Starity

Óriási csalódás vagy brilliáns megoldás? A rajongókat megosztotta a PLL fináléja

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. június 30. 07:48 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Hét év után kedden véget ért a Pretty Little Liars című sorozat, melynek dupla részes fináléja számtalan megdöbbentő jelenetet tartalmazott. VIGYÁZAT, SPOILERVESZÉLY!
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. június 30. 07:52 #2
Medeah.
Medeah.
ᴘʀᴇᴛᴛʏ ᴅᴇᴀᴅ ᴘᴏᴇᴛ
 
Státusz"girls support girls" no i only support nice girls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.01.
Hozzászólás: 2533
Csatolások: 656
Azonosító: 264638
Offline offline
Szerintem brutális volt a vége biggrin.gif #iwillmissyoupll
2017. június 30. 08:05 #3
- törölt felhasználó -    
A ketoras osszezavarodott fej. Az biztos.
2017. június 30. 08:05 #4
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Nekem nagyon nem tetszett. Most már mindkét kedvenc sorozatom fináléjában csalódtam (tvd,pll). Abba akartam hagyni már az előző évad végén, de mivel utolsó évad ezért megnéztem de nagyot csalódtam.
2017. június 30. 08:27 #5
- törölt felhasználó -    
Nekem nagyon bejott a finale*---* en igazabol nem is tippeltem arra, hogy Spencer gonosz ikertesoja lenne az, szoval en meglepodtem. Nagyon orulok, hogy happy end lett a vege, hihetetlen orulok, hogy Hanna terhes es aww Haleb*---* #halebforever. A sorozat iszonyatosan fog hianyozni, a kedvencem. Orokke imadni foogom ezt a sorozatot. #goodbyeprettylittleliars, #pllforever
2017. június 30. 08:37 #6
Rainbowbubble3366
Rainbowbubble3366
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.10.
Hozzászólás: 156
Csatolások: 0
Azonosító: 261278
Offline offline
SPOILER!

Hát amikor az elején, a Melissás résznél (amikor Mona volt Melissa maszkban) tök megörültem, hogy na értelmes is lesz. Aztán amikor kiderült Ő nem Melissa, kezdtem elveszteni a részbe fektetett hitem. Először is, az első ötven percig semmi sem történt, mindenki összefeküdt, gyereket akart vagy éppen siránkozott, itt már tudtam ez sem lesz jó. Hát amikor megjelent a gonosz iker (megjegyzem, rohadtul jól alakított a színésznő) és kiderült ő A. D.....hát azt hittem ez valami vicc. A sorozat készítője kihangsúlyozta, hogy nem olyan lesz, akire bárki is gondol. Hát marhára olyan lett, mert konkrétan ezzel voltak tele az oldalak, és mindenki sejtette. Viszont, szerintem sokan el is vetették az ötletet, mert azért ez már nagyon szappanopera szerű lenne. Hát, igen. Hogy is mondjam? Az is lett xd. Ebben a sorozatban tényleg, mindenkinek van egy ikre? Allisonéknak, Mary-nek, Spencernek. Hát édes jó istenem. Egyedül ami tetszett az esküvő rész. De tényleg, az egy olyan rész volt, ahol tudtam tényleg vége. Összegyűlt mindenki és megható volt. A vége, az utolsó jelenet, ami kiverte nálam a biztosítékot. Hát kérlek, ha így akarják újra indítani a show-t, legalább lehetett volna kicsit egyedibb. Mert szerintem nem kellene még egy PLL. Főleg nem ezzel az Addisonnal. Na mindegy. Nekem csalódás volt sad.gif
2017. június 30. 08:39 #7
- törölt felhasználó -    
Nekem annyira nagyon tetszett a finálé! Jól lett megcsinálva, már most hihetetlenül hiányzik a sorozat cry.gif heart.gif
2017. június 30. 08:39 #8
Divergent
Divergent
Dark witch
 
Státuszimmersed in the frenzy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.15.
Hozzászólás: 2157
Csatolások: 138
Azonosító: 242716
Online online
Nekem nagyon tetszik. De azt sajnáltam/sajnálom nagyon hogy Spencer és Toby csak a képernyőn kívül jöttek újra össze...Spoby,PLL❤❤❤❤❤❤❤❤
2017. június 30. 08:55 #9
Judit107
Judit107
daddy steve harrington
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.29.
Hozzászólás: 2214
Csatolások: 1379
Azonosító: 178984
Offline offline
Mona megnyerte a játékot! Szegénytől már annyi sokszor átvették,hogy végre megnyerte! Nekem tetszett is a finálé meg nem is! Trorián nagyon jól alakított! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2017. június 30. 09:33 #10
DiLaurentis
DiLaurentis
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.03.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 262292
Offline offline
Kiszámítható volt az egész.. imádom a sorozatot, de Cece-nél kellett volna lezárni.
Én vártam volna egy igazi csavart..hogy mondjuk ha nem is az egyik lány, de valamelyiknek a pasija nem éli túl vagy valami.
Nagyobb volt a 7. évad beharangozása mint maga a sorozat.. sad.gif
2017. június 30. 09:34 #11
- törölt felhasználó -    
Nekem tetszett heart.gif Troian meg csodásan alakított heart.gif
2017. június 30. 09:47 #12
Domi05
Domi05
Mгş. Ơβгเεŋ
 
StátuszValar Morghulis «» Valar Dohaeris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 5265
Csatolások: 52
Azonosító: 233671
Offline offline
SPOILER ÁRADAT!

Hát kövezzetek meg, de nekem nagyon nem jött be. Mostanra már kezdek beletörődni, de akkor is mérges vagyok. Annyi jó teória volt a neten, erre pont azt valósítják meg, amiről a legjobban reménykedtem, hogy nem történik meg. Nekem már az alapból sok volt, hogy Mary-Jessica, meg most ugye Emison babák is ikrek, erre most jött Spencer gonosz ikre, Alex. Nekem nem annyira világos, hogy miért kínozta őket, főleg Hannat, Emilyt és Ariat?!?!? Meg most ez a csavar Wrennel és Charlotte-al... Pff omg.gif Nekem már picit erőltetett volt. Marlene annyira beharangozta, hogy olyan szereplő lesz A.D, akit már ismerünk, erre persze, hogy nem. Meg az is mi már, hogy Alex vette meg Toby házát és bunkert épített alá. Sok dolog van, amit még nem értek vagy zavaros. Ilyenek, hogy hogyan szabadultak ki az anyukák a pincéből, meg most így Mary miért ártott Spencernek, Alex miért rabolta el Ezrat? Elején még azt hittem, hogy hú de jó, Melissa lesz A.D., pont ezt akartam, aztán ahogy levette Mona a maszkot, nagyon reméltem, hogy nem ő lesz újra. Habár legálabb megkapta a boldog befejezést, annak ellenére, hogy még mindig megszállott. A legvége egyáltalán nem tetszett, ezt Addisont teljes mértékben kihagytam volna, mert fölösleges és idegesítő. Az, hogy Marlene így akarja, az újabb generációval folytatni a pllt, már egyenes szánalmas.
Azt sajnáltam, hogy csak egy esküvő volt, az is 1 évvel később (ezt az időugrást szintén totál feleslegesnek tartottam), na jó volt egy Emison eljegyzés. De amit a legjobban vártam, természetesen elmaradt. Gondolok itt Spobyra, mert utólag kiderült, hogy Tobyval végig Alex volt, nem Spence a végén. Persze ők is újra összejöttek, legalábbis nekem úgy jött le. De nekik is igazán lehetett volna esküvőjük. Két jelenet volt számomra nagyon szomorú. Az egyik, amikor Ariat felhívják, hogy nem lehet gyereke. A másik pedig nem is szomorú inkább, hanem kétségbeesett, amikor Hanna és Caleb veszekednek a babáról és, hogy erről Mona tehet. :cry:
Nahh de, hogy legyen valami nagyon pozitív is: Troian megint akkora alakítást tolt, hogy az agyamat eldobom! Messze ő a legjobb színész a sorozatban. Ahogy megoldotta egyszerre a két teljesen különböző személyiségű ikreket, az fenomenális volt! meghajolo.gif Respect Troian!
Így a végére pedig, hogy nem bántam meg, hogy elkezdtem nézni a sorozatot, annak ellenére, hogy a CeCes és az Alexes leleplezés is csapnivalóra sikeredett. A pll akkor is az egyik kedvenc sorozatom lesz. Imádtam már az első perctől kezdve. wub.gif Nagyon sajnálom, hogy vége lett, de itt volt az ideje. Bár úgy gondolom, hogy sokáig lesz még a köztudatban! heart.gif
2017. június 30. 09:59 #13
Johanna07
Johanna07
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.13.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 260316
Offline offline
Nekem ami nagyon hiányzott a finálé végéről az egy szép Spoby jelenet . Hiszen ha belegondolunk a 7. évadban egy sem volt nekik mert mint kiderült Tobyval mindig Alex volt. ( Azt pedig hogy az utolsó részben melyik lány volt Tobyval este nem tudjuk biztosan). De ettől függetlenül örülök hogy a végén (mégha nem is láttuk) újra összejöttek. A finálé összességében tetszett viszont valóban nem volt annyira meglepő hiszen már nagyon sok helyen lehetett olvasni ezt a teóriát.
2017. június 30. 10:01 #14
Loreen.
Loreen.
jeed
 
Státusznow my heart feels nothing at all
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.15.
Hozzászólás: 3628
Csatolások: 314
Azonosító: 254798
Offline offline
nekem is nagyon tetszett, nagyon izgalmas volt, és szerintem jó, hogy így "megcsavarták". nagyon hiányozni fog sad.gif
2017. június 30. 10:06 #15
ginredmayne
ginredmayne
visszatérő vendég
 
StátuszMoulin Rouge!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.13.
Hozzászólás: 262
Csatolások: 0
Azonosító: 241404
Offline offline
Nekem tetszett, jó volt szerintem smileeee.gif
2017. június 30. 10:38 #16
sg1992
sg1992
☾ cold hands
 
Státuszwe're just lost, damaged souls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.25.
Hozzászólás: 15259
Csatolások: 8754
Azonosító: 215855
Offline offline
Nekem nagyon tetszett a finálé. heart.gif
Igaz már ideje volt befejezni de nagyon fog hiányozni a sorozat. Troian-nak pedig jár egy kulön díj az alakitásáért. cray.gif
2017. június 30. 10:42 #17
- törölt felhasználó -    
Engem nagyon felbosszantott ez a befejezés. Az elején imádtam a sorozatot, de évről évre veszített az eredeti színvonalból. A gonosz ikertestvér... Hát tényleg látszik, hogy már nem tudtak mit kitalálni. Azt mondták, nem új karakter lesz A.D. Azt mondták, sajnálni fogjuk őt, amikor elmagyarázza, mit miért tett. Ehhez képest egy teljesen új karaktert kaptunk ebben a szerepben, másrészt én nem tudtam sajnálni, csak arra gondoltam, úristen, legyen már vége ennek a résznek, én már nem bírom ezt nézni. Ha valamit elértek ezzel a befejezéssel, az az, hogy nem fog hiányozni. Ezt a sorozatot már évekkel ezelőtt be kellett volna fejezni. Mona volt a széria egyetlen jó gonosza. Az egy olyan fordulat volt, amire tényleg illik a zseniális jelző. Egy olyan karakter, aki mindig ott volt, de inkább az árnyékba húzódva. Nem számítottál rá, de mégis annyira egyértelmű. Charlotte és Alex viszont nagyon gyengék, indok nélküliek. Nem éreztem egyiküknél sem a váratlan fordulat okozta katarzist. Troian Bellisario-t azonban dicséret illeti, mert nagyon jót alakított ebben a részben. Mondhatni, az ő színészi játéka mentette meg a finálét.
2017. június 30. 11:07 #18
Vick019
Vick019
 
StátuszSo if you wanna hurt me, baby just hurt me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 938
Csatolások: 849
Azonosító: 131506
Offline offline
Nekem sem tetszett ez az utolsó rész...pedig nagyon szeretem ezt a sorozatot. Én is olvastam a teóriákat, és ezt a Spencer ikertestvéres dolgot egyáltalán nem akartam. Az jobb lett volna, ha egy férfi lett volna A.D., aki a legeleje óta irányít. De jó, rendben, azt elfogadtam volna, hogy ki a főgonosz, ha jó lett volna a sztorija. De ez mi már? Ez az Alex is csak azért lett A, mert féltékeny, mint ahogy Mona meg Cece is az volt. Ehhez aztán nagy írói tudás kell...A rajongók jobb sztorit összehoztak volna. Nem kellett volna beletenni egy új szereplőt, aki amúgy senkit nem ismert, csak szimplán elmebajos volt, mint ahogy a többi gonosz karakter. Meg így, hogy elment a történet egy olyan irányba, ahol szinte csak Spencerre fókuszálnak, a többieknek alig volt értelme. Hanna-ról pl éppen hogy szó volt ebben a 7. évadban.
De ez gondolom már így marad. Az is nagyon zavaró, hogy rengeteg megválaszolatlan kérdés maradt. Pedig azt is beharangozták, hogy mindenre választ kapunk...Kb csak azt a két dolgot mondták el, hogy az Emison gyerekek apja ki, meg hogy ki A.D.. Arról nem is volt szó, hogy mondjuk Noel vagy Sara miért is csatlakozott ebbe az egészbe?? Na mindegy...
Tobynak nem tűnt fel, hogy mással fekszik le, de a ló meg tudta különböztetni Spencert meg Alexet XD Wren-ből gyémánt lett...ez is mi?? biggrin.gif Ez beteg nagyon biggrin.gif
De egyébként Troian nagyon jól játszotta Alexet. Legjobban az a rész tetszett, amikor Spencer felkelt és az ikre megijesztette. Az elég ijesztő volt. biggrin.gif
Szóval, én válaszokat akarok, amiket nem fogok már megkapni, mert így zárták le sad.gif
2017. június 30. 11:19 #19
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
Engem iszonyatosan lenyugozott ez a megoldas, valamint batran allitom, Alex Drake a messze egyik legjobb gonosztevo, es Troian alakitasatol dobtam egy hatast. Iszonyatosan megcsavartak a tortenteket, es direkt ugy fejeztek be, hogy lehessen folytatni, cseles. Hianyozni fog a sorozat, a nem mindennapi tortenet, es persze maga a szereplok / szineszek, igy a vegere megszerettem mindenkit egy foknal jobban.
2017. június 30. 11:34 #20
- törölt felhasználó -    
Egyetlen egy jó dolog volt az évadzáró részben, ami nem más, mint Troian alakítása Alex-ként. És ennyi, ennél többet nem tudok felhozni. Számomra csalódás volt, hogy végül Alex lett A.D., sokkal jobb lett volna egy olyan karakter, aki már a kezdetektől a sorozatban van. Ez is olyan összecsapott dolognak tűnt, mint A - CeCe dolog. Az is ugyanilyen csalódás volt.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok