Starity

Justin Bieber úgy érzi, az egész világ terhe az ő vállán nyugszik

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. május 13. 10:16 #21
Mysticroden
Mysticroden
Mrs. Wood
 
StátuszYou'll never be alone, I'll be with you from dusk till dawn
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.16.
Hozzászólás: 1276
Csatolások: 131
Azonosító: 253224
Offline offline
Jaaj, egyem a kis szivecskéjét de sajnálom. biggrin.gif biztosan az ő gondja a legnagyobb a világon. Tényleg, másnak nincs annál nagyobb gondja, hogy gazdag és sokan szeretik és híres. Meg ne sajnáljam már. biggrin.gif
2016. május 13. 10:50 #22
dorcsyful01
dorcsyful01
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.20.
Hozzászólás: 701
Csatolások: 8
Azonosító: 139116
Offline offline
Azt hiszem, valaki félreértelmezte az ,,egész világ terhe az ő vállán nyugszik'' jelentését. Nem védem, ne értsetek félre, de mindenki látja, hogy mennyire kimerültek néha a hírességek és ez alól ő sem lehet kivétel. Egyszerűen csak hülyén van megfogalmazva.
2016. május 13. 12:03 #23
- törölt felhasználó -    
Hát. Oké. Elhiszem, hogy belefáradt a hírnévbe, de akkor miért nem megy el szabadságra? Nem értem.
2016. május 13. 15:35 #24
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Tegye fel a kezét, aki még nem nyavalygott semmi miatt egész életében.
Igen? Köszönöm.
A másik cikknél is ezt írtam, csak magamat fogom ismételni: minden sztár azt hiszi, hogy ő majd bírni fogja, meg tud birkózni a hírnévvel, stb. Emberek, nem gépek, ők is elfáradhatnak. Ráadásul nem is ő turbózta fel így, hanem egy állítólagos forrás... Az lenne a legjobb, ha elmenne szünetre és feltöltődne.
2016. május 13. 15:42 #25
- törölt felhasználó -    
Akkor minek lett híres??????
(Tudta mire vállalkozik)
2016. május 13. 17:46 #26
- törölt felhasználó -    
Biztos nem lehet egyszerű, de akkor próbáljon meg 'elvonulni a világ elől', pihenni egy kicsit.
2016. május 13. 18:38 #27
- törölt felhasználó -    
Én amúgy tényleg nem akarom védeni a hapsit, de attól függetlenül, hogy van pénze, sokan ismerik, és vannak akik szeretik a zenéjét -egyszóval híres-, nem azt jelenti, hogy nem érheti bármiféle lelkisérelem. A legtöbb híresség borzalmasan magányosnak érzi magát, ami kihatással van rá is, mint minden normális civilre. Tény, lehetne hálásabb is rajongóinak, hamár feljuttatták őt a csúcsra, de ha ő elhatározta ezt a döntést, senkinek semmi beleszólása sincs. Engem hihetetlenül feltud idegesíteni, miszerint egy számomra idegen személy, aki semmit nem tud rólam, belekotnyeleskedik az életembe.
2016. május 13. 20:30 #28
Andiie
Andiie
új tag
 
StátuszAz élet egy harc. Vagy felfegyverkezel, vagy azonnal megadod magad...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.04.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 0
Azonosító: 242249
Offline offline
Úgy tűnik, hogy a 22 éves énekes egyre nehezebben viseli a hírnévvel együtt járó terheket. Hát igen... A rajongók imádat és szeretete teher, de a rajongók által bezsebelt rengeteg pénz nem teher... Az átlagos huszonévesek (általában) dolgoznak és néha nélkülöznek, (pl.smileeee.gif árufeltöltőként dolgoznak egy ideig a TESCOban, majd megvesznek maguknak egy gördeszkát (ez csak egy példa), Letargiás Bieber is dolgozik, de az ő jövőjét már megalapozták [...] a rajongók, ha nem lennének rajongói, akkor most sehol sem lenne és ő is lehetne egy átlagos huszonéves, aki árufeltöltői ideglenes állásából vett magának egy gördeszkát (példa) és nem egy Lamborghinit. A mi drága celebeink csak ne nagyképűsködjenek, mert nem azért van annyi pénzük, mert tehetségesek, hanem mert van közönségük, ami a rajongótáboruk szóval ne legyen már annyira nagy fáradság készíteni egy közös képet vagy aláírni egy papírt, ha már "mi" tömjük meg a zsebüket.
Ennél már csak az viccesebb, hogy folyton az instagramon/twitteren(stb..) dicsőíti a rajongóit, hogy általuk sehol sem lenne (ami igaz is), de akkor tényleg olyan nagy fáradtság lenne egy picike kis figyelmet fordítania az imádóira? :/
2016. május 14. 09:34 #29
JuhosEmilia
JuhosEmilia
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.05.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 256117
Offline offline
Az ember miért nem lehet magányos?
Attól hogy több 10000 rajongója van attól még lehet magányos.
És nem könnyű neki sem hisz egy buszban kell" élnie" ha fogalmazhatunk így.
ezt arra értem hogy egy turnén vesz rész.
Oké megértem a rajongókat is hisz make juttattuk oda ahol most van.
És azt is megértem hogy Justinak már kezd abból elege lenni hogy ha meglátja valaki nem a saját életét élheti hanem egy olyas valaki életét aki nem ő. Viszont a rajongókat is beleértve engem is megértem mert tudom hogy ha valakinek van lehetősége arra hogy megörökítsen egy képet a sztárjával akkor miért is ne.
Vállalta ezt az egészet és tudta hogy nem egy átlagos ember lesz hanem egy olyas valaki akit a rajongói haza vinnélek megkötözni és afdig faggatnák mig nem csinál velük egy kèpet.
2016. augusztus 21. 19:10 #30
Bekus
Bekus
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.28.
Hozzászólás: 32
Csatolások: 0
Azonosító: 174409
Offline offline
Kedves Andiie igen ezt is teszi mar 7 éve és szereti is ezt csinálni de kérdem én akkora bűn hogy egy kis szünetet akar egy kis nyugalmat?! Mindenki annyira okosnak hiszi magát és osztja az észt de senki sem gondol bele az ő szemszögébe pedig ideje lenne..
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok