Starity

Filmes Idézetek

13 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. augusztus 24. 22:23 #101
- törölt felhasználó -    
Idézet(EmilyTaylor @ 2009. August 24. - 20:39)
Gyilkos elmék wub.gif



wub.gif wub.gif wub.gif kösziiiii thumbsup.gif imádom wink.gif
2009. augusztus 25. 19:47 #102
- törölt felhasználó -    
Gyilkos elmék wub.gif wub.gif
Nem számít, milyen sötét a perc, a szeretet és a remény mindig él. (George Chakiris)

A fény azt hiszi, hogy mindennél gyorsabban halad. De téved. Mindegy, milyen gyorsan halad a fény, azt veszi észre, hogy mindig a sötétség ért oda elõbb, és már ott vár rá. (Terry Pratchett)

A szörnyek valódiak, és a kísértetek is. Itt élnek bennünk. És van úgy, hogy õk gyõznek. (Stephen King)


Elveszíteni egy gyereket olyan, mintha magadból veszítenél el egy darabot. (Dr. Burton Grebin)

Család nélkül a férfi, egyedül a világon, reszket a hidegtõl. (Andre Maurois)

Mindannyian egy égõ házban élünk. Nem hívhatjuk a tûzoltókat, nincs kiút. (Tennessee Williams)

Az õrület határáig szerettem. Ezt hívják elmebajnak. Ezt, ami nekem az egyetlen érezhetõ módja szeretni.(Francoise Sagan)

A sors nem elégszik meg egyetlen csapással. (Publilius Syrus)

Az emberek egymásra halmozzák életük hibáit, és kreálnak belõle egy szörnyet, amit végzetnek hívnak. (John Hobbes)

Azt hiszem, mélyen belül mind képesek vagyunk kimondhatatlan dolgokra. Hogy hol kezdõdik, vagy hogyan hívod, nem tudom.

Nincs az az eretnekség, vagy filozófia, ami annyira összeegyeztethetetlen az egyházzal, mint az emberi lény. (James Joyce)

A prostituált, annak ellenére, amit a feministák mondanak, nem áldozata a férfiaknak, hanem leigázója. Egy törvényen kívüli, aki a markában tartja a szexuális csatornákat, melyek a természet és a kultúra között húzódnak. (Camille Paglia)

A prostituáltat nem a szexért fizeted, hanem azért, hogy utána elmenjen. (Dashiell Hammett)

És Garciának is volt megint egy jó listája: ?egy dallasi kiadású tömött zsebû lúzer lista?

Azoknak, akik hisznek, nem kell bizonyíték, azoknak, akik nem hisznek, nem létezik bizonyíték. (Stuart Chase)


Én sosem tanítom a diákjaimat, csak próbálom megteremteni a feltételeket, amiben tanulhatnak. (Albert Einstein)

Fiatalon tanulunk. Idõsen megértünk (Marie von Ebner-Eschenbach)

Kétség sem fér hozzá, hogy a család és az otthon az, amely által az emberi társadalom legnagyobb erényei születnek, erõsödnek és táplálkoznak. (Winston Churchill)

A család ereje, akár egy hadsereg ereje, az egymás iránti hûségen áll. (Mario Puzo)

Garcia új nevet adott a rendõrségi nyilvántartásnak:...?tetû-évkönyv?

Ha nem lenne pokol, olyanok lennénk, mint az állatok. Ha nincs pokol, nincs méltóság. (Flannery O'Connor)

A rossz hírek megállítanak minket egy idõre, de aztán tovább lépünk. A remény megbénít.

Ahogy mondtam, néha nincsenek szavak, nincs okos idézet, ami találóan összegezné, ami az adott nap történt. Néha a nap egyszerûen csak...Véget ér.

Porfelhõvé válik az egész Egyiptom fölött, és hólyagos fekélyeket támaszt az embereken és állatokon egész Egyiptomban. (Exodus 9:9)

A biztonság leginkább puszta babonaság. Nem létezik a természetben, és az ember gyermeke sosem tapasztalhatja meg a maga egészében. (Helen Keller)

Nem vagyok biztos az autókat illetõen. A sebességnövekedésük talán hátralépés a civilizációban. (Booth Tarkington)

Az emberi hang sosem ér olyan messzire, mint a lelkiismeret hangja. (Mahatma Ghandi)

Ahhoz, hogy a fény oly fényesen ragyoghasson, ott kell lennie a sötétségnek is. (Francis Bacon)

Egy halandó sem tud titkot tartani. Ha a szája néma, az ujjaival fecseg. Az árulás minden porcikájából szivárog. (Sigmund Freud)

A halogatás a tagadás leghalálosabb formája. (C. Northcote Parkinson)

Mind testvérek vagyunk a felszín alatt. Én egy valakiért is hajlandó lennék lenyúzni az emberiséget, hogy ezt bizonyítsam. (Ayn Rand)

Mert aki vérit ontja ma velem, Testvérem lesz. (Shakespeare)

Minden normális embert nyilván elkap a vágy idõnként, hogy a markába köpjön, felvonja a fekete lobogót, és elkezdje átvagdosni mások torkát. (H.I. Mencken)

Nincs még egy olyan tragédia az életben, mint egy gyermek halála. A dolgok sosem jönnek úgy rendbe megint, mint azelõtt. (Eisenhower)

Abban a pillanatban, hogy az emberek szerelmesek lesznek, hazuggá válnak. (Harlan Ellison)

A tisztaság sokkal fontosabbá válik, mikor a kegyesség már valószínûtlen. (P.J. O?Rourke)

Nincs menekvés az emlékektõl és a bûntudattól ezen a világon. Az ostoba tetteink szelleme üldöz minket ? bûntudattal, vagy anélkül. (Gilbert Parker)

Minden ember, aki úgy érzi, hogy az egyetlen mód, hogy hatalma legyen az, hogy másokat bántson, szánalomra méltó.

Képzeljük azt, hogy mind õrültek vagyunk! Ez megmagyarázna minket egymásnak. Megfejtene sok rejtélyt. (Mark Twain)

Az embernek le kell vezetnie minden emberi konfliktust, oly módon, amiben nincs benne a bosszú, az erõszak, a megtorlás. Az ilyen módszernek alapja a szeretet. (Martin Luther King Jr.)

Ki az ösztönökhöz szól, az ember legmélyéhez szól, és megtalálja a megfelelõ választ. (Amos Bronson Alcott)

A tudatalattink a nyitja az életünk hajszálainak.(Carl Jung)

Szerintem az igazán természetes dolgok az álmok, miknek természetét nem érheti el a romlás. (Bob Dylan)

2009. augusztus 25. 19:51 #103
- törölt felhasználó -    
Gyilkos elmék wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

Ha csak a hit vezet, vakon megyünk.(Benjamin Franklin)

A tudat nem automatikus. Azokat, akik ezt megtagadják, nem lehet meggyõzni ezzel. (Ayn Rand)

A bolondok paradicsoma a normálisoknak pokol. (Thomas Fuller)

A dolgok nem mindig azok, aminek látszanak. Az elsõ látszat sokakat megtéveszt. Ritka tapasztalások meglátása az, amit gondosan elrejtettek. (Phaedrus)

Ne hidd, hogy a háború nem bûn; nem számít, mennyire szükséges vagy igazságos. (Hemingway)

Mindannyian meghalunk. A cél nem az, hogy örökké éljünk. Hanem hogy olyat alkossunk, ami örökké él. (Chuck Palahniuk)

A múlt meghatároz bennünket. Jó okunk lehet rá, hogy szökni akarjunk elõle, vagy a benne lévõ rossz elõl. De csak úgy szökhetünk el, ha valami jobbat tudunk hozzá tenni. (Wendell Berry)
1 felhasználónak tetszik: rachella
2009. augusztus 25. 20:11 #104
- törölt felhasználó -    
meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif köszi a Criminal Minds-t wub.gif
2009. augusztus 25. 20:12 #105
linus04
linus04
OTH & Glee ♥
 
StátuszLea, Dianna, Naya- Lovesong ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.18.
Hozzászólás: 1545
Csatolások: 1294
Azonosító: 74401
Offline offline
köszi a gyilkos elméket! smileeee.gif meghajolo.gif
Imádom a soorzatot heart.gif
2009. augusztus 25. 20:13 #106
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Ezek nagyon jók! thumbsup.gif
Én imádom az X-akták idézeteit, és a rém rendes családét. Most egy kis x-aktáûs ízelítõ:

[Scully egy tüdot mos a csap alatt]
Scully: Mulder, nézd csak meg!
Mulder: Muszáj?

Cultin: Minden elméletet megvizsgálunk. [bejön Mulder] Úgy értem, minden józan elméletet.

Mulder: Miért feszélyezek én egyeseket?
Scully: A renoméddal lehet összefüggésben.
Mulder: Renomé? Van nekem olyanom?

Scully: Már el is felejtettem, milyen egy napot a bíróságon tölteni.
Mulder: Ez a legjobb az idegenek és genetikai mutánsok kergetésében. Ritkán lehet oket bíróság elé állítani.

Mulder: Pedig biztos voltam benne, hogy bezártam az ajtót. Különös...
Scully: Jó kis X-akta lenne.

Mulder: A repülõn három órán keresztül használtam egy telefont. Nem tudok japánul, de azt hiszem, valami üzletember azt mondta, hogy dugjak sushit oda, ahova nem süt a nap.

Ish: Egy kilométerrol éreztem a jöttödet.
Mulder: Pedig azt mondták, hogy bár a dezodorom noknek készült, elég hatásos egy férfinak is.

Scully: Miféle rovar tudhat egy embert a fára felhúzni?
Mulder: Vízipók csodapók?

Scully: Csak azt szeretném mondani, hogy tévedtem. Ezentúl nekem is bíznom kell az ösztöneidben.
Mulder: Miért? Senki sem bízik bennük!

Mulder: Nem szerettem volna azt mondani Skinnernek, hogy a gyanúsítottunk egy szuperkukac. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: marti27
2009. augusztus 25. 20:19 #107
- törölt felhasználó -    
Idézet(linus04 @ 2009. August 25. - 19:12)
köszi a gyilkos elméket! smileeee.gif  meghajolo.gif
Imádom a soorzatot  heart.gif


Szívesen blush.gif
2009. szeptember 08. 23:22 #108
- törölt felhasználó -    
-mondd, hogy madár vagyok.
-nem.
-mondjad!
-madár vagy.
- most mondd, hogy te is madár vagy.
-ha te madár vagy, akkor én is.

Szerelmünk lapjai wub.gif
2009. október 03. 20:10 #109
- törölt felhasználó -    
"Szereted a sajtot?"

Micsoda srác ez a lány tongue.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: miss_areo
2009. október 03. 20:22 #110
Trinny
Trinny
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.28.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 13425
Azonosító: 28113
Offline offline
“A halál nem szomorú. A szomorú az, hogy a legtöbb ember egyáltalán nem is él.”
A békés harcos útja
2009. október 04. 12:29 #111
Leo
Leo
·٠•●•٠·
 
Státuszhö?
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.03.20.
Hozzászólás: 6474
Csatolások: 46883
Azonosító: 4729
Offline offline
egyik legnagyobb filmbõl van ez a párbeszéd, iszonyatnagy biggrin.gif

- Oh, man, I will never forgive your ass for this shit. This is some fucked-up, repugnant shit.
- Jules, did you ever hear the philosophy that once a man admits he is wrong... that he is immediately forgiven for all wrongdoings ?
- Get the fuck out my face with that shit ! The motherfucker that said that shit never had to pick up itty-bitty pieces of skull...
- On account of your dumb ass.
- I got a threshold, Jules, for the abuse that I will take.
- Right now, I'm a fuckin' race car, and you got me in the red. I'm just sayin' it's fuckin' dangerous to have a race car in the fuckin' red. That's all. I could blow.
- Oh, you ready to blow ?
- Yeah.
- Well, I'm a mushroom-cloud-layin' motherfucker, motherfucker. Every time my fingers touch brain, I'm Superfly T.N.T. I'm the Guns of the Navarone. In fact, what the fuck am I doin' in the back ? You're the motherfucker should be on brain detail ! We're fuckin' switchin'. I'm washin' windows, and you're pickin' up this nigger's skull!

PULP FICTION
2009. október 24. 13:12 #112
- törölt felhasználó -    
2. A mamám mindig azt mondta, hogy mindig az a hülye, aki mondja - Forrest Gump
3. Bunkó vagy buxy ez megér vagy 40ezret
4. Hogy mi is az irónia? Ha egy csapat idióta egy olyan bandának táncol egy repülõn, akik arról híresek, hogy lezuhantak... egy repülõvel. (by Steve Buscemi - Con Air)
6. A konyhában verhetetlen vagyok smileeee.gif (Steaven Seagal: Úszó erõd)
7. Csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. A másik nem maga. (N.Cage-Con Air J.Cusack-nak)
8. Beszélhetünk vhol..-Mirõl?? -Az öcsédrõl és a szarrol amiben van...smileeee.gif /Tolvajtempó
9. Rendõrõk üldözés közben: -Marhára tud vezetni a srác. -Hogy mit mondtál? -Hogy biztos csak a kocsin múlik../Tolvajtempó
16. Leszopnék egy zsarut egy tank benzinért!(Született gyilkosok)
17. A sör a kretének itala. En alkoholt iszom, tisztán és abból is a legjobbat.(Amerikai Pite 1)
18. Te azt hitted?Tényleg azt hitted??De édes!!! (Csaj nem jár egyedül)
19. Fúj Shrek ez te voltál?Szólhatnál mielõtt \elszólod\ magad. Nyitva volt a szám is meg minden. -Ez kén. -Nem kéne a kénre kenni a kénes kérdést. Tudom, hogy mit éreztem és az nem kén volt. Kéntelen vagy beismerni! (Candy)
21. Szóval a luk a kedvenc testrésed? (Amerikai Pite)
22. Tartsd meg az aprót, Te mocskos Állat...!
23. De hát haverok vagyunk! -Csak voltunk! Míg meg nem kúrtad... (Utolsó cserkész)
24. Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír! (Al Bundy)
25. Ne légy olcsó szlogen, hisz te vagy a költészet.(28 nap)
26. Hogy érzed magad?-Mint a darált szar. (BladeII.)
27. A szex olyan, mint a pizza: ha szar, akkor is benyomom. (Édeshármas)
28. Amíg nincs mise, nem dugtok ti se(Robin Hood, a fuszeklik fejedelme) -Bick
33. Elnézést, mit mondott? Nem értettem amiatt a félig megrágott tehén miatt ami a szájában bukfencezik evés közben... (Beépített szépség)
34. Alig várom hogy segberughassam ET-t! (will smitsh-Függetlenség napja)
35. Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik
36. Ugye nem látta, hogy mit csinálok??? - Nem uram. Nem láttam, hogy megint a babáival jáccik. (Ûrgolyhók)
39. Szavaid leperegnek rólam, mint kacsa a nokedlit. - Kelly Bundy
40. Hogy tetszik Bali a pénzéhes ##### anyádnak?-Gyanitja, hogy alkoholista impotens apád dugja a szobalányt!(Kegyetlen JÁtékok,from Vencel)
41. Atyám! Valaki babrált a szenteltviz tartóval. (Mission Impossible c. gyöngyszem)
42. Férfiak sárga kockás flanelingben hihetetlen élvezeteket szereznek, avval amiben neki soha nem volt része.
43. Szopj le szépségem. (Amerikai Pite)
44. Eszem ###### megáll!
45. Eladtam anyám tolószékét (Pop, csajok, satöbbi)
46. Csak ha õ lenne az egyetlen nõ a világon... és birka se lenne... van birka? (10 dolog, amit utálok benned)

Dumbó

"Hölgyeim és uraim, díszes publikum - engedjék meg hogy bejelentsem a világ legfantasztikusabb, legfineszesebb, legfrapánsabb és egyben legfenomenálisabb mutatványát (...) tehát a világ legoriginálisabb, legominozusabb és egyben legorientálisabb csodáját"

*
"A sütiknek is szükségük van sze-re-tet-re...!" (Smith)
Patrick Swayze: "Szeretlek." Demi Moore: "Detto."
Ghost
Mizu? Vidéki vagy? Diszkópatkányok
Trópusi vihar
Kirk Lazarus:Ólomfõdem van sárga gekkó!
Kirk Lazarus: Szálkásabb vagy, mint egy kárászraj!
(Speedman véletlenül megölt egy pandát)
Speedman: Megöltem, Rick! Megöltem, akit a legjobban szerettem!
Rick Peck: Egy kurvát? Jesszus, te megöltél egy kurvát! Figyu, elmondom, mit csinálj!
Les Grossman: Oké, Tüzes Sárkány. Faszfej. Figyelj, lépj egyet hátra, és szó szerint ##### ARCON MAGAD! Nem tudom milyen telibekúrt vágottszemû "ócó" játékot játszol, de Ázsia cseszed az én területem, úgyhogy bármit gondoltál ki, gondold újra, különben odamegyek és a szaros országodat beledúzeroltatom az óceánba, és hiába hívod majd a telibebaszott ENSZ-et, hogy megvédjenek, mert kibaszottul bedaráltatlak titeket kutyakajának! Sóval fogom behinteni kis fosköcsög, vérfürdõt rendezek, és vérgõzfürdõt is!
Kirk Lazarus: Senki se nem csinál, semmit se nem, senkinek se nem!

1 felhasználónak tetszik: duracell
2009. november 11. 18:20 #113
Trinny
Trinny
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.28.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 13425
Azonosító: 28113
Offline offline
"A Világ nem csak napfény és szivárvány. Ez egy kegyetlen, undok hely, és bármilyen tökös srác vagy, térdre kényszerítenek, ha hagyod és soha nem engednek felállni! Senki nem tud olyan nagyot ütni , mint az Élet! De nem az számít mekkorát ütsz, hanem, hogy mennyi ütést állsz ki, mikor talpon kell maradni! Bírni kell a pofont és muszáj menni tovább! Csak így lehet gyõzni! Ha tudod, hogy mit érsz, menj és küzdj meg azért ami jár, és közben viseld el a pofonokat! Ne mutogass másra! Ne mond, hogy nem te vagy a hibás, hanem Õ vagy Õ vagy Õ vagy akárki! Ez gyáva duma!"
Rocky
2009. november 27. 20:11 #114
Trinny
Trinny
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.28.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 13425
Azonosító: 28113
Offline offline
A nõ olyan mint a rózsa. Ha jól bánsz vele, virágozni fog. De ha nem, elhervad.
Fireproof
2009. december 28. 22:02 #115
Trinny
Trinny
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.28.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 13425
Azonosító: 28113
Offline offline
"Egy napirend elõtti kérdés: Szabad e piálni, ha az embernek nincs mája?"
/10 things I hate about you
_nevet.gif
2010. február 06. 13:50 #116
- törölt felhasználó -    
- Hé kölyök! Gyere, Sonny látni akar, gyere. Gyere, senki nem viszi el a bringád!

...

Itt van a kölyök, Sonny.
Menj oda, ne félj! Menj!

- Hogy vagy, fiam?

- Jól.

- Végre itt vagyunk, szemtõl-szemben.

- Igen.

- Félsz tõlem?

- Nem.

- Akkor jó. Hogy hívnak?

- Calogero.

- Túl komoly. Van beceneved, vagy ilyesmi?

- Nincs.

- Barátaid hogy hívnak?

- Calogero.

- Logikus. Yankees-drukker vagy?

- Igen

- Ülj le. Ne oda! Gyere, ülj ide mellém!


Gondolom le vagy törve, hogy a Yankees vesztett.

- Bill Mazeroski. Gyûlölöm. Mickey Mantle sírt miatta. Azt írta az újság, hogy Mickey sírt.

- Mickey Mantle? Ezért vagy úgy letörve? Mickey Mantle évi 100.000 dollárt keres. Mennyit keres az apád?

- Nem tudom.

- Nem tudod? Ha az apád nem tudja kifizetni a lakbért, Mickey Mantle kifizeti neki? Mickey Mentle nem törõdik veled, akkor te miért törõdsz vele?
Ki törõdik mással? :-)

- Kérdezhetek valamit?

- Persze.

- A parkolóhely miatt lõtte le azt az embert?

- Ha nagyobb leszel, majd megérted ...


Attól a naptól fogva nem tudtam többé rajongani a Yankees-ért.


Bronxi mese
2010. február 06. 14:04 #117
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
JÓBARÁTOK

Ross és Rachel kizárják magukat és Emma bent marad a lakásban egyedül :

Ross : Egyébként is hallod minden rendben van hiszen Emma most alszik

Rachel : De mi van ha kiugrott az ágyából ?

Ross : A fejét se tudja még fölemelni , de persze kiugrott

Rachel : Jézus Mária ! Nem zártam el a csapot !

Ross : Rachel , biztosan elzártad a csapot ! Kérlek szedd össze magad jó !

Rachel : Nem kapcsoltam ki a tûzhelyt !

Rossz : Nem fõztél 1996 óta _nevet.gif

Rachel : Nincs nyitva az ablak , persze nyitva berepülhet valami madár

Ross : Uram isten , igen , igen ebben igazad van azt hiszem , Hallgasd Hallgasd mi ez egy galamb , nem nem várj ez egy kõszáli sas ! Rárepül a sparhetre és menten lángra kap ! A baba ezt látván kiugrik a rácsos ágyából , hogy megmentse a királyi állatot ! A sas azonban félreérti agressziónak véli és csõrébe ragadja a csecsemõt , eközben a csapból zuhogó víz elönti a lakást ! Baba és madár még mindig lángokban a csõre mint halálos bilincs belezuhannak az áradó vízbe és elnyeli õket az örvény ! _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif

Rachel : Hûh de bánni fogod ha mindez igaz !


Hatalmas jelenet _nevet.gif
Link : http://www.youtube.com/watch?v=0GSaXZBFIFg
4 felhasználónak tetszik: Clélia, marti27, Sixy, Coco Selly
2010. február 06. 14:19 #118
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Jóbarátok - Hálaadásnapi Vallomások


Monica : Anyu , Apu! Ross füvezett a koleszban

Ross : Árulkodó Júdás vagy ! Anyu , Apu emlékeztek hogy egyszer a szobámban megéreztétek a Marihuána szagát , azt mondtam hogy Chandler szívott el egy joint-ot pedig én voltam az , sajnálom !

Monica : És apu emlékezel a postásra akit kirúgtál ? Nem õ lopta el a Play Boy-odat hanem Ross !

Ross : Nem a glória hurrikán törte össze a hintát hanem Monica volt az !

Monica : Ross egy évig nem dolgozott a múzeumban !

Ross : Monica és Chandler már rég együtt élnek !

Monica : Ross elvette Rachel-t Vegas-ban aztán elváltak , újra !

Phoebe : Szeretem Jack Cousto-t !

Rachel : Nem kellett volna húst tenni a trüffelbe !

Joey : Menni akarok !

Monica Anyja : Túl sok volt ennyi információ 30 másodpercben ! Joey ha el akarsz menni hát menj ! Rachel nem kellett volna húst tenni a trüffelbe , mert úgy nem finom ! Phoebe sajnálom de úgy tudom hogy Jack Cousto meghalt !
_nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif

Link : http://www.youtube.com/watch?v=eO9zeJQI2KI&feature=related
1 felhasználónak tetszik: Coco Selly
2010. február 12. 22:06 #119
- törölt felhasználó -    
- Akarsz valamit?

(Clarence) - Te vagy Drexl?

- Nem, én Marty vagyok.

- Drexlel akarok beszélni.

- És mirõl akarsz beszélni vele?

- Alabamáról.



- Alabamáról kérdezõsködött.

(Drexl) - Hol az a rohadt k..va?

- Nálam van.

- Te meg ki a f.sz vagy?

- A férje vagyok.

- Akkor gyakorlatilag rokonok vagyunk. Ülj le, fiú. Egyél egy tojásos zsemlét. Van itt minden a pék kedvencétõl a patkány húsig.

- Nem, kösz.

- Nem, kösz? Hogyhogy? Nagyon be vagy szarva, mi?

Na figyelj... Leülünk szépen, és megbeszéljük a dolgot. Te már kiraktad a kártyáidat. Rólam nem tudsz semmit. De én pontosan tudom, hogy te mi járatban vagy.
Azt mondom egyél velem, és te elkezded zabálni a tojásos zsemlét, azt mondom magamban: ez aztán a kemény gyerek, nincs semmi gondja, és ki tudja? Talán tényleg nincs. Talán tényleg egy vérbeli nehéz fiú és nem fél semmitõl, csak leül és bámulja a rohadt TV-met... Érted?

De te még csak le sem ültél.
Mióta csak beléptél abban a TV-ben egy k..va mutogatja a csöcseit.
De te még csak oda sem néztél. Egyfolytában engem bámulsz. Tudom, hogy szép vagyok. De annyira mint azok a dudák ott.


- Nem eszem, mert nem vagyok éhes.
Nem ülök le, mert nem maradok sokáig. És nem nézem a filmet, mert már láttam hét éve. A strici. Max Julianel, Carol Speedel és Richard Pryoral. És nem félek tõled, csak nem tetszel.
A borítékban van a lelépési pénz. Alabama jobb helyre költözik. Nem tárgyalok róla, mert õ nem árucikk. A lelki nyugalmam a borítékban van, és az pontosan ennyit ér.
Egyetlen centtel sem többet.


Tiszta Románc


taps.gif
2010. február 12. 22:58 #120
linus04
linus04
OTH & Glee ♥
 
StátuszLea, Dianna, Naya- Lovesong ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.18.
Hozzászólás: 1545
Csatolások: 1294
Azonosító: 74401
Offline offline
Idézet(House Of Wax @ 2010. February 6. - 14:04)
JÓBARÁTOK

Ross és Rachel kizárják magukat és Emma bent marad a lakásban egyedül :



Idézet(House Of Wax @ 2010. February 6. - 14:19)
Jóbarátok - Hálaadásnapi Vallomások
Monica : Anyu , Apu! Ross füvezett a koleszban
...............

_nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif nagyon jók meghajolo.gif meghajolo.gif
13 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!