Starity

Melegcsókot vágott ki filmjéből a Disney?

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. augusztus 19. 12:43 #1
eszti136
eszti136
ʙᴀᴅ ᴀᴘᴘʟᴇ
 
Státuszthe future is bright, because we are in it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 3307
Csatolások: 1063
Azonosító: 155335
Offline offline
Ki ne hallott volna már az Utódokról, ami a Disney híres gonosztevői gyerekeit vonultatja fel, érdekes eseményekkel, fordulatokkal körülvéve? Nos, a második rész is elkészült, és hazánkban szeptember 9-én, 12:30-kor mutatják be.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. augusztus 19. 12:49 #2
LadyAly
LadyAly
Mama Roach
 
Státusz♥★Love★♥ Viva La Cucaracha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.25.
Hozzászólás: 3201
Csatolások: 7322
Azonosító: 88389
Offline offline
Manapság ez még mindig téma? Nekem nem tűnik nagy dolognak, feltűnőbb így, hogy kivágták.
2017. augusztus 19. 13:02 #3
- törölt felhasználó -    
Persze, ne csak szimplán térjenek el a könyvtől egy valószínűleg jelentősebb jelenetben, hanem tüntessék el azokat az elemeket is a fiatalabb korosztály közeléből, amik arra nevelnék őket, hogy tök természetes az is, ha két férfi vagy két nő alkot egy párt, hogy a következő generációk ne olyan beszűkült hülyékből álljanak, mint amilyenből manapság rengeteg rohangál... "-.- Óriásit csalódtam a Disney-ben.
2017. augusztus 19. 13:54 #4
Dorinadd
Dorinadd
Always
 
StátuszR5 & Harry Potter & TVD & TO & PLL
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.07.
Hozzászólás: 1937
Csatolások: 0
Azonosító: 259598
Offline offline
Szerintem vicces lenne, kár hogy kivágták...
2017. augusztus 19. 14:02 #5
Picy
Picy
 
Státuszlast night was the last time of my past life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.13.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 0
Azonosító: 261338
Offline offline
semmi gondom nincs az ilyen dolgokkal, de ez még a gyerekeknek később is ráér, azt gondolom. Gothic01 egyetértek smileeee.gif
2017. augusztus 19. 14:09 #6
- törölt felhasználó -    
szerintem sem kéne ezt olyan nagy dobra verni, tényleg, még talán poénosnak is találnák a gyerekek.
2017. augusztus 19. 14:41 #7
Cara Delevingne2017
Cara Delevingne2017
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.23.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 265596
Offline offline
Jobb, hogy kivágták, hisz gyerekek nézik a Disney-t!
2017. augusztus 19. 14:46 #8
oroni
oroni
új tag
 
Státuszwhen ur sad:music; when ur happy:music!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.30.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 245599
Offline offline
Szerintem nem kellett volna kivágni, egy meleg csókot, max a kisebb gyerekek megkérdezték volna a szülőket erről. Amúgy nagyon várom már a premiert!
2017. augusztus 19. 14:53 #9
Beckie
Beckie
⋅ tattoos ⋅ wine ⋅ rock&roll ⋅
 
StátuszA menyország szép hely, de a pokolban több az ismerős...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.27.
Hozzászólás: 2806
Csatolások: 343
Azonosító: 75146
Offline offline
Disney még azt se meri képernyőre engedni, amikor egy srác és egy lány csókolózik, mert nehogy már bármiféle szexuális tartalom legyen ezen a bugyuta csatornán. Évadonként egy darab szájra puszit enged a sorozatai többségének! Borzasztó a csatorna, semmi realitás nincs a sorozataiban. A Riley a nagyvilágban című sorozat volt az elmúlt évtized legtöbb értelmét felmutatott disney műsora, de a forgatókönyv írók nem tudtak ezekkel a szabályokkal mit kezdeni, úgyhogy befuccsolt. Holott korábban az előzmény sorozatnak az írói voltak most is a felelősek a forgatókönyvért, de míg a Boy meets worldben felszínre jöttek különböző témák, amik igenis fontosak hogy legyenek beszélve róluk, a spin offban nem. Az előzmény sorozat érthető volt, és szórakoztató és mégis tanulságos! De egy gyerekeknek készült csatornán minden tabu. Nehogy már tanuljanak is valamit, inkább csak romboljuk az agysejtjeiket ilyen Induljon a risza (meg nem tudom én mi manapság a menő a csatornán) típusú szennyekkel.
Nem azt mondom, hogy trónok harca típusú sorozatokat kéne csinálniuk, de azért valamiféle valóságot tükrözhetnének a műsoraik. Egy csóktól (még ha egynemű pár között van is) egy gyerek sem akadna ki, legtöbb családban nem tabu a szülőknek megcsókolni egymást a gyerek előtt, és ez így egészséges szerintem.
2017. augusztus 19. 14:54 #10
- törölt felhasználó -    
Nem kellett volna kivágni. Bár, ha benne maradt volna, lehet, hogy pár országban kitiltották volna, mint a Szépség és a Szörnyeteget. :-(
2017. augusztus 19. 15:00 #11
- törölt felhasználó -    
Ha lett volna benne egy homoszexuális szerelmiszál talán megnéztem volna, mert az legalább megmutatja a gyerekeknek, hogy ilyen is van ezt is el kell fogadni. De, hogy még egy szimpla csókot is kivágtak? Nem tudom emlékszik-e valaki, de annó a Sok sikert Chalrlie!-ban egy epizód erejéig szerepelt egy leszbikus pár. Hatalmas visszaesés.
2017. augusztus 19. 15:01 #12
Qweerty
Qweerty
visszatérő vendég
 
Státuszyour silence is my favourite sound
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.21.
Hozzászólás: 113
Csatolások: 0
Azonosító: 259127
Offline offline
Mert ha a kisgyerekek két azonos nemű személyt látnak csókolózni, akkor az egy trauma lesz életük végéig. Persze hogy ott tart a világ ahol, ha a jövő generációjának szégyellik megmutatni azt, hogy nem csak ellenkező neműek szerethetnek egymásba, akkor a melegek házassága sohasem lesz elfogadott. "A gyerekek még ráérnek ilyet látni". Ez egy óriási hülyeség. Nem kéne tabu legyen ez a téma a gyerekek előtt 2017-ben. Minél előbb látják, annál elfogadóbbak lesznek. A legtöbb homofób meglátásom szerint ifjú vagy felnőtt korában szembesült azzal, hogy igenis léteznek meleg emberek, vagy a szülők ezt nevelték beléjük. Azt, hogy valaki homoszexuális nem betegségként vagy tiltandó dologként kéne felfogni, hanem napjaink egyik természetes dolgaként. Te jó ég...
2017. augusztus 19. 15:22 #13
Niky_Love Taylor L.
Niky_Love Taylor L.
Mrs. Dolan™ ✔
 
Státusz2015.06.10.~Best Day of my Life.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.10.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 45
Azonosító: 170939
Offline offline
Én örülök,hogy kivágták.Már láttam a filmet és Uma és Harry valószínűleg összejönnek a következő rèszben(ha lesz),ezért nem lett volna értelme ennek a jelenetnek.
2017. augusztus 19. 16:15 #14
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Azért az fura hogy mindenki hogy áradozik már hogy Amerikában mekkora tolerancia van meg juuuj 2017 mindenki tiszta toleráns elvileg közbe meg sehol semmi...
2017. augusztus 19. 16:24 #15
- törölt felhasználó -    
Szerintem jó, hogy kivágták, mivel ez egy gyerekeknek szóló film. Én sem raknék bele ilyesmit egy gyerekműsorba, mert nem oda való. Egyáltalán nem ítélem el az ilyesmit, de ez tényleg nem ebbe a filmbe való.
2017. augusztus 19. 17:15 #16
- törölt felhasználó -    
Elég butaság volt ez a Disneytől. Ha a gyerekek látták volna nem lettek volna hirtelen ők is melegek, ez nem így működik. Sőt, a legtöbb gyerek max fújogott volna egyet. Viszont ott vannak a meleg gyerekek akik nézik a Disneyt és ha egy ilyen jelenetet láttak volna, akkor kicsit talán megnyugodtak volna, hogy ez normális, nincs velük baj.
2017. augusztus 19. 17:32 #17
Lysandranevra
Lysandranevra
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.24.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 261023
Offline offline
Nem csoda, hogy kivágták. Egy csomó konzervatívabb orszagban betiltották volna a filmet, mint a Szépség és a Szörnyeteget (pedig abban még csók sem volt), tehát egy csomó bevételtől estek volna el. Logikus, és helyes lépés volt.
2017. augusztus 19. 17:39 #18
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
De hát ez csak egy csók...
2017. augusztus 19. 18:22 #19
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Én úgy tudtam, hogy Amerikában minden az elfogadásról szól, hogy ott normális melegnek lenni, erre a Disney kivág egy ilyen ártatlan jelenetet.
A gyerekeknek nem lesz ettől semmi bajuk, gyűlölöm a Disney-s filmekben, hogy alig van csókjelenet, max arca vagy szájra puszi. Teljesen normális, ha a gyerek csókolózni lát egy párt egy filmben, legyen az meleg, heteró csók. Egyszer az a gyerek is fog csókolózni, aki lefújozza a filmbeli csókot, nem fog egy meleg csók hatással lenni az életére, nem lesz utána egyből meleg, csak megtanulja, hogy ez is egy normális dolog, amit bármikor láthat az utcán.
Szóval wtf Disney, valamit kezdjetek magatokkal...
2017. augusztus 19. 18:58 #20
fuckingprincess
fuckingprincess
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.22.
Hozzászólás: 487
Csatolások: 13
Azonosító: 263883
Offline offline
Ez csak egy csók! Senkinek nem lesz semmi baja ettől....ebből a megkülömböztetésből már annyira melegem van....a melegek is emberek basszus...
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok