Starity

Óriási csalódás vagy brilliáns megoldás? A rajongókat megosztotta a PLL fináléja

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. július 01. 18:04 #41
Jenny Lawliet
Jenny Lawliet
Shadowhunter
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 87
Azonosító: 130326
Offline offline
Óriási csalódás. Ennyire nem tudtak már mit kitalálni? Mondjuk számítani lehetett rá. Mindenkinek ikertestvére van, meg mindenki rokona mindenkinek. A rész vége felé egyszer csak kiszopják az ujjukból a többiek, hogy Spencernek biztos van egy ikertestvére, keressük meg gyorsan... Ennél még Cece leleplezése is jobb volt.
2017. július 01. 22:52 #42
Helga27
Helga27
Queen of Nothing
 
StátuszBirth is begin of death
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.11.
Hozzászólás: 1099
Csatolások: 5
Azonosító: 244743
Offline offline
Nekem picit csalódás volt....már csak azért is mert ez az ikertesós dolog rettenetesen elcsépelt lett hiszen már nagyon sokszor kijátszották ezt a kártyájukat a készítők.....
2017. július 02. 14:38 #43
bohóc9
bohóc9
wor(k)shipper
 
Státuszbohoc9 még nem állította be a státuszát :P
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.23.
Hozzászólás: 1330
Csatolások: 0
Azonosító: 200672
Offline offline
Én arra számítottam, hogy ebbe a 2 órába belezsúfolják az összes választ, én meg majd csak ülök leesett állal, ehhez képest ez nagyon nem történt meg. Troian alakítása zseniális volt, viszont szerintem is sokkal ütősebb lett volna, ha az egyik hazug vagy valami főbb szereplő lett volna A.D. Munkásabb lett volna kitalálni egy háttérsztorit, de meg lehetett volna oldani, csak szerintem már Marlene is belefáradt a sok sehova nem vezető szál összefuttatásával való próbálkozásba. Én örülök, hogy vége, mert már nagyon erőltetett volt az egész, de a fináléval kapcsolatban kettős érzéseim vannak. Pl az a jelenet, amikor Spencer azt hiszi, hogy Alex a tükörképe, na az az a PLL, amit anno megszerettem. R.I.P.
2017. július 02. 15:31 #44
ArianaGrandeforever
ArianaGrandeforever
Potterhead (͡° ͜ʖ ͡°)
 
Státusz2 0 1 9
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.20.
Hozzászólás: 987
Csatolások: 42
Azonosító: 246896
Offline offline
nekem csalódás volt :/
2017. július 02. 15:58 #45
NikyZ
NikyZ
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.02.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 188891
Offline offline
Én imádtam a részt <3 Zseniális volt a Troian által alakított Alex Drake. Meghaltam attól az akcentustól. Amikor először megfordult A.D, konkrétan tátva maradt a szám. Mikor levette a maszkot és Mona volt, mondom "ba*dmeg nemár", de még így is izgatott ki lehet az igazi. Szépen felvezették és le is zárták a lányok életét. Mondjuk azt sajnálom hogy Toby és Spencer jelenete nem volt valós, mert Alex játszotta el Spencer szerepét, de azért eléggé tetszett wink.gif Nem értem miért nem tetszik sokaknak, mert választ kaptunk mindenre. Oh és nekem is a tükörképes rész volt a kedvencem biggrin.gif
2017. július 02. 22:55 #46
Bella128
Bella128
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.19.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 180861
Offline offline
Nekem hatalmas csalódás volt a rész. Egy izgalmas,félelmetes és megható leleplezést vártam, erre kaptam egy összecsapott és kusza történetet egy olyan főgonosszal akinek alapvetően semmi lényeges motivációja nem volt. Igazából nem is lepődtem meg az ikres sztorin, hiszen a Wrenes reptéri jelenet elég sokatmondó volt, azonban úgy voltam vele, hogy Marlene King ennél kreatívabb. Halottam, hogy azt nyilatkozta, hogy sok utalást rejtett el az utolsó 10 részben, de azt nem gondoltam volna ,hogy konkrétan az arcomba tolja a megoldást. Szerintem csak félt egy főszereplőt beáldozni.
Ennél bárki más jobb lett volna. Személy szerint én mindig Ariát akartam A.D.-nek. Az egész történet vele kezdődött és rengeteg utalás volt arra, hogy nem olyan jó mint amilyennek mutatja magát. Ha ő lett volna a gonosz az remek keretet adott volna a történetnek.
Ami szintén zavart az az, hogy a 6. és 7. évad szinte csak Spencer körül forgott. Kiderült, hogy adoptálták, meglőtték, megcsalták és lám még az ultimate fő gonosz is az ő ikertestvére. Alex Drake megformálásától pedig nem voltam elájulva. Szerintem a többi színésznő is megérdemelt volna ennyi reflektorfényt. Félreértés ne essék, kedvelem Troian Bellisariot, de nekem az elmúlt évadokban egyszerűen túl sok volt belőle.
Számomra a legbosszantóbb az,hogy nem volt nagy hangsúly A.D. leleplezésén, pedig mindenki erre várt már hét éve. Bezzeg az Emison lánykérést részletesen megtekinthettük. Ennél CeCe leleplezése is sokkal jobb volt.
Annak viszont örültem, hogy a shippek összejöttek és Mona karaktere is nagy kedvencem lett a végére.
Végezetül szomorú vagyok, hogy vége lett a sorozatnak,hiszen már évek óta néztem és része volt az életemnek. Imádtam, hogy tele volt fordulattal és hogy tartogatott félelmetes pillanatokat is. Sajnálom, hogy ilyen rosszul és igénytelenül zárták le. A PLL ennél sokkal jobbat érdemelt volna :/
2017. július 03. 21:35 #47
bubo85
bubo85
<3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.13.
Hozzászólás: 2413
Csatolások: 0
Azonosító: 60728
Offline offline
Troian egy igazi színésznő a többiek csak statiszták....
She's the BEST <3
2017. július 04. 15:32 #48
Sáry20
Sáry20
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 206351
Offline offline
Én már nagyon-nagyon vártam a finálét, és hát egy picit csalódott voltam a végén. Az lett AD, akiről nem is tudtuk, hogy létezik. Voltak ilyen teóriák, hogy Spencernek van egy gonosz ikertestvére, de őszintén szólva nem hittem el. Én jobban örültem volna az egyik főszereplőnek, például Lucasnak vagy esetleg Paige-nek. Szerintem eléggé összecsapott volt ez a lezárás, mintha nem is a Pllbe való lett volna, vagy nem is tudom... Annak örülök a legjobban, hogy Halebnek happy endje lett, bár ezt a gyerek dolgot nem tudom, minek kellett a végén benyögni. Biztos örömhír ez mindenkinek (én is örülök neki), de szerintem jobb lett volna, ha megtartják a "szabadságukat" smileeee.gif
2017. július 07. 12:04 #49
paska
paska
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.07.
Hozzászólás: 346
Csatolások: 1
Azonosító: 241226
Offline offline
Borzalmas az eddigi összes befejezése ennek a sorozatnak (mert hogy ugyebár legalább 3 volt). Engem maga a sztori (mármint az igazi, első évados sztori, nem kilencezredik A-ról szóló hülyeség) nagyon megfogott, szerintem állati jó ötlet volt, annak ellenére is, hogy kicsit Gossip Girl koppintás az egész. De aztán körülbelül a második évad végétől egyértelmű volt, hogy a végtelenségig el fogják még ezt húzni, hiszen minden a pénzről szól. Egyszer szeretnék látni egy olyan sorozatot, aminek hatalmas nézettsége van, és mégis akkor fejezik be amikor a történetnek ténylegesen vége van.
2017. július 09. 10:45 #50
- törölt felhasználó -    
Tényleg sok kérdésre nem kaptunk választ, ami engem is bosszant, de nekem személy szerint tetszett a befejezés. Egy valamit én sem értettem: minek kell ennyi iker Rosewood-ba? rohog.gif Mary Drake és Jessica, Spencer és Alex, na meg hát természetesen az Emison babák, Grace és Lily. Sokkal jobban örültem volna annak, ha az utóbbi párosnak egy gyereke születik, mert ez így már nagyon sok. Troian fantasztikusan alakított, én nagyon megkedveltem Alex személyiségét is, az a brit akcentus pedig.. wub3.gif Elképesztő volt. Egyébként én már csak azért sem bosszankodok ennyit, mint régen, mert szerintem méltón fejezték be a sorozatot és semmit sem érnék vele, mert már mint mondtam, vége van. Nagyon hiányozni fog az egész történet, a karakterek és a színészek is, szinte ezen nőttem fel és most érzek rendesen egy kis ürességet a lelkemben. Mindenképp tervezem majd újra megnézni a sorozatot még a nyáron és valahogy összeállítani a fejemben az egész zűrzavart.
2017. július 12. 14:08 #51
Tímeea
Tímeea
V.I.P ❤
 
StátuszYou'll never see a happy ungrateful person.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.06.
Hozzászólás: 1566
Csatolások: 535
Azonosító: 203278
Offline offline
Én igazából egyszerre meg is vagyok elégedve a fináléval és egyszerre csalódtam is benne. A finálé előtt azon voltam, hogy biztos, hogy csalódni fogok ebben a lezárásban is. Valamennyire így van, viszont én őszintén, rosszabbat vártam. biggrin.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok