Starity

30 napos BTS kihívás

18 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. augusztus 29. 22:52 #61
pporakoo
pporakoo
little euphoria
 
Státusztake my pressure to the moon, astronaut •
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.21.
Hozzászólás: 1540
Csatolások: 302
Azonosító: 261438
Offline offline
6. nap: A legdögösebb tag?
Szerintem a BTS-nél nincs olyan, hogy "leg". Egyértelmű, hogy az összes tag, ez nem is kérdés.
2018. augusztus 30. 07:26 #62
- törölt felhasználó -    
4.nap: A biasod? Miért ő az?

Taehyung már két éve, hogy ultimate biasomnak tartom őt. Annyira különleges személyisége van, a legrosszabb napjaimon is meg tud mosolyogtatni. Büszke vagyok rá, hogy a családja milyen fontos számára és, hogy sose felejti el honnan jött. Persze a többiekre is igaz, de ő mindig kihangsúlyozza ezt. A tehetségéről nem is beszélve, imádom, mikor énekel és fantasztikusan tud táncolni is. Na meg ő a csapat rap királya is. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: RavenShadowy, Taesha, forever.romanci
2018. augusztus 30. 09:57 #63
- törölt felhasználó -    
5.nap: A legviccesebb tag?

J-hope laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: forever.romanci
2018. augusztus 30. 10:25 #64
Dorynda
Dorynda
wake up in day one
 
Státuszstan enhypen for clear skin !!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.04.
Hozzászólás: 2022
Csatolások: 32
Azonosító: 261189
Offline offline
3.nap: A legkevésbé kedvelt dalod tőlük?
Fhuuu...ilyen nem nagyon van. Csak olyanok vannak, amik annyira nem tetszenek így nem hallgatom. Pl. a Cyper részek.
2018. augusztus 30. 12:31 #65
- törölt felhasználó -    
oh god, pedig nem akartam elhanyagolni ezt a kihívást:'C na mindegy, bepótolom most
4.nap - A biasod? Miért ő az?
Jimin. mindig is nehéz róla beszélnem, mert annyi érzés kavarog bennem, mikor meghallom a nevét, hogy sosem tudom rendesen mondatokba rakni az érzéseimet iránta.
mikor megláttam a fire mv-ben, azonnal elragadott azzal a fekete hajával és a csodálatos hangjával. azután még jobban megismertem, rájöttem, hogy mennyire is egy igazi angyal ő, aki mindenkit feltud vidítani, aki mindenkivel csak törődik. és azt hiszem ezért ő a biasom. remélem egyszer én is elmondhatom neki, szemtől-szembe, hogy mennyi mindenben segített nekem, hányszor vidított már engem is fel. hogy a mosolya, nevetése a legszebb a világon (számomra). hogy mennyire tökéletes. még az életemet is feladnám, csak azért, hogy ő boldog lehessen. szeretlek Park Jimin! ♥


5.nap - A legviccesebb tag?
mindegyik tagnak irtó jó humora van, de számomra mindig is Taehyung lesz a legviccesebb tag ♥

6.nap - A legdögösebb tag?
ijj, ez nehéz, hiszen mindegyik tag nagyon dögös. de talán a maknae line. they kill me, everytime.

7.nap - A legcukibb tag?
Jimin és Hoseok. ez egyértelmű volt számomra:'D ♥

8.nap - Tervezd meg a tökéletes randid a biasoddal!
lássuk csak... Jimin és én, elmennénk vacsorázni, majd sétálnak és egy PARKba (haha, értitek PARK Jimin, na mindegy ez egy régi vicc már:'D ) megállnánk és néznénk a csillagos eget, de én leginkább csak Jimint bámulnám, mert olyan boldogan nézi az eget és ha ő boldog, én is az vagyok. na igen, eléggé egyszerű, i know, de ez nekem bőven elég lenne. keep on dreaming darling:) ♥
nos, azt hiszem be is pótoltam a lemaradást:'D
4 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Revelynne, Romolia, RoseYara
2018. augusztus 30. 15:17 #66
KryPatln
KryPatln
not damen
 
Státuszdreamin'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.21.
Hozzászólás: 12308
Csatolások: 610
Azonosító: 224684
Offline offline
3.nap: A legkevésbé kedvelt dalod tőlük?
Nincs olyan, hogy nem kedvelt. Nem is mondhatok ilyet hisz nem is biztos hallottam minden számukat.
Nem attól lesz valaki rajongó, hogy tudja kívülről az összes számot.
Ha nagyon választani kell akkor az a Ma City, mivel ez volt az a szám ami kifejezetten nem tetszett elsőre.
3 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Hana-chanxX, RoseYara
2018. augusztus 30. 16:09 #67
forever.romanci
forever.romanci
quiero saber de la vida
 
Státusz190713 ♡ monsta x concert
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.08.
Hozzászólás: 7334
Csatolások: 952
Azonosító: 249515
Offline offline
8.nap - Tervezd meg a tökéletes randid a biasoddal!
kiülnénk a háztetőre (mint a Teen Wolf első évadában Scott és Allison is uwu) és néznénk a csillagos eget. beszélgetnénk semmis dolgokról és ha csend telepedne közénk, akkor sem éreznénk kellemetlennek. hallgatnánk egymás szívverését, majd megnéznénk a napfelkeltét is, és akkor egy csók is elcsattanhatna köztünk.
itt látszik meg, mennyi fanficet olvasok xd
3 felhasználónak tetszik: Hana-chanxX, Revelynne, RoseYara
2018. augusztus 30. 19:09 #68
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Úgy látom, kicsit elcsúsztam sajnos, de sebaj:

5.nap (08.28.) : A legviccesebb tag?

Ahogy előttem sokan említették, Jin viccei és már csak a nevetése is mindent visz, az biztos. :'D Én rajta kívül még Hoseok-ot emelném ki, akinek öröm nézni a táncikálását

más kpop dalokra - főleg a régi bangtan bomb részekben -, a mosolyát vagy gondoljunk csak pár hozzászólására. Ez az ember egy két lábon járó happy virus, amiért

nagyon-nagyon szeretem őt. ♥


6.nap (08.29.) : A legdögösebb tag?

Talán Jimin-t és RM-et mondanám, de nem is igazán tudok választani.


7.nap (08.30.) : A legcukibb tag?

Nekem valamiért az "aranyos" szóról hirtelen Taehyung jutott eszembe. Már csak az Idol-ban is olyan bájos volt a szemüveggel.. ^^
3 felhasználónak tetszik: Revelynne, forever.romanci, RoseYara
2018. augusztus 30. 22:00 #69
pporakoo
pporakoo
little euphoria
 
Státusztake my pressure to the moon, astronaut •
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.21.
Hozzászólás: 1540
Csatolások: 302
Azonosító: 261438
Offline offline
7. nap: A legcukibb tag?
Nekem a cuki szó fogalmára elsőnek a mi reményünk, a drága napsugarunk, a mindig mosolygó Hoseok jut eszembe, de persze ott van még Taehyung és Jimin is. Ők hárman nagyon imádnivalóak tudnak lenni, de persze a többi tagnak is akadnak ilyen pillanatai.
1 felhasználónak tetszik: forever.romanci
2018. augusztus 30. 23:32 #70
Revelynne
Revelynne
✧・゚*ᴍᴏᴏɴsᴛʀᴜᴄᴋ*・゚✧
 
Státuszlook like the innocent flower, but be the serpent under it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.17.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 1649
Azonosító: 268727
Offline offline
8.nap - Tervezd meg a tökéletes randid a biasoddal!
Imádok moziba járni, így számomra első randiként az tökéletes lenne. Illetve odáig vagyok a vidámparkokért is, de talán ez kissé extrémebb, szóval nem tudom ez hányadik randinak lenne jó.xd Az igazat megvallva, számomra az is varázslatos lenne, ha csak együtt néznénk meg itthon egy közös kedvenc filmünket vagy egy részt a kedvenc sorozatunkból. Vagy közösen hallgatnánk a kedvenc zenéinket, miközben egymás mellett fekszünk ( ͡° ͜ʖ ͡°) De, még egy egyszerű kis sétát is simán eltudnék képzelni, ugyanis úgy könnyen meglehet ismerni a másikat, miközben sétálgatva beszélgettek mindenféléről. Ok, ez nem csak egy randi lett, ha nem szinte az egész közös életünk de who cares?xdd
2 felhasználónak tetszik: forever.romanci, RoseYara
2018. augusztus 31. 09:38 #71
- törölt felhasználó -    
6.nap: A legdögösebb tag?

Yoongi wub.gif
2 felhasználónak tetszik: forever.romanci, RoseYara
2018. augusztus 31. 12:38 #72
Dorynda
Dorynda
wake up in day one
 
Státuszstan enhypen for clear skin !!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.04.
Hozzászólás: 2022
Csatolások: 32
Azonosító: 261189
Offline offline
4.nap: A biasod? Miért ő az?
Na ez a kérdés jelenleg számomra halálos...Attól függetlenül megválaszolom.
Hogy miért is halálos? Mert pont bias váltás időszakom van. (Profi megfogalmazás...) Szóval eddig Jimin volt a biasom, de most inkább Yoongi felé hajlok. Így Yoongiról fogok írni.
Eleinte nem nagyon volt szimpatikus, sőt. A flegma, bunkó stílusával rendesen idegesítő volt. (Szégellem magam, hogy ilyet gondoltam róla.) Aztán elkezdtem Őt és Jimint (Yoonmin-t) sippelni. Ezáltal a ship által megszerettem őt. A The Last c. számánál úgy éreztem nekem most azonnal meg kell őt ölelnem! Ha a hangját meghallom tulajdonképpen végem. Nem nagyon tudok fogalmazni főleg, ha Rá gondolok. Ha rappel elakad a szavam. Hogy a picsbe tud így rappelni?? blink.gif Mellesleg olyan kis törékeny teste van, mint a porcukor. Nagyon büszke vagyok rá, hogy még anno ki tudott lábalni a depresszióból! Kívánok neki még sok sikeres, boldog és egészséges évet! heart.gif
3 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Revelynne, RoseYara
2018. augusztus 31. 13:17 #73
forever.romanci
forever.romanci
quiero saber de la vida
 
Státusz190713 ♡ monsta x concert
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.08.
Hozzászólás: 7334
Csatolások: 952
Azonosító: 249515
Offline offline
9.nap: A kedvenc aegyo videód?
Húú, hát így külön most nem tudok egy darab videót bevágni, mert annyit láttam már, hogy marha nehéz lenne megmondani, melyikben volt aegyo vagy sem. xd
ezért gifekben hoznám, ha nem baj: ↓

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/38/60/c3/3860c31a6f2e3cbba58c4c57687535aa.gifhttps://media.giphy.com/media/12Gsjat1W3tiRq/giphy.gif
https://i.pinimg.com/originals/51/cd/c5/51cdc55186dd301dec7a5b9f5124a99b.gifhttps://78.media.tumblr.com/8b8dfdbb21e3cb3cb4fc5410828ad04d/tumblr_ofgrfrzmaE1qmzz57o3_400.gifhttps://78.media.tumblr.com/f54a4dfd39e75a30cbcb3abed4159f76/tumblr_ofgrfrzmaE1qmzz57o1_400.gif
3 felhasználónak tetszik: Revelynne, Hana-chanxX, RoseYara
2018. augusztus 31. 14:43 #74
- törölt felhasználó -    
5.nap: A legviccesebb tag?
Hmm ez egy nagyon nehéz kérdés, mert minden tagnak megvan a maga humorérzéke, ez igazán egyénfüggő, kinek mi vicces. Én általában Hooseok-on szoktam kiakadni jó értelemben. Neki nem kell semilyen viccet elmondania, természetesen jönnek a viccesebbnél viccesebb dolgai, szerintem ezzel születni kell. rohog.gif
De Namjoon-on is jókat lehet mulatni, főleg ahogy reagál mikor valami hülyeséget mondanak vagy kérdeznek tőle. XD
Jin dad vicceit is imádom, sokszor olyan rosszak, hogy már jók.:'D Ő a legidősebbb, de néha senki se mondaná meg vicces viselkedéséből.
Taehyung nálam a number 2, ha rangsorolni kell. Ösztönösen jönnek neki a random és extra shit dolgok, amiken nagyon jókat lehet nevetni. De hát 4D természetét nem igazán kell bemutatnom. laugh.gif
Talán egy picit hosszúra sikeredett, de hiszen az egyik legviccesebb csapatról van szó. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: forever.romanci, RoseYara
2018. augusztus 31. 15:35 #75
Revelynne
Revelynne
✧・゚*ᴍᴏᴏɴsᴛʀᴜᴄᴋ*・゚✧
 
Státuszlook like the innocent flower, but be the serpent under it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.17.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 1649
Azonosító: 268727
Offline offline
9.nap - A kedvenc aegyo videód?
Ez nem éppen aegyo videó lesz, ugyanis azok közül nincs egy kiemelkedő kedvencem, viszont ezt nagyon-nagyon édesnek találom.♥


1 felhasználónak tetszik: RoseYara
2018. augusztus 31. 17:02 #76
KryPatln
KryPatln
not damen
 
Státuszdreamin'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.21.
Hozzászólás: 12308
Csatolások: 610
Azonosító: 224684
Offline offline
4.nap: A biasod? Miért ő az?
Mióta megismertem őket szinte mindenkire mondtam már, hogy ő a biasom. Mindenki megnyert magának valamivel. Viszont több mint egy éve nem változott.
Jin, a biasom. Sokaknak háttérbe szorul mert úgy gondolják nem olyan jó énekes mint Jimin, Jungkook vagy Taehyung, pedig de Jinnek van a világon az egyik legangyalibb hangja. Mások szerint nem tud táncolni. Lehet, hogy nem a legjobb, de keményen próbálkozik és az évek alatt sokat fejlődött. Vannak akik szerint idegesitő és nem vicces És mi van akkor? Lehet, hogy idegesitő a nevetése de ha meghallod senki máséval nem kevered össze. Nem vicces? Oké, néha tényleg fárasztóak a viccei, és csak Jimin élvezi őket de olyan beleéléssel mondja, hogy nem lehet nem szeretni.
Külsőre is egy csoda worldwide handsom , de a belsőre sem lehet lehet hibát mondani, legalábbis egy rajongónak.
Egyszerűen csak köszönöm neki, hogy létezik.
2 felhasználónak tetszik: Hana-chanxX, forever.romanci
2018. augusztus 31. 17:40 #77
- törölt felhasználó -    
9.nap - A kedvenc aegyo videód?
képtelenség választanom, ezért tessék itt egy videó amiben reeengeteg aegyo van ♥
1 felhasználónak tetszik: RoseYara
2018. augusztus 31. 19:19 #78
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
8.nap: Tervezd meg a tökéletes randid a biasoddal!

Húú, hát biztosan már kora délelőtt útra kelnénk, hogy az egész napot együtt tölthessük. A Han folyónál találkoznánk, hiszen az egy tökéletes hely egy kellemes sétára.

Egymás kezét fogva mennénk, miközben hosszasan beszélgetnénk. Ezt követően betérnénk egy aranyos kávézóba enni valamit. Szöül-ban egyébként is rengeteg

különleges témájú presszó van, például ami tele van virágokkal vagy cica kávézó. Délután pedig a városban kószálnánk, megnéznénk mindent, közben vásárolgatnánk

mindenféle kis hülyeségnek tűnő dolgot, ami számunkra sokkal inkább egy szép emlék lenne. (: Igazából nem is fontos, hová mennénk vagy hogy mit csinálnánk, csak

együtt töltsünk el egy kis időt. Milyen jó is lenne.. ^^
2 felhasználónak tetszik: forever.romanci, RoseYara
2018. szeptember 01. 09:30 #79
- törölt felhasználó -    
7.nap: A legcukibb tag?

Hát szerintem Jungkook ,Teahyung és J-hope mondanám smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: forever.romanci, RoseYara
2018. szeptember 01. 09:32 #80
- törölt felhasználó -    
Fejezd be a mondatot: 10.nap - Ha nem lenne BTS...
...nem tudnám ki is vagyok én valójában.
2 felhasználónak tetszik: forever.romanci, RoseYara
18 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!