Starity

Utat törünk Stockholmba: Freddie képviseli hazánkat a 2016-os Eurovízión

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. március 03. 22:07 #61
erdeivg
erdeivg
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.25.
Hozzászólás: 36
Csatolások: 0
Azonosító: 226604
Offline offline
Ez a dal felettébb esélyes.biggrin.gif
2016. március 04. 15:10 #62
- törölt felhasználó -    
Nem rossz, nem rossz, de tényleg annyira próbáljuk minden évben bizonyítani, hogy a mi zenénk a legjobb, közben olyan sablonos számokkal indulnak. Emlékszem, amikor Oroszország (?) egyik évben beküldött egy csapat öregasszonyt, az nagyot ütött. Szerintem egyszer Mo. is megpróbálkozhatna valami hasonlóval, maradandóval.
1 felhasználónak tetszik: Phaedra
2016. március 07. 19:17 #63
selena_taylor_fan
selena_taylor_fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 108
Azonosító: 153268
Offline offline
Sosem foglalkoztam különösebben az Eurovízióval.De én is úgy gondolom,hogy a felhozatalból valóban az ő dala állja meg leginkább a helyét az Eurovízión.
2016. március 08. 13:51 #64
Fozi Dodi
Fozi Dodi
ForthePolarbears
 
StátuszThe Scout
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.25.
Hozzászólás: 1396
Csatolások: 224
Azonosító: 133896
Offline offline
Igen,tényleg kicsit sablonos,de attól még nem rossz. A tavalyihoz képest mindenképpen sokkal jobb :'D
Szerintem nem fog rosszul teljesíteni smileeee.gif
2016. március 08. 18:39 #65
cs.vera45
cs.vera45
 
StátuszAzt hiszem elmegyek szedni egy kis hidrogén-peroxidos alpakát...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.13.
Hozzászólás: 794
Csatolások: 0
Azonosító: 197734
Offline offline
Egészen színvonalas...a hangja meg kimondottan jó.
2016. március 13. 23:01 #66
Törpemókus
Törpemókus
Tʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs
 
Státusz"Strong people don't put others down - they lift them up."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.04.
Hozzászólás: 3398
Csatolások: 158
Azonosító: 179420
Offline offline
Nem tudom, ki hogy van vele, de azt hiszem, Freddie-nek komoly esélyei vannak a győzelemre, vagy legalábbis a Top 10-be való bejutásra. 2 ország kivételével már megvan minden nemzet dala és indulója, s azt kell mondjam, a Pioneer vezeti a mezőnyt (nálam legalábbis). Az oroszok és a spanyolok körüli hype-ot még a mai napig nem sikerült megfejtenem, az előbbi biztosan dobogós lesz ismét (bár Polina mérföldekkel jobb volt tavaly a véleményem szerint), az utóbbi pedig egy fülbemászó, ámbár igencsak semmitmondó dal. Velük szemben a Pioneerban három dolog is "kombinálódik": a jó szöveg, a kellemes dallam (a füttyszóval pláne) és egy erős, füstös hang. Az énekes kinézete pedig még rá is tesz a jókora lapáttal, így ez már négy. Tudom, nem szabad hiú reményekbe/álmokba bocsátkozni, hiszen ha KSA nem nyert a Runningjával, azzal a szuper dallal két éve akkor Freddie-vel mégis mennyi az esélyünk...? Azért nem árt tisztában lenni azzal, hogy jó a dalunk és az előadónk is. smileeee.gif A lengyelek alaposan elcs#szték az egészet azzal, hogy nem Margaretet küldték, simán győztes lehetett volna, ugyanez igaz a svédekre, akik könnyeden csinálhattak volna egy címvédést, ha Oscar Ziát és a Humant küldik... de mindenki Franst akarta, a bookie-k is rá fogadtak, úgyhogy nem volt meglepő. Azért sajnálom mindkét országot. A lényeg a lényeg, Fehérvári Gábor Alfréd egy tisztességes és előkelő helyezéssel fog hazatérni Stockholmból, ebben biztos vagyok! smileeee.gif
2016. március 31. 15:57 #67
Noncsi111
Noncsi111
visszatérő vendég
 
StátuszLégy boldog minden nap, hisz ha Te boldog vagy, a világ is az lesz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.26.
Hozzászólás: 170
Csatolások: 0
Azonosító: 217555
Offline offline
Nekem tetszik smileeee.gif Lehet, hogy a fiatal lányok, nők is rá fognak szavazni, mert mondjuk ki, nem olyan csúnya ember biggrin.gif
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!