Starity

Megszületett Kulcsár Edina kisfia

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. szeptember 20. 10:52 #1
Alysia
Alysia
Sweet Little Hale ♡
 
Státuszdon't analyze everything. just do it.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 17.07.23.
Hozzászólás: 1765
Csatolások: 69041
Azonosító: 265584
Offline offline
Kulcsár Edina és férje, Szabó András – ismertebb nevén Csuti – a Story magazinban jelentette be, hogy 5-6 nap késéssel ugyan, de megérkezett kisfiuk, aki a Medox nevet kapta.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. szeptember 20. 11:02 #2
- törölt felhasználó -    
Pont most akartam írni, hogy igazuk lett azoknak, akik azt írták hogy "már biztos megszületett a gyerek". 11-én jött a világra, csak Edináék "eladták a hírt" Story magazinnak. De azért jól esett neki vergődni és sajnáltatni magát. Egyre csak csökken a szememben ez a nő (???)....
1 felhasználónak tetszik: Alysia
2018. szeptember 20. 11:14 #3
Alysia
Alysia
Sweet Little Hale ♡
 
Státuszdon't analyze everything. just do it.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 17.07.23.
Hozzászólás: 1765
Csatolások: 69041
Azonosító: 265584
Offline offline
Idézet (AliceLiza @ 2018.09.20. 11:02)
Pont most akartam írni, hogy igazuk lett azoknak, akik azt írták hogy "már biztos megszületett a gyerek". 11-én jött a világra, csak Edináék "eladták a hírt" Story magazinnak. De azért jól esett neki vergődni és sajnáltatni magát. Egyre csak csökken a szememben ez a nő (???)....

Persze, marketing fogás volt az egész... rolleyes.gif Próbálták elhitetni, hogy maguk miatt nem hozták nyilvánosságra, meg sajnáltatták magukat a rossz hozzászólások miatt, közben pedig csak erre ment ki az egész. Amíg más celeb felvállalja, hogy igen is eladtam az újságnak ezt és ezt, addig ők szépen félrevezették a népet. Jobban jártak volna, ha inkább nem mondtak volna semmit.
2018. szeptember 20. 12:07 #4
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Értem én, hogy ma már nem divat "tradicionális magyar" nevet adni az újszülöttnek - és értem ez alatt a Ferenc, István, József és társait -, de könyörgöm... Gondolnak ilyenkor a gyerekre is a kedves szülők, mikor adnak neki egy ilyen keresztnevet? Ma már olyan gonoszak a gyerekek, oviban és általános iskola első osztályában is simán terrorizálják a nekik nem szimpatikus társakat, erre sokan az ilyen névvel adnak még egy potenciális támadófelületet.
Lehet, én vagyok maradi, de ez a trend a magyar celebek körében, hogy adjanak a gyereknek minél extrább nevet, valami agyrém. Hozzáteszem, magánügy, de nekem valahogy nem jön át a dolog.

Egyébként gratula, jó egészséget és sok boldogságot a kicsihez!
1 felhasználónak tetszik: LeerdammerGirl
2018. szeptember 20. 12:58 #5
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Tipikus kutya nevet kapnak mostanában a magyar gyerekek. Ilyenkor még cuki de ezzel a névvel felnőtt ember már kevésbé cuki.
2018. szeptember 20. 14:17 #6
- törölt felhasználó -    
Diala igazad van! Ez a Medox.. Mint egy rossz gyógyszer laugh.gif
2018. szeptember 20. 15:24 #7
Medeah.
Medeah.
ᴘʀᴇᴛᴛʏ ᴅᴇᴀᴅ ᴘᴏᴇᴛ
 
Státusz"girls support girls" no i only support nice girls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.01.
Hozzászólás: 2533
Csatolások: 656
Azonosító: 264638
Offline offline
kutya név rohog.gif rohog.gif mondjuk teljesen igazad van biggrin.gif
2018. szeptember 20. 15:39 #8
kami98
kami98
 
Státusz"Life itself is worth living for." - JA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.30.
Hozzászólás: 1305
Csatolások: 0
Azonosító: 137470
Offline offline
Gratulálok nekik, sok boldogságot a kicsihez!❤️
Egyébként nektek meg nem teljesen mindegy, hogy ki milyen nevet ad a SAJÁT gyerekének?smileeee.gif Az ő életük, az ő gyerekük, az ő döntésük és nem fogják megváltoztatni, csak mert a rajongóknak nem tetszik. Amúgy sem nektek kell, hogy tetszen a neve, hanem a szülőknek. smileeee.gif
Egyébként ha megnézitek, nem ő az egyetlen "sztarbaba", akinek nem mindennapi neve van. Peldanak oka pl Csobot Adelek kisfiai, Szabo Zsófi kisfia, Vasvari Vivi gyerekei, és még tudnám sorolni.
Szerintem rohadtul semmi közötök hozzá, ki hogyan nevezi el a SAJÁT gyermeket.
2018. szeptember 20. 16:05 #9
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Bár már ideje volt, mikor megláttam fb-n a posztot, először el se akartam hinni, hogy végre megszületett a pici. A neve egyébként nekem se tetszik, és tuti, hogy nem nevezném el így a gyerekemet, mert mindent megtennék annak érdekében, hogy boldog legyen, és ne váljon céltáblává a későbbiekben. Viszont, ha ettől elvonatkoztatok, szerintem jó szülők lesznek Edináék. Gratulálok. smileeee.gif
2018. szeptember 20. 17:08 #10
yoonkook
yoonkook
visszatérő vendég
 
StátuszIf you listen closely you can hear me not caring.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.04.03.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 269565
Offline offline
Szegény gyerek neve engem inkább valami gyógyszerre emlékeztet mintsem egy fiú névre,de legyen ez a legnagyobb gondom biggrin.gif Btw,gratulálok!
2018. szeptember 21. 14:28 #11
- törölt felhasználó -    
Örülök, hogy mindenki jól van! Atyaég, Edina is kismama lett! De örülök neki! Nekem nagyon bejön Edina, így örülök a boldogságának is. A kisbaba neve tényleg különös, de egyedi! smileeee.gif
2018. szeptember 22. 14:04 #12
- törölt felhasználó -    
Vagy inkább detox? rohog.gif
2018. szeptember 22. 14:40 #13
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
gratulálok, őszintén szólva én azt hittem már sosem fog megszülni. xd
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok