Starity

Berki kislányának adott csókja kiverte a biztosítékot a rajongóknál

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. február 21. 18:13 #21
Vick019
Vick019
 
StátuszSo if you wanna hurt me, baby just hurt me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 938
Csatolások: 849
Azonosító: 131506
Offline offline
Szerintem ez elég furcsa, hogy a szülő a gyereke szájára adja a puszit...arra lesz majd később a szerelme.
2016. február 21. 18:22 #22
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Értem én, hogy Berki egy felfújt hólyag, de ez egyszer nem értem miért kell ebből nagy ügyet csinálni biggrin.gif Kiskoromban én is adtam apukámnak szájra puszit, és? o.o Az emberek manapság mindenben a rosszat keresik...
2016. február 21. 18:31 #23
- törölt felhasználó -    
Ez azért túlzás..

Minden embert másként szeretünk.
Jobban szeretjük a szerelmünket, mint pl. a testvérünket (de nyilván azért a testvérünket is szeretjük)
Vannak jelek, amivel kimutathatjuk a szeretetünket, de van olyan, amivel 1 bizonyos érzést mutatunk ki.
Ilyen pl. a csók.
Szerintem mindenki a párját csókolja meg, nem a gyerekét, nem a testvérét, és nem a barátait..
Ettől függetlenül szeretjük a gyerekünket, testvérünket, és a barátainkat is.
De a csók az maradjon a szerelem jele, úgyhogy gondoljuk meg, kinek adjuk.
2016. február 21. 22:32 #24
- törölt felhasználó -    
semmi kiakadni való nincs azon, h Berki és a kislánya szája puszit adtak egymásnak. 17 éves vagyok és ha megyek el valahova anyunak,nagyiéknak szájra puszit adunk egymásnak. Családi szokások. Ezen semmi kifogásolni való nincs. smileeee.gif
2016. február 26. 16:10 #25
kutyuli2000
kutyuli2000
visszatérő vendég
 
StátuszHa rossz irányba futunk,nincs értelme fokozni az iramot!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.03.
Hozzászólás: 120
Csatolások: 0
Azonosító: 230757
Offline offline
Ennyi idősen én is kaptam szájra puszit a szüleimtől. És a környezetemben élők legtöbbje ad szájra puszit a 2-3 év körüli gyermekének. Szerintem ez természetes.
2016. február 27. 16:54 #26
mangalover43
mangalover43
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.27.
Hozzászólás: 1117
Csatolások: 111
Azonosító: 236525
Offline offline
Kezdem azt hinni hogy Berki bármit csinál az az emberek számára negatív lesz..
2016. április 05. 08:12 #27
- törölt felhasználó -    
Mint a kötelező olvasmányban, amit nem tudnak átültetni a mai fiatalok nyelvére (itt a Kőszívű ember fiaira gondolok, és abból is arra, amikor az Ödön "megcsókolja" Richárdot, a testvérét). Mondanom sem kell, annyira furcsán néztem, hogy apukám elmagyarázta, hogy abban az időben a csók puszit jelentett.
És igazában semmi rossz nincs, az ilyen korban biztos elfogadott...
Bár mi nem csinálunk ilyet otthon.
2016. június 23. 19:34 #28
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Én szerencsére sose kaptam szájra puszit. Nem ítélném el,de a képen sajnos nem csak éppenhogy hozzáér,és látszik,hogy inkább Berki rakja rá a száját a kislányra,mint fordítva

A múltkor a tv-ben a kislány szeme láttára vette le pólóját,de nem otthon! Férfi öltözőben!!! Több félmeztelen férfi is ott volt, és a lány szeme láttára edzett,és perverz dolgokat mondott az edzőnek. Pfuj. Annyira undi volt,és a lány szeme láttára barnították be
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok