Starity

Főszereplőjétől búcsúzik a Sleepy Hollow

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. április 11. 08:10 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Pénteken került adásba a Sleepy Hollow harmadik évadának fináléja, ám nem titok, hogy a rajongók szomorúan fogadták a végkimenetelt.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. április 11. 09:13 #2
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1878
Csatolások: 1438
Azonosító: 178057
Offline offline
Ja, Nicole lehet, hogy ki akart szállni, de ennek nyilvánvaló fő oka az, ahogy a sorozat és a csatorna hozzáállt a szerepéhez és őhozzá magához. Ha lett volna valami sütnivalójuk, kézen-lábon könyörögtek volna neki, hogy maradjon, ígérve, hogy a jövőben nem felejtik el meghívni például a DVD-n szereplő audió-kommentáláshoz, meg egyebekhez. De hát, a jelek szerint úgy érezték, hogy a sorozatnak nincs kellő szüksége a karakter és az ő jelenlétére. Őszintén, jobban járnának, ha itt le is zárnák a dolgokat, egy új évad max. csak katasztrófa lenne és a nézettség már most is alacsony.

A múltban egyébként szerintem máshogy álltam volna hozzá ilyesmihez, nyilván minden sorozatnak meg kell küzdenie külső behatásokkal, egy színész távozásától még nem kaszáltam, stb... De belefáradtam abba a mintába amit látok, a nyilvánvaló és átlátszó üzenetbe, hogy mégis melyek azok a színészek és karakterek, akik feláldozhatóak, és kik azok, akiknek inkább megduplázzák a fizetését, csak hogy ott tartsák őket. Úgyhogy a Sleepy Hollow részemről mehet a kukába, én már biztos nem fogok soha visszatérni a nézéséhez.
2016. április 11. 14:33 #3
Bogáncs
Bogáncs
visszatérő vendég
 
StátuszFekete, mint a fehér holló. (by: értelmes osztálytársaim)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.24.
Hozzászólás: 327
Csatolások: 0
Azonosító: 245313
Offline offline
De amúgy hogy lenne így a sorozat? Vagy hogy akarják folytatni?
Annyira nem követem nyomon a sorozatot, össz-vissz vagy fél évadot láttam belőle, de azt még így is tudom, hogy Abbie karaktere a két kulcsfontosságú főszereplő kőzül az egyik.
2016. április 11. 15:00 #4
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Van tippem ki lesz az új főszereplő kiváncsi vagyok bejön e a tipp. Ha igen gyanítom nagy eséllyel miatta kellett Abbiet "saját" kérésre kiírni
2016. április 12. 18:55 #5
blackcoffee
blackcoffee
˗ˏˋᴄʜᴀᴏᴛɪᴄ ʙɪᴛᴄʜˎˊ˗
 
Státuszbe a sunflower in a field of roses.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.23.
Hozzászólás: 3325
Csatolások: 144
Azonosító: 234796
Offline offline
Lassan minden sorozatnak távozik az egyik főszereplője.. Omg.. What's happening in the USA.. :|

Sajnálom, hogy kilépett.
2016. április 13. 11:41 #6
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Bevallom őszintén engem nagyon meglepett a távozása és ki is akadtam rendesen. blush.gif Annyi mindent vártam még a sorozattól,annyi mindent a karakterétől amik már sosem fognak megtörténni hisz ő elmegy.Én megmondom őszintén és nyugodtan ki lehet nevetni de én megkönnyeztem,hogy elmegy. rohog.gif Mert a jelenleg futó sorozatok közül ez az egyik legnagyobb kedvencem,erre tessék...jön majd a 4.évad,csak kérdéses,hogy így egyáltalán lesz-e értelme. rolleyes.gif Plusz most minden sorozatból száll ki valaki?Mi a fene van itt? blink.gif
Én nagyon sajnálom ezt a döntését,az tuti,hogy erre nem számítottam. blush.gif Talán ezért is telt napokba mire hozzászóltam a cikkhez,gondoltam hátha csak egy későn jött április elsejei tréfa. rohog.gif De nem az.... dry.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2016. május 01. 22:03 #7
Dóri1996
Dóri1996
visszatérő vendég
 
StátuszNegyed mérföldről negyed mérföldre élek ... ♥ F&F ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.04.
Hozzászólás: 475
Csatolások: 68
Azonosító: 189093
Offline offline
imádom,, miért kell elmennie???
2016. május 26. 18:49 #8
Qiny
Qiny
 
StátuszMosolyogj a világra és a világ visszamosolyog rád....vagy hülyének néz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.27.
Hozzászólás: 902
Csatolások: 338
Azonosító: 125906
Offline offline
Nagyon kíváncsi vagyok a folytatásra. Igen érdekes volt a 3. évad befejezése.
2017. február 28. 14:22 #9
LadyAly
LadyAly
Mama Roach
 
Státusz♥★Love★♥ Viva La Cucaracha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.25.
Hozzászólás: 3201
Csatolások: 7322
Azonosító: 88389
Offline offline
Bírhatta volna még. Teljesen más nélküle a sorozat. Pont a párosuk volt a lényeg.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Tom Mison Tom Mison 2830.