Starity

11 őrült teória a Pretty Little Liarsről

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. április 26. 16:48 #21
- törölt felhasználó -    
Nekem egyetlen egyedül azzal lenne csak problémám, hogyha Wren lenne A.D. Hogyha tényleg így fejezik be, én csalódni fogok a sorozatban. Nem értem, miért szeretnék ennyire sokan Wrent a sorozat gonoszának, amikor egy abszolút jó, szerethető karakterről van szó. Wren érzései Spencer iránt tényleg valódiak voltak. Nem hinném, hogy megjátszotta volna őket, ahogyan azt is kétlem, hogy most, évekkel a "kapcsolatuk" után gyűlölné annyira, hogy képes lenne bántani Spencert és a lányokat. Komolyan, bármit, csak ezt ne.
2017. április 26. 18:30 #22
- törölt felhasználó -    
Hát... Furák.biggrin.gif
2017. április 26. 20:53 #23
SoldierofFreedom
SoldierofFreedom
új tag
 
StátuszWho care?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.19.
Hozzászólás: 34
Csatolások: 0
Azonosító: 249835
Offline offline
Maya meghalt. Ez hivatalosan is megvan erősítve.
2017. április 26. 22:29 #24
- törölt felhasználó -    
Én akaraom az utolsót. Mekkora lenne már ezt bevállalni de most komolyan?? Szerintem rohadt jó fináléja lenne a sorozatnak így. Csattanó, idegfeszítő, éd tuti hogy sok rajongó anyázna tőle. Nem olyan endingek kellenek mint ami TVD-nél is volt hanem ilyen. De ez csak az én véleményem
2017. április 26. 22:36 #25
Aisha.
Aisha.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1890
Csatolások: 1206
Azonosító: 263428
Offline offline
Ha az utolsó igaz én felkötöm magam..Mármint..én nem kifejezetten örülnék ha ennyivel // ezzel érne véget a történet...Bár, nem elképzelhetetlen..
2017. április 26. 23:47 #26
Lola-SP
Lola-SP
visszatérő vendég
 
Státuszhttps://www.facebook.com/VampirakademiaMagyarorszag Aki szereti a filmet, lájk!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.25.
Hozzászólás: 142
Csatolások: 1
Azonosító: 188330
Offline offline
Az utolsóra már én is gondoltam, mondjuk ki nem. De, ha tényleg igaz lenne, akkor a saját kezemmel ölöm meg Marlene-t, már azon is kiakadtunk eléggé -és jogosan- hogy CeCe lett 'A', akkor ezen? Szerintem itt vége lenne a világnak, mert a PLL rajongók összefognának és dühükben kivégeznének mindenkit. Remélem Marlene se akarja magára úszítani a három-negyed világot ezzel, hogy az egész csak halucináció volt!
2017. április 27. 14:45 #27
- törölt felhasználó -    
Idézet (AliceLiza @ 2017.04.25. 15:59)
Ali az aki a legtöbbet szenvedett ebben a sorozatban, ő az aki talán a legjobban megérdemelné a boldogságot, de oké, fogjuk csak rá... :/
Bár Sasha nyilatkozta, hogy Alison egy nagyon édes, kedves nővé vált DE imádta ahogy lezárták a sorozatot... Szóval az a kedves lett, de... 
Nem tudom. Hogy őszinte legyek, akarom is meg nem is. Egyrészt jó lenne, mivel megmutatná, hogy igen is vele ne szórakozzon senki. Másrészről viszont annak örülnék, ha végre megkapná a boldogságot. Szinte semmi jó nem történt vele. Az első igazán jó dolog az volt, hogy Cece hazament. És mi történt? Meghalt. Jött Eliott, róla kiderült, hogy egy rohadék... Igazán megérdemelhetne már valami apró dolgot, aminek örülhet..
De neeeem, nekünk azt kell nézni, ahogy Aria férjhez megy, pedig meg sem érdemli... unsure.gif

Szerintem egyáltalán nem Ali szenvedett a legtöbbet, sőt, én egy kicsit örülök is annak, hogy nem ívelt felfelé az élete. Nem azt mondom, hogy nem érdemli meg a boldogságot, mert hatalmas jellemfejlődésen ment keresztül és megkedveltem a karakterét is, de attól függetlenül még mindenki emlékszik arra, hogy hogyan viselkedett régebben. Egy tahó volt, mondjuk ki. rolleyes.gif Ehelyett pedig ott van a másik négy lány, akik nem tettek semmit, hogy ennyi szenvedést kapjanak.

Egyébként, a cikkhez annyi hozzáfűznivalóm van, hogy ha az utolsó opció fog bekövetkezni (bár szerintem úgyse) 100%, hogy az összes rajongó nagyon durván kifog akadni, engem is beleértve természetesen. Őszintén szólva én nagyon bírnám, ha mondjuk Aria lenne A.D., de egyébként fogalmam sincs, hogy ki lehet a fő gonosz. Már nagyon kíváncsi vagyok a maradék 8 részre. w00t.gif
2017. május 08. 09:17 #28
adamski
adamski
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.25.
Hozzászólás: 54
Csatolások: 0
Azonosító: 162672
Offline offline
Az utolsó nagy geg lenne.smileeee.gif
2017. május 24. 19:04 #29
- törölt felhasználó -    
Kíváncsi leszek:) imádom ezt a sorozatot heart.gif
2017. május 24. 20:30 #30
- törölt felhasználó -    
Annyira jó ez a sorozat! wub.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!