Starity

Halsey új videoklipjében Cara Delevingne is szerepel

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. május 17. 15:26 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
Új albumának első számaként debütált Halsey dala, a rebellis hangulatú 'Nightmare'.
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. május 17. 15:41 #2
- törölt felhasználó -    
Nem akarok bunkónak tűnik, de szerintem nem az a legfontosabb, hogy Cara is szerepel benne. Természetesen én is leírhatatlanul örülök, hogy benne van, mert ő is, akárcsak H, egy inspiráló, rebillis, ugyanakkor zseniális személyiség, de ami sokkal inkább számít, az az üzenet, a videoklip, a mondanivaló. Az, ami igazán fontos itt. Köszönöm Ashley-nek, hogy a megfelelő pillanatban adta ki ezt a dalt és a videoklipet. Az elmúlt majdnem három évben minden nap képes lettem volna hálát adni neki, és most teszem is. Nem tudok még egy ilyen inspiráló és k*baszottul erős nőt, mint ő. A dal is egy mestermű, a videó is egy mestermű, és leírhatatlanul inspiráló az üzenet, amit hordoz. Szótlan vagyok, reggel hat óta képes lennék sírni miatta. Köszönöm, Ashley. meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: Raven19, madeleine., Zsóka11
2019. május 17. 15:48 #3
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Pont az a legfontosabb, hogy Cara szerepel benne.
Imádom a dalt az üzenete és hangzása miatt, a klipért is oda vagyok. H sosem tud nekem csalódást okozni. heart.gif
2019. május 17. 15:49 #4
- törölt felhasználó -    
Jó a dal, nekem tetszett, de miért olyan hir ez? Gigi Hadid is szerepelt egy csomó klipben, többek közt a Bad Blood(Taylor Swift) és Pillowtalk(Zayn)cimű zenék videóiban, úgyhogy szerintem ez nem nagy hir.
2019. május 17. 18:10 #5
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Halsey munkássága egyszerűen hibamentes. Igazi művészet, inspiráció és segítség mindenkinek, aki nyitott rá és szeretettel, tisztelettel hallgatja. Csodálatos dal, valamint videó született meg általa ismételten! wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Raven19
2019. május 18. 14:21 #6
madeleine.
madeleine.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.25.
Hozzászólás: 1662
Csatolások: 10275
Azonosító: 261034
Offline offline
Őszintén szólva nekem fel sem tűnt volna, hogy az Cara, ha nem írják bele a cikkbe, de mindegy. rohog.gif

Elképesztő ez a nő. Mindig képes meglepni és sosem okoz csalódást, az egyik leginspirálóbb személy számomra a sztárvilágban. Imádom a dalt és a klip is nagyon jó lett, egyszerűen hibátlan az egész. heart.gif
2019. május 18. 20:23 #7
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
őszintén? hihetetlen sok szenvedélyt, tüzet, erőt, és fejlődést érzek ebben a dalban és a videóklippben. emlékszem mikor ashley még az a lány volt aki a badlands túrnéján kék hajjal a szomorúbbnál szomorúbb dalokat énekelte, erre előállt egy ilyen tökéletességgel amiből sugárzik a megerősödés. ez a dal sok erőt adott, elég volt csak egyszer meghallgatnom. ashley kész az életre, felnőtt. csodálatos ember lett belőle aki folyamatosan csak újat mutat nekem. büszkébb nem is lehetnék. nem találok szavakat.(:
1 felhasználónak tetszik: Zsóka11
2019. május 19. 16:52 #8
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Ahh de fantasztikus ez a szám wub.gif a hangzása rögtön megfogott, nem győzöm újraindítani... aztán miután jobban megfigyeltem a szöveget, már ki merem jelenteni, hogy Halsey ismét nagyot alkotott heart.gif
2019. május 24. 17:15 #9
Blaha
Blaha
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.17.
Hozzászólás: 75
Csatolások: 0
Azonosító: 271814
Offline offline
A dal egyszerűen szuper jó lett a videó klippel együtt. Vagyis neken nagyon tetszik.
Viszont nem értem, hogy miért fontos Cara szereplése a klipben. Van valami háttér sztori? Mivel sokan szerepelnek benne..az összeset fel lehetett volna sorolni. (Ui: Kedvelem Cara-t. )
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Halsey Halsey 1118.