Starity

Véget ért a barátság! Taylor Swift nem hajlandó meglátogatni a rehabon lévő Selena Gomezt

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. november 07. 19:02 #41
- törölt felhasználó -    
Nem kell egyből ítélkezni. Lehet nem bírja ilyen állapotban látni Selenat.
2016. november 07. 19:14 #42
TheTruthAboutLove
TheTruthAboutLove
folklore
 
Státuszgive me my dawns back
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.16.
Hozzászólás: 4209
Csatolások: 58
Azonosító: 203823
Offline offline
Juresz: értelek. De honnan gondolod, hogy ez az egész igaz-e?. Én már egyáltalán nem hiszek az ilyen "bennfentesek szerinti" baromsagokban.
2016. november 07. 19:17 #43
nastydiamond
nastydiamond
új tag
 
StátuszI'm a soldier that just can't forget the battle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.27.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 252632
Offline offline
Nekem sem a szívem csücske Taylor Swift, de véleményem szerint ez a cikk annyira értelmetlen, hogy fölösleges most őt szidni.
Lássuk csak szépen sorjában: Először is, gondolkodjatok már, Selenánál már évekkel ezelőtt diagnosztizálták a lupuszt, a mellékhatásai jól láthatóak rajta, például a fogyás/hízás dolog is, akkor ugyanúgy szoronghat, lehet depressziós, minek kell találgatni, hogy Christina Grimmie halálának köze van a dologhoz? 2013-ban is lemondta Selena a turnéját emiatt, de akkor még Christina élt és virult, szóval ez már alapból hülyeség, és emiatt nem kéne alkoholistának, se drogfuggőnek beállítani Selenát.
Kettő: Selena kórházban van, és gondolom néhányan tudjátok, hogy a kórházakban nem lehetnek a betegeknél folyton látogatók, van rá egy meghatározott idő, nem ülhet Taylor sem egész nap Sel hátsójában, hiszen még a lakótársai sem teszik, sőt, majdnem minden egyes nap bulizni mennek valahová, szóval attól még, hogy Selena kórházban van, megy tovább az élet, a családja és a barátai is foglalkoznak mással, nem ülhetnek mellette egész nap, hiszen Selenát kezelik, de ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy Taylor és mások nem támogatják őt, vagy, hogy már nem barátok. Szerintem gondolkodnotok kéne, mielőtt néhány cikket megírtok, nem pedig fogni egy angol pletykalapot és lefordítani az ottani szennyet, hogy valamit posztolhassatok. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2016. november 07. 19:23 #44
- törölt felhasználó -    
Ilyen hülyeséget! Rühellem Taylort!
2016. november 07. 19:24 #45
- törölt felhasználó -    
Ha ez igaz, akkor meglepődne rajta valaki, igazából? rohog.gif Mindenki tisztában van vele, hogy Taylor egy pióca, aki mindig azokkal barátkozik csak, akik rivaldafényben vannak, akiken feljebb tud kapaszkodni. Selena köré szép kis rajongótábor épült ki, az egyik legnépszerűbb énekesnő, itt is az 1. helyen áll. Persze, hogy jól jött neki a barátsága, mert ezáltal a rengeteg Selena Gomez rajongó előbb-utóbb elkezdte őt is szeretni. Most meg Selena jó ideig nem lesz a rehabja miatt rivaldafényben, ezért nem tud belőle hasznot húzni. Ilyen szempontból tökéletesen mindegy, hogy depressziója, lupusza vagy drogbajai vannak, mindhárom azt jelenti, hogy plusz törődést/figyelmet igényelne, amiért cserébe Swift nem kap plusz hírnevet. Egyszerűen nem éri meg neki.
Az elúszott barátságukért egyiküket se sajnálom, bizonyos szempontból mindketten ugyanolyanok, nem csoda, hogy hosszútávon nem jöttek ki, Selena is mindig mindenbe beleugat, amihez semmi köze és Taylor is.
Ha meg szimplán kamuhír, akkor gratulálok a kitalálójának _nevet.gif Két ennyire vérmes rajongótábort egymásnak ugrasztani, zseniális húzás! biggrin.gif
2016. november 07. 19:25 #46
nastydiamond
nastydiamond
új tag
 
StátuszI'm a soldier that just can't forget the battle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.27.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 252632
Offline offline
Ja és plusz, már nem azért, de ti azt honnan tudjátok, hogy Selenát ki látogatja és ki nem? Talán ott vagytok és nézitek, hogy épp milyen személy megy ki és be? Mert szerintem nem. Szóval használjátok már kicsit az agyatokat és vegyétek észre, hogy mekkora hülyeség, nem pedig meglátjátok, hogy Taylor Swift, aztán szidjátok, mert ő Taylor, én is szoktam őt szidni, de akkor még okom is van rá, de ez most pont egy olyan dolog, hogy szerintem hallgatnotok kéne, mert ti sem tudjátok, hogy ki látogatja meg Selenát és épp kivel van haragban és kivel nem. smileeee.gif)
2016. november 07. 19:28 #47
- törölt felhasználó -    
Szóval Taylor Swift azért nem látogatja Selena Gomezt, mert Obama tegnap azt mondta,hogy szereti a piros nyulat, ami laposférgeket eszik.
Ennyit a logikus és értelmes következtetésekről és ennek a cikknek az értelmességéről.
2016. november 07. 19:29 #48
- törölt felhasználó -    
Ennyit a nagy barátságról...Taylor ismét tudatosította az emberekben hogy milyen önző. Amíg neki kellett a segítség addig ez volt a legnagyobb barátság és most hogy Selenanak kell a segítség Taylor sehol sincs
2016. november 07. 19:35 #49
Eviiiiii
Eviiiiii
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.24.
Hozzászólás: 52
Csatolások: 0
Azonosító: 258330
Offline offline
Na jó, ez nevetséges. Ez egy olyan cikk ami csak azért kell, hogy egy hónap múlva írhassanak egy másikat, hogy a "Csuda jó barátok" kibékültek és kész!!! Meg mostanában az, az új hobbi, hogy Taylort utáljuk és szedjünk mindent össze róla, olyat is aminek valószínűleg semmi valóság alapja nincs. (ezzel most nem az íróba akartam belekötni, hanem a tartalomba)
2016. november 07. 19:35 #50
ZsuzsiHorváth
ZsuzsiHorváth
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.02.17.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 254104
Offline offline
Ha igaz a cikk...Ez által is látszik,hogy milyen Taylor valójában,nekem sosem volt szimpatikus. Egyébként meg ha tényleg azért nem megy be Selenához mert,hogy az rossz fényt vet rá..akkor nagyon is téved ugyanis szerintem egy gondoskodó barátnak tünne (még ha lehet nem is az) és így csak elveszti a rajongóit szerintem...
2016. november 07. 19:36 #51
misssha
misssha
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.21.
Hozzászólás: 1691
Csatolások: 0
Azonosító: 136913
Offline offline
Rögtön az jutott eszembe, hogy hiába volt Demi és Selena barátsága hullámvölgyekkel teli, de mikor Demi rehabra ment (pedig nem testi betegsége volt) Selena RÖGTÖN felhívta. Hogy jól van-e.

Úgyhogy engem nem is Taylor érdekel mert egyértelmű hogy kétszínű meg álszent. Hanem inkább Demi.....
2016. november 07. 19:47 #52
f.petra
f.petra
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.25.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 243070
Offline offline
Nem vártam többet Taylortól,egy igazi kígyó.
2016. november 07. 19:47 #53
Annapolisz
Annapolisz
visszatérő vendég
 
StátuszLove you Michael! But I won't forget, that you love me more!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.30.
Hozzászólás: 176
Csatolások: 0
Azonosító: 162908
Offline offline
Szerintem ezek a cikkek nagyon viccesek. Imádom, mikor ennyire tudjuk, hogy mi van valójában.
2016. november 07. 19:49 #54
- törölt felhasználó -    
Megérte Gomeznek a gyerekkori barátnőjét eldobnia ezért a nőért?! Amikor Selena 2014-ben először járt rehabon, Demi azonnal mellette termett, annak ellenére, hogy nem ápoltak jó viszonyt, erre Selena ismét ezt a nőt és a szuper squadját választotta. Nem szoktam hinni a névtelen forrásoknak, de Swifttől nem is várok mást, így sajnos elhiszem a dolgot. Selena csak magának köszönheti. A PR kapcsolat helyett talán azokat kellett volna választania, akik egykor tényleg törődtek vele és nem csak a kamerák előtt adták elő az ígyszeretlek úgyszeretleket.
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2016. november 07. 19:55 #55
- törölt felhasználó -    
A hír valószínűleg kacsa. Nem bízok az ilyen Inquisitr féle lapokban.
2016. november 07. 19:55 #56
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Szeretem ezeket a bennfenteseket. biggrin.gif
2016. november 07. 19:57 #57
- törölt felhasználó -    
Egyébként Taylor valóban egy kígyó, mindenkiből a hasznot próbálja kihúzni. Egyszerűen szánalmas.
2016. november 07. 19:58 #58
Kittyblack1
Kittyblack1
visszatérő vendég
 
Státuszaz éjjel soha nem érhet véget varázsolj nekünk valami szépet
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.28.
Hozzászólás: 134
Csatolások: 0
Azonosító: 243209
Offline offline
Érdekes, hogy ettől persze félti a hírnevét biggrin.gif
2016. november 07. 20:02 #59
Dorisia
Dorisia
visszatérő vendég
 
StátuszThinking of something deeeeep...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.25.
Hozzászólás: 383
Csatolások: 0
Azonosító: 207155
Offline offline
úúúúúúúúúúúúú, ezek a bennfentesek. Kb az egyetlen vagyok, aki ezt állítja, de szerintem, ha valakit mentális betegséggel, pánikbetegséggel bevisznek, akkor az IGAZI barátai tiszteletben tartják a kezelését, és annak feltételeit, és nem villognak azzal, hogy ,,segítek a szenvedélybeteg barátnőmön", és nem gyűjtenek népszerűséget a másik kárára.
2016. november 07. 20:11 #60
DreamLady
DreamLady
 
StátuszHey how ya doin?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.28.
Hozzászólás: 771
Csatolások: 131
Azonosító: 251132
Offline offline
csak egyet mondok: Fúúú deee utálooom TAYLOOORT!
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok