsabban futnál, keményebben harcolnál, magasabbra ugranál, mint életedben valaha annyira fel vagy pörögve, hogy még az időt is le tudnád lassítani. Mi a gond a félelemmel? a félelem szupererő. A te szupererőd."
(Peter Capaldi - Doctor Who)
2014. november 14. 22:18 #219
Solarian
Solarian
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.16.
Hozzászólás: 1401
Csatolások: 149
Azonosító: 32386
Offline offline
http://i.imgur.com/h5Jd9VC.gif

cray.gif
2015. január 28. 20:45 #220
- törölt felhasználó -    
Te akkor is láttál, amikor láthatatlan voltam.-Neveletlen hercegnő
13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!