Starity

Nick Jonas szerint a One Direction tagjai közül Niall Horannek lesz a leghosszabb szólókarrierje

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. december 19. 14:53 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Mióta a One Direction bizonytalan időre felfüggesztette karrierjét, a srácok önálló munkába kezdtek.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. december 19. 15:49 #2
jennette13
jennette13
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.13.
Hozzászólás: 458
Csatolások: 0
Azonosító: 266018
Offline offline
Vagy Harry vagy Niall szerintem
2017. december 19. 15:55 #3
Eszter158
Eszter158
visszatérő vendég
 
Státusz"Eldöntheted, hogy élni vagy létezni akarsz."-Harry Styles.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.09.
Hozzászólás: 413
Csatolások: 0
Azonosító: 223981
Offline offline
Szerintem Niallnak vagy Louisnak. ♥
2017. december 19. 16:00 #4
- törölt felhasználó -    
Amit mondott Nick Niallről az ugyanúgy igaz Harryre is. Így talán nem is olyan meglepő, hogy ők ketten teljesítenek a legkiemelkedőbben.
2017. december 19. 16:01 #5
Pixu
Pixu
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.26.
Hozzászólás: 239
Csatolások: 0
Azonosító: 261070
Offline offline
Csak akkor, ha teljesen átmegy country-ba. A mainstream popban ugyanis a kutyát nem fogja érdekelni pár év múlva, ha ennyire ragaszkodik a komfortzónájához.
2017. december 19. 16:12 #6
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Niall a nyávogásával semmire nem fogenni pár év múlva. Elég egy Justin Bieber a világunkba, köszi. rohog.gif
2017. december 19. 17:20 #7
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12489
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Sorry, nem bírtam végigolvasni, mert az idézet harmadik mondatánál kitört belőlem a hangos röhögés pardon.gif
2017. december 19. 17:32 #8
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 873
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Tök felesleges ezt találgatni, idővel majd kiderül. Zaynt szerintem már most el lehet felejteni. Liam kemény csávós erölködése tök röhejes!!! Louis alakul, ahhoz képest, hogy sokat nem vártam tőle, de vajon ez elég? Niall nagy meglepi, mert szerintem övé a legjobb kezdés. Harry pedig.. Amennyire sztárolták a lemezét, úgy tűnik a szakmát nem győzte meg nagyon. Egy rangos díjra sem jelölték!!! Niall ellenben elnyert egy AMA-ot
2017. december 19. 17:38 #9
RRavenclaw
RRavenclaw
új tag
 
StátuszA kedvencek közt nincs sorrend!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.02.03.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 253711
Offline offline
Niall és Harry stílusa mondjuk egy 10 év plusszal sem lenne nevetséges. (Ellenben képzeljétek el ugyanígy a Still Got Time-ot vagy a Back To You-t.) Nyilván ez még nem elég ahhoz, hogy valaki még ötvenévesen is elismert (és ismert) zenész, énekes legyen, de azért nem teljesen hülyeség.
2017. december 19. 18:23 #10
XIXO tea
XIXO tea
 
Státusz#15év #fuvola #starity #zene #B.H. <333 #győr
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.05.
Hozzászólás: 854
Csatolások: 1
Azonosító: 256877
Offline offline
Louisnak jobb hangja van pedig...
2017. december 20. 07:45 #11
EnGreta
EnGreta
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.06.
Hozzászólás: 211
Csatolások: 0
Azonosító: 264744
Offline offline
Szerintem igaza lehet, bár Harrynek is van esélye, hogy ő legyen legtovább a színpadon smileeee.gif
Hiába van valakinek jó hangja, ha nem tud jó dalokat írni, vagy nem talál olyanokat akik jó dalokat írjanak. Harry hátrányban van, mert az általa választott zenei atílus nem valami populáris, de mégis a műfajában nagyon szuper lemezt hozott össze. Niall szerencsésebb mert sokkal nagyobb réteget ér el a zenéjével, de emellett tényleg egyben van a srác, nagyon jó lett az első albuma. A mai világban amikor minden előadó ugyanazt a stílust nyomatja szinte, nagy dolog egy ilyen albummal sikeresnek lenni. Zaynnek is lenne esélye, nagyon jó hangja van, csak nála úgy tűnik nem színpadra termett. Hosszú távon senki nem lesz sikeres, ha mentálisan nincs egyben és nem mer kiállni a színpadra. Liam esélytelen, hacsak nem talál valami jó szövegírót, zeneszerzőt és kisugárzása se sok van, Louis pedig jó dalokat tud összehozni, csak hangilag nem valami erős.
2017. december 20. 12:41 #12
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Niall a legjobb szerintem, de ennek ellenére az embereknek nem a nyugodtság kell tehát ezek alapján én inkább Zaynre voksolnék. Majd meglátjuk egy pár év múlva.
2017. december 20. 14:05 #13
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Szerintem egyiknek se lesz olyan hosszú karrierje jó hangjuk van de egyikük sem tett le egy olyan dalt az asztalra amire azt mondanám simán lenyomja a 1D legjobb dalát az igazán nagy rajongók kitartanak kedvencük mellett de zeneileg nézve semmi maradandót nem tudtak szóló énekesként nyújtani
2017. december 20. 15:52 #14
- törölt felhasználó -    
Szerintem igaza van, bár Harry előtt is szerintem nagyon fényes karrier áll! smileeee.gif
2017. december 20. 16:20 #15
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Minden fiú a maga stílusában, de nagyot alkotott smileeee.gif Liam egyértelműen a legnépszerűbb, hiszen olyan műfajban mozog, amit a legtöbb ember kedvel, bár én nem vagyok odáig érte. Harry bevállalta, hogy egy kevésbé népszerű irányzatot vesz fel, és e tehetségének köszönhetően simán vette az akadályokat, nagyszerűen teljesít. Niall dalai szintén elég sikeresek és szinte mindenkit megérintenek így előtte is nagy jövő áll. Louis még kicsit félénk, ő sem hisz saját magában, pedig eddig minden egyes szóló dala előtt le a kalappal. Zayn az egyedüli, akiben bár megvan a tehetség, nem gondolom, hogy énekesként nagy jövő áll előtte, ugyanis nem képes színpadra állni. Milyen énekes az, aki nem tud koncertezni? Hiába tud énekelni, nem előadó és így nem sokra fogja vinni (mint énekes) de ahhoz elég népszerű, hogy máshogy is a köztudatban maradjon.
Összegezve, az összes fiú tehetséges és népszerű. A rajongói táboruk kicsit se csappant meg, ráadásul olyan fandom van mögöttük, ami teljes erővel támogatja őket és bármire képes értük. Ilyen háttér és 7 év töretlen siker után nem gondolom, hogy bármikor is eltűnnének a süllyesztőben.
2017. december 20. 21:20 #16
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
nekem Harry számai nagyon tetszettek, Niallét őszintén szólva nem igazán hallgattam, nem vagyok nagy rajongója ennek a zenei stílusnak
2017. december 21. 22:34 #17
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Én egyetértek Nick-kel, bár nem sok számát ismerem Niallnek, de abban teljesen biztos vagyok, hogy nagyon tehetséges, gyönyörű hangja van és ő az egyetlen aki nincs elszállva a hírnévtől, nincs feltűnési viszketegsége, csak azt csinálja, amit szeret, nyugodt és a legcukibb. smileeee.gif
Bár én Louist és Zayne-t is szeretem, bár Louisnak csak a Back to you dala tetszik annyira, de a Miss you is. Zayne dalait is szeretem, a Taylor Swifttel és a Siával való duettjeit, a szóló dalok semlegesek...de kétségtelen, hogy jó hangjuk van.
Liamet nem nagyon követem figyelemmel, a Strip That Down-t ismerem és meghallgattam a Bedroom Floor-t is, de csak azért mert a klipjében Bella Thorne van.
Harry az egyetlen, akit nem szerettem sosem a bandából, mert el van szállva és a banda idejében is mindig ő volt a középpontban, a hangja sem nagy durranás számomra, a dalai, kifejezetten a Sign of the times nagyon idegesítő.
2017. december 22. 08:05 #18
- törölt felhasználó -    
Idézet (Zsóka11 @ 2017.12.21. 22:34)

Harry az egyetlen, akit nem szerettem sosem a bandából, mert el van szállva és a banda idejében is mindig ő volt a középpontban, a hangja sem nagy durranás számomra, a dalai, kifejezetten a Sign of the times nagyon idegesítő.

Az egyetlen alkalom, amikor Harry "el volt szállva" az az általad említett videoklipben volt. laugh.gif
2017. december 22. 23:35 #19
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Idézet (Nikus12 @ 2017.12.22. 08:05)
Az egyetlen alkalom, amikor Harry "el volt szállva" az az általad említett videoklipben volt. laugh.gif

Te így gondolod, de nekem ez a véleményem, amit leírtam. Számomra idegesítő volt mindig is, hogy Harry volt a legjobban felkapva, ő állt a középpontban, szinte mindig ő vokálozott a dalokban és én úgy vettem észre, hogy ő jobban el van szállva, mint a többi. Saját vélemény, neked is megvan a sajátod, én azt tiszteletben tartom, tedd te is ezt. wink.gif
2017. december 23. 17:37 #20
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
Megérdemli egy nagyon kemény másfél évet tudhat maga mögött a This Town óta (tavaly szeptember) megállás nélkül hajt és dolgozik.
Végig járt minden népszerű műsort többször is.. 7 szóló díja van köztük AMA, TCA,PCA (több mint Harrynek)egy csomó magazin címlapon szerepelt, ott volt Ariana One Love Manchester koncertjén, kiadott egy remek albumot, csinált egy turnét, nemrég aláírt a Wilhelmina Models ügynökséggel és bele kóstolt a modellkedésbe, ott volt a Jingle Ball turnén nagy részén, több jótékonysági golf játékon is részt vett plusz többször is jótékonykodott pl a Children in Need alapítványnál huu és még sorolhatnám...
Emellett kedves és közvetlen személyiség rengeteg mostanában népszerű előadóval is jó barátok..

De azért én még Harryben is sok lehetőséget látok az ő albumát is imádom és egy szép filmes karrier is előtte van még..

Harryről és Niallről még tuti sokat fogunk hallani.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok