Starity

Az Uptown Funk miatt perlik Bruno Marsot és Mark Ronsont

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. november 01. 14:48 #21
LYDIA.LoVe.
LYDIA.LoVe.
visszatérő vendég
 
Státuszi don't wanna be like that--
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.03.
Hozzászólás: 100
Csatolások: 0
Azonosító: 243382
Offline offline
Khm... és, hogy, hogy most jönnek ezzel a bizonyos plágium gyanúval? Én akárhogy erőlködök a közös hang az kb. 2 másodperces, ami még említésre sem méltó, ugyanis annyi dal létezik a világon és létezhetetlen, hogy még nem hallottatok olyan számot amibe nem hallottál még bele egy másik számot. Főleg, hogy ez a sláger minden egyes dallama a 80-as éveket tükrözi vissza. Pont arra ment ki, természetes, hogy hasonlít egy 83-as számnak a stílusára.. Mármint nem tudom itt legtöbben azzal jönnek, hogy "tényleg hasonlít". Hát a stílusa biztos. Nem mondom, hogy nem hallok bele hasonlóságot, de a stíluson kívül a jelentős hasonlóság az 2 másodperc (szerintem).
Számomra olyan ez mintha most egy írót beperelnének egy pontosan ugyan olyan mondatért, ami egy régebbi műben is olvasható. Pl. "Ivott két kortyot, majd szaladt is az udvarra." Az a helyzet, hogy a két műben ez a mondat teljesen mást jelent. Ez az a mű az pedig az a mű attól még, hogy van egy mondat ami pontosan ugyan olyan.
2016. november 01. 15:11 #22
XIXO tea
XIXO tea
 
Státusz#15év #fuvola #starity #zene #B.H. <333 #győr
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.05.
Hozzászólás: 854
Csatolások: 1
Azonosító: 256877
Offline offline
LYDIA.LoVe. nem mondassz butaságot, de azért nem 2 másodperc a hasonlóság, hanem az elején mindegyik dalnak a dallama majdnem ugyanaz!
2016. november 01. 20:57 #23
bohóc9
bohóc9
wor(k)shipper
 
Státuszbohoc9 még nem állította be a státuszát :P
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.23.
Hozzászólás: 1330
Csatolások: 0
Azonosító: 200672
Offline offline
Ha perkálniuk kell, abba sem fognak beleszakadni. Márpedig valószínűleg kell is majd nekik, van hasonlóság a két szám közt, nem is kicsi.
2016. november 02. 20:22 #24
Kincses Bogi
Kincses Bogi
❤Mrs Tomlinson❤
 
StátuszOne Direction szív,One Direction lélek,One Direction fan leszek,amíg csak èlek ❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 2422
Csatolások: 73
Azonosító: 236950
Offline offline
ez most komoly?
2016. november 03. 21:48 #25
Britney Spears Fun
Britney Spears Fun
Fuck you
 
StátuszHinni annyit tesz, mint nem tudni semmit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 1534
Csatolások: 0
Azonosító: 192261
Offline offline
Én ezt szánalmasnak tartom hogy lassan 2 éves a dal és most jut eszükbe megvádolni őket plágiummal :DDDD Nem tudom meddig agyalhattak mire találtak egy hasonló számot és ráfoghatták Brunoékra hogy koppintották biggrin.gif atyagatya mik vannak biggrin.gif
2016. november 03. 21:57 #26
Britney Spears Fun
Britney Spears Fun
Fuck you
 
StátuszHinni annyit tesz, mint nem tudni semmit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 1534
Csatolások: 0
Azonosító: 192261
Offline offline
Mekkora mázli hogy Bruninak nem a Young Girls című dala hasonlít erre, mert akkor mar tényleg elképzelni se tudom mi történne xddd
2016. november 04. 11:31 #27
- törölt felhasználó -    
Valahogy az eleje az, ami hasonlít, de annyira szerintem, hogy ezt így perelni meg ilyenek...most ha tényleg plágiumról van szó, szerintem nem fogják elismerni, ha meg nem, akkor meg egyszerűen a másik fél akart pénzt kicsavarni belőlük. És két év alatt szerintem ha hallotta valaki az Uptown Funkot, meg a Young Girlst is ismerte, már rég eszébe kellett volna jusson, hogy valami nem stimmel. Nem azt mondom, hogy egyáltalán nem hasonlít, mert de, van hasonlóság, de ennyi erővel minden dal, amelyik hasonlít a másikra egy picit is, plágium? Főleg, hogy a műfaj tudomásaim szerint ugyanaz -javítsatok ha mégse-, szóval a hasonlóság szerintem ennek is köszönhető.smileeee.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok