Starity

Súlyos betegsége miatt bejelentette visszavonulását Roman Reigns

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. október 24. 17:26 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A 33 éves sportoló a Monday Night Raw keretein belül tudatta rajongóival, hogy egy időre visszalép a rivaldafényből.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. október 24. 21:59 #2
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17241
Csatolások: 17972
Azonosító: 168141
Offline offline
Sírva néztem végig az adás első óráját. Nem akartam felfogni, hogy ez most tényleg a valóság. El se tudom mondani, mennyire furcsa volt nézni a döbbent arcokat, s hallani, hogy mindenki élteti őt. Michael Cole mondta jól, hogy néha eltávolodnak az "igazi" világtól és az ilyen helyzetekben jönnek rá, hogy ők is csak emberek.
Nem vagyok az a hithű ember, de még én is elmondtam egy imát érte és a családjáért. Joe erős és újra győzni fog. Egyszer már sikerült neki, újra képes lesz rá. Felépülése után pedig visszatér majd a második otthonába, a WWE-be. #ThankYouRoman
2018. október 25. 12:41 #3
- törölt felhasználó -    
Nagyon bízom benne, hogy újra le tudja győzni a betegségét. Egy ideje a WWE-n kívül nézek csak pankrációt, de a Shield fénykorában még aktív rajongó voltam, és ők is a kedvenceim közé tartoztak (kinek nem?). Tényleg furcsa belegondolni, hogy ez igaz. Roman/Joe olyan fickónak látszik, akiről nehezen hiszi el az ember, hogy van gyenge pontja, és ráadásul olyan dolog, ami miatt a karrierjével sem tud foglalkozni.
Gyors és fájdalommentes gyógyulást kívánok neki, leginkább a felesége és a kislánya miatt! ♥
2018. október 25. 20:41 #4
Korinaa
Korinaa
 
Státusz"Here I am, next to you, the sky's so blue in Malibu." - Miley Cyrus
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.09.
Hozzászólás: 922
Csatolások: 0
Azonosító: 211504
Offline offline
Majdnem bőgtem, amikor végignéztem a videót. Nagyon nehéz róla, a nagy big dog-ról elhinni azt, hogy ilyen komoly betegséggel küzd és hónapokig nem láthatjuk majd. Nem lesz ugyan az nélküle a WWE de alig várom már, hogy visszatérjen és vissza vegye a bajnoki övét. Nagyon gyors felépülést kívánok neki! heart.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok