Starity

30 napos BTS kihívás

18 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. augusztus 25. 10:55 #21
Taesha
Taesha
cyberpunk
 
Státuszyou're my savior, my desire
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.07.
Hozzászólás: 2268
Csatolások: 491
Azonosító: 268158
Offline offline
3.nap - A legkevésbé kedvelt dalod tőlük?
nincs ilyen. az összes dalukat nagyon imádom.
3 felhasználónak tetszik: RavenShadowy, forever.romanci, RoseYara
2018. augusztus 25. 11:30 #22
Revelynne
Revelynne
✧・゚*ᴍᴏᴏɴsᴛʀᴜᴄᴋ*・゚✧
 
Státuszlook like the innocent flower, but be the serpent under it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.17.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 1649
Azonosító: 268727
Offline offline
3.nap - A legkevésbé kedvelt dalod tőlük?
Ha erre korábban kellett volna válaszolnom, akkor biztos a War of Hormone-t mondom, ugyanis a dalszövegét először nagyon cringynek találtam. De aztán megnéztem a mv-t és damn, i'm in love. Szóval, most már nem tudok ilyet mondani.
3 felhasználónak tetszik: Medeah., forever.romanci, RoseYara
2018. augusztus 25. 14:18 #23
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
2.nap: Kedvenc dalod tőlük?

Erre a kérdésre a legnehezebb válaszolni, hiszen egytől-egyig szeretem mindet, de talán a Spring Day, az I Need You, a Butterfly és az Anpanman a kedvencem most. ♥
3 felhasználónak tetszik: forever.romanci, RavenShadowy, RoseYara
2018. augusztus 25. 14:45 #24
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
3.nap: A legkevésbé kedvelt dalod tőlük?
best of me
2018. augusztus 25. 19:10 #25
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
3.nap: A legkevésbé kedvelt dalod tőlük?
Nem tudom, nem vagyok nagyon into it, szóval csak azokat a dalaikat hallgatom, amik tetszenek
2018. augusztus 25. 19:33 #26
forever.romanci
forever.romanci
quiero saber de la vida
 
Státusz190713 ♡ monsta x concert
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.08.
Hozzászólás: 7334
Csatolások: 952
Azonosító: 249515
Offline offline
3.nap: A legkevésbé kedvelt dalod tőlük?
mégis mi ez a kérdés? mindegyiket imádom, nincs olyan daluk, amelyik ne tetszene.
2 felhasználónak tetszik: RavenShadowy, RoseYara
2018. augusztus 26. 10:52 #27
- törölt felhasználó -    
2.nap: Kedvenc dalod tőlük?
Nagyon nehéz csak egy dalt választani, így kettőt mondanék, a Spring Day-t és a Run-t.
honorable mentions: I'm Fine, Crystal Snow, Airplane pt.2, Pied Piper, Don't Leave Me, Tomorrow
4 felhasználónak tetszik: forever.romanci, RavenShadowy, ParkNiNeul, RoseYara
2018. augusztus 26. 12:32 #28
forever.romanci
forever.romanci
quiero saber de la vida
 
Státusz190713 ♡ monsta x concert
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.08.
Hozzászólás: 7334
Csatolások: 952
Azonosító: 249515
Offline offline
4.nap: A biasod? Miért ő az?
Jimin. eléggé nehéz megfogalmazom, hogy mit érzek, amikor arra gondolok, hogy ezt mégis hogyan kéne szavakba öntenem. számomra ő egy angyal, aki leszállt közénk a gyönyörű hangjával és kisugárzásával. nagyon kedvelem benne, hogy annyira közvetlen a rajongókkal, és a tagokkal is egyaránt jóban van. imádom a mosolyát, nem tudom elképzelni, hogy ne lássam nevetni. amikor felmegy a színpadra, egy sokkal másabb emberré alakul, akitől leesik az állam. csodálom a tánctudását, hogy mennyire jól bánik a testével, és a mozdulatai mennyire lélekbehatolók. látszik, hogy mennyire szereti, amit csinál! egyszerően szétárad a boldogság bennem, amikor látok róla egy videót, képet, bármit! nem tudom, hogy mit kéne még írnom, de nagyon szeretem, és remélem egyszer meg tudom hálálni neki ezt a sok csodát, amit nekem adott, és ad most is.
elnézést, ha valaki megfulladt a cukormázas véleményemtől. nem volt szándékos. xd
3 felhasználónak tetszik: RavenShadowy, Revelynne, RoseYara
2018. augusztus 26. 13:30 #29
Revelynne
Revelynne
✧・゚*ᴍᴏᴏɴsᴛʀᴜᴄᴋ*・゚✧
 
Státuszlook like the innocent flower, but be the serpent under it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.17.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 1649
Azonosító: 268727
Offline offline
4.nap - A biasod? Miért ő az?
Taehyung. Van egy olyan meggyőződésem, hogy a sors is úgy akarta, hogy nekem ő legyen a biasom. Mikor még nem ismertem a srácokat, a youtube kiadott egy interjút róluk, amit csakis amiatt néztem meg, mert kedvelem a műsorvezetőt, illetve kíváncsi voltam, mi ez a nagy felhajtás ekörül a koreai fiúbanda körül, akikről akkoriban tényleg csak annyit tudtam, hogy "bts", "koreaiak" és "nagyon híresek". Miközben néztem a videót, teljesen elveszettnek éreztem magam, egészen addig míg meg nem állapodott a szemem Taeyhungon. Fogalmam sem volt, ki ő, de miután megtudtam mi a neve, mondhatni egyszer sem felejtkeztem meg róla, annak ellenére sem, hogy a bandával az volt az első, és nagyon sokáig az utolsó "kapcsolatba lépésem". Mikor aztán újra érdeklődni kezdtem a srácok után, Taehyung volt az egyetlen, akit ismertem; folyton őt kerestem, ő rá összpontosítottam. (olyan volt, mint egy házibuliban, ahol csak egy személyt ismerszxd) Ezért ő volt az első, akit ténylegesen kedvelni, majd később szeretni kezdtem. Klisé vagy nem klisé, de ő miatta úgy érzem napról napra jobb ember leszek, ugyanis ő erre ösztönöz. Amellett, hogy totálisan belé vagyok zúgva, még fel is nézek rá, mint egy példaképre. Ami azért nagy szó, mert hosszú évek óta csak is egy személyt neveztem eddig példaképnek. Mondhatni tényleg a semmiből jött, szegény családból származik, és mégis képes volt ekkora világhírnévre szert tenni, miközben megmaradt annak a kedves, nagylelkű és csodálatos személynek, aki volt. I purple you, Kim Taehyung!♥
3 felhasználónak tetszik: forever.romanci, ParkNiNeul, RoseYara
2018. augusztus 26. 14:21 #30
- törölt felhasználó -    
1.nap: Az első BTS szám, amit hallottál?

BTS - DNA heart.gif
2 felhasználónak tetszik: forever.romanci, RoseYara
2018. augusztus 26. 15:08 #31
pporakoo
pporakoo
little euphoria
 
Státusztake my pressure to the moon, astronaut •
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.21.
Hozzászólás: 1538
Csatolások: 301
Azonosító: 261438
Offline offline
3. nap: A legkevésbé kedvelt dalod tőlük?
Ez mégis milyen kérdés? Az összes dalukat imádom; egyszerűen nincs olyan, amit ne szeretnék. Ha volt is ilyen korábban, azóta már annyiszor meghallgattam, hogy végül megkedveltem. Az utóbbi időben annyira megszerettem őket, hogy már egy dalukra sem tudnám azt mondani, hogy ezt nem igazán kedvelem.
2 felhasználónak tetszik: forever.romanci, RoseYara
2018. augusztus 26. 17:23 #32
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
3.nap: A legkevésbé kedvelt dalod tőlük?

Erre talán még az előzőnél is nehezebb válaszolni... De talán a Best Of Me az, amit legkevésbé szeretek, viszont ezt is elég gyakran hallgatom.
1 felhasználónak tetszik: RavenShadowy
2018. augusztus 26. 18:03 #33
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
4.nap: A biasod? Miért ő az?

Az a baj, hogy bajban vagyok, mert ebben a pillanatban lehetetlennek tetszik dönteni Jimin, Hoseok és Jin között TT Ha mégis nagyon megerőltetném magam... talán Hobi. A legteljesebb mértékben reszpektálom a tehetségét, mind tánc, mind rap terén (sőt actually ének terén is), ezenkívül egy jófej és vidám srácnak láttam interjúk és műsorok során, nem beszélve arról, hogy egyébként őrült biggrin.gif A mixtapejét rengeteget hallgattam, és (jó, főleg a régebbi dalokban) az ő részei a kedvenceim, pláne mikor center a koreográfiákban, azt azért visszanézem egyszer-kétszer...
3 felhasználónak tetszik: ParkNiNeul, forever.romanci, RoseYara
2018. augusztus 26. 21:06 #34
ParkNiNeul
ParkNiNeul
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.13.
Hozzászólás: 550
Csatolások: 11
Azonosító: 268665
Offline offline
4.nap: A biasod? Miért ő az?
Oda és vissza vagyok Hoseok-ért, ő az ultimate biasom, és egyszerűen valamiféle megmagyarázhatatlan fényt hoz az életembe minden alkalommal, ha csak rágondolok, meghallom a hangját vagy meglátom az arcát. Amikor elkezdtem jobban megismerni a bandát az interjúk által, rögtön feltűnt, hogy mennyire pozitív, imádnivaló és édes srác, aki régebben egyáltalán nem kapta meg azt a figyelmet, amit érdemelt, de ahogy észrevettem, már nem annyira underrated hála az égnek. Egy elképesztő táncos, hihetetlenül tehetséges rapper, valamint csodás hangja is van. Egy igazi angyal, teljes mértékben illik hozzá a J-Hope név, tényleg reményt hoz az ARMY-k és a banda életébe is, sokszor elmondták a srácok, hogy Hoseokie a moodmaker, vagyis a jókedve ragadós, és ez egy csodálatos tulajdonság véleményem szerint. Csak a legjobbakat kívánom az én kis sunshine-omnak, imádlak, Hoseok wub.gif
https://kepkuldes.com/images/4344beaa6d59e0f68c016ab3d6dbb655.gif
3 felhasználónak tetszik: Revelynne, forever.romanci, RoseYara
2018. augusztus 26. 21:44 #35
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
4.nap: A biasod? Miért ő az?
Nehéz választanom, mert már olyan régóta szeretem őket, hogy elértem arra a pontra, hogy már mindannyiukat egyformán imádom, de ha választanom kéne, akkor Yoongi. Nálam vele kezdődött minden, ő volt az első tag, akire felfigyeltem és miatta kezdtem el jobban utánuk nézni.
Nehéz megfogalmaznom miért is ő az, nem igazán vagyok ezekben, de hihetetlenül felnézek rá, mert rengeteg nehézségen ment keresztül, rengeteget kellett dolgoznia azért, hogy itt tartson ahol most. Sorolhatnám, de szerintem aki egy kicsit is jobban ismeri, tudja miről beszélek. Nehezen mutatja ki az érzéseit és sokan félreismerik, ami sokszor idegesít is, mert hiába mutatja ezt a leszarom stílust, nagyon más ember. Nagyon, de nagyon tehetséges és nagyon remélem, hogy teljesülni fog minden álma és nem csak idolként, hanem producerként is sikeres lesz. heart.gif
2 felhasználónak tetszik: forever.romanci, RoseYara
2018. augusztus 27. 02:37 #36
- törölt felhasználó -    
1.nap: Az első BTS szám, amit hallottál?
Talán az I Need You volt az. Mai napig nagy kedvencem ez a szám. blush.gif
2 felhasználónak tetszik: forever.romanci, RoseYara
2018. augusztus 27. 09:00 #37
ParkNiNeul
ParkNiNeul
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.13.
Hozzászólás: 550
Csatolások: 11
Azonosító: 268665
Offline offline
5.nap: A legviccesebb tag?
Mindegyik tagnak van egy különleges humora, amit imádok, de számomra Hoseok és Jin a legviccesebbek. Lehet, ez unpopular opinion, de én egyszerűen odavagyok Seokjin szörnyű dad joke-jaiért rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Revelynne, RavenShadowy
2018. augusztus 27. 10:39 #38
- törölt felhasználó -    
2.nap: Kedvenc dalod tőlük?

BTS - Spring Day wub.gif
3 felhasználónak tetszik: forever.romanci, RavenShadowy, RoseYara
2018. augusztus 27. 11:42 #39
forever.romanci
forever.romanci
quiero saber de la vida
 
Státusz190713 ♡ monsta x concert
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.08.
Hozzászólás: 7334
Csatolások: 952
Azonosító: 249515
Offline offline
5.nap: A legviccesebb tag?
mindenkinek megvan a maga humora, és nagyon nevetek rajtuk, de a maknae line-n mindig szakadok. :D
2 felhasználónak tetszik: Revelynne, RoseYara
2018. augusztus 27. 13:08 #40
Revelynne
Revelynne
✧・゚*ᴍᴏᴏɴsᴛʀᴜᴄᴋ*・゚✧
 
Státuszlook like the innocent flower, but be the serpent under it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.17.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 1649
Azonosító: 268727
Offline offline
5.nap - A legviccesebb tag?
Szerintem is Jin. Nem csak a viccei, hanem az egész lénye miatt. Na meg már a nevetése is egymagában elég vicces, oda meg vissza vagyok érte. rohog.gif Illetve én is írnám még Hobit, hisz az a srác már magában pure joy. De nem hagyhatom ki Taehyungie-t sem, ugyanis ő az, akinek meg se kell szólalnia, elég ha csak pár pillanatra kikapcsol az agya és meredten néz maga elé. Mintha nem is e világon lenne. Imádom! Nálam ők a top 3, de természetesen a többiek humorát is nagyon szeretem.
5 felhasználónak tetszik: ParkNiNeul, RavenShadowy, forever.romanci, Romolia, RoseYara
18 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!