Starity

Paul Wesley és Ian Somerhalder csalódottak voltak a The Originals miatt

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. június 29. 19:32 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A Vámpírnaplók sztárjai nem örültek, amikor a sorozat kreátorai spinoffot készítettek bizonyos karakterek számára.
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. június 29. 19:41 #2
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Én is még el tudtam volna nézni őket együtt a sorozatban kicsit tovább.
2019. június 29. 20:32 #3
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
A Vámpírnaplók és a The Originals ugyanolyan fantasztikusak voltak fantasztikus karakterekkel akiket fantasztikus színészek játszottak el. A Legacies is jó a maga módján, de nem ér fel ehhez a kettőhöz, talán majd pár év múlva (de ezt sem garantálom) ha nem kaszálják el 2 évad után...
2019. június 29. 21:54 #4
Sarah96
Sarah96
 
StátuszCélozz magasra és üss övön alul.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.05.
Hozzászólás: 937
Csatolások: 0
Azonosító: 189178
Offline offline
Én a Vámpírnaplókat kb addig néztem, amíg benne voltak Klausék. Utána szerintem nagyon leadták a minőséget a sorozatban - mind az új színészek terén, mind a sztorit illetően. A mai napig nem néztem végig a sorozatot pedig a 2-3. évadot egyszerűen imádtam. A The Originals pedig egyik kedvenc sorozatom a mai napig. Viszont a Legacies harmatgyenge lett mindkettőhöz képest.
2019. július 08. 20:27 #5
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Mindkét sorozatot imádtam, kár hogy befejezték sad.gif
2019. július 09. 13:18 #6
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
A vámpírnaplóknak onnantól áldozott le hogy Komplett Delena lovestory lett belőle még miután Nina elment is ezt nyomkodták le az emberek torkán hiába próbálkoztak új gonoszokat behozni Klausnál jobbat nem találtak vagy az új szerelmi szálakat kiépíteni a sorozat már rég lefelé gurult a lejtőn és sokan Ninat hibáztatták miatta pedig nem ő irányította a dolgokat hanem Julie és a delena megszállottsága. Meg maradhattak volna egy témánál nem mindig megpróbálni überelni az előző gonoszokat és szuperhősnek feltüntettni egy csapat gimist aki ezer éves vámpírokat győznek le. Sarah96 igazad van a legacies tényleg gyenge és ennek fő oka hogy a főszereplő (Hope)nem tud játszani na nem mintha a többi színész palánta szuper lenne de nem tudtak volna olyanokat találni akik értenek a dologhoz és az idióta epizódok a vámpírnaplók és az originals befejezése után azt hittem nem lehet rosszabb de igen a legacies az lett
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!