Starity

Kövesd velünk élőben Ariana Grande jótékonysági koncertjét

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. június 04. 23:52 #41
- törölt felhasználó -    
https://www.youtube.com/watch?v=5npZDJzRolQ
MINDENEM heart.gif
2017. június 05. 00:25 #42
beautifunny
beautifunny
új tag
 
Státusz• Live for the moments you just can't put into words! ✓
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.23.
Hozzászólás: 87
Csatolások: 0
Azonosító: 263889
Offline offline
Na ... elolvastam a kommenteket, és úgy döntöttem kicsit én is írok.smileeee.gif
Mielőtt azt hinnéd, hogy ez egy "utálkozó" komment / vélemény lesz, akkor tévedsz.smileeee.gif

Kezdem akkor ott, hogy én is az elejétől végig megnéztem. Küszködtem a könnyeimmel, de nem tudtam bevallom őszintén. Elég ... tragikus dolog történt múltkorában azon a bizonyos Ariana Grande koncerten, és én nem voltam Ariana "fan" de kellemeset csalódtam. !♥ Annyira hatalmas szíve van, és ahogy az előttem író[k] is megemlítették, látni lehetett hogy Ariana ezt az egészet tényleg komolyan veszi, és a szeme elárulta ugyanis nagyon megrázta ez az egész dolog, amit persze nem is csodálok, és látszódott hogy néha könnyezett... Annyira szomorú ez az egész ami történt. sad.gif

Külön kiemelném MÉG Miley Cyrust aki a drogról, illetve a feltűnő viselkedésétől "szabadult meg", tehát normálisan jelent meg, és tényleg ő is bele adta a szívét ebben az egészben...♥♥♥
Aztán JB [ Justin Bieber ] Még mindig nem tartom őt kedvencemnek, SŐT..., de azonban megismerhettem egy érzékenyebb oldalát is. ...

Illetve többieket, Katy Perry, Little Mix, Niall Horan ... és még sorolhatnám. Mindenkinek egytől - egyig jár a taps. Valamint igen ez nem egy normális koncert volt. Szerintem egész hosszú lett [bár lehet csak én érzem ezt.] DE!! : Egyeltalán nem volt unalmas, és élveztem minden egyes pillanatát, mikor nem énekelt senki mert pl, nem volt senki a színpadon, tetszett hogy néha a közönség kezdett el énekelni, vagy épp kiabálni ( és nem káromkodásokat!!! ) ♥
Nagyszerű énekesek, nagyszerű közönség.♥
Megható előadás.
Köszönöm Szépen, hogy volt arra lehetőség hogy LIVE, azaz ÉLŐ adásban láthattam ezt a produkciót! smileeee.gif
Le a kalappal mindenki elött, a szervezőkkel, a háttér munkát / feladatokat végző "emberkéknek", Ariana Grande-nak, és mindenkinek! ♥♥♥♥
2017. június 05. 00:35 #43
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Egyszerűen gyönyörű volt... Amikor Oliviáról beszélt, teljesen összetört a szívem... Ariana maga nagyon sokat nőtt a szememben, amiért így le tudta vezetni a koncertet, pedig egyértelmű volt, milyen fájdalmat és félelmet él meg (ez a közönségről is elmondható volt). Korához képest egy nagyon érett, csupaszív lány. Minden tiszteletem! Ez a show most mindannak az ellentéte volt, ami történt 22-én, és nagyon hálás vagyok, amiért békében lezajlott.
2017. június 05. 00:53 #44
Moonlight1
Moonlight1
visszatérő vendég
 
Státuszthe light is coming to give back everything the darkness stole... ɹǝuǝʇǝǝʍs
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.20.
Hozzászólás: 407
Csatolások: 0
Azonosító: 252430
Offline offline
Nagyon, de nagyon büszke vagyok Arianara!!
Nagyon jó volt a koncert és a fellépők is szuperek voltak.. A legérzékenyebb pont nálam az volt, amikor a My Everything-et énekelte Ariana és a Parrs Wood Gimnázium kórusa, de a One Last Time és a Somewhere Over The Rainbow előadása is gyönyörű volt. Látszót rajta, hogy nehezen bírja visszatartani a könnyeit, de kibírta, mert egy iszonyatosan erős nő. smileeee.gif <3
2017. június 05. 01:00 #45
lili221
lili221
visszatérő vendég
 
StátuszWho is your crush gurl? IT'S ME BITCH
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.30.
Hozzászólás: 304
Csatolások: 0
Azonosító: 238134
Offline offline
Annyira csodálatos volt az egész este/délután! Ariana csodálatra méltóan viselkedik. Egy 23 éves fiatal lány ekkora szívvel és lélekkel nem is értem hogyan tud végig csinálni egy ilyen megeröltető hónapot. Ariana viszont megmuamtatta hogy hogy kell ezt csinálni. Miközben néztem a koncertet amnyiszor kezdtem el sírni, hogy két kezemen meg sem tudnám számolni. Victoria, Justin, a Coldplay, a Take that, a Little Mix, Miley és még sorolhatnám hányan mutatták meg mennyivel erősebbek vagyunk ha összefogunk! Egy pici időre a zene miatt minden tökéletes volt. A koncerten nem volt más csak szeretet. És ez az amiért ezt az egészet szervezték, és ez annyira jó érzéssel tölt el! De ettől függetlenül továbbra is lesz a világon utálat és gyilkosság, rosszakarók és bűnözők! Nem tudunk ellenük semmit sem tenni! Hiszen még itt is van olyan ember aki kifejezi nemtetszését...de ez nem az a hely! Nagyon nem! Fogjátok fel hogy egyetlen kis rövidke szó is tönkre tudja tenni egy ember életet! Mindig gondolkodjatok el az előtt mielőtt mondanátok/megtennétek!
2017. június 05. 02:23 #46
- törölt felhasználó -    
A "kapcsolodo sztarok" kozul Chris Martin lemaradt rolleyes.gif
2017. június 05. 07:06 #47
- törölt felhasználó -    
Nagyon tetszett mikor Ariana a My Everything-et énekelte a kórussal heart.gif
Nekem az egész nagyon tetszett!!
Imádom Ariana-t <33
2017. június 05. 07:16 #48
- törölt felhasználó -    
Szerintem az egész előadás tökéletes volt! heart.gif
Nagyon tetszett mikor Ariana elénekelte az iskolásokkal a My Everything-et heart.gif Nagyon jó volt! heart.gif
2017. június 05. 07:19 #49
- törölt felhasználó -    
#oneloveManchester ! heart.gif
2017. június 05. 09:15 #50
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Nagyon szép és megható műsor volt! Bár Ariana láthatóan még mindig az események hatása alatt volt, és sokszor elérzékenyült, profin lehozta az egész showt. Az pedig kifejezetten pozitív volt számomra, hogy annak ellenére, hogy általában a csajos, szexi fellépőruhákat preferálja, most az alkalomhoz méltóan hanyagolta a megszokott ruhadarabokat, és slamposan, egy picit sem mutató pulcsiban és farmerben volt.
A fellépők is kitettek magukért, de úgy érzem, Katynek és a Little Mixnek nem szóltak, hogy ez nem egy önálló showjuk vagy turnéállomásuk, hanem egy adománygyűjtő emlékkoncert, ugyanis igazán viselhettek volna konszolidáltabb, kevésbé magamutogató ruhákat. Én ezt elég tiszteletlennek éreztem.
De amúgy szuper volt az egész! Coldplay, Ariana és a BEP külön kiemelkedtek számomra.
2017. június 05. 09:22 #51
HalfGirl
HalfGirl
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.28.
Hozzászólás: 36
Csatolások: 0
Azonosító: 259355
Offline offline
Nagyon megható és szép műsor volt.
2017. június 05. 09:24 #52
HalfGirl
HalfGirl
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.28.
Hozzászólás: 36
Csatolások: 0
Azonosító: 259355
Offline offline
Többször is megkönnyeztem, a legjobbak szerintem Ariana és a Coldplay voltak, de mindenki kitett magáért. Ahogy Pharrel Williams is mondta, nem érződött félelem vagy szomorúság, csak pozitivitás és szeretet. ❤
2017. június 05. 09:35 #53
- törölt felhasználó -    
Büszke vagyok Arira ❤
Csodálatos és megható volt a műsor ❤
2017. június 05. 09:44 #54
- törölt felhasználó -    
Nagyon szép volt és megható heart.gif
2017. június 05. 10:10 #55
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
Hihetetlen mire képes a zene ereje... összehoz ennyi különböző embert és előadót egy közös cél érdekében.
Mindegyik előadó csodálatos volt... Miley, Niall, Katy, Litte Mix, Justin és Coldplay őket tudnám kiemelni akiknek nagyon tetszett az előadása és persze Ariana aki a valaha volt legérzelmesebb és legjobb koncertjét adta.
Számomra két érzelmes pillanata volt a műsornak az egyik a My Everything a másik amikor az összes előadó felállt Ari mögé a színpadon és együtt énekelték a One Last Time-ot a közönség pedig talán ezt a dalt énekelte a leghangosabban.
Eddig csak Ariana zenéjét szerettem de ez után az 1 hónap után ahogy ezt az egészet végig csinálta minden tiszteletem az övé és már mint embert is nagyon megszerettem csodálatos ember és nagyon büszke vagyok rá.
2017. június 05. 10:58 #56
- törölt felhasználó -    
Nagyon megható volt az egész.Látni azt,hogy mindenki mennyire összetart a történtek után.Megható volt ahogy egyszerre énekeltek,sirtak.Ariananal a One Lat Time-nál már rajtam is a sirás volt szinte.Hihetetlen volt látni azt ahogy egyszere énekeltek és sirtak.Azt,hogy a történtek után is mennyire szeretik,támogatják egymást vagy Arit.Róla nem is beszélve,hisz csodálatos volt.Látszott,hogy sajnájaés bántja a dolog pedig nem az ő hibája volt.Hihetetlen ahogy végigcsálta.
Szeretünk Ari és büszkék vagyunk rád! heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif #oneloveManchester ! heart.gif #PrayForManchester ! heart.gif #PrayForGreatBritain ! heart.gif
2017. június 05. 11:59 #57
- törölt felhasználó -    
Nagyon szép volt! heart.gif
2017. június 05. 13:46 #58
Cassia
Cassia
visszatérő vendég
 
StátuszYou never stop loving someone. You either never did or you always will.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.19.
Hozzászólás: 248
Csatolások: 0
Azonosító: 253297
Offline offline
Óriásit nőtt a szememben az elmúlt időszakban ez a lány, nagyon sok dalát megkedveltem, a reakciója es bátorsága a történtek után pedig példaértékű volt. Szerintem csupaszív ember, és ezt most meg is mutatta a világnak.
2017. június 05. 14:06 #59
Kincs
Kincs
visszatérő vendég
 
Státuszwhy'd you only call me when you're high?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.01.21.
Hozzászólás: 339
Csatolások: 1
Azonosító: 262053
Offline offline
Hihetetlen volt )): <3
Csodálatos mindenki mennyire összetart. A One Last Timenál már engem is a sirás kerülgetett, pedig nem az az érzékeny ember vagyok. Ari meg egy angyal, de tényleg, és ezt be is bizonyitotta. :33
2017. június 05. 17:00 #60
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Csodálatos volt!❤❤ #OneLoveManchester heart.gif
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!