Starity

Zoe Saldana férje büszkén viseli felesége nevét

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. június 08. 22:04 #1
- törölt felhasználó -    
Ez aztán a modern szerelem! Zoe Saldana férje szembement a tradíciókkal, és ő vette fel felesége vezetéknevét.
A teljes cikkhez kattints ide!
2015. június 09. 00:01 #2
Vigh Jázmiin
Vigh Jázmiin
új tag
 
StátuszNe álmodd az életed hanem, éld az álmaid..
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 15.01.06.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 238670
Offline offline
Igaza van kit érdekel ki mit gondol.. biggrin.gif
2015. június 09. 06:42 #3
- törölt felhasználó -    
Teljesen igaza van a férjének de ha úgy elfelejti a dolgokat mint a hal a némoból akkor hogy tanulja meg a filmjeihez a szövegét ? :/
2015. június 09. 08:48 #4
- törölt felhasználó -    
Ez szerintem teljes mértékben mindenkinek a saját szíve joga eldönteni, hogy milyen névvel élje le a további életét. Nem értem mi olyan nagy cucc ebben, most azért szenté ne kelljen már avatni a hölgyeményt, mert meg merte lépni ezt a világrengetően nagy lépést.
Én például meg szeretném tartani a nevemet, és emögött semmi felsőbbrendűség érzet, vagy lenézés a férfiak iránt nincs, egyszerűen szeretem a családnevem, illik is a nevemhez, szóval én szeretném, ha ez így maradna. Na, ugye ez se olyan nagy cucc, szerintem mindenki pont lesz*rja, hogy ki kinek a nevét veszi vagy nem veszi föl. Legalábbis engem a legkevésbé sem érdekel. Viszont szerintem semmi gond nincs azokkal, akik erről pont ellenkezőleg vélekednek, ugyanis ez szerintem csak kettőjükre tartozik, nem pedig az egész világra, szóval engem tök hidegen hagy ez az én nevem, ő neve mizéria... laugh.gif
2015. június 09. 08:58 #5
LiveLoveLife
LiveLoveLife
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.26.
Hozzászólás: 95
Csatolások: 0
Azonosító: 232245
Offline offline
ok.gif Teljesen igazad van.


Idézet (wiky96 @ 2015.06.09. 08:48)
Ez szerintem teljes mértékben mindenkinek a saját szíve joga eldönteni, hogy milyen névvel élje le a további életét. Nem értem mi olyan nagy cucc ebben, most azért szenté ne kelljen már avatni a hölgyeményt, mert meg merte lépni ezt a világrengetően nagy lépést. 
Én például meg szeretném tartani a nevemet, és emögött semmi felsőbbrendűség érzet, vagy lenézés a férfiak iránt nincs, egyszerűen szeretem a családnevem, illik is a nevemhez, szóval én szeretném, ha ez így maradna. Na, ugye ez se olyan nagy cucc, szerintem mindenki pont lesz*rja, hogy ki kinek a nevét veszi vagy nem veszi föl. Legalábbis engem a legkevésbé sem érdekel. Viszont szerintem semmi gond nincs azokkal, akik erről pont ellenkezőleg vélekednek, ugyanis ez szerintem csak kettőjükre tartozik, nem pedig az egész világra, szóval engem tök hidegen hagy ez az én nevem, ő neve mizéria...  laugh.gif

2015. június 09. 11:08 #6
- törölt felhasználó -    
wiky96 írta:
Ez szerintem teljes mértékben mindenkinek a saját szíve joga eldönteni, hogy milyen névvel élje le a további életét. Nem értem mi olyan nagy cucc ebben, most azért szenté ne kelljen már avatni a hölgyeményt, mert meg merte lépni ezt a világrengetően nagy lépést.
Én például meg szeretném tartani a nevemet, és emögött semmi felsőbbrendűség érzet, vagy lenézés a férfiak iránt nincs, egyszerűen szeretem a családnevem, illik is a nevemhez, szóval én szeretném, ha ez így maradna. Na, ugye ez se olyan nagy cucc, szerintem mindenki pont lesz*rja, hogy ki kinek a nevét veszi vagy nem veszi föl. Legalábbis engem a legkevésbé sem érdekel. Viszont szerintem semmi gond nincs azokkal, akik erről pont ellenkezőleg vélekednek, ugyanis ez szerintem csak kettőjükre tartozik, nem pedig az egész világra, szóval engem tök hidegen hagy ez az én nevem, ő neve mizéria...

Pontosan! smileeee.gif
2015. június 09. 15:30 #7
LeerdammerGirl
LeerdammerGirl
εh. ✿
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 6161
Csatolások: 3306
Azonosító: 234699
Offline offline
Érdekes, őszintén még nem is hallottam ilyenről. Egyébként igen, wiky96, teljesen igazad van!
2015. június 09. 15:35 #8
- törölt felhasználó -    
Hát ez furaaaaaa
2015. június 09. 16:24 #9
laaura_love
laaura_love
Te voltál a béke az örök háborúban!
 
StátuszLaissons le passé au passé - Hagyjuk a múltat a múltban
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.07.
Hozzászólás: 2037
Csatolások: 0
Azonosító: 227220
Offline offline
Fura, de aranyos, bár én a férjem nevét venném fel biggrin.gif
2015. június 09. 16:54 #10
- törölt felhasználó -    
Szerintem ez baromi jó ötlet, újító. biggrin.gif A kultúránk valamiért úgy alakult ki, hogy ha egy házasságban névváltoztatás történik, akkor az a férj nevének felvételét jelenti - és meg sem kérdőjelezik ennek a tradíciónak az alapját. Elvégre miért is ne történhetne fordítva? A modern kor társadalma elbír néhány újítást, akár ezen a téren is.
Egyébként nem ők az egyetlenek, akik szembementek a szokással, de mivel híresek, az esetük széles körben indíthat el egy gondolatmenetet, amely szerintem baromi érdekes. Elvégre a férfi-női egyenjogúság mellett arra is törekszünk, hogy minél több kötelezettséget formáljunk döntésjoggá - és pont a házasság intézményében ne látszódjon meg ez?
2015. június 09. 17:32 #11
Yonsa
Yonsa
új tag
 
Státusz"Minél inkább képes vagy csendben maradni, annál többet hallasz."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.07.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 199721
Offline offline
De jó! biggrin.gif Végre
2015. június 09. 17:37 #12
eszter05
eszter05
oпlγ ћυ₥αп
 
StátuszImagination is more important than knowledge.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.06.
Hozzászólás: 4787
Csatolások: 315
Azonosító: 227168
Offline offline
Furcsa, de azért aranyos.
2015. június 09. 21:56 #13
Domi05
Domi05
Mгş. Ơβгเεŋ
 
StátuszValar Morghulis «» Valar Dohaeris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 5265
Csatolások: 52
Azonosító: 233671
Offline offline
Forradalmian új ötlet! biggrin.gif De a viccet félretéve jó ötlet!
2015. június 14. 16:22 #14
N.k
N.k
[tau'ri]
 
StátuszWitcher ♥️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.22.
Hozzászólás: 3345
Csatolások: 111
Azonosító: 74720
Offline offline
Ez még elmegy.Csak a fránya babanevek vannak mostanság elcseszve.Mármint lánynak fiúnév.De ez még elmegy szerintem.
2015. augusztus 23. 15:47 #15
Centuries2214
Centuries2214
visszatérő vendég
 
Státusz"My dreams don't comfort me" Skillet
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.15.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 0
Azonosító: 246584
Offline offline
hát... nekem nem igazán jön be tongue.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok