Starity

Demi Lovato retus nélkül posztolta fotóját, így néz ki bikiniben

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. szeptember 06. 16:05 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
Az énekesnő pozitív üzenetet közvetített rajongóinak, önelfogadásról, testének szeretetéről írt.
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. szeptember 06. 16:38 #2
Katerina Kat
Katerina Kat
visszatérő vendég
 
StátuszZed is dead, baby, Zed is dead
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.26.
Hozzászólás: 299
Csatolások: 0
Azonosító: 255143
Offline offline
Nem értem, hogy miért divat manapság a "lány vagyok, szóval azt teszek amit akarok ergo szembemenve a sok vegánnal én pizzát zabálok" dolog. Könyörgöm, itt az egészségröl van szó!!! Nem az, hogy bumm, milyen menö vagyok felvállalom, hogy nutellát zabálok dolog. Ha nem sportolunk, étkezünk egészségesen, föleg a mai "nyomkodós" világban. Nem mondom, hogy túlzásba kell esni mert sajnos olyan is sok van, csak jó lenne ha az emberek néha gondolkodnának, és elöbbre helyeznék a képességeiket és a céljaikat mint a közösségi médiát.
2019. szeptember 06. 19:28 #3
Shineformylove
Shineformylove
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.07.23.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 272597
Offline offline
Egyszerűen gyönyörű <3
Sajnos vagy nem sajnos, genetikailag mindig teltebb nők csoportját erősítette.
Volt időszak mikor a média álltál kijelölt ideál teste volt, de ahogy ő is leírta, megéri szenvedés árán ?
Senkinek semmi köze ahhoz, hogy milyen testben él a másik. Legyen nádszál vagy nádköteg. Persze a sport és az egészséges étkezés fontos resze az életnek.
Viszont van az a pont ,mikor megálljt kell mondani és nem kínlódtatni magad, csakhogy olyan alakja legyen valakinek mint az xy-nak.

Demi elmondta egészségesen érkezik, igen is megengedheti magának azt akár a napi sütit vagy bármit. Plusz rendszeresen sportol, szóval a lehető legegészségesebb életet éli és meg is teltebb. De így is gyönyörű várni bármit mond gyönyörű nőies kisugárzása van smileeee.gif
Ui.: Girl, kérlek dobj már egy kis ízelítőt az új albumból, mert már nem bírom kivárni sad.gif
2019. szeptember 07. 06:41 #4
Blaha
Blaha
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.17.
Hozzászólás: 75
Csatolások: 0
Azonosító: 271814
Offline offline
Imádom Demi Lovato-t. Szerintem még így is az egyik legszexibb nő a világon.
2019. szeptember 07. 12:31 #5
sdsd
sdsd
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.29.
Hozzászólás: 185
Csatolások: 0
Azonosító: 162879
Offline offline
Tehát eddig ment a prédikálás arról, hogy szeresd magad, úgy vagy jó, ahogy vagy, és facetuneozott mellette. Micsoda példakép, hmmmm...
2019. szeptember 07. 13:27 #6
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Sdsd egyetértek. Szeretem Demit, de ez elég nagy kép mutatás. Fogadd el magad, de ez se reális amit ő mutat egy teltebb nőnek (másnak is de főleg hogy ha van rajtad plusz súly) vannak striái meg narancsbőrős nem sima meg feszes minden. Sajnos a plus size modelleknél is ezt a képmutatást lehet látni hogy a csíkokat meg a narancsbőrt kiretusálják meg feszesítik a bőrüket. Igen Demi edz és egészségesen érkezik de ez most nem erről szól.
2019. szeptember 07. 13:38 #7
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Kezdek aggódni ezt az elfogadom magam dolgot közvetlen a túladagolása előtt már csinálta. Annyira próbál jól lenni és elhitetni mindenkivel hogy kint van a gödörből hogy nem veszi észre ugyan azokat a hibákat véti a kényszeres bizonyítási vágy amit le kell küzdeni, nem kell tökéletesnek lenni csak fogadja el magát ahogy van 100%ig és ne akarjon külső nyomás hatására a népszerűségért más lenni mint aki valójában
2019. szeptember 08. 10:50 #8
- törölt felhasználó -    
Úgy unom már ezt a folyamatos önfogadásos dolgot. Lassan 10 éve mást sem csinál.
Gyerekek még 30 sincs. Hogy fog kinézni, ha szül egy gyereket?
Ez önbecsapás amit csinál, el van hízva.
És itt most nem arról van szó, hogy ítéletet akarok felette mondani, de ez nem egészséges sem testileg, sem lelkileg...
2019. szeptember 08. 12:04 #9
sarabane
sarabane
új tag
 
StátuszThere's nothing ugly about you
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.03.04.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 269305
Offline offline
Undorító ez a kommenszekció... Megragadtátok a lényeget, kedves begyöpösödött magyar embertársaim....
Demi, egy gyönyörű, egészséges, sportos nő. És amúgy, ha nem élne egészségesen, az is az ő dolga lenne.... Egyáltalán nincs elhizva. Úgy néz ki mint egy ember .
Ha pedig ellenne hizva, akkor se lenne semmi.
Gyönyörű lenne, úgy ahogy van. És igen klisé, se
nem a külső a fontos, hanem a lelki egészség biggrin.gif
A másik meg a képei szerkesztése. Elmondta, hogy sajnálja, hogy nem volt helyes, és nem így fogja csinálni a jövőben. Adjunk neki esélyt a változásra.
Nem sok ilyen őszinte híresség van, mostanában, értékelni kéne amit tesz.
Kíváncsi vagyok, hogy ti akik elítélitek őt, a gépeitek mögött pötyögve, ti vajon tökéletesek vagytok? Nem. Senki se az. Ennyi smileeee.gif. Fight me. ❤️
1 felhasználónak tetszik: Zsóka11
2019. szeptember 09. 09:56 #10
DirtyDiana1990
DirtyDiana1990
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.27.
Hozzászólás: 146
Csatolások: 0
Azonosító: 221894
Offline offline
Jó méretes a hátsó fertálya, de ezt nem rosszindulatból írom.
Hogy kinek mi a szép, az egyéni ízlés dolga. Rossz példát biztos nem mutat. Teltnek telt, de nem egészségtelenül elhízott vagy hasonló, mert azzal pl. rossz példát mutatna, amennyiben elfogadásra buzdítana. Ez rendben van, van akinek jól a töltött galamb alkat. Én nem érezném így jól magam, de fő, hogy ő igen a saját bőrében. wink.gif
2019. szeptember 09. 12:39 #11
Dreamchibi
Dreamchibi
 
Státusz---
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.11.
Hozzászólás: 783
Csatolások: 0
Azonosító: 193823
Offline offline
Én nem ítélem el őt, de szerintem akkor sem kellene ízléstelen képet kitennie magáról.
2019. szeptember 12. 18:49 #12
stellaxoxo
stellaxoxo
visszatérő vendég
 
StátuszYou can say what you want about me as long as you pay me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.22.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 0
Azonosító: 258257
Offline offline
Kinek mi
csak mondom...
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok